Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2726
Sziasztok! Lenne egy problémám felraktam a Scarface játékot és elinditom fekete lessz a képernyõ és azt irja ki hogy a Scarface.exe hibát észlel ezért leáll a kellemetlenségért elnézését kérjük. És a játék kilép. Ati x800 prom-van drivert felraktam az újat is meg a régit is de nem megy. Egyik haveromnál megy a másiknál nem az sp2 fent van a gépemen légyszives valaki segitsen.
ngcsnet
#2725
#2724
Tomb raider angel of darkness hez kéne végigjátszás please
Qwerty4
#2723
A Windows 98 FDISK programával megoldhatók az ilyen problémák(ha egyáltalán ez a probléma).Sajnos nem értek hozzá, de az egyik haverom csak ezzel tudta normális állapotba hozni a winchijét, aminek kb. pont olyan tünetei voltak mint ami nálad is tapasztalható.

Qwerty4

#2722
xp-m van de már jó
csak amikor elinditom hogy új játék lemegy a videó és kilép
Saddalim
#2721
akkor mondj vmi programot ami nem szarja le
(az "igen" a pm-es kérdésre vonatkozott)

Qwerty4
#2720
túl régi a Windows-od a játékhoz sztem, tedd fel az XP-t

Qwerty4

ngcsnet
#2719
"badwindowsversion_"
talán nem xp kompatibilis?

próbáld ki ezt: külsõ gomb az exe-n, tulajdonságok, kompatibilitás, és állísd át

#2718
van egy játékom ami a telepítés végén ezt irja ki
isdx_badwindowsversion_
miért irja ki
pls help
Qwerty4
#2717
Nem a scandiscre gondoltam, mert ha particio hiba van azt le se szarja a scandisc.

Qwerty4

#2716
sziasztok nem ismertek olyat aki a bazárban hirdet supergames néven eladó játékokat.
Saddalim
#2715
igen. scandisc se talál semmit...

Qwerty4
#2714
winchi parcionálási hiba talán.amikor belépsz a Partition Magic-be errorozik-e, tudsz-e mûveleteket végezni ott?<#fejvakaras>

Qwerty4

Saddalim
#2713
kéne egy kis hardveres segitség.
a gépem nemrég (pár hónapja) elkezdett olyanokat csinálni, hogy mondjuk minden 4-5dik bootoláskor az xp-bejelentkezés után (amikor már láccik az asztal meg ilyenek és ott tölt) egyszerûen lefagyott. ez egyre sûrûsödött, és mostanra odáig fajult, hogy csak minden 5-6dik inditáskor NEM fagy le. volt benne egy félig rossz vincsi, erre a kutakodások során rájöttem, de folytatta tovább. windows újratelepítve már 2x is, szóval... az lenne a kérdés, hogy hogy lehet rájönni, hogy melyik része(k) a hibás(ak)?

ASUS A7V600-X, ATI RADEON 9600XT (hehe ez is ati 😛), 1 LG CD-RW/DVD-R, 1 NEC DVD-RW, egy Leadtek Winfast TVXP tuner, 1 seagate barracuda 120gb ata, 1 seag. barr. 120gb sata (az lett félig rossz, jelenleg nincs bennt), 1 samsung 160gb ata, 1 flopi, 2 kék fénycsõ, 2kék, 1 zöld és 1 piros led, coolink ap-400x táp

Qwerty4
#2712
De kihangsúlyozom nem mindegyik kártya driverével van baj, nekem ati kártyáim vannak több mint 1 és fél éve, a 9200-asnál vagy 3.-szorra sikerült jól feltelepíteni, most meg a 9550-esnél elég 1x és tökéletes.
"dobd ki az ati-t így elsõre." - picit elfogult vagy, az ati kártyák is jók!!!<#ejnye1>

Qwerty4

WazheadBoci
#2711
most nem arról volt szó h megteheti e vagy nem. tanácsot kért... amúgy az ati nak mindig is a drivereivel voltak gondok...

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

ToCsEk
#2710
Miért van az hogyha fórumba link alapján akarok képet berakni piros x jelenik csak meg?

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#2709
Sziasztok! A F.E.A.R Combat-hoz szeretnék valakitõl telepítési kódot kérni. Nagyon megköszönném!(Gamestar 2006.09.-i mellékletû dvd-hez)
fery02
#2708
Persze, te könnyen beszész, és ha nem teheti meg? Amúgy nekem is az egyik gépbe Ati-m van, és kiválló

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

WazheadBoci
#2707
dobd ki az ati-t így elsõre. de ha ragaszkodsz hozzá akkor nézz körül a gyártó "remek" oldalán valami frissítés után. esetleg a játékokjhoz nézz vmi peccset. rakd újra a drivert a vidkarihoz.
dobd ki és vegyék n-vidiát.

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

#2706
a videokari frissitést is probáltam de azse jött be.

Computer:Intel Core 2 Duo 2.66ghz,2028mb ram,ASUS EN 9600GT Silent HTD 512MB DDR3 ,Win 7 home premium Shows:Weeds,My Name Is Earl,24,,LOST,Two and a half men,Californication.

#2705
Csáó.Nekm az lenne a problémám hogy amikor játszok pl:just cause,chaos theory,hitman 4,akkor egy idö után furcsak pixel foltok jelenek meg de olyan mondom hogy egyáltalán nem lehet látni semmit.A Konfigim:Intel P4 2400 mhz,512mb memori,Ati Radeon 9600XT,.Valaki tud segiteni.

Computer:Intel Core 2 Duo 2.66ghz,2028mb ram,ASUS EN 9600GT Silent HTD 512MB DDR3 ,Win 7 home premium Shows:Weeds,My Name Is Earl,24,,LOST,Two and a half men,Californication.

#2704
videokártya x800 pro driver 6.9, hangkártya az alaplapi akkor raktam ujra amikor xp-ét telepitettem, directx a cd rõl telepitettem 9c, 4 hónapja raktam ujra az xp-ét de van rajta sp2 és engedéjezem mindig hogy frissitse az xp-ét
Saddalim
#2703
videokártya, hangkártya, directx-verziók stimmelnek?
windows mikor volt legutóbb újrarakva?

#2702
egyébként a clone cd-és változat is ezt csinálja
#2701
probáltam de akkor se megy egyik haveromnál megy a másiknál nem a gépünk pedig nem p1 es
Saddalim
#2700
hiába, a crackelt verziók már csak ilyenek...

(próbáld meg másik crack-el)

Saddalim
#2699
nem

#2698
Sziasztok! Van egykis problémám a Scarface játékkal Crackes verzió van meg elinditom és fekete lesz a képernyõm és bejön egy kis ablak és azt irja a Scarface.exe leáll a kellemtlenségért elnézését kérjük. És ennyi nem indul el probáltam ujratelepiteni de akkor se.Légyszives valaki segitsen.
Sas6
#2697
oké 😄

ToCsEk
#2696
Megtaláltam!<#worship><#worship>

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Sas6
#2695
Szivesen többet én sem tok😞

ToCsEk
#2694
Oké azért köszi, de nem vágom hogy hol lehet, még a rejtett mappákat is bekapcsoltam de akkor se találom 😞.

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Sas6
#2693
Valahol pedig ott kell lennie.

ToCsEk
#2692
Hm ez érdekes a my games mappába csak az ao3 van és a legosw nincs.

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Sas6
#2691
Sztem a C/doc&Settings/rendszergazda/neved/my games/ legosw/


Valahogy igy lsz ha nem is ebben a sorrenben

ToCsEk
#2690
Gyors segítség kéne, azt szeretném megtudni hogy a legosw2 mentése hol található? PLS help!

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

ngcsnet
#2689
látom nálad is direct3d hiba van :l
legalább nem vagyok egyedül

próbáld meg másik szerverrõl letölteni a játékot
dxdiag
driver frissítés

DJ YAYO
#2688
Sziasztok!
Az ARX Fatallis-ban elkéne egy kis help!
Mikor kiszabadultam a börtönbõl meg minden eljutok 1 olyan részhez amikor 1 bazinagy ganépofába botlok, de ott segít nekem az öreg csóka!
Na de mikor végeztem a szörnyel akkor ott kinyitom a rácsokat és ott felfelé vezet 1 lépcsõ!
De mikor mennék fel a lépcsõhöz. el is jutok a második lépcsõszinthez de ott nem enged tovább!
Látom a lépcsõt felfelé de nem tudok tovább jutni!
De a másik gádzsó meg ott áll a felengedett ketreajtó elött, nem tom, ez baj lenne?

#2687
igen már azzal is próbálkoztam nekem sem segített...:S
Sas6
#2686
Nekem is vmi ilyesmi van a fifa-val.

Most raktam ujra a wiondowst felraktam az osszes drivert és a fifa 10 perc jatek utan kilép és leáll a gép.

Nekem nem segitett ez de probald meg feltenni a DirectX9.0c-t tuttommal ez a legujjabb.

#2685
Sziasztok!!

Léfyszi segítsetek nekem!!! Letöltöttem inne naz sg-rõl a SWINE nevû játékot és elkezdek vele játszani és egy idõ múlva ez a hibaüzenet jelenik meg:

FATAL ERROR: SGepard::LockDynamicVB: Idirect3DVertexBuffer8::Lock D3DERR_NOTAVAILABLE

Ez után kikapcsol a játék és újraindítani sem tudom. Ha leállítom a gépet és újra indítom akkor megy majd kezdõdik az egész elölrõl.
Felrajóktam már hozzá a patsh-eket de ez sem segített.

AKI TUD KÉREM SEGÍTSEEEN!!!!
zeli
#2684
nekem: nVidia Geforce FX5700LE

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sas6
#2683
És ott lentebb vannak más letöltések azokat nem kell letölteni?

ToCsEk
#2682
Hali segítség kéne. Hamachin fifá07-le szeretnénk gamelni, megvan midnen ami kell látjuk egymást, rámegyünk hogy csatlakozás, eltellik pár másodperc és azt irja hogy kapcsolódás sikertelen! Mitõl van ez? Egyforma hamachink van: Pls help

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

ngcsnet
#2681
ok, azért köszi a segítséget<#wink>

elmondanád milyen videókártyád van?

ngcsnet
#2680
1.savegame

2. multi nincs Carma2-ben, legalábbis én nem tudok róla

SD456
#2679
Hy all!

Két problémám lenne.
1. A Carmageddon II Carpocalypse-hoz valaki tud olyan mentést amiben megvan az összes kocsi?
2. A Carmageddon II Carpocalypse-ben hogyan lehet multizni?

Elõre is köszönöm!

PS3 ID: SDani456

#2678
Játszani szeret, csak hamar megunja😊😊
SötétBarom
#2677
64 bites windóz tudtommal nem nagyon szeret játszani..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;