Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
LOST FAN
LOST FAN
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
mijen progit tudtok amivel mpgbõl dvdét lehet creálni?
OLVASS VISSZA, FULL BETÛMÉRET!!!
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
próbáltam nézni a honlapján de nincsen fönn.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Hát én meg azt hittem az ut2004-ben még csak akkor kezdõdik igazán a játék, merthiszen a gépekkel, repcsik meg tankok nem is igen mentünk a játék során, max 1-szer,2-szer. Azokkal akkor csak külön kis Instant aktion-ben lehet menni? Kár.
NFS-nél meg hiába akarok az exe fájlhoz "nyúlni" mert amint rákattintok, azonnal lefagy a gép. Érdekes módon más exe fájloknál nem. Szóval köszi fery02, lehet át is fogom nézetni a gépet, de nem erre gyanakszok. Mondjuk a Nod32 azért remélem csak megtalálná, ha frissítve van és nem szoktam azon a gépen netezni. Ja megpróbáltam rámásolni a gépre a CD-t, de azt sem tudtam, ott is kihagyta az exe fájlt valami hibára utalva így telepíteni semmiképp sem tudom. Majd megírom, hogy mi lett a végén!
Köszönöm!
http://crxforum.flix.hu a Hondafórum vagy www.hondaklub.com-HBKM!!!Intel&Nvidia powa!
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Segítséget kérek mert most játszok a san andreas-szal de nem mûködik a hang rendesen.Eleinte csak ott ahol a négerállat jár aztán meg már csak a rádió szól.
Seggítsetek.
#2239: windows ujrainstall minen ilyesmi váltáskor. ha megvolt, akkor talán leírhatnád a konfigod... (abbol hogy 667Mhz ram, nem tudjuk meg hogy mekkora, és nem igazán hallottam még 30"-os monitorról...)
Amikor megjelent nálunk a játék fentvolt a gépen sokáig, akkor még nem volt XP sem ha jól emlékszem. Aztán a minap fel szerettem volna tenni a nosztalgia kedvéért, de nem rakja fel a gépem. Azt írja ki, hogy nem Win32 alkalmazás. Ehhez sajna nem lövök semmit. Megnéztem, hogy a kompatibilitás hogy áll, de nem értem el azzal sem eredmény.
A válaszokat elõre is köszönöm a 2 játékkal kapcsolatban.
http://crxforum.flix.hu a Hondafórum vagy www.hondaklub.com-HBKM!!!Intel&Nvidia powa!
Már megírtam a játék fórumába is.
Szóval a Ladder résznél már megcsináltam mindent és így kinyílt ugye a lakat vagy mi, de ha rákattintok nem hoz be semmit, csak a Malcolmos Team és sima head to head meccset. Ezek is megvannak, akkor mi a baja, hogy nem enged tovább?
5 emberem van és több mint 100 ezer kreditem.
http://crxforum.flix.hu a Hondafórum vagy www.hondaklub.com-HBKM!!!Intel&Nvidia powa!
pl a 7 olyan lassan adta be a képeket...
nekem meg az a lényeg, hogy rákattintok, azt bejön, és a Kép és Faxmegjelenítõ erre pont jó😄
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
w77d, nemtom😄
Saddalim, Windows kép és faxmegjelenítõ😄 (szerintem az tökjó😄 nem lassú, képnézésre tökéletes)
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
#2227: olyan programról nem tudok, de fényképalbumot lehet oylat csinálni. pl csinálsz egy lemezt fényképalbumban és a DVD lejátszó lejátssza neked.be tudod állítani mennyit "idõzzön" egy kép, meg ilyenek. ha van ilyen progi, és valaki tud róla, javítson ki<#vigyor>#vigyor>
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
#2227 sjna nem tok ilyaet hirtelen...
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/