11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • TidusX
    #10719
    Üdv!
    Nagy segítségre lenne szükségem. Honnan tölthetném le a Phantasy Star Universe című játékot PC- re, ahonnan tényleg le is szedné? És nem a kiegészítője kell hanem az alapjáték. Segítsetek légyszíves köszi!
  • tucson
    #10718
    Sziasztok!
    Az lenne a gondom hogy a Spiderman: Shattered Dimension-ban játszok 8 percet és leáll a játék. Tudtok erre vmit?
  • Selynelar
    #10717
    Köszi,de a legújabb dx van fent.Azért köszönöm. Más javaslat?
  • PunkZoli
    #10716
    a játék install dvdjén nincsen direktx vagy valami visual c++ telepítő?
    innen le tudod szedni a dxet
  • Selynelar
    #10715
    Hello Mindenki,

    Kérem segitsen valaki. A problémám a következő. Feltelepitettem a Prototype nevezetű játékot, crack-eltem annak,módja szerint,de valami oknál fogva,amikor elinditom akkor betölt a játék,de egyszer csak szépen kilép. Mi lehet vajon a gond? Kérem segitsen valaki.

    Köszönöm
    utólag is BUÉK
  • preh
    #10714
    az a problémám hogy a heroes of might and magic 5 kelet törzseinél nem tudom megnyitni a konzolt
  • PunkZoli
    #10713
    a mobilnet valóban nem megfelelő a netes játékra sajnos
    meg amúgy is magas a csomagvesztés abból adódóan, hogy nem vezetékes
  • vitymaolva
    #10712
    jaja ezt én is tudom, csak az a helyzet, hogy ez a 100-150 a magyar szerverekre vonatkozik, én is gondoltam már rá, hogy felkeressem a magyar szervereket, így annyi a pingem amennyit írtam, mondjuk én már arra gondolok hogy az, hogy mobilnetet használok, benne lehet a dologban(javíts ki, ha tévedek)
  • PunkZoli
    #10711
    az hogy mennyien vannak a szerveren nem befolyásolja a pinged, csak, hogy milyen messze vagy szerverhez
    az orosz elég tág fogalom, viszont simán lehet hogy ha egy magyar szerverre mész, vagy osztrákra...környező országra akkor alacsonyabb lesz

    ping szerint rendezi amúgy is
  • vitymaolva
    #10710
    Hellosztok!
    Az a problémám, hogy a CS-ben magas a pingem. Ha már vagyunk jópáran egy szerveren, mondjuk 10-11-en akkor a pingem 100-150 közt ingázik, ha pl. orosz szerveren akarok játszani, onnan bannolnak is, ott még nagyobb a pingem. Tudtok vmi megoldást, hogy érezhetően kevesebb legyen? Csak a játék megy, nincsenek közben egyéb letöltések, vagy MSN-be bejelentkezés.Nem tudom, ha megadom a gépem adatait, az segítene-e.
    proci: egy Intel Celeron 1.70 GHz/128KB cache/400 MHz FSB
    RAM: egy 512 MB-os (DDR1) 400MHz-es Kingston van benne(korábban egy 266 MHz-es 256-os és 128-as muzsikált benne)
    VGA: a RAM-ból táplálkozik (mondjuk ez a CS-nél olyan sokat nem számít)
    Ja, és mobilnetet használok (ha ez számít valamit a témával kapcsolatban...)
    előre is thx
  • Croano
    #10709
    köszi capello:)ezért megmutatok neked egy smiley-t amit én csináltam

  • foldi6
    #10708
    sziasztok
    a gta4-ben nem tudok a helikopterre felmászni az egyik küldetésnél. billentyűzettel játszom, de nem tudok rájönni a billentyű konfigurációra. Ha pedig nem megy a mászás leesek és kezdhetem a küldetést előről...
  • Fabio Capello
    #10707
    itt van katt
  • Croano
    #10706
    Sziasztok én még uj forumozó vagyok és nem tudom hogy van e olyan hogy mint például a forumozó kereső csak forumkeresőben például én meg akarom találni a roblox-os topicot de nem találom már régen
  • vajo
    #10705
    <style type="text/css">
    body {
    background-image: url(kép url);
    background-attachment: fixed;
    background-repeat: repeat;
    background-position: center top;}

    </style>
  • hungaro
    #10704
    Sziasztok! Kérdésem, hogy a topikba milyen paranccsal lehet háttérképet berakni?
  • vmawrun
    #10703
    Sziasztok.
    Az a problémám, hogy anyukám régi játékai (többnyire kártyások) nem mennek 64 bites win7 ultimate alatt, semmilyen kompatibilitási beállítással.
    Létezik win98 emulátor? Honnan szerezhetem meg? Hogyan kell használni?
    Előre is köszi.
  • barmi
    #10702
    Sziasztok!

    A játék (SW Force Unleashed 2.) indítása után nem történik semmi (maradok az asztalon) pedig minden rendesen fel van telepítve, krekk is be van másolva és mégsem megy :((( ( de pl. a Medal of Honor 2010 vagy a Forma1 2010 minden gond nélkül fut. Ezek is virágboltiak mint a force unleashed 2) Van valakinek tippje hogy mi hiányozhat a gépről ami csak ennek a sz@ros játéknak hinyzik? Előre is köszi! ; )
  • tyrael9393
    #10701
    sziasztok.

    egy torrent oldalról töltöttem le a velvet assasin című játékot nemrég, de indításkor ezt írta ki:

    application load error 5:0000065434

    segítenétek, vajon mit kell tennem ezügyben?
  • Czivil
    #10700
    Hellosztok!

    Tudtok segíteni?
    Felraktam a gépre a Football Manager 2010-et és ki írja azt ,,array acces out bound " majd memória címkére hivatkozik...Tudd valaki segíteni???
    Előre is köszi mindenkinek !
  • Szidi85
    #10699
    Köszi szépen,találtam róla videókat és sikerült is legyőzni
  • PunkZoli
    #10698
    youtubeon keress rá, ott tuti lesz valami írd be a map nevét és hogy boss

    de tippre közel kell menni, és úgy nyomni az x-et, ha nem úgy próbáltad eddig
  • Doom 4
    #10697
    ASE már nagyon régta kb 4-5 éve nem fut sehol... a másikkal meg nem tom mi van de ott van akár a garena azt szokták jvaasolni vagy esetleg xfire
  • Szidi85
    #10696
    Sziasztok.Segítsetek légyszi!Nem tudok tovább menni a legújabb Prince of Persiaban(X-Box)Annál az ellenfélnél tartok,aki állandóan neki megy a falnak,majd letérdel,ekkor kiírja h az X gombot kell nyomni!Hát én nyomtam de nem fogy az élete,már vagy 20x megpróbáltam,de nem sikerült:(
    Pedig jó lenne tovább menni,mert a kedvenc játékom!Aki tudja hogyan kell vele végezni,az írja meg,köszi!!
  • steweee
    #10695
    A gamespy arcade és az all-seeing eye nálatok sem fut ? nem talál kiszolgáló szervert...
  • hercee
    #10694
    Srácok!!
    A segitségeteket kérem!!!

    Keresem. Wizard and Warrios by D.K. Bradley
    Might of Magic 8-9

    Ha tudtok segiteni...előre is megkőszőnném.
    Kőszőnőm!!!
    Peace!!!
  • keane10
    #10693
    Köszi, a játék elindult, de nem volt hang, holott a beállításoknál is maxon volt és az én hangszórómon is. A másik, nagyobb baj még vele, hogy amikor elindítom a versenyt azt írja, hibát észlel és leáll...:(
  • zeli
    #10692
    Tedd fel a legújabb DirectX-t.
  • keane10
    #10691
    Sziasztok! Az a problémám, hogy megvettem az F1 2010 játékot, fel is telepítettem, de amikor elindítom rövid gondolkozás után azt írja, hogy D3DCompiler_42.dll nem található. Előre is köszi a választ.
  • High end PC #10690
    Bocs, rossz helyre írtam :D
  • High end PC #10689
    Sziasztok!
    Légyszíves ezt a topikot nevezzétek vissza az eredeti nevére (Need For Speed: Shift), ugyanis ennek a játéknak a második részének (Need For Speed: Shift 2 Unleashed) már nyár óta van saját topikja! Így meg nagy a keveredés.
    Köszönöm.
  • Doom 4
    #10688
    Szia, te zsidó vagy?
  • guzu99
    #10687
    Sziasztok! Nemreg letoltottem a Counter Strike Source-t,es szeretnek ehhez segitseget kerni.Neten szeretnek jatszani,es mivel meg soha nem jatszottam igy,nem tudom,hogy mi a menete(szerver kereses,beallitasok,stb)...tudna ebben valaki segiteni? [email protected] kernek valaszt,ha lehet. Koszonom!
  • TuxSkajvok
    #10686
    Egészen potosan mit ír ki, és hol? A trackernél? Minden letöltés esetében ezt csinálja, vagy csak 1adott tracker esetében?
  • maateking
    #10685
    igen és ugy sem jó...:(
  • TuxSkajvok
    #10684
    nem lehet, hogy olyan helyre akarja menteni, ahován nincs elég jogosultsága? Próbáltad rendszergazdai módban futtatni?
  • maateking
    #10683
    sziasztok!Az a kérdésem lenne hogy uTorrentet használok és bárhonnan szeretnék tölteni elindul a letöltésem, de pár másodperc után kiírja, hogy a hozzáférés megtagadva...
    Engedélyzve van a tűzfalban is meg mindenhol.
    Valami ötlet?
  • TuxSkajvok
    #10682
    röviden, tömören csak annyit, h amíg Slave-re van állítva a jumper, és nem master-re, addig nem fog jóleni... Az eszköz hátulján pakold át a jumpert masterre... vagy az IDE kábelre ne tegyél más eszközt
  • C4nn1b4l696
    #10681
    Sziasztok!

    Valaki tudna segíteni? pár napja ha elkezdek valamivel játszani egy idő után (2-20perc) egyik pillanatról a másikra leesik az fps-em 60ról 5-6ra.. semmilyen változás nem volt a gépemen de néhány játéknál ha lerakom tálcára majd visszalépek egy ideig ismét normálisan fut. videókártya se melegszik jobban mint általában... ezeknél a játékoknál fordult elő, mind eredeti: Team fortress 2, Killing floor, The Ball, Nation red. Ha valakinek van vmi ötlete örömmel hallgatom :( most telepítettem újra win 7-et az se moldotta meg...
  • nimirig
    #10680
    Sziasztok. Elég béna hibába estem. GTA IV-t nem tudom kitörölni -.- Ezt írja: Failed to release SecuRom license. Légyszi segítsetek, előre is köszönöm