Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"De nem értek egy dolgot és kérek vkit válaszoljon:sajnos még mindig az elsõ missziónál vagyok(kínai vendéglõ), teljesítettem minden feladatot, de a missziónak nem lesz egyszerûen vége, nem adja a következõ pályát.Mit kell tennem hogy végre tovább juthassak?Megemlítem Carreer módba játszok.Visszamentem a csapattal az autóhoz és akkor se történt semmi.Mit csináljak???<#fejvakaras>#fejvakaras>"
Qwerty4
" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "
Minden beállításnál nyomj "alkalmaz"
Itt ki is kapcsolhatod.
A windows+pause megnyomással egybõl a rendszertulajdonságokhoz jutsz!
" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "
Nem tudnátok egy olyan programot mondani ami + és - gomb megnyomásával növeli a fényerõt a játékban vagy akárhol ha elindítom?
ugyanis nemtok jáccani a Company of Heroas-al mert foylton egy hibaüzenetet kapok 😞
vmit a virtuális memoriárol ir...
vki segitsen lécci 😊
thx..
tudna valaki segíteni hogy kell képet berakni a nevem helyére?
<#dumcsi>#dumcsi>
Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II
A menüben nyomd le a Shift-et. Utána játék közben nyomd meg a Backspace-t
és írd be: yes. Végtelen aranyat és 50 parasztot kapsz.
A fõmenüben nyomd le a Shift+Alt+A kombinációt a cheat mód engedélyezéséhez.
Utána használhatod ezeket is:
Alt+C - összes küldetés
Alt+K - szabad építés
Alt+X - 100 ember +100 arany
A fõmenüben nyomd a Shift+Ctrl kombinációt.
Ha jól csináltad harangszót hallassz és utána végtelen aranyad lesz.
Qwerty4
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Qwerty4
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
a stronghold crusaderhez kellene mûködõ csalás.
segítsetek!
kösz
játék
grafika
film
stb...
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
de tessék ittvan, csak csitt!😄
DXR32-X44M7-CYTCX-P6H6P-97CPG
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Letudná valaki nekem írni az Age of Empires 3 telepítõkódját?
Elõre is kössz.
NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM
Qwerty4
NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM
#2493: nézd meg a géped konfigját és hasonlítsd össze a játék ajánlott konfigjával. ha megfelel, akkor vegyél vissza a videóbeállításokon..
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
a Just Cause direkt ilyen lassu vagy a gépem miatt?
Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram
Talán a tescoba vagy valahol még lehet kapni 😄
Unleash Your Inner Monkey
esetleg ajánlom figyelmedbe ezt, vagy ezt, esetleg még ezt
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
készülök venni egy új videókártyát szerintetek jó az ati radeon x 1600-as?
Megtudnátok mondani, hogy hol lehetne megvenni az alap Half Life 2-õt??
De most komolyan, minden online shop-ban csak a ep1-et és a hl2 game of the year-t látom. Rendes CD-s kiadásra gondolok, néhány ezer forintért, nem steam-re...
Unleash Your Inner Monkey
Help kéne, felraktam a GTA SA-t és rákattintok a parancsikonra és elkezdt tölteni de a játék még nem jön be és megszakad a töltés mielöt elindulna a játék volt a minap egy driverproblémám és visza lett álitva a gép és utána meg lett csinálva és azota szar, vki tudna segiteni???Mit tegyek hogy menjen???
Help Me!!!<#help>#help>
Qwerty4
mégegyszer köszönöm a segítséget! örök hála....
😄
Vagy ha IE-t használsz😄ocuments and Settings/user neved/Local Settings/Temporary Internet Files, ott keresell hangfájlokat, lehet oda tölti.
Qwerty4
Lehet, hogy kicsit off, mert nem szorosan játékról van szó, hanem netes kérdés.
Itten van a Vietcong zenéjének mixe. Hogy lehetne letölteni a zenét? Tudnátok segíteni?
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.