Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nem tudja valaki mi az a "sucker.exe"
\" A következő események hajnali 4 és 5 óra között történnek\"
Qwerty4
Szeretnék segítséget kérni, kérek mindenkit, aki tud segítsen nekem!!!
Nagyon szeretem a wolfeistein játék singli változatát, amivel már több hónapja folyamatosan játszom is, de ennek ellenére sosem unom meg. Persze ennek következtében a pályákat már lassan bekötött szemmel is végig tudom csinálni. Nagyon szeretném,kérni hogy valaki ajánljon nekem egy hasonló játékot, mert én sehol sem találok semmi hasonlót. Nem szeretem az olyan játékokat amiket internetes kapcsolattal lehet csak játszani így eléggé leszûkültek a lehetõségeim, gondolom én, persze lehet, hogy ez nem így van csak én keresek rossz helyen mindíg! Olvastam az egyik oldalon egy "duki nuki" -bocs ha rosszul írom le a címét, de csak ennyire emlékszem- nevezetû játékról, de nem találom sehol sem, ahonnan letudnám tölteni?! Kérek mindenkit aki tud ajánljon nekem valamit, amit elõre is nagyon köszönök! Üdv. mindenkinek, további szép napot, gini
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
Én mindenhol csak ezt találtam.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Qwerty4
#2401: bocs, nem warez topik. ha küldesz egy üzit az emileddel, megpróbálhatok segiteni...
#2400: "ezt a verziót" pontosabban?
#2398: hiába mondod el neki mégegyszer ugyanazt amit már elmondtak. avi-t így NEM lehet egyesiteni? miért olyan nagy luxus felrakni egy ingyenes programot?
megnéztem a régi topicját, de így sem találtam semmit.
szóval ami kéne, mert kedvesen mosolygok 😊
dungeon keeper 1 meg 2 letöltés érdekelne, ha valaki tud segíteni az tök jó lenne 😊
köszi elõre is
There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary and those who don`t!
Qwerty4
#2396: együtt. nemtom mér kell neked a sima sims2. a kieges verzsönökben is bennevannak ugyanazok a dolgok mint a simában...
Mivel sokat nem konyítok a Sims 2-höz ezért lenne egy nagyon fontos kérdésem.
Ha felteszem a kiegészítõket akkor együtt mûködnek vagy daemon-nal kell õket beolvastatni ha kéri a cd-t??????? Mert Most feltettem 4kiegészítõt és nem mûködik a Sims2.
Mi a teendõ???
Írja le nekem valaki,hogy mit kell csinálnom PLEASE!!!!!
Bármi, amiben egy csöpp élvezet is van, az vagy erkölcstelen, vagy törévnysértő, vagy hizlal...
mit kell még?
\" A következő események hajnali 4 és 5 óra között történnek\"
jaja, lehet ilyesmi, nézd meg a .NET (.net keretrendszer/framework) verziót és a "ms media suntime series" nevû dolgot.
nem tudna nekem valaki belinkelni a call of juarez crackjet
mert adtak 1 cracket es becrackeltem de mikor inditom a jatekot es ramejek h legkonnyebb nehzsegi szint, elindul toltodni es a masodik csiknal error, es ki megy a jatekbol es 1 hibajelentes jelenik meg a kepernyon
help mee, mert mar nagyonkívanom a jatekot es tom jatszani
MSI P31 Neo | Intel Core 2 Duo E7300 2.66GHz BOX 775 3MB dual | GAINWARD 9559 ATI HD4850 512MB | SAMSUNG 500GB SATA2 16MB | KINGSTON DDR2 2x 2GB 800MHz | SAMSUNG 22¨ LCD 2243NW | Razer Diamondback
Qwerty4
2. Minden rendben ezekkel...
Arra gondoltam, talán ez egy bug a játékban, s van rá valami megoldás....
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
\" A következő események hajnali 4 és 5 óra között történnek\"
2. alaplap, videokártya driver, directx?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Annál a résznél, amikor a motoros szánnal vissza kel menni a pilótához a Szibériás pályánál, akkor töltés után kidob az asztalra akárhányszol elindítom újra. Mi lehet a gond? Fent van az 1.3-as patch. Aki tudja az segítsen, mert nagyon megtetszett a játék.... 😞 Tudom nem mai játék, de talán valaki emlékszik még rá...
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
#2374: a .ccd-t rakd be neki
#2375: bõvebben?
#2376: mikor volt utóljára windows ujratelepitve? videokártya driver? alaplap driver? directx?
#2377: a PoP3 hibás (az összes úgy ahogy van, ezért adták ki hamar a 4-et). Töltsd le a demot. Amikor kiírja, hogy innentõl már csak a teljessel tudsz továbbjátszani, akkor vége, addig megy a teljes is, csak az még le is fagyasztja a géped. Szóval demo.
1. megnézed 1 torrentes oldalon hogy van-e de ott általában ha van is akkor is vírusos!
2. húzd ki a meghajtókat és úgy indítsd el! akkor tuti elindul mert én is így csináltam 😄
Elõre is thx.