Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#2776
directx általában a cd is rajtavan.
kártyadriver ha nvidiás akkor nvidia.com
ha ati akkor ati.com.
kártyadriver ha nvidiás akkor nvidia.com
ha ati akkor ati.com.
#2775
link?
#2774
rakd fel az új directx-et ésa legujabbb vid kártya driivert
b.,lehetõség vegyél új gépet
b.,lehetõség vegyél új gépet
#2773
na segitenétek má végre?
#2771
törölt hozzászólás
#2770
törölt hozzászólás
Adódott egy kis gondom a Fraps nevezetû programmal: nem jelzi ki az fps számot a játékoknál. Pedig nincs kikapcsolva.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://www.megaupload.com/?d=NLCRSBE3
http://www.megaupload.com/?d=57PZQH41
http://www.megaupload.com/?d=NAOUL1MY
http://www.megaupload.com/?d=P34YZTEJ
Password:Surreal Download
http://www.megaupload.com/?d=57PZQH41
http://www.megaupload.com/?d=NAOUL1MY
http://www.megaupload.com/?d=P34YZTEJ
Password:Surreal Download
#2766
le lehet tölteni valahonnan a lego racers?<#conf>#conf><#conf>#conf><#conf>#conf><#conf>#conf><#conf>#conf><#conf>#conf><#conf>#conf><#conf>#conf>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
crack, vagy ha starforce van rajta akkor húzd le a cd olvasód (dvd olvasód)
#2764
Lemezen kaptam fifa2007-et (iso fájlban). Feltelepítettem, de ha rákattintok az asztalon lévõ parancsikonra nem indul el a program. Azt írja ki hogy rakjam be a megfelelõ dvd-rom-ot. Hogyan lehet elindítani a programot?
#2763
Halli!
Egy kis segítség kellene.Dark Crusade kapmányát játszom ûrgárdistákkal vagyok és a necronok ellen elakadtam.Valamilyen bombát kellene a szentélybe rakni,de se bomba se szentély.Már mindent elfoglaltam,de jönnek még a barlangokból folyamatosan.Mit tegyek?Segítsen aki már végigvitte!Köszönöm
Egy kis segítség kellene.Dark Crusade kapmányát játszom ûrgárdistákkal vagyok és a necronok ellen elakadtam.Valamilyen bombát kellene a szentélybe rakni,de se bomba se szentély.Már mindent elfoglaltam,de jönnek még a barlangokból folyamatosan.Mit tegyek?Segítsen aki már végigvitte!Köszönöm
Mákom van de megoldottam, a winfosban a színminõséget át kellett állítani 16bitesrõl 32bitesre, de nem értem mi köze van ennek a játékhoz. Azért köszi a segítséget!
"árnyalatok száma az mi lenne?"
hogy a texturák true colorban vagy 256 színben vannak
hivatalos crashday fórumon (ahova a developerek is fel szoktak járni) írtál már?
mert ha eredeti akkor reklamálhatsz nekik.😉
hogy a texturák true colorban vagy 256 színben vannak
hivatalos crashday fórumon (ahova a developerek is fel szoktak járni) írtál már?
mert ha eredeti akkor reklamálhatsz nekik.😉
színmélység 32 bit
árnyalatok száma az mi lenne?
nem warezos és fent van az 1.1 patch
nem némely textúrák hibásak hanem az összes el van mosódva, mint amikor nincs megfelelõ codec egy filmhez; még lejátsza a képet de elmosódik.
árnyalatok száma az mi lenne?
nem warezos és fent van az 1.1 patch
nem némely textúrák hibásak hanem az összes el van mosódva, mint amikor nincs megfelelõ codec egy filmhez; még lejátsza a képet de elmosódik.
Színmélyég? 32bit?
vagy az árnyalatok száma?
az is lehet hogy warez miatt hibásak némely textúrák..
vagy az árnyalatok száma?
az is lehet hogy warez miatt hibásak némely textúrák..
na meg van, itt
nézd meg az eget és a talajt
nézd meg az eget és a talajt
Ha elárulod, hogy lehet kiszedni képet a játékból a print screen-en kívül, mart ha azzal szedek akkor nagyon sötét lesz a kép!
Nagyon vicces <#idiota>#idiota>, grafikai hiba miatt néz ki szarul, és annak az okára kérdeztem rá!
hívd fel a játék készítõit, hogy szebb játékot csináljanak<#vigyor>#vigyor>
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
A CrashDay-el lenne olyan problémám, hogy ronda a grafikája, hiába állítom maxra, a kocsik szépek, de a táj mosottas, olyan mintha grafikai hibás lenne, feltettem hozzá az 1.1-es patchet is de semmi javulás, radeon 9600 XT-m van. Tudja valaki a megoldást<#conf>#conf><#help>#help>
#2748
Hello!A Diablo 2-höz, honnan lehetne letölteni a Call to heroes 1.11 verzió.
miért nem tudod betenni?
nem ismerem unrealt, de szerintem ki kell csomagolni elõször a játék fájljait mint Mafiánál, és utána lehet betenni. (szvsz)
nem ismerem unrealt, de szerintem ki kell csomagolni elõször a játék fájljait mint Mafiánál, és utána lehet betenni. (szvsz)
Sziasztok!
Letöltöttem INNEN a BONUS & MAP PACKS-ot az Unreal Tournament 2004-hez de vagy 6-7 mappát dobott ki amikre ezekvoltak írva hogy Maps, Help, Stb....
De nem tom a játékba rakni a pályákat meg ezeket!
Mit tegyek ?+?=??
Hogyan kell??
Letöltöttem INNEN a BONUS & MAP PACKS-ot az Unreal Tournament 2004-hez de vagy 6-7 mappát dobott ki amikre ezekvoltak írva hogy Maps, Help, Stb....
De nem tom a játékba rakni a pályákat meg ezeket!
Mit tegyek ?+?=??
Hogyan kell??
#2743
Sziasztok.Tudnátok segitenni olyan óldalt,demo,videó,képeket, tejes játékót ajánlani amely épitöipari gépekkel fóglalkozik(daru,markoló,buldózer...stb)<#nemtudom>#nemtudom>
igen valami melegedik nagyon. vagy rosszabb esetben a vidkártyád rakoncátlakodik
nézegesd meg a hûtéseket
nézegesd meg a hûtéseket
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
#2741
Lehet hogy túlmelegszik a gép, ami lehet hogy a táp vagy valamelyik ventillátor.
#2740
sziasztok az NFS UG1 el játszom a neten de van amikor lefagy az egész és újra indul a windows mitõl lehet elõre is kösz.
#2739
Sziasztok.
Felraktam a gépre a Rome Total War nevü játékot. Fel szerettem volna rakni hozzá a magyarosítást, a barbarian kiegészítõt, illetve annak magyarosítását, azonban nem engedi. Folyton azt kéri, hogy szüntessem meg az írásvédettséget. Kérdésem, hogy azt hogyan tudom. Az érdekesség az, hogy ezt a progit egyszer már felrektam minden gond nélkül, de amióta újra telepíttem a gépemet, azóta szarakodik. Még Crack.-elni sem tudok, csak úgy ha kitörlöm az eredeti exe file-t és úgy másolom oda crack-et. Ekkor is mindíg az irásvédettségre hivatkozik a genya. Help me!!!
Felraktam a gépre a Rome Total War nevü játékot. Fel szerettem volna rakni hozzá a magyarosítást, a barbarian kiegészítõt, illetve annak magyarosítását, azonban nem engedi. Folyton azt kéri, hogy szüntessem meg az írásvédettséget. Kérdésem, hogy azt hogyan tudom. Az érdekesség az, hogy ezt a progit egyszer már felrektam minden gond nélkül, de amióta újra telepíttem a gépemet, azóta szarakodik. Még Crack.-elni sem tudok, csak úgy ha kitörlöm az eredeti exe file-t és úgy másolom oda crack-et. Ekkor is mindíg az irásvédettségre hivatkozik a genya. Help me!!!
Üdv antipe!!!!!
#2738
a HIDE uán rákattintottam a játék ikonra azt mintha elindult volna de csak az egere jött be
#2737
lécci segitsetek A MOST WANTEDBEN rámentem a HIDE-ra azt befeketedett azt utána nem történt semmi dvd nélkül mükszik lécci valaki segitsen
csak a tapasztalat... jóh elsõre télleg erõs volt csak mindent felsoroltam 😄
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
#2734
magyarításom van XDDXDD
#2733
kösszzz
de ezt már néztem és nem irja le olyan pontosa😄
de ezt már néztem és nem irja le olyan pontosa😄
<#falbav>#falbav><#falbav>#falbav>
#2725
látom te is régóta jársz a fórumra 😄
#2730: ha nem tudsz angolul miért játszol angol nyelvû játékkal?
#2725
látom te is régóta jársz a fórumra 😄
#2730: ha nem tudsz angolul miért játszol angol nyelvû játékkal?
#2730
ööö magyar kéne ha lehet
#2729
Tomb raider angel of darkness hez kéne végigjátszás please
#2728
Sziasztok! leszedtem a condemd demót és nem indul el helyette behoz 1 netes ablakot nem tom mit tegyek lécci segítsetek!! elõre is köszi.
#2727
Sziasztok! leszedtem a RAPPELZ nevû játékot (6 oramba tellt)
felraktam és updatálás kõzben 50% nál visszaugrik 49% ra (de neha 45 re) nem tudom mi lehet a baj.
valaki aki tud lécci segitsen.
elõre is köszi
felraktam és updatálás kõzben 50% nál visszaugrik 49% ra (de neha 45 re) nem tudom mi lehet a baj.
valaki aki tud lécci segitsen.
elõre is köszi