Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

N0S
#1874
itt keresgelj:
http://m0006.gamecopyworld.com/games/pc_vietcong.shtml

fuck is easy fuck is funny, many people fuck for money. if you think that fuck is funny, fuck yourself and save your money

#1873
Sziasztok!
Segitseget kernek az Act of War jatekhoz. Nemtudom telepiteni a DATA CD-t mert nemtalalja a jatek elso reszet pedig az mar telepitve van.
#1872
Sziasztok!
A Vietcong Fist Alphához kéne egy frankó crack, amitõl ölhetõvé válik az ellen, és nem mennek össze a társaim.
Saddalim
#1871
Saddalim
#1870
jólvanna, minnyá nézek...

remus500
#1869
nagyon megköszönném sürgõs lenne
lécci

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy , be kell rúgni...

remus500
#1868
valaki tudna küldeni nekem a Tiger woods Pga Tour 2006 hoz trainert .
erre a címre várom
[email protected]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy , be kell rúgni...

WazheadBoci
#1867
öö nem nekem kell... de azé kösz

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

zeli
#1866
nézd meg a topikját😛
oda vagy egy hónapja írtam, az utolsó elõtti hsz ez enyém

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

WazheadBoci
#1865
szerintem van topikja...
de nem nekem sajna nincs meg

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

zeli
#1864
csakúgy feletszem még egyszer a kérdést: nincs meg senkinek az Empire Earth 2 magyarul?😛 vagy nem tudja hol vannak a magyar nyelvi fájlok?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1863
Okés..

Köszi..
Felvettelek msn-en..
Ott meg tudjuk beszélni a többit..

Riszkept máj brádörz end szisztörz ól óvör dö wörd.

#1862
lenne egy kérdésem, a Ghost Recon advenced warfighter talapítést szeretném elíndítani és ezt írja ki:
Telepíteném de Error van, azt tanácsolja hogy:
-állítsam le a futó programokat
-a temporary foldert ürítsem
-és csekkoljam a net kapcsolatot

Ezt mindet megtettem de továbbra sem indul.
Tudja valaki miért?

Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)

#1861
Black and white 2
napokban töltöttem le( iszonyat jó játék)
World of warcraft
ezt nem tapasztalatból mondom, csak azért mondom mert másoknak is tetszik😄

Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)

#1860
megtudom szerezni😄 a jó hír
a másik jó hír hogy patch nélkül is megy XP alattt😄
(bár netom mien verzió)😄
tehát, csak nemtom hogy eljuttatni, majd feladom légipostán😄

Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)

MaxPayne
#1859
Tud mondani valaki olyan MMORPG vagy RPG játékot aminek jó grafikája van és sokan játszanak vele?

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet. \"Bob Marley\"

#1858
Igen van ilyen topic..

Már meg is találtam..

Csak elõször ide írtam 😊 😊

Riszkept máj brádörz end szisztörz ól óvör dö wörd.

#1857
Egyébként Windows-os..

98 alatt fut, de kiadtak egy patch-et amivel XP alatt is jó 😊

Riszkept máj brádörz end szisztörz ól óvör dö wörd.

#1856
Zsírr..

Nagyon kéne, mert ki akarnánk próbálni a real-time játékot..
Igazából marhára felingereltük magunkat, hogy milyen f*sza, azt nincs meg sehol..

Meg tudnád szerezni?? 😊 😊 😊

Riszkept máj brádörz end szisztörz ól óvör dö wörd.

#1855
az eggik haveromnak megvan ha kell megszerzem!

Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)

Saddalim
#1854
Saddalim
#1853
ne parancsikonrol indicsd, bizonyára elszarták egymásét

#1852
elõzõ hozzászólásomat javítanám , természetesen nem 1991ben hanem 2001 ben jött ki az America.(age of america)
HELPMEEEEEEEEE
fery02
#1851
Nem pont a témához kapcsolódik, de mintha nemrég itt láttam volna egy olyat a fórumon, hogy játék felismerés kép alapján. Lehet, hogy máshol láttam mert itt most nem találok ilyet. Itt van olyan az SG fórumon? 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#1850
Sziasztok!
Remélem tud nekem valaki segíteni!
Egy olyan játékot keresek a neten , hogy "America" (2001/03 havi pc guruban írtak róla ismertetõt anno)kb.1991 ben jött ki,stratégia, age of empires klónnak is nevezik , magyar megjelenésrõl nemtok semmit. Idájig egy-két régi magyar és külföldi cikket találtam róla , de azt hogy honnan lehetne megszerezni nemtom.
Ha valaki tud valamit segíteni akkor:
[email protected]
1000thx elõre is...
ngcsnet
#1849
phu asszem nekem megvolt,DOSos ugye?

#1848
Sziasztok!

Egy eléég régi játékot keresek!
A neve: Le Mans 24 hours
Ha jól tudom a Test drive sorozat része.
Esetleg ha valakinek megvankérem vegy fel velem a kapcsolatot.
[email protected]
Köszi!

Riszkept máj brádörz end szisztörz ól óvör dö wörd.

zeli
#1847
Windows reinstall..ha úgyse jó, akkor nemtom😛

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Kriszt020
#1846
Hali! Nem igazán tudom,h ide kellene írnom de a játékhoz is tartozik!
Na feltettem egymás után a Nagy Sándor a hódító játékot utánna a Nfs Underground2-t,eddig nincs is gond! HA nem elakarom indítani a Nagy Sándort akkor elindul az Underground2,mikor az Underground kéne akkor meg semmit nem csinál!
AZ indítás helye mind a kettõnek a sajátja! Még az sem lehet,h egy helyre települtek! nem tom mit csináljak már 4x tettem fel õket! ha valaki tud kérem segítsen! elõre is köszönöm

Saddalim
#1845
nem tudja valaki hogy le lehet-e tölteni a forma1-hun all star meccset? nem jutottam ki, és marhára érdekelne... 😛

Saddalim
#1844
a worms mayhem is sf-os, annál se mûködött a programos-lekapcsolósdis, ki kellett húzni. aztán 1 évre rá megjelent a crack. tehát ilyen alapon vagy kihúzod, vagy vársz

fery02
#1843
Lent korábban megemlítettem, hogy a GTI Racing nevû játékhoz kéne a crack, mert nem megy, úgyse, ha Starfuckot használok, és úgy se, ha a kezelõben letiltom az olvasókat, ami szerintem ugyanaz, mintha kidugnám õket a gépbõl. Ja egyébként bárkinek írtam aki tudja a megoldást,😊 Köszi

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

ngcsnet
#1842
<#wilting>

WazheadBoci
#1841
na most ezt kinek írtad és mire????

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

fery02
#1840
Csak a crack kénylemsebb volna (nem kéne bújócskázni a gépházban)😊
Amúgy meg frankó kis játék, fõleg, hogy WV-ekkel lehet nyomulni benne, csak mert nekünk is oan van.😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#1839
amugy nem komentet kértem hanem segitséget😊ha nem tucc segiteni az se baj .de akko írjal vicceset ha már annak akarsz kinézni😊
#1838
mijaza hife life te?😊az valamibugos szar?ennyi😊
CalebJoe
#1837
Kikéne húzni a meghajtóból a kábeleket.(de ilyet ké
rdezni ezt már mindenki tudja...és mé akarsz vele gamelni?inkább nézd meg a filmet!)
dante3
#1836
Sziasztok!
Valaki játszott már a frissen megjelent THE ANT BULLY címû játékkal?
Sfclone verzió és nem tudom elindítani,ha valkinek már sikerült légyszi segítsen benne!
Köszi!

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

fery02
#1835
Ja, meg egy észrevétel még: Az Outrun 2006-ban nem tudja valaki, hogy hogyan lehet a Coast to Coast játékmódnál a csávós küldetéseknél, hogy a driftes versenyeket hogyan lehet a maximális AAA értékelésre megcsinálni?<#smile>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#1834
Sziasztok, van egy kis gondom a GTI Racing nevû autós játékkal. A gondom az, hogy nem indul, szerintem egy crack kellene hozzá, de sehol sem találok az interneten. Ha valaki tud segíteni kérem írjon pontos letöltõhelyet is. Köszönöm!

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#1833
Egyébként érdekes, a KotOR II minden gond nélkül fut, pedig nem sok változás történt az engine-t illetõleg...

\"Ami egyszer elveszett, azt meg is találják. Én felhagytam a kereséssel.\" - John Locke (LOST)

#1832
Mindenesetre nagyon bosszantó, akár mi is legyen a hiba. Szerintem el kénen néznem a hivatalos fórumra...

\"Ami egyszer elveszett, azt meg is találják. Én felhagytam a kereséssel.\" - John Locke (LOST)

Saddalim
#1831
valszeg túl jó a videokártyád :-)
nade ilyet akkor szokott csinálni, ha cd-hibás (ami ebben az esetben nem az 😛), ha vagy túl régi, vagy túl új valamilyen cucc, vagy el van szúrva az ellenõrzõ (pl. heroes3 is azt mondja a 9.0c Dx-re, hogy az nem elég friss...)
lehet hogy egyszerûen nem jó a kettõ dolog egymással. ilyen esetekre én is összehoztam egy retro gépet haveroktól összegyûjtött darabokból. mellesleg nem vagyok valami nagy hardver-guru, lehet hogy tük hüjeség :-)

#1830
Üdv népek! Lenne egy "apró" problémám a KotOR-ral. Tavaly nyáron akasztottam ki negyedszer, de azóta vettem egy új gépet, és mikor újra ki akartam próbálni ezt a fantasztikus RPG-t, az indítás elõtt a konfig-ablakban sárga warning jelzéssel kísérve kiírta, hogy nem ismeri fel a VGA-mat (nVidia 6600 GT, 128 MB, 128 bit). Nos, amikor betölteni az állást, vagy új játékot kezdek, a loading csíknál rendre lefagy a game. Feltettem a legújabb patchet, illetve drivert, semmi változás.
A pontos konfig:
ASUS P5GDC Deluxe alaplap
Intel Pentium 3,0/800 1MB S-775 processzor
1024/400 MB DDR RAM Kingston
Maxtor 160GB 8MB SATA HDD
ASUS GFX6600GT 128MB VGA
Pionner DVD+/-RW 109
Aki tud segítésen! Megköszönném!

\"Ami egyszer elveszett, azt meg is találják. Én felhagytam a kereséssel.\" - John Locke (LOST)

zeli
#1829

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1828
Hali! nem tud vki egy jo oldalt ahonnan tudok PS2-es boritokat letölteni?
#1827
bocs elnéztem, 2-vel lejjebb kellet tvolna írnom
#1826
Sziasztok.

Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném: Annyi történt hogy ma megfagytam, és amikor újraindítotttam, az üdvözöljük kékség mellé kaptam egy Ilyen ablakot hogy: "A helyi profilt ne tudja betölteni mert valami biztonsági elérhetõségek nem megfelelõek vagy pedig megsérült. Majd lejjebb görgetve: Egy I/0-ás mûvelet végleg meghiúsult."
Következõ ablak: "A helyi profilt nem tudja behozni ezért ideiglenes profilt kapok mely kijelentkezés után módosításai törlõdnek"
Harmadik ablak: " Frissítés NT-t létezõ Windows 3.x könyvtárra telepítette. Lehetõsége van arra hogy egyes Win. 3.x részeket Win. NT környezetbe frissítsen. Válasszon (rublikák)
1. Windows 3.x WIN.INI és CONTROL.INI
2. Windwos 3.x program kezelõ csoportfájlok

durván ennyi... és az ideglenes profilban, megvan az összes olyan fájl ami eddig megvolt de mintha új felhasználóként kezelne (és ugye a módosítások elvesznek)
barret
#1825

Bérbe vehet? reklámfelület...