Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#2172: keress, és találsz (tudod, a keresõ a lap alján)...
(kösz zeli hogy tartottad a frontot 😄)
Az a problémám,hogy a GT Legends-et felrakom,de nem fogadja el a kódot. Mi a teendõm? Tudtok vmi kódot keygen-t,cracket,stb?
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Elõreis köszönöm a segítséget!
Irj egy emailt a [email protected] cimre.
csak arra céloztam, ha friss netezõ vagy, akkor nem csoda, hogy nemtod a DC++ t hazsnálni
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Gigabyte Gaming 5 8Gb Kingston DDR3 1600Mhz Intel I7 4790K Shapphire R9 270X
Control Panel-Windows Firewall-Exeptions(2. fül)-és a DC++-t kipipálod és megvan.
Majd nyugodtan használhatod a progit.
Qwerty4
írd be az SG keresõjébe, és kiad topikot
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
A DC++-t a windows tûzfal kivételeihez kell venni.
Qwerty4
Gigabyte Gaming 5 8Gb Kingston DDR3 1600Mhz Intel I7 4790K Shapphire R9 270X
c115
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Qwerty4
c115
nem fér el az XP mellett egy 98?
de különben nem segítettem, de hiába vársz segítséget máshogy nem lehet
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
c115
hát asszem a régebbi a 16-os az a Windows 98, de javítsanak ki, ha tévedek. szóval
rakd fel a Windows 98-at a gépedre ennyi😛
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
c115
Qwerty4
c115
Szóljon valaki ha tévedek!!!
Qwerty4
c115
Qwerty4
c115
Qwerty4
c115
c115
Qwerty4
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
ha igen akkor biztos nem a serial number a baj, ha kalózmásolat sztem az.
Qwerty4
a serial numberen még nem gondolkoztam,de kétlem hogy az lenne a baj
<#conf>#conf><#conf>#conf><#conf>#conf><#conf>#conf>
Qwerty4
ezt írja ki: várakozás a csatlakozásra és elkezd számlálni 1,2,3,4,5,..... <#confused>#confused>
ha volt valakinek ilyen problémája <#conf>#conf>
várom a megoldást <#help>#help>