Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2475
Valaki tudja az Age of Empires 3 telepítõ kódját?
#2474
szasz all!

Battle for Dune? Vki tud lelõ helyet hozzá??? Égetõ! Thx

#2473
KÖSZI
revizor
#2472
Hát ez az, amit én sem értek. Szóval lezajlik az esemény (másfél-kétésfél óra) kiírja kész. Kész is, ott az új rar fájl, csak éppen ugyanakkora (minimális eltéréssel 1-2 ) Lehet, hogy az a baj hogy a mappát jelöltem ki tömörítésre, nem pedig csak a benne lévõ kitömörített állományt???<#conf><#conf>
Segítség <#felkialtas>WINRAR<#felkialtas> becsomagolásban!!!

#2471
Oksi!!

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

zeli
#2470
tudnék..
Saddalim, jó lett a Faq, a színeket még beállítod, azt fasza😛
meg az is király, hogy összeválogattad a drivereket

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#2468
van egy oldal, amin aszongyák hogy fennvan, de azt épp "karbantartják", holnap megpróbálom...

#2467
helló!honnan tudnák fm 2006hoz magyarítást??köszi
#2466
Elõre is köszi!

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

Saddalim
#2465
#2463: mi az hogy nem tudod? nagyobb lesz vagy nem engedi?
#2464: utánanézek...

#2464
Hali!
Kis segítség kellene...
Tudna nekem valaki drivert intézni 'Typhoon Power Wheel' kormányhoz?
Elõre is köszi.
B

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

revizor
#2463
Sziasztok! Csináltam egy hülyeséget és most nem tudom visszacsinálni. Nem szoktam becsomagolásra használni a WINRAR-t<#felkialtas>, csak fordítva. Véletlenül kicsomagoltam egy 1,9 G-s állományt és lett belõle több mint 8 GIGA! Harmadszor futtatom a varázslóval különbözõ beállításokkal a WINRART, de nem tudom visszacsomagolni. Lsz. segítsetek hogyan kell. Nagyon köszönöm!<#worship>

Saddalim
#2462
jut eszemge, készülget a gyik is, a szinek még gázok, majd megcsinálom :-)
Itt megtekinthetõ
UI.: A dolog még az én gépemen van, szóval csak akkor tudod megnézni, amikor a gép épp be van kapcsolva, majd feldobom uw-ra. 😛

zeli
#2461
fasza<#vigyor>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#2460
Lenne egy kérésem!
A Need for Speed Most Wanted-be ha rámegyek a pályárol,a bolt kõrre,és enterezek,nem veszi be.Eddig mûködött,de a feketelistán lébõ 8. rivális után már nem
Segítséget kérek.
Elõre is köszi.
E-mail címem:[email protected]
Saddalim
#2459
nah hogy teccik? még nincs kész teljesen, szerintem a legnagyobb baja a szöveg olvashatatlansága, talán majd még sötétitek a hátteren. a gyik képétérképpel.
jut eszembe. írtam kandurexnek a házigazdaság ügyében, reménykedek... :-)

(valószínû hogy lassan jön le, majd felrakom valami gyorsabb szerverre is)

22Barna22
#2458
Ez nem hülyeség...De segíteni nem tudok.😞

#2457
Szasztok!
Elnézést, hogy ilyen hülyeséggel zargatom a jó népet, de az x850xt támogatja a HDRLightingot-t? Ha igen, hogy a túróba lehet aktiválni? Mert az Oblivion szerint nem támogatja.....
Saddalim
#2456
clonecd-t szedd le. ha nincs vagy le van szedve, használj sd4hide-t és daemontools-t

#2455
Lehet azt azért 1000-1300-ért is kapni.

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

bauer15
#2454
és van dvd9 újraírhatóba?
és az mennyi?

\" A következő események hajnali 4 és 5 óra között történnek\"

#2453
hali!help me!ezt írja ki a gépem amikor az FM2006-ot indítom:CD/DVD emulation software has been detected.Please disable all CD/DVD em.soft.!!!!mit tegyek???köszi elõre is!!!
#2452
hali!help me!ezt írja ki a gépem amikor az FM2006-ot indítom:CD/DVD emulation software has been detected.Please disable all CD/DVD em.soft.!!!!mit tegyek???köszi elõre is!!!
deadcode82
#2451
én láttam már 1700-ért is <#idiota>

fery02
#2450
bauer15: igen. És ahogfy elnézem a mostani játékokat, szükség is lesz lassan rájuk 😞

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#2449
uh, nekem is kell egy játék!
Pinball-szerûség volt, csak tengerpart háttérrel, sirályokat kellett a labdával leszedni. Brahms "Magyar Táncok" ment alatta, és ütemre repültek. Néha potyogtattak is^^ ez is egy õsrégi PG cd-n volt, vki nem tudja a nevét?<#vigyor3>

bauer15
#2448
csá egy dv9 komolyan 2000 ezer forint?

\" A következő események hajnali 4 és 5 óra között történnek\"

fery02
#2447
Várjunk, emléxem, hogy nekem honnan volt meg: egy õsrégi Pc GURU CD-n, ami nem tom melyik évben jelent meg, de azt tudom, hogy karácsonyi, és a Quake 3 volt rajta demóban. Szóval tényleg nagyon régi. 😄 És azon a lemezen a shareware rovatban van a játék, amit mi keresünk. Akinek megvan az a lemez, nagyon jó lenne, ha róla, a játékot mondjuk átküldené e-mailbe, vagy lerendeznénk msn-en. Nagyon szépen megköszönném.<#vigyor2><#worship>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Qwerty4
#2446
fery02, donfoto:
Az a baj hogy nehéz keresni ezt a játékot, mert a gúgli is minden Splinter Cell-t stb.-t elõhoz.De annyit áruljatok el el a játék melyik évben jelent meg!!!(ha tudjátok)Ez nagyon fontos info lenne.<#smile>

Qwerty4

#2445
fery02: ha meglesz, szívesen szólok, de persze ezt viszont elvárom... 😄, tehát keressük a CELL nevû, pálcika-fighter-es játékot... részletek a 2440 hozzászólásban... thx ! don 😄
fery02
#2444
donfoto, figyelj, ha meglesz neked, szóljál már, jó?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#2443
Szasztok. Segítséget szeretnék kérni, haverommal szeretnénk neten játszani a Fifa World Cup 06-al egymás ellen de nem tudjuk h lehet, lehet egyáltalán ? Plíz segítsetek , kössz.
#2442
szóval nem vagyok egyedül... végre... más is van olyan elmebeteg a fejlesztõkön kívül, hogy rajongjuk az ilyen borzadályokért... 😄
kérünk benneteket segítsetek!!!! köszi! don
fery02
#2441
Igen igen igen, errõl a játékról beszéltem én is pár hete,de nem válaszolt senki. NEKEM IS NAGYON KELLENE! 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#2440
sziasztok!
óriási segítséget szeretnék kérni. volt/van egy régi share/free game, a CELL, ami arról szól, h 2 pálcikaemberke (2D-ben) egy börtönben gyilkolja egymást. ez egy kétszemélyes játék, és a ahogy a küzdelem kezd elfajulni a levegõbõl vascsõ, porral oltó, vadászpuska potyog, izgalmasabbá téve a játékot. nos. a lényeg, h nekem ez a gém kellene.. ha kell fizetek érte... lehetne e-mailban, értesítsetek...
köszi..
don 😄
[email protected]
#2439
First Battalion második pálya elején ki kapcsolja a gépet,mi lehet a hiba?

fery02
#2438
nekem is ez a bajom a Driver-rel, csak nekem több másodpercet kell várni😄 Én sem értem, hogy mitõl van, valaki segíthetne!

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

deadcode82
#2437
A Psi-Ops-al kapcsolatban kérnék segítséget. Az a gondom hogy játszok és 1 másodpercel késõbb érzékeli a játék azt amit nyomok bill-en. Ez mitõl van?<#conf>

zeli
#2436
ja, és ugyanez van a Starwars Jedi Knight Jedi Academybe is

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Qwerty4
#2435
Érdemes lenne a játék Irániítás Beállítások menüjében nézegetni a chat parancsgomboknál, csak van ilyen a CoD2-ben is, mert a MOHAA-ba is volt, és nagyon-nagyon jó szövegek voltak a németeknek + az angoloknak is.

Qwerty4

SötétBarom
#2434
/bind x say You suck! (x az valamelyik gomb)

vagy valami ilyesmi, nagyon régen quakeltem, de ugyan az az engine..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#2433
Sziasztok! Kérnék CoD2 fanoktól javaslatot, hogy MP közben hogyan lehet egy pillanat alatt berakni valami frappáns szöveget! Mondjuk ha lelövök valakit egybõl be tuggyam rakni h ezt a lövést én fizettem vagy valami ilyesmit! Elõre is köszi!
Saddalim
#2432
néked egy krekkre van szükséged.

#2431
sziasztok segítséget szeretnék kérni. föltettem egy játékot, nfs-et képfájlból DT-al. és nem indul.
azt írja ki, hogy tegyem be a korrekt lemetzt és indítsam újra. mindent emulál és a virtuális meghajzó is maradt. HELP

Qwerty4
#2430
bauer15
#2429
csá dvd-bõl mien programmal tudok 700 mb körüli avi-t csinálni?

\" A következő események hajnali 4 és 5 óra között történnek\"

Harly18
#2428
Köszi a tippet, de közben megoldódott a dolog. Párszor elindítottam és egyszer csak nem lépett ki 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Saddalim
#2427
most írjak modnak vagy csak figyelmeztesselek?
asszem utóóbbi. még1 és szólva lesz

#2426
Nem tudom hova irjam ugyhogy ide irom
Akit érdekelne az V.aknakeresõ bajnokság msnen az érdelõdjön a [email protected] msn cimen
V.aknakeresõ bajnokságra nevezés nálam Nevezõk száma: 52 szabad hely: 12 | www.msnakna5.atw.hu
siessetek lene maradjatok😉
kaba