Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hiába telepítettem fel sikeresen a TLJ magyarítást, mégsem magyar a játék. A játék dvd GameStar melléklet, a telepítési útvonal jó. Mi lehet a hiba?
Nemrég találtam egy remek játékot: Chrome Hounds. Mechwarrior szerû, szép és jó DE csak XBox360-ra van. Én PC párti vagyok de jó lenne valami hasonló friss, szép program. Amit eddig hallottam a témáról az semmi jóval nem kecsegtet, de hátha valakinek beugrik valami. Mit tudtok ajánlani?
A vita nemesít.... Végső esetben pedig ott a láncfűrész...
A "Sly 3 Band Of Thieves"-ps2 játékban!
Hogy kell a kalózos küldit megcsinálni?
Amikor a hajóval elmegyek 1 szigetre és kapok valamien kincsesláda szerûséget olyan térkép félét!
Amikor kinyitom a térképet akkor meg a szigetet mutatja meg engem felül nézetbõl!
Na mind1, de a szigeten mi a fenét kéne csinálni?
Van ott vagy száz bazinagy lámpás õr lopok tõlük sok gyémántot elmentem a játékot és betöltöm a mentett fájlt aztán a kémneten beváltom képességekre!
mert visszadob a nagyszigetre ahol a szállása is van SLY-nak.
NA MIND1, azt a küldit hogy lehet megcsinálni!
1 kicsit bõbeszédû vok mi?
😄 😊))
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
3d-zni meg végülis tudok(3ds max), de saját 3d játékmotort írni nem tudok...
-JAHAY-( http://djjahay.atw.hu )
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
#2008: különbözõ kalózszervereken. war3, starcraft ilyenekbõl pl ott a kani, ami ráadásul magyar is.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
A választ elõre is kössz.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
kössz inkáb letöltöm egy óra alatt
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
#1973: Primary Mastert meg ilyesmiket a BIOS-ban lehet (inditóképernynõn DEL, de ezt írja is.).
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
segítenél ezt megoldani, mert eléggé idegesít?😄
különben a vinyó is hibás lehet mer nem mindig látja a gép, meg ienek. van mikor látja, de kiírja, hogy hiányzó NTLDR.mert a Boot-nál a Rekk van elõbb..átállítom de mindig visszaáll..stb.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
mert kereszthivatkozások vannak tehát ha egy szót itt megváltoztatsz akkkor ami hivatkozik rá azt is meg kell és így tovább....<#guluszem1>#guluszem1>
de talán eccer lesz majd neki..,.
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/