Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
De csak a karakterek nem látszanak, a többi mind jó
Régen ment minden rendesen, csak most 2 hete újraraktam a win-t és azóta van ilyen pgobléma.
1. melyik játék
2. pontosabban mi a bug.
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
nekem nem kõ szimsz😊
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
mármint a vinfos is meg a sims is szaruk kett megírva!
felejcsétek el
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
A jelenség az, hogy felraktam, leszedtem hozzá a Sims2EP2_1fixedimage-et és az irja, hogy alkalmazás hibát észlelt ezért leáll!Ezt csinálja mini imagéval és anélkül is!Daemon Tools 3.47-es van fent!
Elõre is köszi mindent!
Flikki
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
ha küldenétek, akkor ide küldjétek: [email protected]
nem kõ restart
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
2. Szeretek keresni. Szeretek keresni. Szeretek keresni...
http://www.pandulapeter.extra.hu
http://www.pandulapeter.extra.hu
azarész, mikor a klónok ránk lövöldöznek ugye? nos rég játszottam vele, de asszem ott valahogy a bigyókák tetejére kell jutni, és a kart meghúzni😊
asszem úgy kell, hogy két játékos erõzi egymást felfelé(de ebben nemvagyok biztos, rég jáccottam vele:S) próbáld meg azt, amit tudsz...vagy poróbálj mege gynek feljutni a tetejére, és menni át amásikba..sajnos pont ez a pálya nincs a szemem elõtt, de majd talán utánanézek😛
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
http://www.pandulapeter.extra.hu
nekem egy progi múltkor 200MB-ot leszedett a memóriából😄
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Tudna valaki segíteni abban hogy honnan lehetne letölteni a Doom Resurection Of Evilt-t!
Már nagyon régen keresem.
Elõre is kösz.
szóval akkor ha hibás, akkor sajna új memória...
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/