Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zeli
#1824
hát írd be a Google-be, hogy akármi.dll letöltés...(egy próbát megér.)

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1823
azt a fájlt nem találja ahova be kell irni a cd kulcsot!
#1822
jo de honnan???
zeli
#1821
nemtalál egy DLL fájlt?😛

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

ngcsnet
#1820
hát szedd le azt a ... fájlt

#1819
csá! valaki segítsen a Mohpa-t akarom felrakni de nem találja a... fájlt! átnevezem olyanra amit kiír de még mindig nem találja azt a fájlt!<#conf><#falbav>
#1818
ahha... akkor lehet, hogy az újrarakás után, nem tetted fel az új drivert a kártyádhoz
ngcsnet
#1817
videókártyaprobléma? nekem is volt ilyesmi true crime 2-vel

zeli
#1816
rakd újra mégegyszer

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1815
Senki nem tudja mi lehet a gond?

#1814
Több játéknál is van ilyen gond. Pl tesóm Sims2-je is ezt csinálja, godfather...
De csak a karakterek nem látszanak, a többi mind jó
Régen ment minden rendesen, csak most 2 hete újraraktam a win-t és azóta van ilyen pgobléma.

WazheadBoci
#1813
esetleg írd meg:
1. melyik játék
2. pontosabban mi a bug.

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

#1812
Vki segítsen pls! Van egy játék ami elindul rendesen, a környezet látszik is meg semmi szaggatás, de a karakterek nem látszanak. Mi lehet a baj?

#1811
Nem tud valaki az L.A. Rush-hoz crackot???Elõre is kössz.
Saddalim
#1810
nem köll elfelejteni, nekem megy :-)

Saddalim
#1809
Ny Papa
#1808
Launch Prey játékhoz. A 7 dik résznél tartok. azt irja a magyarositás, aktiváljuk a liftet,mellyel felsõbb szintre juthatunk . de a lift nem megyföl. Mitkell csinálni?

WazheadBoci
#1807
helyes....

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

zeli
#1806
énmár rég elfelejtettem😛
nekem nem kõ szimsz😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

WazheadBoci
#1805
szar az egész ez a baja...
mármint a vinfos is meg a sims is szaruk kett megírva!
felejcsétek el

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

zeli
#1804
ja, ezt a hibát észleltet nekem a Sims2-alapjáték is csinálta. Windows reinstallal is csinálta néha..nemtom mia gond..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1803
Szia!

A jelenség az, hogy felraktam, leszedtem hozzá a Sims2EP2_1fixedimage-et és az irja, hogy alkalmazás hibát észlelt ezért leáll!Ezt csinálja mini imagéval és anélkül is!Daemon Tools 3.47-es van fent!

Elõre is köszi mindent!

Flikki
ngcsnet
#1802
#1796: ott tilos
#1797: vedd meg, vagy töröld le-,-

zeli
#1801
írd le, akkor talán tudunk segíteni

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#1800
dc, torrent...

#1799
Sziasztok!Kinek van meg Hidden&Dangerous2 Sabre Squadron?Átvenném!!
Saddalim
#1798
kérj

#1797
sziasztok !!!sims 2 night life elinditásában szeretnék segitséget kérni /nem eredeti/ elöre is thx
#1796
Matyi, inkább a Fiúk, lányok, kapcsolatok fórumban az iwiw topicban próbáld

#1795
Szevasztok. Tudom h ez nem ide tartozik de nem tud vki meghívót az iwiw-re ?? Fontos lene, lécci írjatok kössz.
Sanqo
#1794
nincsen meg..
nemcsak nálam van ez a hiba

Saddalim
#1793
lol nem rakta fel az install?
keresd meg a cd-n és másold be

Sanqo
#1792
ha vkinek megvan a port royale 2 nevû játék, akkor piz küldje el nekem a A2dLib-2.20A.dll fájlt mert nemmegy a game help!
ha küldenétek, akkor ide küldjétek: [email protected]

WazheadBoci
#1791
igaz de egy normális progival win közben is takaríthacc 😊.
nem kõ restart

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

Saddalim
#1790
#1789
Helló az American Armyban az elsõ kikézési fázis 4 részénél (MOA)Mit kell csinálni???

Pandula
#1788
Más. Nem tudja valaki, hogy Media Center-nél, amikor a zenéimet albumokba rendezi, hogy lehet az albumokhoz képeket társítani? Alapból borítót csak néhányhoz talál...

http://www.pandulapeter.extra.hu

Pandula
#1787
Köszönöm, megvan. Csak 3 sávot kellett "kivilágitani", kettõnél ment ez az egyes játékos erõzik, kettes ugrál módszer, a harmadiknál pedig át lehetett ugrani az erõteret.<#worship>

http://www.pandulapeter.extra.hu

#1786
hát mondjuk, nekem az 512-es memóriám zsír új, de lehet akkor kettétöröm 😄 amúgy 768 van most a gépemen, úgyhogy szerintem ment volna simán 3 napig a tesztelés 😊
zeli
#1785
öööö, nem röhögni, de ebben tudok segíteni😄
azarész, mikor a klónok ránk lövöldöznek ugye? nos rég játszottam vele, de asszem ott valahogy a bigyókák tetejére kell jutni, és a kart meghúzni😊
asszem úgy kell, hogy két játékos erõzi egymást felfelé(de ebben nemvagyok biztos, rég jáccottam vele:S) próbáld meg azt, amit tudsz...vagy poróbálj mege gynek feljutni a tetejére, és menni át amásikba..sajnos pont ez a pálya nincs a szemem elõtt, de majd talán utánanézek😛

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Pandula
#1784
Sziasztok! Ezt már betettem a megfelelõ topicba is, de az elég kihalt, és tényleg idegesit a dolog egy gyerekjátékról lévén szó, úgyhogy: Elakadtam a LEGO Star Wars-ban... Az Episode III-ban, nem tudom hányadik pályán(A jedik bukása, Obi-Wan-nal és Yodával kell menni a jedi templomban), nem jövök rá, hogy mit kell csinálni. Eljutok egy nagyobb terembe, aminek félkör alakja van, és a padlón a félkör közepétõl kiinduló sávok vannak (asszem vagy 6). A sávok végén egy-egy kisebb szoba, de a legtöbbe nem tudok bemenni valami erõtér miatt, a többiben pedig platformokat kell az Erõvel kihúzogatni, feljutni a szoba tetejére, és ott meghúzni egy kart, amitõl az egyik sáv a padlón bekékül, de más nem történik (gondolom az összes sávot be kéne kékiteni, de mivel nem tudok bejutni az összes szobába, ez problémás).

http://www.pandulapeter.extra.hu

zeli
#1783
de vannak olyan progik is, amik a Vindóz-al indaulnak memóriaapasztás miatt😛
nekem egy progi múltkor 200MB-ot leszedett a memóriából😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1782
Helo!
Tudna valaki segíteni abban hogy honnan lehetne letölteni a Doom Resurection Of Evilt-t!
Már nagyon régen keresem.
Elõre is kösz.
Saddalim
#1781
512-esnél az mehet 48 óráig is, de az elején meg szokta találni a hibákat
szóval akkor ha hibás, akkor sajna új memória...

#1780
köszi, tényleg az volt a baj, elindítottam egy memóriatesztelõt, talált is egy csomó hibát, mondjuk nem futattam végig, mert így is ment valami 15 órán keresztül 😊
JAG1
#1779
Egyszerûen újraindítja és máris üres a memória. Nem kell ehhez progi.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

WazheadBoci
#1778
tkarícsd ki a memóriád valami progival valszeg gebaszos lett a winfos tól !!!

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

Saddalim
#1777
memóriateszt?

#1776
sziasztok nem tudna valaki segíteni? megköszönném... nem tudom miért de nem indul a F.E.A.R , bejön olyan hibaüzenet hogy a " memóriaterületen nem végezhetõ el a következõ mûvelet:read" akkor ha átálítom a gamenak a kopatabilitását windows 2000-re akkor nem ír ki semmit, rákattintok, de akkor meg nem csinál egyáltalán semmit, mondjuk ez nem csak ennél az egy játéknál van, nem tudom mit kellene csinálni, már újraraktam a windows-t is, meg codec-et is raktam, de csak nem jön össze, sürgõs lenne, jó lenne ha valaki tudna segíteni, köszi...
WazheadBoci
#1775
vagy balta az mindig segíít :p

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/