Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sas6
#3076
Lehet h huyleséget mondok szal ne vedd biztosra ez nekem is csak egy tipp.
Sztem az a baj h vmelyik hardvered tulmelegedetd vagy nem tom. És ezért indul ujra.

vagy nekem is volt ilyesmi bajom de akkor az volt a gond h bevolt kapcoslva h vmilyen bilentyukombinaciora ujrainduljon a gép😊) Kikapcsoltam és jo lett.

Saddalim
#3075
ha van másik gép a családban, kérd el a tápegységét, és kösd arra a géped. ha úgy megy, akkor vegyél új tápot. ha úgyse, szervíz

#3074
HI!!!!
nekem annyi a gondom hogy a gépem állandóan újraindul,pedig új Windows meg fomáztam az összes particiót,elõször a dvd meghajtóra gondoltam,de hiába húztam le akkor se jó....
valaki tud segíteni?
Sas6
#3073
Én elkuldhetem neked azt az egy filet MSN-en ha gondolod mert nekem jo úgy is. Privátba kuld el az MAN cimed és kulodm a filet.

Vagy ijj látom hogy az 500 mega vagy mennyi az akkor nem jon ossze😞(((( Nem tudom😞 Sztem toltsd le ujbol vbalahonnan (a reloaded verziot ajanlom)

#3072
Sziasztok a LOTR Battle for middle earth2-ben az Audio.big fájl sérült nem tudom feltelepíteni ha valaki tud segítsen köszi
zeli
#3071
én nem ismerem ezt

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3070
Sziasztok.Ismeritek eszt a szimulátort(Caterpillar Backhoe Szimulátort) épitögép online játék?<#nezze><#nemtudom>

Saddalim
#3069
#3068: ez esetben csatlakozz a netre amikor installász (még elõtte), és zárj be minden más progit.
#3064-#3067: 1. nem warez fórum. 2. milyen kártyád van? könnyen elképzelhetõ, hogy amiatt nem megy egyik se

#3068
de nem azt a baj hogy nem értem!!!!!!! hanem mert hiába követem az utasításokat, akkor se megy

Gigabyte H55M-S2H, Core i3 2,93Ghz, 4GB DDR3 1333Mhz, GT220 1GB DDR3, 500+80GB HDD Nem sok, de egyelőre elég lesz:)

#3067
hali!feltelepítettem a heroes 5-öt,el is indul,de amikor már majdnem betöltötte a pályát kilép!!!!mi lehet a baj???segít valaki?köszi!
#3066
hali!a pacific assault indításakor azt írja ki, hogy a játékhoz a videókártyának támogatnia kell a directx8.1-et,de az én rendszerem nem támogatja.aztán felsorol pár videókártyát, amik tesztelve lettek win2000 és xp alatt.mi van ilyenkor?vennem kell 1 új videókártyát?????az nem lenne az igazi!!köszi!
#3065
Hali!kellene a Medal of Honor Pacific Assaulthoz cd-kulcs!köszi!
#3064
hali!miután az üzit megírtam sikerült megoldanom a problémát!kijátszottam.most a pacifik assaulthoz kellene cd-kulcs!köszi!
Willenbrock
#3063
Red Baron 3D-vel gondom van:Csak CD-rõl megí a hang,merevlemezrõl meg nem.Pedig kampányt csak merevlemezrõl lehet játszani.Mute nincs bekapcsolva-mi lehet a baj?

#3062
Hello meg tudná valaki mondani azt, hogy kell a Pro Cycling manager 2005-ben multiplayer módban játszani?
#3061
akinek megvan a HEROES V:HAMMERS OF FATE vegyen fel msn-re: [email protected]
Sas6
#3060
😄D

Saddalim
#3059
azért mert nem olvasol

#3058
Szasztok. Miért van az hogy a Ghost Recon Advanced Warfighter telepítõnél ezt írja ki: Please do the following:
-Close any running programs
-Empty your temporaty folder
-Check your internet connection( internet-based setups )
????????????????????????????????????????

Gigabyte H55M-S2H, Core i3 2,93Ghz, 4GB DDR3 1333Mhz, GT220 1GB DDR3, 500+80GB HDD Nem sok, de egyelőre elég lesz:)

#3057
Heroes5 tud valaki magyarítást
#3056
Csá , nemtudjátok hogy hol tudom megrendelni az age of empire 2 conquerors -t ( vagy jó a sima is), tudom elég régi játék ezért sajna nem is találom, segítségeteket elõre is kössz
#3055
?

#3054
sziasztok!
igaz elég régi játék,de még mindig a 4. pályán tökölök.
tudnátok a Platoon-hoz MAGYAR végigjátszást adni

#3053
sziasztok!
igaz elég régi játék,de még mindig a 4. pályán tökölök.
tudnátok a Platoon-hoz MAGYAR végigjátszást adni

Qwerty4
#3052
Én tudod hogy oldottam meg???:A RTCW registry fájljának átírtam a paramétereit a MOHAAS adataira, futtattam , azután instaláltam a MOHAAS-t és fel is tudtam rakni azután.
Igazából még mindig nem tudom, hogy ment fel az a patch miután ezt végrehajtottam...ha erre vki ad nekem választ azt én is megköszönném, mert eléggé rejtélyes.<#fejvakaras>

Qwerty4

#3051
okés lett installáltam!köszi!most a kiegészítését akarom feltenni de a következõ a probléma(régebben szintén sg-s segítséggel ez is meglett de már elfelejtettem):valami patchet akar installálni de ezt írja ki: Warning: This is a patch for the UK and US version of MOHAA ONLY.It should not be applied to any other version of the game. Majd utána: Warning:could not find the UK or US version of MOHAA installed on your computer.
#3050
köszi!ezt már elkövettem de semmi!volt már ilyen probléma régebben is, de akkor megoldódott máshogy!valami regeditbe kellett átírni valami számot!azt is itt tanácsolták ezelõtt!akkor jó lett de miután úratelepítettem az xp-t nem indult!
#3049
sziasztok Az NFS UG2 vel szeretnék a neten játszani, addi rendbe van hogy kapcsolódik a szerverre, írja hogy hány játékos van de a játék listát nem hozza be. légyszi valaki segítsen. kösz
Maximus4
#3048
Sziasztok!
Lecseréltem a gépemet duálos gépre és MOHAA nem indul el.Állítottam kompatibilitást,patch-et is raktam fel,de sehogyse indul😞(((((

Segitsetek!!!!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Sas6
#3047
Ok köszi szépen már aktiváltam is igy mar fullom van😛 Köszi mégegyzser már csinalom 😊

Sas6
#3046
de a 70%-a piros maradt😞(

Köszikee az infot mingya letöltöm😊)
Ez ilyen 8 mega körül van? Mert most töltöm és 8 mega

fery02
#3045
Ha a Windows töredezettségmentesítõjét használod, ne használd 😄 Helyette van egy kiválló program, ami gyorsabb is, meg alaposabb is, én is ezt használom 😛 : O&O Defrag V8 Professional Edition. Amúgy azzal nem kell foglalkozni, hogy egy pár fájllal nem bírt mit kezdeni, azoktól még nem lesz világ vége😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Sas6
#3044
Segítsetek légyszives.

Az a problemám hogy a töredezettségmentesítést szeretném lefuttatni a D meghajtón de egy ideig megy és utánna írja h befejezõdött de pár fájlt nem sikerült ellenörizni. Ez miért van pedig becsuktam minden programot😮OO

Saddalim
#3043
rencer-visszaállitás

semo1
#3042
valaki találkozot mar ilyen uzenettel?
kernel_stack_inpage_error?

Colton
#3041
Hello

Az Accountos Baj Mgoldodott de nem tudok interneten játszani mertazt irja ki hogy Nincs Internetem padig csatlakozva van.

Mi A Baj PLS HELP!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

fery02
#3040
Web page makerben hogyan lehet html fájlt megnyitni?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

SD456
#3039
Ok. Azt tudom ,hogy az enyém rafelé fújja (Intel Celeron 2.00) csak az egyik haverom azt allítja, hogy elfelé szívja. Na mind1!

Bye All!

PS3 ID: SDani456

zeli
#3038
explorer.exe mûködik?
próbáld újraindítani...
nekem egyszer olyan volt, hogy eltûntek az ikonok és a tálca. csak egy háttér..nekem akkor rendszervisszaállítást kellett csinálnom...

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#3037
segiccség. befagyott a tálcám és nemtom megcsinálni. restart különbözõ okok miatt kizárva. tálca és startmenü beállitások v.pultban behalt (nem reagál), a többi rész megy

Colton
#3036
Köszi 😉

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Qwerty4
#3035
aha arról beszélek

Qwerty4

Colton
#3034
a CD Key-t?

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Colton
#3033
A telepitésnél?

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Qwerty4
#3032
Nem eredeti biztosan a game.Azért nem engedi valószínû a játszást, mert vki használja azt a CD Keyt amit te is használsz.

Qwerty4

Colton
#3031
Valaki Please!

A Battlefield 2142-ben csinálni akarok egy új accountot és kiírja hogy foglalt a név Utánna beirok egy másikat és azt irjy ki Hogy "the CD kay Is Invalid" Mi Lehet a Baj?

Valaki Segitsen Please!!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

zeli
#3030
attól függ milyen hûtés..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#3029
internetbeállitások - fájlok törlése - a teljes helyben tárolt tartalom

Saddalim
#3028
inditsd ez az exe-t... lol?

Saddalim
#3027
esetleg ha odateszed a kezed akkor megtudod