Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
<#help>#help>
Qwerty4
Tegnap óta nem tudtam mire menni ezzel a problémával:kép itt
A merevlemezemen pedig még 28 GB van szabadon.Az a bizonyos .rra fájl a második instalálás alkalmával más volt.
Qwerty4
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Qwerty4
Futtatni akartam valami netes játékot (Java), de nem indult el. Ez volt az üzenet: "AppletGui not found"
Mit kéne csinálni?
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
My CPU: AMD Athlon 64(tm) 3200+,2GB DDR Ram,Ati X1600Pro 512Mb, Genius 5.1(hangfal)BenQ FP737s-D 1W(80Gb)2W(120Gb)
Croc
Sheep Dog'n'Wolf
Jazz Jackrabbit 2
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
fasza volt London?😛
különben épp jókor idõzítettem énis, mert e héten én sem voltam, és összegyûlt a sok kérdés😊
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Shrek-hez hasonlo maszkalos ugrabugralos jatekot keresek a felesegemnek mert mar 6x vegignyomta es mar egy kicsit unja!😄 Szoval legyszives mondjatok egy par jatekot amivel el lesz egy darabig! Csak ne Mariot!<#beka2>#beka2>
Elore is koszi!
A FIFA 07-el lenne egy kis problémám.maga a játék max felbontásban tükörsimán megy,viszon amikor valamilyen videóbejátszás jön(meccs elején,bedobásnál,gólnél) akkor a játék egyszerûen meghal,és félpercenként tölt be egy képkockát,ami olyan 4-5 perces töltést jelent minden egyes bejátszásnál.mi lehet a baj?😞
De nagy meglepetésemre tökéletesen megy a fifa 07 és a pes5 is, úgyhogy asszem megvan mivel fogok játszani 😄
CSAK a Fradi
Bocs, hogy így belevágok a témába, de aki ismeri a nemix.ru -t , az pls segítsen nekem...
Az egész orosz nyelven van, és nem tudok regisztrálni...
Elõre is kösz a segítségeket...
http://rolandspeed.xdl.hu <--------- oldalam, nézd meg!
My WEBpage: [url]http://rolandspeed.xdl.hu[/url]
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Lenne egy olyan kérdésem, hogy tudtok-e mondani nekem nem túl régi játékokat, amiket 256mb rammal xp-n tudnék élvezhetõen játszani?
CSAK a Fradi
Bocs, hogy így belevágok a témába, de aki ismeri a nemix.ru -t , az pls segítsen nekem...
Az egész orosz nyelven van, és nem tudok regisztrálni...
Elõre is kösz a segítségeket...
http://rolandspeed.xdl.hu <--------- oldalam, nézd meg!
My WEBpage: [url]http://rolandspeed.xdl.hu[/url]
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Qwerty4
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Mit csináljak amikor nem tudok egy civilt megbilincselni, mert nem akarja?És az a baj, hogy most ezen múlik a pálya sikeressége, csak egy embert kell lefogjak, de nem engedi.Amúgy a könyvtáras pályánál járok.
Qwerty4
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
kéne hozzá a game copy world-ról egy patch
nem birom márt ezt se GTA: San Andreas v1.0
letölteni .a game copy world-rólmikor megnyomom a mirror 1-et akkor nem kezdi el tölteni
ha a mirror 2-tõt megnyitom akkor sem kezdi el tölteni
utána átlép egy másik oldalra és Unauthorized Referrer Detected! alatta egy csomó szöveg és legalul ez Click Here to Enter GameCopyWorld
megnyomom és kiad megint vagy 10 mirrort és azt is megnyomom és semmitsem ad ki és semmit nem kezd el tölteni.
pls valaki segítsen nekem
Az élet olyan mint a motor, ha nem megy , be kell rúgni...
miért van az amikor letöltök egy játékot egy warez oldalról, valamelyik fájl CRC hibás kicsomagolásnál? de ha elindítom megint a kicsomagolást akkor néha szokott olyan más olyan fájl crc hibás lenni, ami eddig jó volt!!! ja meg ha kitudom csomagolni és feltudom telepíteni nekem jó, de ha másnak adom oda neki kiírja hogy hibás az iso fájl!!! mivel lehet a probléma?? az oldal tuti jó, mert haveromék is onnan töltenek!!! ha tudtok valamit, légyszi segítsetek!!!!! elõre is köszi!!!
"How to make this work on XP.
When you mount (I have only tested mounting it with Daemon Tools) the ISO file or (if you have burned it)
insert the cd, it may appear a varning like "will only run with windows98"
Yeah Right!
Simply open the CD and right-click all (LAUNCH) (RESIDENTEVIL) (SETUP) (UNINSTALL) (CHECKER)
And choose the one at the bottom at the list. (Egenskaper) in Swedish.
Then set all files to run with win 95.
Now if all above is done, simply dubble click on Setup or Launch, the screen will go red and nothing happens!
Press Ctrl+F4 and now you can install your game!
I'm sorry for my English I live in Sweden.
ENJOY!!!
BLIXTEN!!!"
Fákjúal!
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/