Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zeli
#2926
1 GB RAM-mal bõven jól fut minden játék..
ha egy netes játék neked lassú, az az interneted sávszélessége miatt van..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sas6
#2925
Hát h jo gyors leyen a gépem. A jatekok jol fussanak rajta

zeli
#2924
és akarsz még egy gigát?:-O
mi a fenének?
2 Giga RAM maximum egy szerverbe kéne...

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Qwerty4
#2923
Call of Juarez - western FPS<#smile>

Qwerty4

Sas6
#2922
1 giga

Saddalim
#2921
#2919: mi az a CoJ? :-)
#2920: a netnek nincs kihatása a memóriahasználatra. max 1-2 mb de az elhanyagolható. ha szaggat, akkor sem biztos hogy memóriától. mennyid van?

Sas6
#2920
😄 Battle for middle earth 2 . De neten.

Qwerty4
#2919
én is, bár a CoJ-ba egy pályát 4 perc alatt tölt be 512-vel...<#nyes>

Qwerty4

Saddalim
#2918
mit játszol te? én abszolút bõven megvagyok 512-vel...

Sas6
#2917
Hát mert én jatekra hasznalom a gépet. és annak azert kell a RAM😊

Saddalim
#2916
30-40k
de minek neked ekkora?!?

#2915
Bemész valamelyik istállóba (stable) és megveszed! A legolcsóbb 500, a legdrágább 5000-be kerül!

BattleTag: zydar#2910

Sas6
#2914
úristen olyan sok??

És egy 1GB-os?

Saddalim
#2913
60-70-80k

Sas6
#2912
Sziasztok.

Azt szerteném megkérdezni h egy 2GB-os DDR SD RAM mennyibe kerul?

#2911
szasztok egy kérdés az oblivioba hogyan tok lovat venni ?? mer ahol meg lehet venni ojat nemtaláltam
Sas6
#2910
Jah akkor tényleg. Akkor oda nem kell hamachi.

Saddalim
#2909
az hogy ebben az esetben felesleges
mit csinál a hamachi? INTERNETEN összekapcsolt gépek között LAN-t szimulál.
mit akartok csinálni? sima LAN-on játszani. minek ide hamachi?

Sas6
#2908
mi a baj a hamachival? nekem a bfme2-nél jolmuxis semmi gond nincs vele.

Saddalim
#2907
1. mi a francnak hamachi? újabban mindenki hamachi-lázban ég és még olyan dolgokra is használják, amire teljesen felesleges. most kapcsoljátok ki, csak mégegy potenciális hibahely...
2. a port forward sem kell, az internetes dolgoknak van, lanra nem kell
3. Próbáltátok már a legújjabb patchet (1.2)?

#2906
Tudom hogy ez számtalan helyen elõfordult téma de sehol nem láttam rá választ hogy mi a pontos oka hogy NFSU2-ben nemtudunk lanon jáccani. A partnerem kövzetlenül modemrõl én pedig wireless routerrõl kapom a netet. Mondtak olyat hogy hamachi nem kell csak ugy simán meg játszogattam a portforwardolással a routerben meg triggeléssel is a hamachit is meg a nfsu2-t is de ugyanaz. amikor õ megcsinál egy servert én is látom õt és õ is engem de nemtudok föllépni rá mert a connecting to lobby a végtelenségig tölt. Mondtak pathet is most melyik a jó? amivel ilyen körülmények között menne? elõre is kösz
zeli
#2905
nemtom..
szerintem az ATI jobb, de csak azért, mert nekem nVidiám vanXD
bár tökjó az új honlapja az ATI-nak😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#2904
szerintetek melyik a jobb video kártya a nvidia 6200 vagy az ati radeon x1600-as?

Sas6
#2903
Köszi szépen már sikerult megoldani a segitségedeel. Mégegysze köccee<#taps><#eljen>

fery02
#2902
Köszi! Meg még az vajon mitõl lehet,hogy itt az SG fórumon, IE 6-os böngészõvel mozognak a smiley-ek rendesen, viszont Firefox 2-ben nem mozdulnak meg?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Qwerty4
#2901
az nem, esetleg a memória terheltsége lassíthatja

Qwerty4

Sas6
#2900
ok köszönöm szépen!

Saddalim
#2899
Töltsd le ezt a drivert, majd ezt a programot. Ezekután az utóbbival tudsz dolgozni.

Saddalim
#2898
márpedig nem.

Sas6
#2897
Hol talalom a webca beállitásait?

fery02
#2896
Szerintetek a proci terheltsége befolyásolja az uTorrentben a letöltés sebességét? Haverom szerint igen.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Sas6
#2895
Eddig egyik drivert sem pakolja fel vmi hibat ir ki mindig. Azert szeretnék kérni vmi olyan infot ami segitene megoldani a proglemam😊

Ez a kameram pontos neve: Creative WebCam Live Pro

Most jelenleg ez a driver van fennt. : Drivers Creative WebCam Live! Pro version 1.02.05.0506 WHQL

Ha kell még vmi akor cs irjatok!

Sas6
#2894
Köszika de nem tom milyen drivert kell leszedni h tudjak fényképezni😞(

Tudsz adni a camomhoz egy linekt v egy ár infot??

Saddalim
#2893
nem fog fennmaradni 😊

Sas6
#2892
Ha felteszek egy uj drivert akkor nem baj ha a régi fentmarad?

Saddalim
#2891
ha leszedted a drivert akkor nagy valószinüséggel felrakott egy programot is hozzá. ha nem, akkor külön kell letölteni valahonnan onnan ahonnan a drivert öltötted. abból sikerrel fogsz járni

Sas6
#2890
Értem köszike!!!

Nekem egy Creative cam-om van és már leszedtunk egy drivert és mzxis is jol a cam csak fényképezni nem tok vele😞 Miylen driver kéne neki szted??

Saddalim
#2889
igen, kéne... ha leszedted, installáld is fel

#2888
megnézem újra, de szerintem bõven megvan a minimum
Qwerty4
#2887
ja, de mit kér a játék és pontosan milyen kártyád van???azt kellene összehasonlítani

Qwerty4

#2886
a menü megy. Radeon kártya van benne
#2885
19
Qwerty4
#2884
Ha lement az intro akkor nincs codec hiba sztem, valami más a gond, talán itt is a VGA-kártya a bibis, talán még a menüt sem képes megjeleníteni, bár fogalmam sincs milyen a menüje és a játékot sem ismerem...nézd meg a readme-t mi nem felel meg a minimális követelményeknek.
A monitor nem lehet olyan RAM hiánya esetén.

Qwerty4

Sas6
#2883
Hát hány colos a monitorod?

#2882
az lehet. Attól lehet ilyen a monitor? Vagy codec kéne?
Sas6
#2881
lehet h kevés a RAM-od? vagy vmi más?

#2880
Sziasztok! Segitség kellene. Mitõl lehet, hogy a Broken sword 4 intro lemegy rendben, de utána sötét a képernyõ, max egy-két körvonal látszik. Mi lehet a baj? Elõre is köszi
Sas6
#2879
Segitsetek pls. A webcamommal szeretnék fénképezni de amikor megnyomom a fényképezo gombot akkor nem csinalsemmi. Vmilyen driver kéne hozzá? De egyet már leszdtem mert egyebkent nem muködne. PLS segitsetek...

#2878
nekem senki se tud segiteni?

gio1969
#2877
Köszi a választ.Egyébként nem engem áldott meg a sors ezzel a karival.Ez az asszony gépe.<#vigyor2>

giga ep35 ds3,q6600@3,5Ghz,scythe ninja,gtx 260 oc,2x2gb 1066mhz kingmax,samsung 1tb+wd black 640gb,chieftec 500w,win7 ultimate x64,hanns-g hg281d