Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ha exe, futtasd, ha zip, rar vagy arj, tömöritsd ki, ha iso, bin, nrg, ccd, mds, mdf, mointold be daemonnal
#2224
OK. THX. közbe találtam is.
#2223
A bfme2.com-rol letöltöttem az Elven_Guard_mod_1.0-t de nemtom mit kell csinálni vele. Lécci segítsetek!Mit csináljak?
#2221
Sziasztok.Ha Ps1-hez keresek játékot azt hogy jelzik? PSX ? kössz a választ.
probáltál
ésmármegisvan csak azota gémeltem és nem irtam vissza
de uharcra kerestem vagymire de majnem ua
ésmármegisvan csak azota gémeltem és nem irtam vissza
de uharcra kerestem vagymire de majnem ua
\"If in doubt, flat out!\"
#2217
nem engedi feltölteni mer nagy de huziga nincs a kintin csak pipálandok felbontás és kiválaszthato dolgok(de ezekben is csak egy van)
lenne egy kérdésem
letöltöttem egy fájlt
uha kiterjesztésû de nemtom micsináljak vele
letöltöttem egy fájlt
uha kiterjesztésû de nemtom micsináljak vele
\"If in doubt, flat out!\"
ez annyit tesz, hogy magától beállitja a gépedhez megfelelõ beállitásokat, amely jelen esetben közepes. EZT a közepest kéne alacsonyra (minimumra) állitani. ha belinkelsz egy képlopást metom mondani pontosan hogy hol (mármint a kis ablakról)
#2214
Valakinek nincs meg az oblivion??? mer nekem ez negyon nem akkar mükszeni.:'(
na most én jövök: a Star wars Battlefront II-vel hogy a fenébe kell Multiba játszani, mert nekem nem megy:S
elindítom, beírom becenevet, email jelszó, elkezd töltnei és kilép..a Kerióban engedélyeztem, mit csináljak?
elindítom, beírom becenevet, email jelszó, elkezd töltnei és kilép..a Kerióban engedélyeztem, mit csináljak?
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
#2211
na megnézem és ha ott nyomok egy reset the defaults-t aakor ezt irja ki :oblivion will now detectyour videohardwareand set videooptionsaccordingly.(de ezt amikor elöször inditotam akkor is kiirta)és utána is kiir valamit ezt:
video hardwareungrecognized. video quality settings default to medium quality.
de igyse megy😞
video hardwareungrecognized. video quality settings default to medium quality.
de igyse megy😞
kell lennie az ilyenek pont ezért vannak. nézegesd végig a füleket mindent vigyél legkisebbre vagy minimumra
#2209
Van de ép ott nincs ojan ami kéne
ha van valami inditómenüje (még a játékelinditás elõtt jön be), vagy két inditóexe-je akkor ott. ha ilyen nincs, akkor installáld újra
nincs magyarítása, megnéztem a Magyarítások portálon, ha ott nincs akkor sztem sehol sincs, legalábbis készen, talán itt kérdezd meg hogy készül-e esetleg:Játékmagyarítások foruma
Qwerty4
#2206
Nekem az a problémám hogy elkértem haveromtól a panzers phase one-t (eredeti) csak szlovák.Van e vmi magyarosítás de azt én még nem találtam,csak vmi hun patch-ról olvastam.Van ilyen?
Hy all. Elõvettem egy régi kedvencem: Star Wars Starfighter-t. Ki lehet kapcsolni az invert mouse-t a játékban?
Védelmi rendszeres játékok esetében legtöbbször olyat érdemes letölteni, amelyek nevéhez oda van biggyesztve, hogy RELOADED, vagy ilyesmi. Ez csak egy tipp. De nekem ezek a verziók mindíg indulnak.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
#2202
sziasztok. megvan a flatout2 elindítom a játékot és mikor bekéne jönnie a fõmenünek akkor kilép de nem tudom hogy miért. valaki aki tudja legyen szíves segíteni.
#2201
de sztem azt kéne elérni h minimális beálitáson induljon a játék mer az a gond hogy ha lejeb veszem akkor ujrainditja a játékod de amikor visza akar lépni hibát ir ki
#2200
vagy ha kint a gépen érted akkor pls adj teljesen pontos hejet mer ne mvok pro
#2199
probálnák a játékba álitani a grafikán de amikor aceptelni kell relogolja a gamet és amikor visza akar jöni az exe hibát ir ki
#2198
Üdv!
nagy gondban vagyak kölcsönadtam a chrom specforce-t sajna elhagyták a játékot újra letöltöttem nemtud valaki segíteni nekem akinek megvan elküldené a serialját vagy a keygenjét nekem.
elõre is köszi!!!!!!!
IDE:[email protected]
nagy gondban vagyak kölcsönadtam a chrom specforce-t sajna elhagyták a játékot újra letöltöttem nemtud valaki segíteni nekem akinek megvan elküldené a serialját vagy a keygenjét nekem.
elõre is köszi!!!!!!!
IDE:[email protected]
Üdv!
Egy honlapot keresek, melyben táblázatszerûen fel vannak vésve (, vagy legalábbis jól értelmezhetõen), hogy melyik játékok mikor érkeznek, mikor kerülnek forgalomban vagy aranyba.
Régen sikerült találnom, de azóta azt elfelejtettem. Bízom benne, hogy valaki tud ilyen oldalt!?
Köszi elõrre is!
Egy honlapot keresek, melyben táblázatszerûen fel vannak vésve (, vagy legalábbis jól értelmezhetõen), hogy melyik játékok mikor érkeznek, mikor kerülnek forgalomban vagy aranyba.
Régen sikerült találnom, de azóta azt elfelejtettem. Bízom benne, hogy valaki tud ilyen oldalt!?
Köszi elõrre is!
#2194
Lene egy kérdésem az oblivional kapcsolatba :belépek a játékba és a menü még jo de amikor karit kel csinálni a karimat má nem látom és amikor elkezdödik a játék akkor az egész játék fehér csak egyes tárjakat látok ugy hogy valahogy árnyékol.?Mi lehet a gond?Mit kel csinálnom hogy jo legyen???
#2193
DE !!!
Vazze köszi szépen ! <#taps>#taps><#worship>#worship>
Vazze köszi szépen ! <#taps>#taps><#worship>#worship>
#2192
Köszi.megpróbálom
#2190
hát annak irtam aki tudja 😊
#2188
Szeretném megkérdezi a gamerektõl,hogy ugye majd kifogják adni azt a game-t amin példában mondom van egy dzsungel,és szétlehet löni az egész dzsungelt,szoval tök élethû kép,nagyon bikaerõs gép kell hozzá. a game nevét szeretném megkérdezni,már elfelejtettem,és hiába is kerestem nem találtam pedgi azon a honlapon néztem meg <>
pontosan 😛
van egy kérdésem kivételesen nekem, igazából nem játékos, de csak ez az "általános" helptopik van.
szóval van egy SEj210i mobil (ez most még nem is fontos), egy myphoneexplorer 1.4, és egy asus a4000-es laptom beépitett infrával. csináltam egy király témát a mobilomhoz a király hivatalos SE témacsinálóval. elõször megpróbáltam csak úgy spontán átküldeni a .thm-fájlt, de aszonta (mármint a mobil), hogy érvénytelen adat. aztán mondták ezt a myphoneexplorert, csakhogy ez meg nem találja az IR-portot (a port-lista üres), kereséskor meg aszongya, hogy nincs szabad port. szóval most végülis hogy lehet ezt életre lehelni (a fõ kérdés a téma rárakása, nem feltétlenül kell ezt az izé progit használni, nekem 8 hogy hogy kerül rá, csak kerüljön rá)
van egy kérdésem kivételesen nekem, igazából nem játékos, de csak ez az "általános" helptopik van.
szóval van egy SEj210i mobil (ez most még nem is fontos), egy myphoneexplorer 1.4, és egy asus a4000-es laptom beépitett infrával. csináltam egy király témát a mobilomhoz a király hivatalos SE témacsinálóval. elõször megpróbáltam csak úgy spontán átküldeni a .thm-fájlt, de aszonta (mármint a mobil), hogy érvénytelen adat. aztán mondták ezt a myphoneexplorert, csakhogy ez meg nem találja az IR-portot (a port-lista üres), kereséskor meg aszongya, hogy nincs szabad port. szóval most végülis hogy lehet ezt életre lehelni (a fõ kérdés a téma rárakása, nem feltétlenül kell ezt az izé progit használni, nekem 8 hogy hogy kerül rá, csak kerüljön rá)
végigjátszást most nincs kedvem keresni, de Saddalim egy kicsit lejjebb leírta hol lehet 72-es betûtípussal
a lustáknak:#2178
Magyarítást nem találtam hozzá
a lustáknak:#2178
Magyarítást nem találtam hozzá
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Hy all! Vki ha tud magyarosítást vagy -ne röhögj- végigjátszást a Broken Sword 4-hez, az rjon egy linket vagy vhogy közölje velem h hol-mit!
elõre is thx
elõre is thx
a videókártyával attól még lehetnek gondok.
reinstalozd a drivert és futtas rejta egy 3dmarkot. ha nem talál hibát akkor a videókártya jó
lehet valami file hibás/sérül próbálb reinstallozni a játékot..
így elsõre ennyi
reinstalozd a drivert és futtas rejta egy 3dmarkot. ha nem talál hibát akkor a videókártya jó
lehet valami file hibás/sérül próbálb reinstallozni a játékot..
így elsõre ennyi
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
#2183
senki sem tud segiteni gt legends-el kapcsolatban?
#2182
Feltettem a specnaz nevü játékot és az indítás után a következõ hibaüzenetet dobja: "fatal error: can not set display mode"
A videokártya (6600GT) driverjét a hivatalos nVidia oldalról frissítettem.
Van valakinek tippje, hogy mi lehet a gond
A videokártya (6600GT) driverjét a hivatalos nVidia oldalról frissítettem.
Van valakinek tippje, hogy mi lehet a gond
Meg van, végig is játszodtam, de gõzöm sincs, annyira felejthetõ gagyi játék.
Én úgy emlékszem egyébként kellett vagy jó 15 percig lõni és vége lett valahogy, persze közben kemény támadás sújtott.De mondom türelem kell!!!
Én úgy emlékszem egyébként kellett vagy jó 15 percig lõni és vége lett valahogy, persze közben kemény támadás sújtott.De mondom türelem kell!!!
Qwerty4
érdekes mindig ott akadsz meg ahol én korábban, ez is problémát okozott nekem, de megoldottam végigjátszás és semmi kérdés nélkül.<#nemtudom>#nemtudom>
Miért nem kérded ezeket a Splinter Cell - Pandora Tomorrow topicjában?
Miért nem kérded ezeket a Splinter Cell - Pandora Tomorrow topicjában?
Qwerty4
#2179
Ha valakinek meg van a Serious sam 2 megmondaná, hogy kell kiiktatni azt az erõditményt az utolsó pályán?
na most UTÓLJÁRA leírom,
VÉGIGJÁTSZÁSOK
Van egy olyan problémám hogy a sprintelcel pandorában a tengeraklatlyárós küldetés elõtt ki kell kérdezni az irányítóteremben lévõ embert aztán el kell rejyteni. Hogy kérdezzem ki vagy pontosan mit kell csinálni mert ha kikérdezem nem tudom elengedni hogyha meg leütöm akkor meg vége a küldetésnek mit tegyek?
A választ elõre is kösz.
A választ elõre is kösz.