Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Qwerty4
#2525
A SWAT 4 topicból idézem magam és a problémát, azért mert az nem vmi látogatott és reménykedem hogy itt talán vannak olyan emberek akik jártasak a SWAT 4-ben:
"De nem értek egy dolgot és kérek vkit válaszoljon:sajnos még mindig az elsõ missziónál vagyok(kínai vendéglõ), teljesítettem minden feladatot, de a missziónak nem lesz egyszerûen vége, nem adja a következõ pályát.Mit kell tennem hogy végre tovább juthassak?Megemlítem Carreer módba játszok.Visszamentem a csapattal az autóhoz és akkor se történt semmi.Mit csináljak???<#fejvakaras>"

Qwerty4

vizes
#2524
Ha módosítottad a virtuális memória méretét akkor feltétlenül nyomj egy beállítást és utána egy OK. !!

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

vizes
#2523
Start menü-beállítások-vezérlõpult-rendszer-speciális-teljesítmény beállítások-speciális-virtuális memória módosítás

Minden beállításnál nyomj "alkalmaz"
Itt ki is kapcsolhatod.

A windows+pause megnyomással egybõl a rendszertulajdonságokhoz jutsz!

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

Qwerty4
#2522
hmm, nem emlékszem, pedig már csináltam 1x

Qwerty4

#2521
Tomb Raider install után irányíthatatlan v.ki tud rá mondani valamit?
#2520
Sziasztok !starforce programot keresek tud valaki segiteni hol keresem?
Mr_no_NaMe
#2519
Sziasztok!
Nem tudnátok egy olyan programot mondani ami + és - gomb megnyomásával növeli a fényerõt a játékban vagy akárhol ha elindítom?
REXCraft
#2518
és azt hogyan növeljem??😞

#2517
Sziasztok!Melyiket javasoljátok?Ha kisebb ramot használok nagyobb órajellel ,vagy ha nagyobb a ram viszont alacsonyabb az órajel?

Qwerty4
#2516
sztem azt növelni kell és nem kikapcsolni...

Qwerty4

REXCraft
#2515
lehet nem teljesen ide illik és lehet hogy láma kérdés lesz de hol kell kikapcsolni a virtuális memorát a winfos(azt olvastam hogy kilehet vagy kell ,nemtom)
ugyanis nemtok jáccani a Company of Heroas-al mert foylton egy hibaüzenetet kapok 😞
vmit a virtuális memoriárol ir...

vki segitsen lécci 😊
thx..

Qwerty4
#2514
nincs jelenleg

Qwerty4

#2513
Star Wars The Phantom Menace magyarítás
Qwerty4
#2512
Fórum menü - Beállítások - Nick kép: - Tallózás...(feltöltöd a képed) majd Mehet!!!

Qwerty4

Qwerty4
#2511
Fórum menü - Beállítások - Nick kép: - Tallózás(itt töltöd fel a képet)

Qwerty4

CoD23
#2510
hi
tudna valaki segíteni hogy kell képet berakni a nevem helyére?
<#dumcsi>

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

ngcsnet
#2509
ez nem teljes verzió?

Qwerty4
#2508
Itt van:
A menüben nyomd le a Shift-et. Utána játék közben nyomd meg a Backspace-t
és írd be: yes. Végtelen aranyat és 50 parasztot kapsz.
A fõmenüben nyomd le a Shift+Alt+A kombinációt a cheat mód engedélyezéséhez.
Utána használhatod ezeket is:
Alt+C - összes küldetés
Alt+K - szabad építés
Alt+X - 100 ember +100 arany
A fõmenüben nyomd a Shift+Ctrl kombinációt.
Ha jól csináltad harangszót hallassz és utána végtelen aranyad lesz.

Qwerty4

Qwerty4
#2507
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
www.torrentz.com - itt keress rá a játékra, töltsd le a kis torrent fájlt amit kap, majd indítsd qTorrent-el amit csak a torrentz oldalról leszedsz.

Qwerty4

#2506
nincs meg valakinek az Odyssey by car teljes játék? Vagy honnan lehet letölteni mert sehl se találom!
zeli
#2505

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#2504
szeva!
a stronghold crusaderhez kellene mûködõ csalás.
segítsetek!
kösz
WazheadBoci
#2503
az attól függ mire akarod használni!
játék
grafika
film
stb...

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

Qwerty4
#2502
<#wilting>jujj, de nehéz a gúglit használni😄XR32-X44M7-CYTCX-P6H6P-97CPG

Qwerty4

zeli
#2501
nem warez fórum.
de tessék ittvan, csak csitt!😄
DXR32-X44M7-CYTCX-P6H6P-97CPG

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#2500
Szeva

Letudná valaki nekem írni az Age of Empires 3 telepítõkódját?

Elõre is kössz.
Qwerty4
#2499
nincs mit, biztos rosszul írtad be a keresõbe, azért nem találta...

Qwerty4

CFCHungary
#2498
thx

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM

Qwerty4
#2497

Qwerty4

CFCHungary
#2496
a fifa manager 2006 topiknak a linkjét valaki adja meg léégyszi mert nem találom

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM

zeli
#2495
#2490: kérdezz meg egy "szakembert", aki ért a videókártyákhoz. meg attól függ mire hazsnálnád..
#2493: nézd meg a géped konfigját és hasonlítsd össze a játék ajánlott konfigjával. ha megfelel, akkor vegyél vissza a videóbeállításokon..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#2494
tényleg Láma kérdésnek látszik elsõre. De nem az, mert az alapjátékot én sem találtam..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Colton
#2493
Hi

a Just Cause direkt ilyen lassu vagy a gépem miatt?

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

N3v3rland
#2492
Tudom, hogy láma kérdés (és egyszerûbb letölteni) és a keresés nekem nem is szokott gondot okozni, de ezt most télleg nem találom semelyik magyar oldalon_
Talán a tescoba vagy valahol még lehet kapni 😄

Unleash Your Inner Monkey

zeli
#2491
eléggé csodálkoztam, mikor ezt olvastam! valaki azt kérdezi, hogyan lehet megvenni a Half Life 2-t. Nem nagyon találtam meg én sem, csak az episode One-t, meg az Év játékát. De az tényleg drága.
esetleg ajánlom figyelmedbe ezt, vagy ezt, esetleg még ezt

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#2490
sziasztok
készülök venni egy új videókártyát szerintetek jó az ati radeon x 1600-as?

N3v3rland
#2489
<#integet2>
Megtudnátok mondani, hogy hol lehetne megvenni az alap Half Life 2-õt??
De most komolyan, minden online shop-ban csak a ep1-et és a hl2 game of the year-t látom. Rendes CD-s kiadásra gondolok, néhány ezer forintért, nem steam-re...

Unleash Your Inner Monkey

#2488
Telepítsd ujra a játékot, de elõtte mentsd el a save-t.
#2487
Segitséget szeretnék kérni! Hogy kell telepíteni a Paradise Sokal Video néljüli magyaritását? Elõre is köszi!
#2486
Helosztok
Help kéne, felraktam a GTA SA-t és rákattintok a parancsikonra és elkezdt tölteni de a játék még nem jön be és megszakad a töltés mielöt elindulna a játék volt a minap egy driverproblémám és visza lett álitva a gép és utána meg lett csinálva és azota szar, vki tudna segiteni???Mit tegyek hogy menjen???
Qwerty4
#2485
Mostanában nagyon izgat az idõutazás...tudtok esetleg ezzel a témával kapcsolatos játékot?Mert én sajna nem ismerek, de nagyon szeretnék egy ilyennel játszani.Lehetõleg FPS(de nemcsak) legyen úgy 2002-tõl(de lehet korábbról is).
Help Me!!!<#help>

Qwerty4

#2484
ahogy megígértem: http://dosgames.abkant3000.hu/data/228.htm
mégegyszer köszönöm a segítséget! örök hála....
😄
Qwerty4
#2483
Talán felveszed mikrofonnal, majd átalakítod mp3-ba, de akkor xar minõség lesz.
Vagy ha IE-t használsz😄ocuments and Settings/user neved/Local Settings/Temporary Internet Files, ott keresell hangfájlokat, lehet oda tölti.

Qwerty4

Voltan
#2482
Helló!

Lehet, hogy kicsit off, mert nem szorosan játékról van szó, hanem netes kérdés.

Itten van a Vietcong zenéjének mixe. Hogy lehetne letölteni a zenét? Tudnátok segíteni?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Saddalim
#2481
Nah szevasztok legközelebb két hét múlva hétfõn. Majd lehet hogy benézek valami netkávézóból ha találok...

zeli
#2480
nembaj, megvárjuk<#wink>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

ngcsnet
#2479
ott van benn a cd dobozában

Saddalim
#2478
a baj az, hogy én holnap elutazom 10 napra, szóval ha Kandurexnek ma estig nem sikerül, akkor leghamarabb két hét múlva hétfõn... :S

Saddalim
#2477
fene enné meg a hüje háttér miatt egyik szint sem lehet elolvasni :-)

Saddalim
#2476
próbáld meg a total commander beépitett rar-tömöritõjével, de elõtte állitsd be max tömörítésre. eltarthat nagyon sokáig az is, de ezzel kizár6juk a winrar hibát ha nem megy. ha megy akkor banzáj :-)