Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2375
Valaki tud Helpet adni a Call of Juarez játékra mert nem tudom elindítani ha valaki tudna segíteni akkor MSN-en bonyolítsuk le de nagyon megköszönném va valaki segítene!
#2374
Sziasztok. Letöltöttem a Handball Manager 2005-2006 játékot(3 fájl: .img .ccd .sub kiterjesztésûek) 800 mb körül. Felmásoltam, de csak 30 megát rakott fel. Aztán meg kéri a cd-t. Nem ismeri fel az .img fájlt ami 750 mb. Segítsetek! Köszi.
ToCsEk
#2373
Megtudja nekem valki mondani hogy hol találom meg a lego star wars1 mentését?

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

Qwerty4
#2372
Szerintem jobb lenne ha valaki csinálna bannert FAQ-val, így talán többet nem érkeznének ilyen kérdések, csak abban az esetben ha keresett az illetõ és nem talált végigjátszást és vonatkozik cd kulcsokra meg ilyesmikre is, mert ezek tényleg nem nagy problémák, ha utána tud nézni az ember a neten.<#smile>

Qwerty4

zeli
#2371
ja és URLITT

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#2370
najó, mégegyszer leírom, mert Saddalim többet nem teszi😄


V
É
G
I
G
J
Á
T
S
Z
Á
S
O
K


(ui.:remélem nem b*sztam el😄)

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Qwerty4
#2369
És abban sem vagyok meggyõzõdve hogy a játék teljes nevét írtad.Egyébként ezt kerested?:Mystery of the Nautilus

Qwerty4

Qwerty4
#2368
Persze itt van!!!A google-t illene azért megtanulni használni.<#shakehead>, fél perc sem kellett és kaptam.tanács:ha végigjátszást keresell írd a játék nevét agoogle-be és melléje a "walkthrough" szócskát és ha magyar végigjátszást keresell a "végigjátszás" szócskát, de sajnos kevesebb a magyar végigjátszások száma.

Qwerty4

#2367
Sziasztok!
Tudtok valahol végigjátszást a Nautilushoz?
#2366
Hellosztok<#hawaii>.Segítséget kérnék<#worship>.A counter strike 1.6-ban find servers és a szervereket behozza.Eddig semmi gond<#taps>.De amikor rá kattintok és elkezdi tölteni ezt írja ki:LAN servers are restrichet to local clients (Class C)<#levele><#falbav><#gun><#violent><#rinya><#help>.Elõre is kössz<#worship>.

#2365
Ok kösz
Saddalim
#2364
jaja, reinstall

Saddalim
#2363
ez esetben egy sürgõs winfos-reinstallt ezközölnék

#2362
Valaki a Super-Bikes Riding Challenge tud crack-et?

Bármi, amiben egy csöpp élvezet is van, az vagy erkölcstelen, vagy törévnysértő, vagy hizlal...

bardocz
#2361
ha nem eredeti akkor meg lehet a törés miatt van
bardocz
#2360
ujrarakást próbáltad már?
#2359
Hali segitsetek felraktam a Hitman 4 et es allandoan megszakad a jatek. HitmanBloodMoney.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. If you were in the middle of something,the information you were working on might be lost. Mit csinaljak segitsetek!
#2358
Szeva.Nekem mar megy. Esetleg ha erdekel a dolog irjal a [email protected] cimre :o)
#2357
nemtujda vki mik a reloaded játékoknak vmi extraspeciálitása?
#2356
Köszönöm!Örök hálám!<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>
Qwerty4
#2355
ez egy számsor, de te tudod:3HHWCWHGWHPA2LABCC

Qwerty4

#2354
hi a Doom 3-hoz keresek Serial-t légyszi Küldjetek egyet!
#2353
hi a Doom 3-hoz keresek Serial-t légyszi írja le valaki!<#help><#help><#help><#help><#help><#help>
#2352
hali a doom 3 hoz keresek cd keyt tud segiteni valaki? Elore is koszi!
Ewergo
#2351
Pár progit direkt nem irtam kezdésnek mert pl.:
Doom3 a sötétséggel akarja izgalmassá tenni a gamét, Serious Sam tiszta rajzfil, Swat4 egykaptafa megkötött küldetések
Igen ami szóba jöhet vagy még nem ismerem, miután névröl utána néztem, az a RTCW, Painkiller, Commandos Strike Force, ÜberSoldier, Chaser, Condemned.
Köszee mindenkinek a gyors választ! Szerzem be öket...ha tudom. 😊

Qwerty4
#2350
Commandos Strike Force
ÜberSoldier
Chaser

Qwerty4

zeli
#2349
Márió forever😄😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

NeoMaN
#2348
Condemned

NeoMaN
#2347
Quake 4
Painkiller
Serious Sam
RTCW
Doom 3

SötétBarom
#2346
FEAR, Call of Juarez

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Ewergo
#2345
Üdv!
Tudna valaki mondani "kiemelkedö" fps gamét?
1, FarCry
2, Moha
3, Cod
4, Half
5,
6,
7,
...

Köszi elöre!

#2344
de még fura hogy amikor ujraindul akkor a bios megakad vhol és szusszan egyet a gép és ad egy olyan kattanásszerû hangot is és utána megy tovább...
#2343
Hát egy olyan háromnegyed vagy 1éve.
#2342
Ja boccs. nah elindítottam a regedit-et és nem találtam semmilyen adatot a lego sw 2-rõl 😞

Saddalim
#2341
"Válasz 'Warth0g' üzenetére (#2334)"

#2340
2-3 HÓNAPJA

Saddalim
#2339
mennyi idõs a windowsod (mikor violt utóljára ujrainstallálva)?

ngcsnet
#2338
futtatás > regedit beírod

#2337
Lécci azt mondd meg hogy a vezérlõpultban mit keressek!
Én hülye vagyok az oprendszerhez

ngcsnet
#2336
regedit

#2335
Hol van a regisztrációs adatbázis???

#2334
mi lehet az oka annak hogy a gép a reloaded játékok futtatásakor ujraindul??
Saddalim
#2333
ha visszaolvastál szólj

peeter22
#2332
ha vki meg csinálta szóljon.

Sok vadász úszik a kukacosban halra vizelve, de a lényeg, hogy az enyémet csak maga kaphatja be.

peeter22
#2331
hali én a spell force 2-ben akadtam meg a fireforge pályán amikor három sárkányfejbõl tûz jön ki és sárga színt kell csinálni belõle azt meg csináltam és utána hogyan kell kijutni egy teleportálóhoz mert nincsen semmi kijárat.

Sok vadász úszik a kukacosban halra vizelve, de a lényeg, hogy az enyémet csak maga kaphatja be.

#2330
ááá Most találtam meg😊 azé kösz a helpet😊

PS3 ID: Madu1(HUN), shaq01(USA), you01(JAP), answear01(UK)

#2329
Jah😊 a játék neve Joint Task Force.

PS3 ID: Madu1(HUN), shaq01(USA), you01(JAP), answear01(UK)

Saddalim
#2328
"a játékot"
bõvebben?

Colton
#2327
Hello

Ismeritek azt a progit a ps2 emulator(psx2) ami a ps2 játékokat jatsza le és hogy kell használni

Kéna Köszi

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

#2326
Az az igazság hogy enyit tudok énis😊 tehát a lényeg hogy a játékot telepítem és ugye a Cre akarja telepíteni nah most ott nincs helyem és én kiválasztom hogy a D re telepítse, továb ra nyomok és ki írja hogy nincs helyem de a D-n van hely és most arra gondoltam hogy be lehet a futatásba is álítani hogy a telepítéseket ne a C-n kezdje el egybõl hanem a D-n és azért kérem a segítséghet hogy hol lehet ezt be álítani.

PS3 ID: Madu1(HUN), shaq01(USA), you01(JAP), answear01(UK)