Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2676
Hi all! Van egy kis problémám :S:S Most vettem egy AMD Athlon 64 3700+-os procit, felrakok egy "tökéletesen" (nekem annyira nem megy jól) mûködõ 64 bites windowst és a játékok lefagynak! játszok velük 15-20 percet vagy néha kevesebbet (ez változó) és megáll a kép! utána nem reagál semmit! ezért nyomok egy resetet, majd bejön a vindóz és néha kiír egy hibát! nem mindig (4-bõl 1x kb.😄) Nemtudjatok mi a gond?

windows típusa: Windows.XP.x64.Pro.Corporate-XiSO
driver típusa: 91.47_forceware_winxp64_english_whql.exe
VGA kártya: Gainward 6800 GS Golden Sample - AGP
Alaplap: ASUS A8V-X
Proci: Amd Athlon 64 3700+
400 Wattos Q-tec táp.
3 winyó (2 sata,1 pata)
1 dvd író

fogalmam sincs mi lehet a hiba😞😞 Segítsetek! 😊😊

Játékok amiknél jelentkezett ilyen hiba: NFS MW, CS Source, HL2, Sin Episode 1, Tomb Raider Legend (eddig ennyit próbáltam ki)
!!Egyiknél sem tapasztaltam hogy túlmelegedett volna!!
Sas6
#2675
ok köszike

Saddalim
#2674
igen.
ha garanciális, vidd el gyorsan szervizbe, ha nem, akkor is vidd, kérdezd meg mennyiért csinálnák meg, és vesd össze egy új árával...

Sas6
#2673
Köszönöm szépen a linket.

1 éves kb

A felsõ 4-nél az összeset letlöltsem?

Saddalim
#2672
Felsõ 4
hány éves a dvd-d?

Sas6
#2671
Hali megint én 😄

CPU tipusa: Intel Celeron D 330, 2680 MHz (20 x 134)

Alaplap neve ASRock P4i45D+ (4 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, LAN)

Ehhez szeretnék töletek kérni egy drivert mármint egy URL is megteszi. Én is biztos találnék de nem akarok itt is ugyjarni mit a VGA-nal hogy rosszat teszek fel.Ami meg van hozzá Driver CD azt me a DVD iro nem látja 😞

Légyszike akinek van ideje megnézné nekem? Elöre is nagyon köszikeeeeee!

Sas6
#2670
😄

zeli
#2669
én nem állítottam semmit, a game, ami nem ment utána elindult.

Sas6:szerintem ha már ennyi problémád van, akkor próbálkozz még egy Windows-újratelepítéssel😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

ngcsnet
#2668
köszi a segítséget

felraktam, gépet újraindítottam, magától semmi nem történt
egy új ikon jelent meg lent a tálcán, "nVidia settings"


ezek az opciók vannak benne
te átállítottál itt valamit hogy mûködjön?

Sas6
#2667
Hali!

Azt nem értem hogy olyat csinál a DVD irom hogy nem olvas be mást csak DVD-t CD-t egyáltalán nem látja. Ez miért lehet?

Olyan is volt az elobb hogy töltök le a netrol és egyszeruen csak megáll X%-nál(nem mindig). Érdekes nem? Ötlet pls?

Meg miért van az hogy ha bedugom a mikrofont a gépbe és egyáltalán nem érzékeli? U.e. van a pendriverrel is

Sas6
#2666
rossz drivert raktam fel. Most már megcsináltuk 😊
De lol vagyok 😄DD

Hát lehet torzsvendég leszek kitudja 😄D

zeli
#2665
asszem te törzsvendég leszel nálunkXD
nemtom mért nem engedi, nekem engedte..
reboot-oltál miután telepítetted?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sas6
#2664
Heli!

Az a bajom most hogy felraktam a VGA driverét és nem engedi 4640x480-nal nagyobb felbontásra állitani a monitorom. ez miért van mindent probaltam de nem jo 😞

Pls valaki segitseeen.

Sas6
#2663
jaah 😄 oksa

zeli
#2662
nemtom mire gondolsz..
ezt az Internet Explorer-re gondoltam😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sas6
#2661
Köszikee sikerült😊


"IE:fogalmam sincs már, mer nem hazsnálok, de biztos Eszközök\Beállítások\ott valami😊"

Ezt mire is irtad?


Most már csak azt szereném megtudni hogy hogy lehet beállitani azt hogy nekelljen mindig rakattintani PL a tevémnél hogy elinduljon az animacio?
Mert már telepitettem a bõvitményt de csak akor indul el ha rákattintok egyszer.

zeli
#2660
normális.
Firefoxnál:Eszközöök\Beállítások\Adatvédelem\jelszavak\jelszó megjegyzése..
Operánál: Eszközök\Beállítások\Mágus\bebippálni aCheckbox-ot...
IE:fogalmam sincs már, mer nem hazsnálok, de biztos Eszközök\Beállítások\ott valami😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sas6
#2659
Hali!

Azt hol lehet beállitani hogy a jelszavakat és a neveket az internet megjegyezze?

Jah és az normalis hogy felrakok egy frissitést ujrainditom a gépet és utanna már jön az ujjabb frissités?

Sas6
#2658
oksa 😊

Qwerty4
#2657
javítás:ha vírusos valamelyik progi a vírusírtó jelezni fog<#vigyor5>

Qwerty4

Qwerty4
#2656
Mittomén egy olyan program vírusos, amit elsõnek felraksz, az akár lehet a Total Commander is vagy a Winamp is.A lényeg rakd újból még egyszer a wint, majd legelõre vírusírtót pakolj, frissítsd az adatbázisád, állítsd be állandó ellenõrzésre, ha vírusos valamelyik progi amiket instalálsz azok közül vírusos jelezni fog és nem telsz meg, ha ez a helyzet, de mást nem nagyon tudok elképzelni.
Az hogy a biosod megfertõzõdött volna nem hiszem, bár láttam példát erre is.

Qwerty4

Sas6
#2655
mit fertozhetett meg szted?

Kilehet javitani?

Egyébként meghach-elték a gépem azért volt formatálás.

Qwerty4
#2654
Lehet valamelyik alapdolog fertõzött, pl. nálam az eDonkey hozott sok vírust + spyware-t instalálás után vagy 3 hónapja.<#szomoru1>

Qwerty4

Sas6
#2653
Sziasztok most raktam ujbbol az XP-t. Az a problemam van hogy nem ismeri fel a Pendriverem és atszottam egy jatekkal (fifaval) és egy 5-6 perc jatek utan kilépett a jatekbol és leállt a gép.Meg csináltam most egy viruskeresést és már talalt virust a formatálás után 1-2 orával. Ez normalis??Jah meg csináltam egy töredezettségmentesitést is mert irta hogy kell. Érdekes pedig csak az alap dolgokat installáltam fel. Igaz egy 5 perc alatt megvolt a töred.-és.

A NOD32-t hazsnalom és a Keiro nevû tûzfalat. Légyszi irjatok köszike!

#2652
Helló,nem tudna mondani nekem valaki sims 2 pets-telepítö kódokat??
zeli
#2651

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

ngcsnet
#2650
köszi!

nem igazán találtam geforce4 drivert az nvidia.com-on 😞
download drivers>graphic drivers>geforce>windows xp-nél van talán olyan driver ami geforce4-hez jó lesz, de a letöltött exenél ~"forceware" van kiírva, nem tudom miféle driver...
most töltöm

kösz mégegyszer minden segítséget.

#2646: dxdiag rendben talált mindent, nem volt felkiáltójel sehol.

#2648
A .ttf font fájlokat mivel lehet szerkeszteni? Lécci segítsetek! Elõre is köszike!

Saddalim
#2646
futtatásba írd be dxdiag és menj a directx files/directx fájlokra és nézd végig van-e valamelyik mellett felkiáltójel különös tekintettel a d3d8.dll-re.

zeli
#2645
na, erre tudok építõ jellegût.
nekem is ez volt aproblémám. szedd le a legújabb GeForce drivert az nVidia honlapjáról és tedd fel. nekem utána mûködött

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

ngcsnet
#2644
"could not create direct3d device" hibaüzenetre vajon mi lehet a megoldás? (cobra11 nitro demo)

directx9.0c fent van, és geforce4 ti4200 videókártyám is megfelel a játék alapkövetelményeinek

köszi elõre is minden építõ jellegû hozzászólást<#smile>

zeli
#2643
ha görgõs egér, akkor a, pucold meg
b, vegyél másikat(ne görgõset)
ha vezetéknélküli, akkor dobd ki a fenébe
ha optikai, akkor nem kéne baja lennie..
ha szar márkájú optikai vegyél egy faszát
ha hanyatt egér, akkor nemtom😊
asszem minden lehetõséget elmondtam😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Colton
#2642
hali

miért van az hogyha játszok valamivel akkor egy idõ után beragad az egér?

légyszi segitdetek!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Saddalim
#2641
lol :-)

Csabesz6
#2640
hátha nekem még lenne is olyanom😊 deh azé köszi😊

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Saddalim
#2639
xp cd-t be, bootolj cd-rõl és nyomj neki javítást. minden beállitás, registry, driver marad. ilyenekre találták ki

Csabesz6
#2638
gyerekek mit kell kilõni abba a nyommer feladatkezelõbe hogy kikapcsoljon a gép? mer nem akarom elbaxni:\ így sosenem kapcsol ki csak ott a kék kép hogy a winfos leáll...és nemcsin semmit így muszály reset-.- 5let?

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#2637
HI
Ki tudja hogy a Battlefield 2142-re hol kell regisztrálni .(Vagy mit kell csinálni hogy tudjak játszani?????)
Saddalim
#2636
na most kivételesen én kérdeznék... 😛
szóval van egy II. vh-s stratégiai játék, ránézésre kicsit talán hasonlít a total war-okra. a lényeg, hogy európa fel van osztva kis területekre, és ugye mehetsz a különbözõ népekkel. egyszer már tudtam a nevét, csak elfelejtettem. ha valakinek van tippe, írja be, én rákeresek guglin képekre, azokról felismerem... thx

Qwerty4
#2635
vagy nem tudsz még topicot nyitni, látom friss vagy itt<#integet2>

Qwerty4

Qwerty4
#2634
Nyiss a játéknak egy topicot és ott kérdezd, mert nincs az sg-n jelenleg!!!
Egyébként kerestem végigjátszásokat és a neten se magyar se angol nem található.

Qwerty4

#2633
köszi!
#2632
Sziasztok
Tudna nekem valaki segiteni elakadtam a Geteway black monday játékban elõre is köszi
Saddalim
#2631
mármint a bármilyen az milyenekbõl állt? jah és az 5.1 tipusa?

Saddalim
#2630
talán a fülesed nem tudja már kijátszani az alacsony frekvenciákat. pontosan milyened van?

SötétBarom
#2629
Csak nem filmelmélet-filmtörténet szak?

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

fery02
#2628
Hali! Van egy integrált hangkártyám. Nos, az vele, márha egyáltalán vele van a baj, hogy ha a gépre rádugok bármilyen fej-fül hallgatót, akkor nem szól bennük mély hang. Viszont 5.1-es hangszettemen meg szól. A segítséget elõre is köszönöm! Tudom nem ide tartozik, de máshol nem kaptam választ, itt reménykedem

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Kontrakcio
#2627
szevasztok! nem tudtam hova irni mert nincs külön topickja szal kénytelen vok ide vésni a problémámat! Cold War (kémes,lopakodós, Dzsémsz Bondos fílingü gém) nah, elakadtam és nem is találok sehol olyan linket ahol vmi segitséget tudnak nyujtani... az a pálya ahol Ruzskovot kell rávenni h a széf kombinációját mondja el... leütöttem mint állat és ha felébred tovább hadakozik és kénytelen vok megint tompítani a gyereket... mi a fakkot kell csinálni srácok/lányok?!😮

elõre is köszi! csaó

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

fery02
#2626
Igen Balázs, nálam is ez a probléma, az természetes 😞

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!