Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SD456
#3026
Hy all!

Megszeretném kérdezni, hogy a Procira a Ventillátor ráfelé fújja a levegõt vagy elfelé szívja? (Most mindegy Intel vagy AMD)

PS3 ID: SDani456

#3025
CS-sektõl kérdem, hogy segíthetek azon, ha amikor belépek a cs-be rögtön átvált a billentyûzet kiosztás angolra?
#3024
sziasztok!A roboblitz hogy indul el radeon 9600-on,persze ha elindul.
Qwerty4
#3023
instaláld újra a videókártya driverét, sztem nem kell újabb verzió

Qwerty4

#3022
segítsetek!!!!!!!!

Gigabyte H55M-S2H, Core i3 2,93Ghz, 4GB DDR3 1333Mhz, GT220 1GB DDR3, 500+80GB HDD Nem sok, de egyelőre elég lesz:)

fery02
#3021
Hol van ez a szövegdoboz eszköztár? :$

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#3020
frissítsd a VGA-d driverjét..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3019
hali!nem indul a mohaa!ezt írja ki:GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem!mi lehet a baj?köszi!!!
vizes
#3018
NA, ez már így érthetõbb.
Igen, dc-vel szedtem le.
Bosszantó dolog mert én nem vagyok kifejezetten hozzáértõ viszont a zenék kellenének.
Ilyenkor te mit tennél? :-)

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

#3017
Szasztok. Miért van az hogy a Ghost Recon Advanced Warfighter telepítõnél ezt írja ki: Please do the following:
-Close any running programs
-Empty your temporaty folder
-Check your internet connection( internet-based setups )
????????????????????????????????????????

Gigabyte H55M-S2H, Core i3 2,93Ghz, 4GB DDR3 1333Mhz, GT220 1GB DDR3, 500+80GB HDD Nem sok, de egyelőre elég lesz:)

zeli
#3016
WÖRD:a sima szöveget is lehet forgatni. kijelölöd jobbgomb és a helyi menübe szövegirány...
gondolom ezt meglehet szövegdobozon belül is..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#3015
gondolom netrõl szdted le...
szóval hogy megértsd hogy miért nem megy, leírom neked mi is az a m3u.
mint már mondtuk, az m3u egy fájllistafájl (legtöbbször zene ugyebár), ami eltárolja a belevitt számok címét és helyét. a hely alatt pl ezt leeht érteni: C:\Zene\Saddalim Big Band - Saddalim.mp3 Namármost. ha valakitõl leszedsz egy komplett könyvtárat amiben van fájllista, akkor as esetek nagyészében full elérési utas a lista (mint a példa fennt), a lehetõség, hogy pont ugyanolyan nevû könyvtárba ugyanolyan betûjû vincsire rakod, elég csekély... létezik nem full elérési utas fájllista is, azak mûködnek ilyenkor is, de úgy néz ki, hogy a tied nem az.
hogy konkrétan a tiedrõl beszéljek. ahogy elnézem (meg te is elnézheted 😛) ez egy full elérési utas, és ha ez nem lenne elég, a fájlok cd-n vannak. szóval ezt nem igazán fogod tudni használni, hacsak a CD-dnek nem D a jele, nem csinálsz rajta egy APE nevû k9nyvtárat és abba pont ugyanazzal a névvel berakod a fájlokat.
a legegyszerûbb cisnálni egy másikat ;-)

JAG1
#3014
Ha csak függõlegesen kell elforgatnod, akkor azt szövegdobozban is megteheted. Beírod a szöveget, majd a szövegdoboz eszköztárban, szövegirány váltás. Ilyenkor a fenti igazítás menü is függyõlegesen értendõ.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

vizes
#3013
Ezt találtam a file listában, de még mindig nem vágom, hogy mit kezdjek vele...

EAC extraction logfile from 6. August 2006, 14:09 for CD
Paganini (piano acc. Schumann) / David Garrett plays the 24 Caprices of N.Paganini

Used drive : _NEC DVD_RW ND-4550A Adapter: 0 ID: 2
Read mode : Secure with NO C2, accurate stream, disable cache
Read offset correction : 48
Overread into Lead-In and Lead-Out : No

Used output format : Internal WAV Routines
44.100 Hz; 16 Bit; Stereo

Other options :
Fill up missing offset samples with silence : Yes
Delete leading and trailing silent blocks : No
Native Win32 interface for Win NT & 2000


Track 1
Filename D:\APE\01 - No. 1 in E major - andante.wav

Pre-gap length 0:00:02.00

Peak level 77.7 %
Track quality 100.0 %
Copy CRC 7BC9E1FE
Copy OK

Track 2
Filename D:\APE\02 - No. 2 in B minor - moderato.wav

Peak level 82.3 %
Track quality 99.9 %
Copy CRC BF5BA768
Copy OK

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

fery02
#3012
Mégegyszer a Worddel kapcsolatban, de utoljára😄 - függõlegesen hogyan lehet egy függõleges szöveget igazítani? Például, hogy a felsõ és alsó margó között balra-, jobbra-, illetve középre igazítás?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Qwerty4
#3011
Thief sorozat 1. és 2. része<#eljen>

Qwerty4

#3010
Sziasztok van olyan fps játék, ami a régi korban játszódik és kardozni lehet benne meg minden ilyesmi?
Saddalim
#3009
nézd meg a fájl tartalmát pl jegyzettömbbel. ott látni fox egy fájllistát. nézd meg PONTOSAN, hogy a fájlok ugyanott vannak-e

Qwerty4
#3008
az m3u egy lista fájl, nehogy azt hidd hogy egy számot kell lejátszon, persze akkor lejátsza ha az mp3 fájl a megfelelõ mappában van

Qwerty4

vizes
#3007
Letöltöttem a winampot és nem müxik...

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

fery02
#3006
amúgy miért nem lehet ugyanígy forgatni a szövegdobozt, mert abba volna a legjobb

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#3005
Köszi, amúgy csak Worldarttot lehet forgatni?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Qwerty4
#3004
winamp fájl az m3u, azzal próbáld indítani

Qwerty4

vizes
#3003
Sziasztok! Segítséget kérnék! M3U -t nem játszik le a media player. Ötlet?

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

JAG1
#3002
Lökj egy email címet.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

JAG1
#3001
Beszúr - kép - Worldart
Szövegen jobb klikk - Wordart formázása - Méret - elforgatás

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Saddalim
#3000
nézd meg vmilyen progival (vmelyik alaplaphoz adnak ilyet, ha nem akkor a smartbar is tud), hogy a cpu, a mamória és a lapozófájl hogy áll. ha vmelyik túl nagy, akkor azzal van a gond

#2999
Segítség! Hogyan lehet meggyorsítani a The Sims 2 alapjátékot? Vadonatúj DVD lemezen, vadonatúj DVD leolvasón keresztül játszom, mégis úgy mozognak a figurák, mint a csiga az akácerdõben. Valamit kellene tenni, mert így idegölõ!
fery02
#2998
A Wordben létrehoztam egy szöveget szövegdobozban, állítólag így el lehet fordítani, viszont nálam nem engedi elforgatni, elszürkítve jeleníti meg ezt a lehetõséget, sé nem enged hozzányúlni, valaki tud segíteni? Elõre is köszönöm!

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#2997

sziasztok:

asus7900gtx kártyéhoz kapott xpend rallye telepító kódját elherdáltam akinek megvan és megosztaná velem azt megköszönném
Sas6
#2996
Haveromnal is ugyan ez volt a hiba sztem amit te mondasz..

Probald meg hogy elöre vagy visszaállitod az idot neki ez volt a baj. (ha lehet ne ilyen 2 nappal hanem vagy 1 honap)

#2995
vki nemtudna segiteni?
az msn messenger miért nem enged be már 1111111szer ujraraktam és kijavitottam de hibát ir ki és kucsfontoságu portoknál van vmi gond.PLS VKI SEGITSEN!!!!
Qwerty4
#2994
Azt nem árulom el(fórumon még a településem nevét sem adom meg), de viszont nálunk úgy van a rendszer, hogy van 7 modul, idõnként vizsgázunk, közben pedig tartanak kurzusokat, ahol felkészítenek a vizsgára, természetesen ezt is kell fizetni, nemcsak a vizsgadíjat.
Idáig 3 modult csináltam meg:IT(ez elméleti volt),Op. rendszer(elmélet + gyakorlat), Word(csak gyakorlat).

Qwerty4

Saddalim
#2993
órán? hova jársz? 😄

Qwerty4
#2992
Húha én pont ma voltam Wordbõl ECDL vizsgán és én sem tudom.<#vigyor5>
De ilyen nem is volt benne se az alap- se az emelt szintû mûveletekbe és egyetlen tételben sem szerepelt + órán sem vettük.
De a lényeg, hogy sikerült a vizsga, pár perce kaptam a hírt!!!<#taps><#eljen>

Qwerty4

Saddalim
#2991
Saddalim
#2990
vhogy biztos lehet, mert már láttam. mellesleg 2 napja írtam wordbõl ECDL-t tehát elvileg tudnom kéne, de mégse 😊

fery02
#2989
Láma kérdés 😊 : a Wordben lehet olyat, hogy a szót, amit leírunk forgatjuk? Nekem fejjel lefelé kellene állítani

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#2988
nem tud vki a KotOR 2 höz magyarositást?
Saddalim
#2987
#2986
szevasztok nem tudja valki hogy a carbon és ráadásula most wanted is kidob mióta felraktam a carbont és már a faq-t végig néztem de semmi nem volt jó vagy nem tudtok radeon 9200-hoz friss illesztõprogramot
#2985
de azért a stolenhez egy végigjácás is joljöne😛5percenként elakadok
#2984
szasztok 2 kérdésem van!
1. a stolen játékba hogyan kell hackelni valahogy 1et megtudtam csinálni de demtom mi a lényege😛
2.az msn messenger miért nem enged be már 1111111szer ujraraktam és kijavitottam de hibát ir ki és kucsfontoságu portoknál van vmi gond.PLS VKI SEGITSEN!!!!
Saddalim
#2983
nem warez fórum. kösz.

#2982
hi all nem tud valaki egy battlefield2-höz tört szervert ha valaki tud akkor pls segitsen!

#2981
Handball Manager 2005-2006-ot honnan tudom leszedni aki tudja please írja meg vagy küldjön egy linket köszönöm elõre is

#2980
szia honnann tudom letölteni?

SD456
#2979
Köszönöm a válaszokat!

PS3 ID: SDani456

Saddalim
#2978
akkor töröld le spontán tcmd-vel vagy intézõvel. a programlistán ottmarad, de le lesz törölve

Saddalim
#2977
abszolút. itt egy amd 2,2-es 60-on megy...