Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2826
Szeva mindenki! Heroes 5-tel kapcsolatban lenne egy kis problémám.

Konfigom: 2.8 P4, 2x512 mb RAM meg radeon 9600xt (256 mb). Kb 5-6 perc játékmenet után a gépem leteszi tálcára a gamét a következõ hibaüzenettel: A VPU recover alaphelyzetbe állította a grafikus gyorsítót, mivel az nem válaszolt a grafikus illesztõprogram parancsaira. Ha utána folytatom a gamét 1-2 perc múlva megint megcsinálja, harmadszorra pedig a következõ hibaüzit írja ki: A VPU recover nem tudott teljesen helyreállítani egy hardverholtpontot, ezért szoftveres képalkotásra váltott. Utána fagyi következik, csak a reset gomb segít. Amit próbáltam már:
- megpöcsöltem a Heroest fullra: 1.1, 1.2, 1.3, crack stb. (nem volt egy egyszerû menet összeszedni a cuccokat, van vagy 10 féle Heroes 5 edition, sajna nem a magyar van nekem)
- feltettem ATI legfrissebb driverjét + a Catalyst Centert
- lebutítottam a játékot teljesen (640x480, no fullscreen)
- Catalyst Centerben alapra állítottam mindent, VPU recover kilõve (ilyenkor az elsõ 2 hibaüzi kimarad de a harmadik meg a fagyi az nem).
Mindezek után a game ugyanúgy nem mûködik.

Léci segítsetek ha tudtok, mert én már tanácstalan vagyok.

Jah, és nem csak Heroes 5-nél van ez a tünet, hanem Warhammer 40k Dark Crusade is ezt csinálja. Viszont a Caesar 4 meg a Stronghold Legends simán elmegy.

#2825
sziasztok!Tudnátok segiteni? a sims 2 kiegészitõit nem tudom feltelepiteni
mert a frissitéshez kéri a DVD-t, nekem lemezen van igy a 4-es cd-t kell
betennem de nem fogadja el hiába ok.-zom le.Elõre is köszönöm.
#2824
Hellósztok!!

a Call of Duty 2-rõl lenne szó hogy mindíg kidob a PB ezzel a hibaüzenettel
"szerver disconnected-mcp.kopasz has been
kicked via Punk Buster (for 0 minutes)
RESTRICTION:inadequate 0/S Privileges"

Utánna néztem és azt írja hogy redszergazda ként kell lennem bejelentkezve. De úgy vagyok!!!miért csinálja ezt??

Ötlet?????
deadcode82
#2823
Bocsánat, nem írtam le konkrétan, hogy a FarCry-ról vanszó az alábbi kérdésemben!

deadcode82
#2822
Nem tudom feltenni a patchet, olvastam a faq-t de nekem nem a 3 cds változat van meg, hanem a dvd-s, mégis mikor patchelni akarom akkor ezt írja ki: Setup could not find a file on the specified path or disk
Please check that the proper disk is inserted or specify a new path
Unable the locate file C:\DOCUME~1\nevem\LOCALS~1\Temp\_isACF\Far Cry(patch1).msi

Ötlet?

DJ YAYO
#2821
Nem, hanem amiben a programok vannak és a program fájljait lehet megnézni.
PL.: 1 játéknak a pályáit meg lehet nézni!
ÉS azért kérdeztem mert a játékomhoz letöltöttem + pályákat és bele szeretném rakni!

#2820
üdv!!! nem tudna valaki ebben segíteni:

megvan eredetiben az industry giant 2 meg a kiegészítõje is és nem tom hogy tegyem fel a kiegészítõt.probáltam már mindent de nem megy.egyszer sikerült de akkor meg nem tom kezdõévnél 1980 utáni idõpontokat választani 1980-nál megáll nem enged tovább.please valaki help!!!
thanx

Saddalim
#2819
Windows Media Player vagy mi?

DJ YAYO
#2818
Nem tudjátok merre van a gépen az a kis Floy ikon ami alá az van írva hogy Windows(valami) Ami ott lent a tálcán a START mellet szokott lenni !!

#2817
igen csak akkor
#2816
Fear extraction point

Hali! Nekem olyan problémám van azon a pályán amikor a helikopter elõl kell átfutni a hídon lassítva,ez mind megvan amikor átérek és bemennék az ajtón vége a pályának. Elkezdi tölteni a 5 chaptert de amikor elkezdeném alapból azt adja be you were killed és vége még a pályát se tom elkezdeni mert alapból az a vére sszar képernyõ fogad. Mitõl lehet ez? Valaki talizott már ilyen hibával? Vagy esetleg 1 mentés segítene rajtam a chapter 5 legelsõ pályájáról. Az e-mail címem: [email protected] Elõre is köszi
#2815
Na ez remek. A kiegészítõre is ugyanazt írja ki, mint a patch-ekre, szóval nem tudom fölrakni.
#2814
Sziasztok! Ide is beírom, hátha tud vki segíteni:

Sziasztok!

Volna egy problémám a gémmel, remélem tudtok rajtam segíteni.
Az a lényeg, h az alapjáték, amit fölraktam az kicsit érdekesen mûködik, mert néha végig tudok játszani egy egész skirmish-t, de néha meg a felénél kidob valami egészen egyedi hibával (vmi offset-es hülyeség) és reméltem, h majd egy patch kijavítja és leszedtem hozzá az 1.2-es patch-et, de erre kiírta, nem kompatibilis a játékom ezzel a patch-el, ellenõrizzem, h megfelelõ nyelvû-e a játék (vagy vmi ilyesmi), ezután az jutott eszembe, h biztos nem lehet egybõl 1.2-esre patch-elni, hanem elõtte kellenek az elõzõ patch-ek is, ezért leszedtem az 1.05-ös és 1.1-es patch-eket is (elvileg más nincs), de ezekre ugyanazt írja, mint az elsõ esetben. Egyesekben fölmerülhet a kérdés, h ugyanolyan nyelvû a játék, mint a patch-ek??, de igen, a játék is és a patch-ek is angol nyelvûek, szóval nem tudom, h mi van. Most leszedtem a kiegészítõt, remélem az majd megoldja a problémámat, de kétlem, majd beszámolok róla. Ha vki tudja a megoldást az legyen szíves és segítsen, mert nem szeretném nélkülözni ezt a remek játékot. Elõre is köszönöm a segítséget. (Meg azt, h végigolvastátok ezt a kisregényt. 😊)
Sas6
#2813
Érdekes most már jo de nem értem mi lehetett a baj😞(

Sas6
#2812
Segitsetek pls A Battle for middel earth 2 jateknal ezt a hibauzenetet kapom ha elinditom a gamet. Eddig semmi baj nem volt most meg ezt adja ki 😞 Segitsetek pls. Semmit nem csinaltam és egyszer csak ezt adja ki..


ngcsnet
#2811
egyébként nálam is volt ilyen, de csak 1 játéknál, nem ismerte fel valamiért hogy ez egy teljesképernyõs játék

nem lehet hogy nálad is csak annál az 1 gamenél van gond?

#2810
Csak a net közben fagy ki vagy máskor is?

#2809
Biosban nézd meg elöször hogy a táp fesz ingadozik-e, ha igen akkor kezd behalni és érdemes másikat venni mert kipusztithatja a gépedet.
Másik lehetõség kicsi a táp.

#2808
Rendben. Látod megtettem.

#2807
Need for Speed UG1 netes játék közben allandóan lefagy és újra indul a widows, milehet a baj ha valaki tud segítsen elõre is köszi.
fery02
#2806
Az normális szerintetek, hogy a fraps-nél ha átállítanám a gyorsbillentyûket, akkor az F1-F12 gombokra nem reagál semmit?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#2805
liverpool123: a #2788-as hibaüzi szerint semmi baj a driver install exe-jével. csak máskor NE az asztalra mentsd (firefoxban: ezközök-beállitások-fõlap-"rákérdezés a fájlok letöltési helyére"). ha máshova is letöltötted, már mennie kell.
mi a baj a manager-móddal?
llord: a caps lockot kapcs ki lécci

zeli
#2804
attól függ..
ha van a játéknak "beépített" srceen-shottolója, akkor meg kel kereseni a game mappájában, vagy a Dokumentumokban.
ha printScreen-el csináltad akkor a vágólapra kerül.(amit beteszel a Paintba és elmented...)

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Colton
#2803
hello

hova krülnek azok a Screen shootok amiket a játékokból szedem?

PL.: AOE 3 TWC

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Scottt
#2802
Hát kérdeztem a hawerockat õjk is a táp ot okolják ott ujat kell vennin vagy mit lehet tenni ellene??

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

fery02
#2801
az

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

ngcsnet
#2800
regisztrált verzió?

fery02
#2799
A frapsnél megpróbáltam ezt a módszert de nem vbálik be, amúgy se képet, se videót sem tudok menteni vele 😞 Látszólag pedig fut a program csak mégse csinál semmit sem sajna, régebben pedig jó volt. Már úra is telepítettem, és semmi. Amúgy a 2.7.2-eset használom

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#2798
A Need for Speed UG1 netes játék közben allandóan lefagy és újra indul a widows, milehet a baj ha valaki tud segítsen elõre is köszi.
#2797
még egy lehetõség valamelyik ventillátor szarakodik pl videókártyáé.
vagy nézd meg a biosban hogy a táp nem szarakodik-e. /nem ingadozik-e a fesz össze vissza /. Ucsó lehetõség lõdd le a gépet<#gun>

Scottt
#2796
Hát a túlm-et már mondták de az csak néha lehet mert akkor nem kapcasolom rá a hûtõ<#falbav>különben ha egyszer ujraindul vmi miatt kor nincs megállás sajna :@egyszeruen borzalmas most is ujraindult ez ba ****************

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

#2795
SAJNÁLOM TÖBB ÖTLET NYISTA. MAX ANNYI HOGY AZ EA MAGYAROSZÁG HONLAPJÁN TANÁCSOT KÉRSZ HOGY ILYEN ESETBEN MI A FENÉT LEHET TENNI.<#szomoru1>

#2794
hello!
az lenne a problémám hogy egészne tegnapig tökéletes volt minden az oldallal de azota vmiért nem jelenit már meg semmilyen képet ami az oldalrol számazik :-/
internet explorer-rel meg simán megy...mil lehet a probléma??:-((

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

#2793
na llord most kiprobáltam csak a menedzser modban ba...k be a gépem különben minden megy faszán ez még nem is lenne baj csakhogy nekem az a legfonotssabb van valami tipped?
#2792
NAGY A VALÓSZÍNÜSÉGE TÚLMELEGSZIK A GÉPED ÉS INKÁBB LEKAPCSOL

#2791
HA VAN OTTHON EME UJSÁGOK KÖZÜL A MELLÉKLETEN MEGTALÁLOD

Scottt
#2790
Hali pls segítsetek mert szinte minden nagyobvb játéknál(mire belemelegednék)ujraindul a gépem és az a köüldik közben ************zavaró és már majdnem repült a gépem ki az ablakon csak kicsit nehéz különben meg a gamnek altalaban elvinné a gépigény(a minimumot) szal nem értem pls HElp

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

#2789
AKKOR KERES VAGY AZ ORIGO SZOFTVERBÁZISON VAGY A PCGURU, GAMESTAR HONLAPON, DE A GOOGLE IS KIAD NÉHÁNY TALÁLATOT.

#2788
törölt hozzászólás
#2787
AZ A GÁZ HOGY AZ EREDETI BORÍTON RAJTA VAN HOGY AZ MX SOROZAT NEM TÁMOGATOTT.

#2786
REMÉLHETÕLEG. HA DRIVER BAJA VOLT A PROGINAK.

#2785
oks köszi szépen és akkkor mikor ez a 40 mb lejön feltelepitem és utána már futni fog normálisana játék ugye?
#2784
2782 HOGY ONNAN MELYIK AZT MÁR TUDOD

#2783
oks kössz és utána hányadik?
#2782
geforce and TNT 2 BOCS EZT ELFELEJTETTEM FELIRNI

#2781
download drivers, graphics driver

#2780
akko lécci mondd meg hogy hol mer én nem találok seemiféle letöltést
#2779
nvidia detonátor amit letölthetsz az nvidia.com-ról

#2778
oks megértettem Nividia Geforce MX/MX 400 a videokarim ha esetleg tucc adni egy lniket akkor azt naon kössz
Saddalim
#2777
1. ne légy türelmetlen. 4 percel utána "má végre"
2. ne légy bunkó. esetleg "linket légyszi" vagy valami.
3. talán tud is adni valaki, ha megmondod milyen videokártyád van...