Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
akinek megvan a Half Life 2 Episode One, az légyszi jelezze. Megakadtam benne, mert szerintem bugos😛
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Rendszerkövetelmények:
Minimum: Intel Pentium IV 1.5 GHz, 256 MB RAM, 32 MB-os DX9.0c kompatibilis videókártya (RADEON 7x00/8x00/9xxx vagy Xxxx sorozat, nVidia GeForce 2/3/4/FX/6 sorozatok, illetve Intel 950/915g és S3 GammaChrome S18Pro)
Ajánlott: 2,5 GHz-es Intel Pentium IV vagy AMD Athlon XP 2500+, 512 MB RAM, 64 MB-os videókártya
ebbõl neked ami jó😛roci,a RAm minimum 256, neked annyi is van, lehet ezért szaggat.. viszont az ajánlottnak már aprocid sem felel meg...úgyhogy ha azt akarod, hogy szélsebesen fusson, processzorcsere, és ajánlanék egy +256MB RAM-ot(ja és elõttem írtak, ami igaz: ha a VGA-d jó, de atöbbi kicsit gyengébb, akkor lehúzza...)
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
mer volt 1más után vagy 8 hsz zsinórba, ahol csak kérdezgettek, de nem volt kedvem válaszolni😄
w77d=hát ormánymom sosem volt, de sztem próbáld ki a Colin Mcrae rally-t,(asszem az jó😛), meg van egy olyanom is, hogy F1 Challenge 99-2002-ig.ezeket ajánlanám, de több autós játékot nem ismerek, mert nem szeretem
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
no mind1, mostmá én is ittvagyok :-)
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Mert azt tudom hogy ott balra araszolva a ház szélén a bal oldali ajtóhoz el kell menni!!!!!!
De a csajt amiko magára hagyom akko megölik az õrök!!!
Mit kell csinálni hogy ne öljék meg az õrök???
Az élet olyan mint a motor, ha nem megy , be kell rúgni...
Meegcsináltam!
Csak még 1 kérdésem lenne !!
Azt a csajt hogy lehet vezetni?
Úgyértem hogy lehet mondani neki hogy gyere erre?
(A gomb parancsot ps2 analógra kérném!)
THX 😊 😄
És azért mondom neki hogy arra-e az e-mail címre küldte-e mert arra szoktam a mail-eket fogadni!
Én azt az e-mail címet amivel regeltem azt nemhasználom!
-.-
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
nagyon sürgõs lenne, thx
Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)
A "Second Sight"-ban kérnék segítséget !!!
A gyogyó intézetben amikor a csajt akarja "John" kiszabatítani a gyogyóSOKKtól!!
Na most akkor kérhetnék arról a pályáról 1 walkthrough-ot (végigjátszást)??
Vagy 1 videót???<#help>#help>
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
háát a 6 éves cd vel esetleg lehetnek gondok bár nekem 8 éves cd-im is vannak teljesen mûködõképes állapotban
íí a peccs gondot nem tom nekem nem volt ilyen gondom... 😞
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
1: videjó kártya driver rakd újra / nézd meg jó-e.
2: guttas le egy 3dmark 2006-ot ha közbe nem indul újra akkor közvetlenül a videjókártya a hibáás
3: nézd meg a hõmérséklet adatait a gépednek lehet hogy nem elég jó a hûtése/ vagy el bazsódott. ugyanis a procinál (és még pár helyen) de fõleg ott van egy hõmérséklet mérõ és ha túl nag az értÉK FAPOFÁVAL ÚJRAINDUL/ kikapcsol a géped
húú hát így elsõre ennyi de ha nem akkor keress meg m$n en:
[email protected]
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
ha 1 iken sincs akkor valszeg még nem van magyarítása..
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
A választ elõre is köszönöm.
Régen volt már, mikor megjelent a Starcraft és késõbb a Brood war. több problémám is van a játékkal.
Mondom sorjában:
Nem tudom nem-e sérült meg a Starcraftom, mivel már 6 éve van ugyanazon a lemezen. Nem karcolt a lemez. Meg tudná adni valaki, hogy honnan tölthetném le a Starcraftot és a Brood wart? Ne SMS-es warez oldal legyen.
Az lehetséges, hogy nekem a cd-n az alap Starcraft és Brood war egybe van? Úgy értem, ha feltelepítem a játékot van egy Starcraft.exe és egy Brod.exe, de mindkettõvel a játék elindítása után a Brood war képenyõje indúl.
Nem megy fel a legújabb 1.14-es patch. A patch futtatásakor kiírja: This patch cannot be applied because it is for a different version of the game. És még írja, hogy az én Starcraft.exe fájlom 1.0.4.1.-es verziójú. Úgy tudom ez nem csak nálam baj. A googleben rákeresve a verzióra találtam oldalakat, ahol ezzel foglalkoznak, de sajnos sem oroszul, sem németül nem tudok annyira, hogy elolvassam. Mit tegyek?
Elõre is köszönöm, remélem tud valaki segíteni.
GA EP35-DS3, C2D E6400@3,2, Geil Ultra 2x1 CL4, GTX 280 1024MB, 250GB WD RE, TT Armor Jr., Logitech X-230...Win 7
abban több millió cd kulcs van szinte mindenhez... ezt persze csak olvastam én magam nem használom 😛 😄😄😄
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
Falied to load binary database 'data/Database/FlatOut2.db'!
nem tom mi baja lehet hiszen crackeltem is
ha valaki tud valami okosságot írjon erre a címre
[email protected]
Az élet olyan mint a motor, ha nem megy , be kell rúgni...
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
rakd újra és figyejj a cd kuklcsra valszeg ezér baszakodik....
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
Mi lehet a probléma? Légyszi segítsetek!
2. Windows XP téma
sajna nem tok segíteni:S
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.