Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1974
Hali! Utánanéztem, és 3000 Ft körül hoznak egy átalakítót! Szerintem az korrekt ár érte!
Köszi az infót!!

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

zeli
#1973
különben errõl jut eszembe: nem tudjátok, hogy lehet megadni pl a Primary IDE mastert??
mert nekem úgy van, hogy a Second IDE Master az a Mobil Rack a 3. pedig a Gépbe lévõ..ha berakom a vinyót, hát akkor nem valami jó😛 ezt hogylehet megoldani?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

mucsácsó
#1972
Hello
Na megint a SATA Samsung:

hát az a helyzet, hogy hallottam egy megoldást arra, hogy hogy lehetne megcsinálni a vinyót, de ahhoz kellene egy olyan SATA illesztõprogram, amit a win telep elején kell F6-ot nyomogatni, floppyról feltelepíteni. Próbáltam a samsung.com-ról leszedett, direkt a HD120IJ vinyóhoz készült drivert felrakni, de az nem tetszett neki, mert vmi txtsetup.oem-et keresett...
ez micsoda, és honnan lehetne leszedni?

amúgy körülnéztem az alaplapi cd-n, de semmi driver rajta 😞

segítsetek legyetek szívesek, köszönöm szépen!
zeli
#1971
ezzel érdeklõdjetek egy másik tpoikban
mondjuk itt
vagy itt

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

norbi4567
#1970
Nem tudja valaki mikor lesz kész a Morrowind magyarosítása?
A választ elõre is köszönöm.

#1969
a Ghost Recon 1-hez nem tud valaki magyarítást vagy angolosítást!
Csak mert nekem spanyolul van meg.
zeli
#1968
http://www.jatekszinkron.hu
a Játékszinkron stúdió. Dolgoznak, mint állat, de nincs sok szinkron, mer az nagyobb munka

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#1967
+ tud valaki olyan helyet, ahol sok játék szinkron van?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#1966
Bocs, nem Guake, hanem Quake 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#1965
Nem tudja valaki, hogy a Guake-ben hogyan kell hidegre tenni a legutolsó fõellenséget? Nem bánt, csak rámküld egy egész hadsereget, õket kinyírom, és már csak õ van hátra. Lövöm, lövöm, és egyszerûen nem hal meg.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#1964
a Ghost Recon 1-hez nem tud valaki magyarítást vagy angolosítást!
Csak mert nekem spanyolul van meg. <#szomoru1>
#1963
nekem full extrás proci hûtõm van, pénteken hozták meg, és egy akkora hûtõ van benne mint 2hangfalam összetéve(méretre nemtom)<#idiota>

Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)

Saddalim
#1962
#1959: v1.0 v1.6
#1960: StarForce-s védelme van. húzd ki a cd/dvd-olvasóid/íróid (szó szerint, szedd le a házad oldalát és húzd ki!), aztán mountold daemonnal a cd-képet. ha így se megy, töltsd le ezt, daemonban kapcsold be a safediscet, mountold, a fenti cuccot indicsd el és nyomj a hide-re. igy elvileg mennie kell.
#1961: legújabb videokártya- és alaplapdriver letöltése. ha igyse, grafika abszolut minimumra. ha igyse, akkor vagy túl régi a gép vagy valami komolyabb baj van. a grafikát szépen lassan emeld

#1961
hello megszereztem a flatout2 játékot és mikor elindul a verseny a km/orát látom de a kocsit meg az utat nem!nemtudjátok mi lehet a baj??
fery02
#1960
Ismer valaki GTI Racing crack letöltõhelyet?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#1959
elfelejtetem oda irni h a rome total war barbarian invasion-nak!
#1958
valaki nem tudja elküldeni a rome total war-nak a crack file-át???
Saddalim
#1957
#1945: ASUS-nál biztos, más alaplapoknál újaknál fõleg a SATA vinyókat külön detektálja. a második képernyõnél (az elsõ amin a primary master, slave ilyesmi van) F1-et (esetleg mást, ezt írja) megnyomja jutsz a SATA-BIOS-hoz ott állitsd be primary masterre. ha ezekután sem látja, akkor flopis partition magiccal particionálsz, és csinálsz egy PRIMARY LOGICAL particiot, erre rakd a wint. ha nincs meg a flopi, szólj, megpróbálom elküldeni.
#1951: párszáz forintos csatlakozó, ha mediamarktban elektroban nincs is, kis maszek elektroboltokban valamelyikben van ami PS/PS2-t USB-re alakit. ha szereztél, de a kormányodat nem látod (nem kell automatik felismernie, ha nem látja hozzáadással rakd be neki), akkor valszek csak ps/ps2-es.

zeli
#1956
ja elfelejtettem, ez egy torrent! kell hozzá egy torrentprogram. ajánlom ezt

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#1955
megtaláltam az AVP2-t, de nem az elsõ CD-t..ez az egész játék, de nem biztos, hogy megy!Próbáld ki! esetleg ha 2 ISO fájl van CD1\CD2 névvel jelöld be csak a CD1-et és azt fogja tölteni..
Alien vs. Predator 2 1.38 GiB (1477032738 Bytes)

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1954
Sziasztok!segítség kéne mégpedig azügyben,hogy honnan lehet letölteni az aliens vs predator játé 1-st részét(alapjáték nem az gold edition) ha valaki tudja pls írja le a linket!!! elõre is köszi.
#1953
Köszi! Utánanézek akkor számítástechnikai boltokban!! Ja, és megnézem mennyibe kerül a Logitech...

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

zeli
#1952
nem nagyon ismerem a kormányokat,de biztos lehet hozzá venni egy adatptert. vidd el egy számítástechnikai boltba, és mond meg, hogy PC-hez szeretnéd használni..
ott tuti megoldják..
ha meg nem, akkor ajánloma METRO-t. múltkor ott láttom sokféle kormányt. Logitechet ajánlom, az szerintem nem szar márka. ha valaki szerint szar, nyugottan mondja meg😛

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1951
Hali mindenkinek! Lenne egy kérdésem. Kaptam egy kormányt az egyik havertól, de õ ezt Play Station-hez használta, és a csatlakozóját nemigazán tudom sehováse dugni! Azt szeretném kérdezni, hogy lehet-e kapni valamiféle átalakítót, vagy hagyjam a francba, és vegyek inkább egy olyat, ami PC-hez való? Ha mégis vennem kell akkor milyet ajánlotok?

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

Buci
#1950
bocs, már megoldódott a probléma, pls töröljétek a hsz-eim

carpe diem

Buci
#1949
sry, Lineage 2rõl van szó

carpe diem

Buci
#1948
hi all

Lenne 1 kérdésem. Amint elindítom a játékot 1bõl lelövi a netet a géprõl. Ez mitõl lehet?

carpe diem

M@TriX
#1947
70°C-ig nem kell aggódnod...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

zeli
#1946
nah, megnéztem, kicsit félreszámoltam😛
2,8-en, úgy hogy a gép már ment 50,5°C
szerintetek ez vészes? ha feltekerem 3-ra, akkor nem fog a proci elolvadni?😛

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

mucsácsó
#1945
Hello!
Lenne egy problémám SATA vinyóval, remélem tudtok segíteni.
Van egy régi Seagate vinyó, egy 40 GB (IDE), és múlt héten ez mellé lett még egy SATA 120 GB Samsung (model HD120IJ) vinyó.
A Seagate már nem kell nekem, ezért szeretném a Samsungra a Wint. Ezért lehúztam a Seagate-et, hogy csak a SATA legyen. Szerettem volna erre az új winchesterre telepíteni a Windowst (SP2), de a telepítõ kezdetekor, miután az illesztõprogramokat összegyûjtötte, kiírja, hogy nem talál semmi merevlemezt.
Tudjátok, hogy mi a probléma? amúgy a vinyóhoz nem adtak semmi illesztõprogramot..

(és az a durva, hogy BIOS-ban nincsen ott a vinyó, de viszont a windows látja...
de volt olyan is, hogy ott volt a BIOS-ban)
mi lehet a baj? Lehet a jumpereléssel van gáz?
mondjuk a 1,5 GB/s limitre nem raktam még jumpert.

segítsetek legyetek szívesek! köszi elõre is!
Saddalim
#1944
lényegtelen 😄

zeli
#1943
nem AMD, hanem Intel😄😄😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#1942
amd-k alapból a legmelegebb procik, egy órajelhúzáskor (pláne 3-ra) eléggé meg tudnak ugrani, ha húzod szerintem vegyél hozzá valami fullextrás procihûtõt 😛

#1941
Sziasztok.Segítség kellene: Leszedtem a CSI 3 cd-s játékot, de csak sima fájlok vannak nem tudom mit kell tenni vele.
fery02
#1940
GTI Racing crack lelõhelyet, ha van egyáltalán ilyen, megköszönném 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#1939
igen, egyetértek! FlashGet nekem régóta megvan, és semmi bajom vele😛
Saddalim, én 2,8 rõl akarnám felhúzni 3-ra. idáig mindig 60-fokops voltXD lehet hogy nem kéne?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#1938
#1934: Azért csak vigyázzatok, az én gyárilag 2Ghz-es AMD-m órajellel 2,2-re van húzva, alaphõmérséklete 3 (!) hûtõvel 60fok! UT2004 közben volt már 80 fokos is!!!
#1930: DC++, BitTorrent, Warez p2p
#1937: nem feltétlenül. függ, hogy honnan töltöd (hivatalos oldal pl OK). nekem abszolút tisztán megy

#1937
amúgy a flashget letöltés gyorsító vírusos! ne töltsétek le! én beszoptam vele..
#1936
lehetne még bõven feljebb húzni,csak nem merem.LMC
#1935
sok sikert!! nekem müködik
zeli
#1934
2,3bõl csináltál 2,6-ot?😄
na ezt én is kipróbálom😄😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1933
Sikerült!!! Most 2.66 Ghz et mutat.csak le ne égjen.....
#1932
köszi!megpróbálom csak ne hogy elba...szam... LMC
zeli
#1931
nem tom, csak olvastam róla..én magam nem akartam átállítani😛
de sejtem hollehet. az Én Biosomba..próbáld így keresni..advanced\CPU Configuration..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1930
Helló!Valaki nem tudna nekem segíteni hogy honnan tudnám megszerezni végre valahára a TOP SPIN nevû játékot!!Kérem aki tud segítsen!!
Köszi
#1929
hol kell állítani az órajelet a biosban és hogyan?? LMC
ngcsnet
#1928
nem ismeri valaki a Quarantine nevû játékot?
elég régi darab, egy sárga taxival kellett fuvarokat vinni, úgyhogy közben az egész õrült város téged akar megölni.

zeli
#1927
de, asszem fellehet a BOIS-ba húzni az órajelet, de nem sokat..
fery02, megírom privátban okés?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1926
ja és még egy kérdés... a procit nem lehet tuningolni??
#1925
azé köszi! valószínüleg a procim gyenge.milyenre cseréljem le?? LMC