Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Saddalim
#2275
ha adatként írod ki, persze, úgy mindent lehet. de ha a cd-képbõl cd-t írsz, akkor nem

JAG1
#2274
Már hogyne lehetne Cd képfájlt DVD-re írni. Én pl. az összes BF cd-t kiírtam egy dvd-re. A mai napig hibátlanul mûxik.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#2273
LÉGYSZÍ valaki! Segítséget szeretnék kérni. Letöltöttem a Crime Life Gang Wars-t, feltelepítettem, de NEM TUDOM INDÍTANI valamit origi disc-rõl ír, de crackelni nem kell. Próbáltam sd4hide-vel is mint a NFSMW-t de úgy sem megy. Ehez kell valami progi? Vagy mi? A 7 sinsnél is ez van. Aki tud kérem segítsen. Köszi
WazheadBoci
#2272
úgy kell elképzelni mint ha "lefotózná" a cd-t vagyx dvd-t és ezzel az árkokat és vetõdéseket fotózza. szal ezért nem fog mûxeni

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

#2271
bocs a helyesírási hibákért, kicsit gyorsan írok, remélem érthetõ<#vigyor2>

LOST FAN

#2270
Hello! Lehet, nem igazán tartozik ide, de nincs neki topic. A Toca Race Driver 3-ban hogyna lehet menteni? Mert mondjuk egy versenysorozatban az 5. futamnál tartok, mentek egyet, de csak az aitó adatait menti el 😞 Legközelebb betöltöm, és kezdhetem elõlrõl a 10 versenybõl álló sorozatot... HELP

LOST FAN

#2269
köcce

zeli
#2268
abban lehet DVD-t csinálni, menüt kreálni, meg minden szar. szerintem a forrás kiuválasztásánál van Mpg

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#2267
Pinnacle Studio 10😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#2266
hy
mijen progit tudtok amivel mpgbõl dvdét lehet creálni?

#2265
OK.azért thx.
Saddalim
#2264
hát a cd és a dvd tök más technikával dolgozik, ezért ilyen különbözõ a méretük, szinük, stb. ezért egy cd-képet (ami cd-technikájú adatokat tartalmaz) nem fogod tudni dvd-re kiírni. egy képfájl nem a fájlokat tartalmazza egyenként, hanem a cd tartalmát (szoval nem fájlonként a tartalmát na. nemtom hogy magyarázzam el 😛)

#2263
Ok. kössz.Csak mondjuk azt nem igazán értettem hogy miért nem engedte a képfájlt dvd-re kiirni! mert 700-mb alatt van vagy miért? Az az igazság hogy nem az enyém tehát nem is tudom kiprobálni csak ha odaadom,(nekem nincs PS2-õm.)gondolom akkor ezekszerint csak sérült valamelyik fájl.
Saddalim
#2262
hát akkor elvileg jónak kell lennie, lehet hogy sérült, hibás vagy hiányzik az egyik fájl. próbáld meg betenni haverod vagy valami másik ps2-be, ha abban sem megy, akkor lehet hogy a cd vagy a kép a hibás, próbáld meg még1szer kiírni ha uccse, akkor tölcs le egy másik képet

#2261
Most megnéztem egy PS2-es dvd-t(a PC-be) hasonló mappák vannak mint ezen a CD-n.(szerintem az hülyeség ugye hogy cd-n lévö játékot) nem olvasna csak dvd-t?Mármint a PS2-ö.
#2260
na nem tudom belinkelni a képet mert nem engedi csak 20kby-te ig.De vannak benne ilyen mappák.Audio,Pods ,Tracks ,UI,egy csomo füzetlapocskák,meg alján a kis gép+monitorral együtt(System).
#2259
beteszem a képet mindjárt
Saddalim
#2258
nézd meg géppel hogy mi van a cd-n

#2257
Sziasztok.Hátha valaki tud segiteni.Mi az amit most nem jol csináltam.Letöltöttem egy PS2-es játékot,(RAR-os 482Mb)kicsomagoltam és kijött egy másik becsomagolt mappa,(ISO).A Nero-val képfájlként (CD/DVD kép lemezre mentése)kiirtam,(ki akartam irni)DVD-re de nem engedte,mind valami hülyeséget ir ki,hogy sajnos erre a fajta dvd-re nem lehet irni kérem helyezzen be egy CD-R ,CD-RW.-t.Na ekkor beraktam egy CD-t,ki is irta,tehát rajta van a cd-n(régebben is igy irtam ki csak DVD-re),és berakva a PS2-be semmi reakció.(a gép csippelt,tehát a többi dvd-t viszi.Mi az ami nem jó szerintetek? Kössz a válaszokat.
Saddalim
#2256
menjek operátorokhoz büntipontot kérni neked? legaláb ötödször kérdezel és legalább ötödször válaszolunk.
OLVASS VISSZA, FULL BETÛMÉRET!!!

fery02
#2255
nincs mit. mûxik? 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#2254
kössz szépen
#2253
Hi nem tudja valaki a Lineage 2-es Nightfall szervernek az IPjét???
próbáltam nézni a honlapján de nincsen fönn.

fery02
#2252
SE99-TU3C-GQ9C-TEZD

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#2251
csá all! nem tudtok a need for speed hot pursuit 2 höz egy cd kulcsot?
#2250
HELLO.Mitkell csinálnom acall of cthulhuban,mitán elindítottam acsiléket aMarsh pályán.
Saddalim
#2249
ha ennyire utálja az exe-t és nem talál majd vírust akkor könnyen lehet hogy cd-hibás az exe, próbálj meg beszerezni egy másikat

fery02
#2248
nincs mit

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#2247
Köszi szépen!
Hát én meg azt hittem az ut2004-ben még csak akkor kezdõdik igazán a játék, merthiszen a gépekkel, repcsik meg tankok nem is igen mentünk a játék során, max 1-szer,2-szer. Azokkal akkor csak külön kis Instant aktion-ben lehet menni? Kár.

NFS-nél meg hiába akarok az exe fájlhoz "nyúlni" mert amint rákattintok, azonnal lefagy a gép. Érdekes módon más exe fájloknál nem. Szóval köszi fery02, lehet át is fogom nézetni a gépet, de nem erre gyanakszok. Mondjuk a Nod32 azért remélem csak megtalálná, ha frissítve van és nem szoktam azon a gépen netezni. Ja megpróbáltam rámásolni a gépre a CD-t, de azt sem tudtam, ott is kihagyta az exe fájlt valami hibára utalva így telepíteni semmiképp sem tudom. Majd megírom, hogy mi lett a végén!

Köszönöm!

http://crxforum.flix.hu a Hondafórum vagy www.hondaklub.com-HBKM!!!Intel&Nvidia powa!

w77d
#2246
A BIOS-ban a PEG Buffer Lenght címszóval mit tudok beállítami?

Saddalim
#2245
hangkártya drivert újra felpakolni

fery02
#2244
#2240: Nekem is pont ilyesmi bajom volt az NFS Undergrounddal, de nekem amiatt, hogy egy bizonyos Jeffo nevû vírus ment a gépemre, ami ilyesmiket csinált, hogy megfertõzte egyes alkalmazások exe fájlját, ugyan ezt a hibát villogtatva indításkor. Szóval nekem az egyetlen tippem az, hogy alaposan nézesd át a gépet egy jó vírusírtóval.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#2243
Hi all!

Segítséget kérek mert most játszok a san andreas-szal de nem mûködik a hang rendesen.Eleinte csak ott ahol a négerállat jár aztán meg már csak a rádió szól.

Seggítsetek.
Saddalim
#2242
hát én nem ismerem a nfsu-t de ilyet a dosos játékoknál szokott írni, és nem hiszem hogy a nfsu dosos lenne (bár mondom nem ismerem 😛), ha mégis, akkor dosbox nevû progi. ha nem, akkor az exe tulajdonságainál a kompatibilitásnál állitsd win98-ra vagy 95-re valamelyikkel mennie kéne

Saddalim
#2241
#2238: ut2004-ben a hyperblastos head to head az utsó küldetés (1v1).
#2239: windows ujrainstall minen ilyesmi váltáskor. ha megvolt, akkor talán leírhatnád a konfigod... (abbol hogy 667Mhz ram, nem tudjuk meg hogy mekkora, és nem igazán hallottam még 30"-os monitorról...)

#2240
És van még egy problémám. Az NFS Underground 1-el kapcsolatban.
Amikor megjelent nálunk a játék fentvolt a gépen sokáig, akkor még nem volt XP sem ha jól emlékszem. Aztán a minap fel szerettem volna tenni a nosztalgia kedvéért, de nem rakja fel a gépem. Azt írja ki, hogy nem Win32 alkalmazás. Ehhez sajna nem lövök semmit. Megnéztem, hogy a kompatibilitás hogy áll, de nem értem el azzal sem eredmény.

A válaszokat elõre is köszönöm a 2 játékkal kapcsolatban.

http://crxforum.flix.hu a Hondafórum vagy www.hondaklub.com-HBKM!!!Intel&Nvidia powa!

#2239
Sziasztok! segitséget szeretnék kérni!Az lenne a gondom,hogy miota SLI-re váltottam bizonyos játékok nemigazán mennek rendesen.A két HL2 játék az megy rendesen de a többinél olyant csinál hogy villodzik a kép 1-2mp-ig jó utánna megint vibrál.Ha valaki tudna ebben segiteni azt meg köszönném.A konfigom Quad royal alaplap,2gb 667MHz ram,2db quadro fx3400 videokari 30"DELL tft monitor.
#2238
Unreal tournament 2004-el kapcsolatban kérek segítséget!
Már megírtam a játék fórumába is.

Szóval a Ladder résznél már megcsináltam mindent és így kinyílt ugye a lakat vagy mi, de ha rákattintok nem hoz be semmit, csak a Malcolmos Team és sima head to head meccset. Ezek is megvannak, akkor mi a baja, hogy nem enged tovább?

5 emberem van és több mint 100 ezer kreditem.

http://crxforum.flix.hu a Hondafórum vagy www.hondaklub.com-HBKM!!!Intel&Nvidia powa!

Saddalim
#2237
nem is az ilyen überprofi újakra. én egy acdsee32 2.4-est használok. egyszerû gyors régi (és ez a lényeg. minden ami régi, az jobb)

zeli
#2236
nekem is megvan, de nem szeretem:S
pl a 7 olyan lassan adta be a képeket...
nekem meg az a lényeg, hogy rákattintok, azt bejön, és a Kép és Faxmegjelenítõ erre pont jó😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#2235
ah, én acdsee-fan vagyok :-)

zeli
#2234
húzd egy kicsit lejjebb aképet és meglátod kb 48-as betûméretben😄
w77d, nemtom😄
Saddalim, Windows kép és faxmegjelenítõ😄 (szerintem az tökjó😄 nem lassú, képnézésre tökéletes)

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#2233
hello.Elakdtam,v.milyen feldolgozo,üzemben ahol acsiléket kell beiditani.Ez meg is történt ,be szálltam .Tovább hogyan (Call of cthulhu)
w77d
#2232
Hali! Ha egy játékot elindítok a következõt írja ki: Buffer overrun detected és ezután kilép! mi lehet a probléma?

Saddalim
#2231
jaj lol a winfos szar fax és kép vagy miafenemegjenelitõje is tudja elvileg, de ifranwievben már láttam ilyet

zeli
#2230
én tudok rá jobb megoldást: kezdõdik az iskola😄 <én sme elszek nagyon>
#2227: olyan programról nem tudok, de fényképalbumot lehet oylat csinálni. pl csinálsz egy lemezt fényképalbumban és a DVD lejátszó lejátssza neked.be tudod állítani mennyit "idõzzön" egy kép, meg ilyenek. ha van ilyen progi, és valaki tud róla, javítson ki<#vigyor>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#2229
irfanview, vagy valami ilyesmi

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

WazheadBoci
#2228
reméjjük az elsõ 😄
#2227 sjna nem tok ilyaet hirtelen...

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

francois
#2227
Hello kellene egy olyan segítség, h képeket akarok lejátszani, és olyan program kellene amiben be lehet állítani h pl 4 mp-ig mutasson egy képet és utána automatikusan nyomja a következõt.


Saddalim
#2226
na egyre ritkulnak a segiccségkérések. ennek két oka lehet.
1. olyan marha királyak vagyunk, hogy a legtöbb embernek már segitettünk, és nincs mit kérdezniük.
2. olyan marha szarok vagyunk, hogy egy csomó ember már fel sem teszi a kérdéseit, mert úgysem segitenek