Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sas6
#2976
Szerintem normalis nekem a 2,4-es proci szokott 50 C-ok kozelben lenni ha jatszot.

SD456
#2975
Hy all!

Lenne egy kérdésem.
Az normális, hogy ha egy Intel Celeron 2.00 GHz-es Proci egyfolytában 40-45 °C fokos? (Ha játszok valamilyen játékkal játék közben 50°C-fokos)

Elõre is köszönöm!

PS3 ID: SDani456

bauer15
#2974
kösz a vicces hozzászólást
ha valaki tudna segítteni komolyan azt megköszönném

\" A következő események hajnali 4 és 5 óra között történnek\"

zeli
#2973
kitörölni vécépapírral...
letörölni...

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

bauer15
#2972
törölt hozzászólás

\" A következő események hajnali 4 és 5 óra között történnek\"

Saddalim
#2971
igen tudunk. egy olvasásórát

ngcsnet
#2970
kepup.ingyen.org

ToCsEk
#2969
Tud valki adni a www.kepfeltoltes.hu-n kívül adni más ilyen képfeltölõ odal címet?

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

zeli
#2968
megtaláltam<#vigyor>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#2967
ja, lol
Zsoltinak akartam, de félrenéztemXD
na, mégegy kérdés, aztán abbafejezem😛 : a GTA-ba hogyan lehet kiszedni a rádióban szóló zenéket? a San Andreasra gondolok, és pl WMA, vagy MP3-formátumba kéne. nincs valamilyne progi hozzá?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#2966
?? szegény csak képeket akar feltölteni, minek rakjon újra windowst? 😛

zeli
#2965
köszi Saddalim.
ToCsEk: Windows-reinstall

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sas6
#2964
sg galeria😄

Saddalim
#2963
#2960: annyira nem vagyunk warezek nyilvánosan, hogy ilyeneket mondjunk. írj emailt
#2961: tudnánk, feltéve ha elmondod milyen hibaüzenetrõl van szó
#2962: sg 😛

ToCsEk
#2962
Hello all!

Tudnátok oylan honlap címeket adni ahova képeket lehet feltölteni?

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#2961
Sziasztok!
most kivételesen nem játékról kérdezek hanem az msn mesengeröl nem megy az egyik havromnak amikor bejelentkezik hibaüzenetet ir ki,probáltam már ujrarakni semmi másik fiok semmi szoval már nincs semmi ötletem. tudnátok segiteni????
#2960
hy lécci adjatok egy serialt a shadow ops red mercury-hoz pls <#help>

(x)(x) () \'----\'

Saddalim
#2959
#2956: nyugi, nem létezik :-)
#2957: másik crack...
#2958: Nézz szét itt, nagyon elszórtam találni 1-1-et, de dc-be ha felmész 3-4 küldöldi hubra, és rákeresel mondjuk hogy "star wars english dub" vagy "english sound" (audio-ba persze!), többet fox találni

zeli
#2958
ryan024: nem tudok ilyenrõl..ja, de én életembe nem COD-oztamXD
Medivh:talán rossz a crack. esetleg egy Windows-reinstall megoldja a problémát😊

és én jövök: nem tudjátok, hogy filmekhez hol tudok letölteni angol szinkront? nem afilmet, csak a hangot😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#2957
Hello!
Felraktam a lego star wars-ot, és megvolt a crack. Az elsõ két indításnál minden oké, aztán a harmadiknál behozza azt a jól ismert : a lego star wars.exe hibát észlelt, ezért leáll-t.. valaki segítsen, mit szedjek le még?? hibás az exe? nagyon szeretnék vele játszani!!:S
msn címem: [email protected]
#2956
Call of duty-in multiplayerezek és haverom mondta hogy van egy kód amit
engedélyeznek a szerverek a kódtól gyorsabban lövök nagyobbat ugrok. Nem tudja valaki ezt a kódot???? elõre is köszönöm 😊
Sas6
#2955
hát majd megnezem😊 köszi

Saddalim
#2954
akkor lehet h rossz a törésed, próbálj meg másikat szerezni

Sas6
#2953
nem eredeti a game

Saddalim
#2952
erdeti?

Sas6
#2951
csak ez az egy gépem van. De ismerosomnél kiproaltuk és neki is jo gépe van és nali is csak minimumon futott szépen.

Saddalim
#2950
ha van több gépetek, próbáld ki hogy a másikról is lassú-e. ha igen, akkor lehet hogy internet, router vagy modemhiba, ha onnan jó, akkor cseréld ki a kábeled.

Sas6
#2949
kösz az infot sztem minden ok.

Saddalim
#2948
#2941: lol, ehhez akartál még 2 giga ramot?!?
futtatásba írd be: dxdiag, nézd meg a verziót és a directX files/fájloknál h mindegyik ok-e
#2944: Nem volt elég?
#2945: talán azok a pályák a hibásak, amikkel akkor játszottatok
#2946: ha tört ez elõfordulhat. lehet hogy csak rossz a törés, vagy nem is lehet törttel lanozni.
#2947: Íme

#2947
Valaki meg tudja mondani hogy a Splinter Cell-Chaos Theory-ben hogyan kell kikodolni a bankban az ajtokat?kosz elore is
#2946
Van itt ez a jó kis Rainbow6 is, akartunk otthon a Raven-shield-del LAN-ban játszani, de sajnos tört játék esetén a kliens nem látta a servert, eredeti game esetén ment (mind a server,mind a kliens eredeti volt), simán nyomtuk, de történél nem, tûzfal stb kizárva.

Szerintetek mi lehet a baj? Vmi patch kéne?

Köszi a segítséget elõre is.

Üdv: Attila
#2945
Sziasztok!

Tudnátok segíteni valami tippel, hogy mi lehet a gond a Far Cryunkkal.Következõ történt: összejöttünk 7en gamézni, el kezdtünk hálón játszani, de vmiért elõször szaggatni kezdett a játék egyik-másik gépen, a serveren ment rendesen, egy normális gépet választottunk szervernek, de utána egy másik, vadiúj gép lett a server, de az sem segített. Miután újraindították a játékot, akkor jó volt ideig, óráig, aztán meg egy olyan különleges hiba jelentkezett, hogy nem bírtuk egymást stukkerrel, puskával lelõni, csak ha pl. a rakétavetõvel lõttünk, akkor segített. Ez inkább nagyobb probléma, mint az elõzõ.
A netrõl szedtem le pályákat hozzá, de nem értem, mert korábban is játszottunk, akkor 4en nyomtuk, de akkor is letöltött plusz pályákkal nyomtuk,de semmi gond nem volt.Mivel lehet szerintetek kiküszöbölni ezt a hibát?

Köszi a segítséget elõre is.

Attila /egy Far Cry fan/
remus500
#2944
hali
honnan tudok letölteni a Call of Duty hoz 1.3-as patch-t.
jó lenn minnél hamarabb.
ha valami van erre a címre írjatok vagy ide a fórumba
[email protected]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy , be kell rúgni...

Sas6
#2943
Nem.

De nem hiszem h ez lenne a baj.

Nem rendes online-n jatszok,hanem hamachin.

zeli
#2942
eredeti a játék?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sas6
#2941
Na itt sztem minden megvan.

Sziasztok én azt nem értem hogy miért szaggat a jatek annyira hogy már játszani sem tudok vele?Kockénként megy a jatek és igy LEHETETLEN jatszani.A jatek ugy hogy MINDEN minimum vagy kivan kapcsolva csak a felbontas 1024x768. Neten nyomom!!!!

A gépem adatai:

Intele Celeron 2,8Ghz
RAM : 1GB
VGA : AtiRadeon X1300 (256mb)

Asszem ennyi elég a gép teljesitménybol de ha kell még vmi akkor szoljatok

Internetkapcsolatom: 1.87 Mbit/s

Ezt mértem a datanet.hu oldalon. Lécci valakiegy infot h milehet a baj. Simán mennie kéne egy 1024x768-as medium grafikán nem?? Mégeccer mondom NETEN jatszok és ugy szaggat.

A BFME2 gépigénye:


OS - Windows XP
Processor - Intel Pentium 4/AMD Athlon 1.6 GHz
Memory - 256 MB RAM
Hard Drive - 6 GB
DVD Drive - 8 SPEED
Video Card - 64 MB*
Sound Card - DirectX 9.0c compatible
DirectX - Version 9.0c
LAN - TCP/IP Compliant, 2-8 players
Online - 56.6 Kbps; 2 Players
Online - Broadband; 3-8 Players
Input - Keyboard, Mouse

DirectX 9.0c is included on this disc and may require the latest drivers for your video and sound card. *Supported video cards: NVIDIA GeForce3 or greater (NVIDIA GeForce4 MX is not supported). ATI Radeon 8500 or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. 512 MB RAM required for online play with 3 or more players.

Sas6
#2940
Azert mert EZa neve.

#2939
csá ez a lap miért nem mükszik www.magyarositasok.hu
Sas6
#2938
VGA- ti radeon X1300(256)
Intel celeron 2.8 Ghz
RAM: 1GB

UPC cabel net

Internetkapcsolatom: 1.87 Mbit/s

Saddalim
#2937
figy legjobb lesz ha lírrod a full konfigod és megnézzük mi lehet a baj.
ha singliben megy fullon simán, akkor...
1. Bivalyatom géped van
2. Valszeg netprobléma vagy hálókártya vagy zsinór vagy modem vagy...
szóval írd le mi van a dobozodban, milyen neted van (ISDN, XDSL, stb), stb

Sas6
#2936
De mi lehet akkor a baja?

Nem értem singleben minen faxan megy fullon is.

Nem értem mi lehet a gáz pedig ha jo a netem akkor......?? 😞(((((((((((((((((

Sas6
#2935
😄D akkor sztem nem ram lesz véve😄

Én ugy gondolom h egy uj alaplapot és egy processzorf fogok kérni.

#2934
sziasztok

tudom hogy régi játék de érdekelne a turok evolution ha valaki segittene azt nagyon köszi

[email protected]


elörre is köszönön szépen

minden megoldás oké

sziasztok
zeli
#2933
felezzünk😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#2932
bõven. ha akad, akkor valami gáz baj van. ha mégis megveszed a ramot, add már nekem, neked úgyse fog kelleni :-)

zeli
#2931
512-es nettel már simán mennie kéne, nem?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#2930
és a fel mennyi?

Sas6
#2929
jah sztem ez a letöltési. egy honlapon ezt mértem.

Saddalim
#2928
le vagy fel?
(csatlakozom zelihez, felesleges még1 giga (lol, 1 giga is hatalmas))

Sas6
#2927
Értem de 1.87 Mbit/s ez lassu?