Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Qwerty4
#2625
na én is pont ezt akartam ajánlani...

Qwerty4

#2624
ja lehet köszi megpróbálom uninstallálni oszt újranyomni az egészet!
Qwerty4
#2623
a probléma sztem nem jó verzióra pakoltad a patchet

Qwerty4

#2622
Kiír valami version mismatch nevû valamit Fatal error kiséretében
Saddalim
#2621
egészen pontosan hogy nem indul?

#2620
Sziasztok! Nekem olyan problémám lenne, hogy a Call of Duty 2-re felnyomtam az 1.3 as patchet. És valamilyért nem indul a Single Player. Ha tudtok lécci segítsetek! Köszi
Saddalim
#2619
jaj csak nem házi?? 😛
Egyébként ez full általános, nem értem miért a játékosoknál van, tulajdonképpen át kéne rakni az általános helyre. a konkrét problematkával kapcsolatban nekem nincs

Gladiator
#2618
okééé, tudom, hogy ez a játékosok fóruma, de nem akartam még egy általános segélykérõ topikot nyitni. Szal hol találhatnék az európai és amerikai filmmûvészetrõl összehasonlítást?😄 ha még azt is meg tudnátok mondani, hogy ezeknek milyen hatása volt a malájziai filmmûvészetre az pompás lenne😄
na én is jó vagyok, pont a kockákat kérdezem ilyenrõl<#idiota>

ngcsnet
#2617
"Internet" gomb.<#idiota>

Amúgy regisztrálni kell EA-playen vagy hol...de ki van írva minden a játékban

#2616
csõõ UG 1 hogy lehet a neten játszani? segítsen valaki kösz
SötétBarom
#2615
pénzért 😉

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

JaSoN HuNTeR
#2614
Hogy kaphatok én is csillagot a nevem mellé?<#help>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

zeli
#2613
és mûködik az ASE, csak be kell állítani rendesen😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

SötétBarom
#2612
Nekem is gyanús volt, hogy nem lehet.. Próbáltam átírni a környezeti változóknál a elérési utat, de ezzel azt értem el, h minden hibát észlelt, ami használni akarta a TEMP és a TMP mappákat.. =(

Azér kösz.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Qwerty4
#2611
a javítás biztos nem a net játékra vonatkozott, amúgy nincs ötletem, mert nemigazán szeretem a net játékot és ezért nincs tapasztalatom

Qwerty4

#2610
köszönöm megoldódott a dolog
Qwerty4
#2609
ja és azután töröld a játékot teljesen, majd ha van RegCleanered, vele töröld az esetlegesen megmaradt uninstall-ját

Qwerty4

#2608
A szerver keresõvel kapcsolatban nem tudsz segíteni
#2607
kösz
Qwerty4
#2606
talán a MW-nek a Regedit-ben törölj minden rá vonatkozó adatot

Qwerty4

#2605
csõ tud valaki egy szerverkeresõt a Seeing eye t letöltötemm de valamiért nem mûkoödik
#2604
Csõõ az UG1hez letöltöttem a javítást de még igy sem enged a neten játszani ha valaki segítene megköszönném.
#2603
Csõõõ tudna valaki segíteni.Újra fel akarom rakni a NFSUG t de nem indul a MOST WANTED miatt amit nem tudok simán letörölni nem eredeti,rámegyek a programok törlése rákattintok az MW re de nem csinál semmit mit lehetne tenni. elõre is kösz
Qwerty4
#2602
Csakhogy hiába teszi át, mert nem fog mûködni, teheti dos-ba és akárhogy, én már próbáltam, de kudarcot vallottam és nem indult + sok olyan rejtett fájlja van a windowsnak, ami nem látszik semmiképpen, írásvédett és másolhatatlan.

SötétBarom:ez nem lehetséges tudtommal, de talán kérdezz meg nagyobb mestereket a Windows XP topicba!!!

Qwerty4

WazheadBoci
#2601
na ez nem fog sikerülni...
az egész oprendszert tedd át egy nagyobbra azt jó lesz D:

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

SötétBarom
#2600
Nekem van egy olyan problémám, hogy a rendszermeghajtó nagyon pici (5gb), és van néha-néha 1-2 dolog, amit nem tudok telepíteni, mert túl sok cuccot akar bepakolni a temp mappába.. Szal ezt a temp mappát szeretném átrakni egy másik meghajtóra.. =)

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Saddalim
#2599
az out kiterjesztés a tcmd fájlösszefûzés outputja. ha van crc f
jl, akkor abból kiderül mi a valódi kiterjesztése, vagy ha az out-ba belemész mint egy mappába esetleg siekred lesz

#2598
SIKERÜLT SIKERÜLT!!! <#nevetes1> Kézi instalálással. Köszönöm szépen neked a segítséget! <#puszi>
#2597
Szép napot! Igen köszi, már csinálom is a lemeztöredetettséget. itt ott meg van törve,de nem sok helyen. Már javitja. Majd szólok hogy sikerült - e. Köszönöm,hogy türelmes vagy.
Qwerty4
#2596
Instaláld le a játékot, majd más mappába újból pakold fel és crackeld.
Hogy kiderüljön, hogy van-e bad sectorod futtass egy Scandisc-et.

Qwerty4

#2595
Igen a dos-sost is probálttam,az se jött be. bad sectorom,hogy van e<#wow2>hu azt nem tom.
Qwerty4
#2594
Akkor olyasmi is lehet hogy hibás a fájl, vagy egy esetleges bad sectorra került a HDD-n(ha van bad sectorod).Próbáld letörölni a fájlt, ha letudja(kétlem) akkor DOS-ba törölj) és a cracket csak másold be a másik helyére.

Qwerty4

#2593
Igen köszi...ezt is probálttam már. Nincs ott pipa,mégis írásvédettet ír. És ha rákattintok az alkalmaz szóra azt se engedi. Probálttam már átnevezni az exe-jét azt se,és törölni se engedi az eredeti exe-jét. Tanácstalan vagyok. Érdekes dolog ez. Köszi,hogy probálsz segíteni!<#smile>
Qwerty4
#2592
ja és bocs ha angolul íroma kulcsszavakat, életembe nem használtam magyar wint és nem tudom a pontos kifejezéseket hun-ul

Qwerty4

Qwerty4
#2591
Az indítófájlra kattintasz, helyi menüt elõhozod(bal klikk), azután elsõ fül(General).Alul az Attributes:-nál a pipát kiveszed a Read-Only-nál ha egyáltalán van(ha nincs pipa nem ez a probléma), majd nyomsz Apply-t és végül OK-t.Crackelsz.Indítod a játékot.

Qwerty4

#2590
Jajj, ne haragudj,az elöbb a játék nevét elírttam. Age of Empire 3-at nem tudom crack-elni mert írás védett. A Glory of the Roman Empire-t meg hiába crack-elem úgy se indul.Bele vagyok már zavarodva<#wow3> Ezt a Properties-read only-t kérlek kicsit bövebben<#wow1>Ezt még nem ismerem. Köszi <#worship>
Qwerty4
#2589
A Properties-Read Only-t is kipróbáltad?Vagy crackelés elõtt talán elindítottad a megcrackelendõ fájlt, akkor jó hogy írásvédett?

Qwerty4

#2588
Sziasztok!<#wave>
Nekem volna egy óriási kérésem kérdésem! Borzasztóan szeretnék már játszani a Glory of the roman Empire játékkal. De nem tudom crackelni.Mert írásvédetséget ir ki. attrib-bal se szünik meg. Már kiprobálttam az összes lehetöséget,hogy levegyem róla de nem megy. ezért fordulttam hozzátok! kérlek titeket segitsetek! Elöre is köszönöm!<#worship>
Qwerty4
#2587
vagyis ezzel a programmal futtatható, nehogy azt hidd ivászattal!!!<#nyes>

Qwerty4

Qwerty4
#2586
Alcohol 120%

Qwerty4

ngcsnet
#2585
angolul megtanulás rules

#2584
már letöltöttem a magyarítást de még mindig angol csak néhány szó van magyarul,így sokszor nem tudom pontosan lefordítani!nincs teljesebb magyarítás???köszi!
#2583
a .out tipusú fájlal mit kell kezdeni?
Saddalim
#2582
írtam kandurexnek ismét, aszonta nem az õ hatásköre, hanem a szerk.eké. a baj az, hogy a mélyen tisztelt szerk. urak nem válaszolnak :-)

Saddalim
#2581
#2573: a C-n (!) van annyi?
#2577: leglásian netes boltokban, csak nekik a m.o.-i kiszállitásuk elég drága meg annyit írnak hogy 2-3 hét és órát ilyesmit nem szóval 2-3 hétig folyamatosan otthon kell lenned... :S

leho94
#2580
ott nem lehet mert offolnak

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

WazheadBoci
#2579
nincs MO-n . nem lehet megvenni
van neki topikja ott kérdezd +

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

ngcsnet
#2578
bolt

leho94
#2577
a 18 wos pedal to the medalt nemtudja valaki megmondani honnan tudom letölteni?

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

#2576
Lenne egy kérésem!
A Need for Speed Most Wanted-be ha rámegyek a pályárol,a bolt kõrre,és enterezek,nem veszi be.Eddig mûködött,de a feketelistán lébõ 8. rivális után már nem
Segítséget kérek.
Elõre is köszi.
E-mail címem:[email protected]