Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2776
directx általában a cd is rajtavan.
kártyadriver ha nvidiás akkor nvidia.com
ha ati akkor ati.com.

#2775
link?
#2774
rakd fel az új directx-et ésa legujabbb vid kártya driivert
b.,lehetõség vegyél új gépet

#2773
na segitenétek má végre?
ngcsnet
#2772
f11 vagy f12 nyomogasd, el lehet tüntetni az fps számot ezekkel a billentyûkkel

#2771
törölt hozzászólás
#2770
törölt hozzászólás
fery02
#2769
Adódott egy kis gondom a Fraps nevezetû programmal: nem jelzi ki az fps számot a játékoknál. Pedig nincs kikapcsolva.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

ngcsnet
#2768
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://www.megaupload.com/?d=NLCRSBE3
http://www.megaupload.com/?d=57PZQH41
http://www.megaupload.com/?d=NAOUL1MY
http://www.megaupload.com/?d=P34YZTEJ
Password:Surreal Download

ffxi
#2767
HELP!!!
Lionheart nevû RPG gámhez magyar végigjácást hol találom?

Fákjúal!

#2766
le lehet tölteni valahonnan a lego racers?<#conf><#conf><#conf><#conf><#conf><#conf><#conf><#conf>
ngcsnet
#2765
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
crack, vagy ha starforce van rajta akkor húzd le a cd olvasód (dvd olvasód)

#2764
Lemezen kaptam fifa2007-et (iso fájlban). Feltelepítettem, de ha rákattintok az asztalon lévõ parancsikonra nem indul el a program. Azt írja ki hogy rakjam be a megfelelõ dvd-rom-ot. Hogyan lehet elindítani a programot?
#2763
Halli!
Egy kis segítség kellene.Dark Crusade kapmányát játszom ûrgárdistákkal vagyok és a necronok ellen elakadtam.Valamilyen bombát kellene a szentélybe rakni,de se bomba se szentély.Már mindent elfoglaltam,de jönnek még a barlangokból folyamatosan.Mit tegyek?Segítsen aki már végigvitte!Köszönöm
deadcode82
#2762
Mákom van de megoldottam, a winfosban a színminõséget át kellett állítani 16bitesrõl 32bitesre, de nem értem mi köze van ennek a játékhoz. Azért köszi a segítséget!

ngcsnet
#2761
"árnyalatok száma az mi lenne?"
hogy a texturák true colorban vagy 256 színben vannak

hivatalos crashday fórumon (ahova a developerek is fel szoktak járni) írtál már?

mert ha eredeti akkor reklamálhatsz nekik.😉

deadcode82
#2760
színmélység 32 bit
árnyalatok száma az mi lenne?
nem warezos és fent van az 1.1 patch
nem némely textúrák hibásak hanem az összes el van mosódva, mint amikor nincs megfelelõ codec egy filmhez; még lejátsza a képet de elmosódik.

ngcsnet
#2759
Színmélyég? 32bit?
vagy az árnyalatok száma?
az is lehet hogy warez miatt hibásak némely textúrák..

deadcode82
#2758
na meg van, itt
nézd meg az eget és a talajt

deadcode82
#2757
Hát egyszerûen nem tudom hova rakja a képeket.

Saddalim
#2756
a zpiet tcmd-vl kicsomagolod az ut gyökérkönyvtárába. tudni fogja hogy mit hova

deadcode82
#2755
már rájöttem hogy az f5-el lehet kiszedni, csak még keresem, hogy hova rakta.

ngcsnet
#2754
fraps?

deadcode82
#2753
Ha elárulod, hogy lehet kiszedni képet a játékból a print screen-en kívül, mart ha azzal szedek akkor nagyon sötét lesz a kép!

ngcsnet
#2752
képet mutatnál róla? milyen fajta hiba?

deadcode82
#2751
Nagyon vicces <#idiota>, grafikai hiba miatt néz ki szarul, és annak az okára kérdeztem rá!

zeli
#2750
hívd fel a játék készítõit, hogy szebb játékot csináljanak<#vigyor>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

deadcode82
#2749
A CrashDay-el lenne olyan problémám, hogy ronda a grafikája, hiába állítom maxra, a kocsik szépek, de a táj mosottas, olyan mintha grafikai hibás lenne, feltettem hozzá az 1.1-es patchet is de semmi javulás, radeon 9600 XT-m van. Tudja valaki a megoldást<#conf><#help>

#2748
Hello!A Diablo 2-höz, honnan lehetne letölteni a Call to heroes 1.11 verzió.
ngcsnet
#2747
miért nem tudod betenni?
nem ismerem unrealt, de szerintem ki kell csomagolni elõször a játék fájljait mint Mafiánál, és utána lehet betenni. (szvsz)

DJ YAYO
#2746
Sziasztok!
Letöltöttem INNEN a BONUS & MAP PACKS-ot az Unreal Tournament 2004-hez de vagy 6-7 mappát dobott ki amikre ezekvoltak írva hogy Maps, Help, Stb....
De nem tom a játékba rakni a pályákat meg ezeket!
Mit tegyek ?+?=??
Hogyan kell??

Saddalim
#2744
melyiket nem engedi?

#2743
Sziasztok.Tudnátok segitenni olyan óldalt,demo,videó,képeket, tejes játékót ajánlani amely épitöipari gépekkel fóglalkozik(daru,markoló,buldózer...stb)<#nemtudom>

WazheadBoci
#2742
igen valami melegedik nagyon. vagy rosszabb esetben a vidkártyád rakoncátlakodik
nézegesd meg a hûtéseket

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

#2741
Lehet hogy túlmelegszik a gép, ami lehet hogy a táp vagy valamelyik ventillátor.

#2740
sziasztok az NFS UG1 el játszom a neten de van amikor lefagy az egész és újra indul a windows mitõl lehet elõre is kösz.
#2739
Sziasztok.

Felraktam a gépre a Rome Total War nevü játékot. Fel szerettem volna rakni hozzá a magyarosítást, a barbarian kiegészítõt, illetve annak magyarosítását, azonban nem engedi. Folyton azt kéri, hogy szüntessem meg az írásvédettséget. Kérdésem, hogy azt hogyan tudom. Az érdekesség az, hogy ezt a progit egyszer már felrektam minden gond nélkül, de amióta újra telepíttem a gépemet, azóta szarakodik. Még Crack.-elni sem tudok, csak úgy ha kitörlöm az eredeti exe file-t és úgy másolom oda crack-et. Ekkor is mindíg az irásvédettségre hivatkozik a genya. Help me!!!

Üdv antipe!!!!!

#2738
a HIDE uán rákattintottam a játék ikonra azt mintha elindult volna de csak az egere jött be
#2737
lécci segitsetek A MOST WANTEDBEN rámentem a HIDE-ra azt befeketedett azt utána nem történt semmi dvd nélkül mükszik lécci valaki segitsen
Saddalim
#2736
#2726: eredeti vagy tört?
#2727: és? felrakja, felrakja.

WazheadBoci
#2735
csak a tapasztalat... jóh elsõre télleg erõs volt csak mindent felsoroltam 😄

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

#2734
magyarításom van XDDXDD
#2733
kösszzz

de ezt már néztem és nem irja le olyan pontosa😄
ngcsnet
#2731
<#falbav><#falbav>
#2725

látom te is régóta jársz a fórumra 😄

#2730: ha nem tudsz angolul miért játszol angol nyelvû játékkal?

#2730
ööö magyar kéne ha lehet
#2729
Tomb raider angel of darkness hez kéne végigjátszás please
#2728
Sziasztok! leszedtem a condemd demót és nem indul el helyette behoz 1 netes ablakot nem tom mit tegyek lécci segítsetek!! elõre is köszi.

#2727
Sziasztok! leszedtem a RAPPELZ nevû játékot (6 oramba tellt)
felraktam és updatálás kõzben 50% nál visszaugrik 49% ra (de neha 45 re) nem tudom mi lehet a baj.
valaki aki tud lécci segitsen.
elõre is köszi