Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?
Qwerty4
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
V
É
G
I
G
J
Á
T
S
Z
Á
S
O
K
(ui.:remélem nem b*sztam el😄)
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Qwerty4
Qwerty4
Tudtok valahol végigjátszást a Nautilushoz?
Bármi, amiben egy csöpp élvezet is van, az vagy erkölcstelen, vagy törévnysértő, vagy hizlal...
Doom3 a sötétséggel akarja izgalmassá tenni a gamét, Serious Sam tiszta rajzfil, Swat4 egykaptafa megkötött küldetések
Igen ami szóba jöhet vagy még nem ismerem, miután névröl utána néztem, az a RTCW, Painkiller, Commandos Strike Force, ÜberSoldier, Chaser, Condemned.
Köszee mindenkinek a gyors választ! Szerzem be öket...ha tudom. 😊
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Tudna valaki mondani "kiemelkedö" fps gamét?
1, FarCry
2, Moha
3, Cod
4, Half
5,
6,
7,
...
Köszi elöre!
Én hülye vagyok az oprendszerhez
Sok vadász úszik a kukacosban halra vizelve, de a lényeg, hogy az enyémet csak maga kaphatja be.
Sok vadász úszik a kukacosban halra vizelve, de a lényeg, hogy az enyémet csak maga kaphatja be.
PS3 ID: Madu1(HUN), shaq01(USA), you01(JAP), answear01(UK)
PS3 ID: Madu1(HUN), shaq01(USA), you01(JAP), answear01(UK)
Ismeritek azt a progit a ps2 emulator(psx2) ami a ps2 játékokat jatsza le és hogy kell használni
Kéna Köszi
Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram
PS3 ID: Madu1(HUN), shaq01(USA), you01(JAP), answear01(UK)