Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Saddalim
#2325
bõvebben esetleg?

#2324
Hali, valaki meg tudja nekem mondani hogy hol kell azt beálítani hogy ne a C re telepítsen ha be mountolom és esetleg nem tudok meghajtót válaszatni,, azt tudom hogy a futatásba a regedit parancs szót kell be írni, csak azon belül nem tudom hol kell.
Köszi

PS3 ID: Madu1(HUN), shaq01(USA), you01(JAP), answear01(UK)

fery02
#2323
Ismeri valaki a Cell block nevú kis játékot, ahol két rabbal kell mászkálni a börtönben és oldalnézetben kell gyepálni egymást? Nem tudom, hogy honnan lehetne leszedni. Please help me! 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#2322
hi, az a problémám hogy a gépem bármilyen elinditott reloaded játéktól automatikusan ujraindul. ha vki tud vmit ennek okáról vagy vmi hasznos infot megköszönném
Qwerty4
#2321
Tud valaki nekem ajánlani megbizható játék eladási adatokat(világszintû) tartalmazó weboldalt?
Toplistákra gondolok, nameg jó lenne ha archívum is lenne benne legalább a 90-es évektõl kezdve, mindegy a nyelve, de lehetõleg magyar vagy angol.

Qwerty4

Saddalim
#2320
"Finally there is no multiplayer game this time"

ngcsnet
#2319
patch nem igazán van, cheatek vannak, ha menüben beírod hogy pioneer akkor gyorsabb lesz a kocsi, de 600al nem fogsz tudni menni

#2318
na hy all!!
nekem az NFS2-hez kéne egy oan oldal ahol durva jo patcheket lehet leszedni
pl örök nitro vagy mikor lehet menni 600km/h sebességgel.. meg stb
vkiii segiccsssen már nekem mert nézek én mindent de nemlátok:S:S:S:S
küldjetek egy linket vagy mittomén... köcce
deadcode82
#2317
A regisztrációs adatbázisból törölj ki minden bejegyzést a játékról, akkor biztos "elfelejti" az oprendszer hogy fent van.

#2316
Hi! Nekem nem teljesen játékkal kapcsolatos a problémám. Unisntalláltam a Lego Star Wars 2-õt de a windows NEM fogta fel és mindig amikor akarom installálni a játékot az uninstall-t indítja el. Mivel már egyszer leszedtem a játékot és nem tudja megint leszedni(😄) ezért nem tudok micsinálni. Lécci segítsetek ha tuttok!!!

#2315
hogy kell neten jáccani a Black & White 2-õt????
#2314
Hy!Nem tudja vki h a Black and white 2õt lehet interneten vagy LANon???Ha lehet vki írja már le h hogyan!Köszi!!!
Saddalim
#2313
megvan. nekem sem indul 😄

SötétBarom
#2312
TOCA-hoz már van crack, neM?

Nézz utána gamecopyworld.com-on.

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

#2311
Sziasztok!
Megvan valakinek a City Life nevu jatek? Ha ugen akkor legyszi segithetne elinditani, mert nemakar menni. Elore is koszi :o)
#2310

Sziasztok,

Szeretnék kérni Tõletek 1kis segítséget.
A problémám a toca race driver 3-al van, (meg a códemaszterrel), de erre most nem térnék ki. Szóval démonnal egy tükrös változatot szépen elkezdtem telepíteni
(telepítés idõtartama:30perc) "szidtam is a fejlesztõt", tágranyílt pupillával kattintottam az exére........ (crack nincs hozzá)szkennel, csekkol meg minden (fú dejó ez a kódmasztör)..erre, dzsíi..adjak neki hiteles cd😊. Elolvasom a használatit.......húzgáljak ki minden IDÉt?! (jó majd széttépem a gépemet), fogtam letiltattam az összes cd-t kivéve persze a démon virtuálisát amiben ott vigyorgott a toca. Újra toca.exe....még mindíg cdért sír a szája😊 az enyém meg egy láncfûrészért. tudom, hogy az eredeti megvételével megoldódna a problémám, ám lehet van rá más alternatíva is😊
Üdv!!
deadcode82
#2309
9.0c (4.09.0000.0904)

Saddalim
#2308
hányas a directxed?

deadcode82
#2307
Megcsináltam, alul a megjegyzésekbe is kiírta, hogy nincs probléma! <#nemtudom>
Pedig kell, hogy legyen, különben nem lépne ki!

SötétBarom
#2306
Valaki esetleg nem rendelkezik egy interstate '76 torrenttel?

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Saddalim
#2305
futtatásba írd be: dxdiag
várd mg amig a bal alsó sarokban végigmegy a csík, aztán nyomj át a directx files-re. ha valamelyik mellett sárga felkiáltójel van, installáld újra a directx-et

Qwerty4
#2304
Nem a kártyával van a gond az biztos, hanem a Direct3D-vel.Nekem a Radeon 9200-assal még a gép is ujraindult, amíg nem raktam fel jól a drivert anno.

Qwerty4

deadcode82
#2303
radeon 9600XT-m van és a legújabb Catalyst van fent, ezért is érdekes a dolog.

Qwerty4
#2302
a driverrel nem stimmel valami, próbáld újrainstalálni a VGA kártya driverét

Qwerty4

deadcode82
#2301
Felraktam a Dark Messiah of Might and Magic demót, de egy idõ után kilép a játékból a következõ hibaüzenettel: Internal driver error in IDirect3DDevice.😛resent()
Tudja valaki a probléma okát?

#2300
hali
Saddalim
#2299
Seth - VIP 2003. 04. 14. óta regisztrált VIP fórumozó2003. 04. 14. óta regisztrált VIP fórumozó2003. 04. 14. óta regisztrált VIP fórumozó2003. 04. 14. óta regisztrált VIP fórumozó
ma 12:42 | Privát | Galéria | Válasz | #2284
4X az ajánlott, legalábbis én mindíg abban írom és semmi gond nincs velük ezidáig

"Számukra kegyetlen napok, számunkra kezdet"
バナシャーク ガーボル aka セトゥ
Válasz 'zippo01' üzenetére (#2283)

© zippo01 tegnap 20:01 | Privát | Válasz | #2283
Hali! ps2 játékot milyen sebességgel kell kiirni?

Qwerty4
#2298
passz, de talán a gúgli segítene

Qwerty4

#2297
ps2 játékot alkohol120 nero vagy esetleg clone dvd vel lehet kiini? és hányszorosan?
#2296
hali
ToCsEk
#2295
Miért van az hogy haverom gépén az összes RELOADED típusó gamek indításánál ujraindul a gépe? Vajon mitõl lehet? Segítsetek.!

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Saddalim
#2294
nem "újrakezdi", hanem áttért másik hosszra.
ugye elõször kezdi az 1karakteresekkel, 2,3,4,5,6...stb. valszeg végigment mondjuk a 6karaktereseken, és jött a 7. gondolj be,e hogy hány betû (nagy ÉS kicsi), szám, írásjel van, és hatványozd be 1,2,3,4,5,6...stb-vel. na ennyi variációt próbál végig. a warezesek meg általában ugy 20 karakter körül szoktak vagy még afelett jelszót adni. szerintem lõdd le, tölts le egy másikat vagy nézd meg ahonnan letöltötted

Qwerty4
#2293
nem arra gondoltam, a .rar mellé még érkezhetett valami fájl...akármit töltöttem le idáig nemcsak csupán .rar fájl(ok) jöttek hanem mellé kis fájlocskák is(.url, .nfo,.txt a leggyakrabban)utasításokkal

Qwerty4

ngcsnet
#2292
hát az .nfo az általában a raron belül van<#idiota> szal abban aztán lehet a jelszó😄 ott már tök mind1

Qwerty4
#2291
vagyis a letöltött fájlok között

Qwerty4

Qwerty4
#2290
de az is lehet hogy megvan ott mellette egy .txt vagy .nfo fájlban

Qwerty4

ngcsnet
#2289
járj utána warez oldalokon, valahol tuti le van írva a pass

Qwerty4
#2288
<#wow2>65 nap???hát ez durva...

Qwerty4

#2287
Segítséget szeretnék kérni..Letöltöttem a minirõr a shrek 3 gamét..mikor ki akarom csomagolni jelszót kér..Próbáltam a advanced rar password recovery nevû progival.de 25 órát dolgozott a progi /kezdtem örülni.hogy kész/.de 25 óra után újra kezdte és kiírta.hogy 65 nap mulva végez..Hát ezt már nem vártam meg..Mit tegyek..elõre is köszönöm..
Saddalim
#2286
RHKG3-8YW4W-4RHJG-83M4Y-7X9GW QW4HD-DQCRG-HM64M-6GJRK-8K83T PQTHM-RWBHR-3BPVW-TFB22-V8HXQ KQC2B-X683R-2CDXT-PQ7HQ-47MPT JFQYM-YJQFQ-VBRCY-4VV7W-QRXBY KMTTB-68H32-8MKRK-GBHKT-RKCP6 CX7DD-4GX4Y-BTTR4-H88Y7-GQPWQ XP8BF-F8HPF-PY6BX-K24PJ-TWT6M

válassz egyet :-)

#2285
helló. megvan valakinek a Air Conflicts játék magyarul? ha igen akkor lenne oly szives és rendes hogy elküldje nekem a magyar fájlokat, mert nekem csak angolul van meg. elõre is kössz.
Seth
#2284
4X az ajánlott, legalábbis én mindíg abban írom és semmi gond nincs velük ezidáig

PSN ID.: Beegabor

#2283
Hali! ps2 játékot milyen sebességgel kell kiirni?
#2282
Nem tudna valaki a World of Warcraft-hoz cd key-t adni? elõre is köszi!<#vigyor3>
#2281
Sziasztok!
Aki ismeri a roseonlinet az mondjon már egy olyan honlapot ahonnan le lehet tölteni egy privát szervert.
elõre is kösz

Saddalim
#2280
Saddalim
#2279
1.1-es patchel elvileg lehetne

Saddalim
#2278
a torrent 500-as errort dob, azaz a szerverüknek annyi (biztos Windowsos) ha megjavítják utánanézek

SötétBarom
#2277
Hi all, melós gépre kellene nekem az interstate 76, esetleg valakinek nincs meg, vagy nem tud szolgálni egy torrentteL?

htx.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#2276
PLEASE HELP!!!

LOST FAN