Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Qwerty4
#3176
Akkor vidd vissza a játékot a boltba és kérd hogy cseréljék ki olyanra ami mellett még serial number is van!!!

Qwerty4

SötétBarom
#3175
Scratches, Broken Sword sorozat, Still Life, Syberia...
Vagy ha valami Monkey Island szerûen idétlen kell, akkor Day of the Tentacle, Zak McKracken... Bár ezek nagyon ólckúl cuccok.

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

#3174
Köszönöm ,hogy forditotál idöt ere de sajnos eme kóddal sem indul.
#3173
heló
leszedtem a trs2004 et és amikor megnyitom és rámek a play vagyis a launch trainz ra akkor vagy átirányít egy netes oldalra vagy pedig kidobja zeket
YUOR COMPUTER HARDWAREAND ORSOFTWAREIS UNABLE TO COMMUNICATE CORRECTLY WITH TRAINZ.
ENSURE YOU HAVE:
-INSATLLEDDIRECTX9DRIVERS
-ISTALLED THE LATESTFOR YUOR VIDEO CARD.(IE.AT WWW.NVIDIA.COM OR WWW.ATI.COM)
-TRIED BOTH OPENGL AND DIRECTX9 SETTINGS.(TRAINZ LAUNCHER->CONFIGURE TRAINZ ->DISPLAY SETINGS)

IF THE ABOVE DOES NOT WORK ,PLEASE CONSULT YOUR MANUAL OR VISIT TECHNIKALT SUPPORT AT
(WWW.AURAN.COM/TRAINZ/TECHNICAL_SUPPORT.HTM
na szerintetek amugy lehet h nem bírja a gép azt nem hiszem felraktam a dircktx9 et de akkor se mükszik lécccike segítsetek naon fontos lenne elõre is köszike
heló
#3172
köszi!közben már sikerült letöltenem!
Scottt
#3171
DE lehet az h Saddalim de nem az h SADDALIM sztem

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

#3170
Sziasztok! Tud valaki olyan játékot mondani mint pl a monkey island vagy a neverhood? Valami hasonló kellene. Köszi!
Qwerty4
#3169
láttam jobbat is, ha megkapom a képet belinkelem<#vigyor2>

Qwerty4

zeli
#3168
😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#3167
láttatok már ilyet? 😛

Seth
#3166
jajj de tompa vagyok, erre nem is gondoltam,pfff
kösz^^

PSN ID.: Beegabor

Qwerty4
#3165
és a WINDOWS mappát kell nézni!!!

Qwerty4

Qwerty4
#3164
a Total Commanderben, a Dátum fejléc alatt írja a mappa keletkezési idejét

Qwerty4

Seth
#3163
winxp-ben hol tudom megnézni pontosan mikor lett feltelepítve?

PSN ID.: Beegabor

Qwerty4
#3161
azért mert tudni illik CD kulcsokok megadása tiltott a fórumon, így viszont észrevehetetlen majdnem, ennyi

Qwerty4

#3160
azt szeretném kérdezni hogy nem minden video fájlt tok lejácani rendesen mert a képet nem jeleníti csak a hangot hallom.azt hallotam (nem frofitol) hogy valamien coder vagy mi kell hozá de nemtom pontosan miröl beszél.Akkor most mi kell hozá vagy mi?mert ez nagyon zavaros.pls vki irjon!!!
#3159
ezt minek kellet spoilernek irni?
Qwerty4
#3158
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
íme😛MJ9V-YQ9LE-4SZBN-KZHT5-JXWAD

Qwerty4

#3157
Sziasztok most nem oly régen megvetem a "Shade Wrath Of Angels" nevü játékot, de valami érthetetlen modon nem indul CD kulcsot kér de én ilyet nem kaptam se a tokban nics se a lemezen. Ha netán tudna valaki segíteni azt megköszöném.
Saddalim
#3156
írd ki öket cd-re/dvd-re és aztán (ilyen esetekre érdemes particionálni...)

fery02
#3155
magyaritasok.hu-n nézz szét

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#3154
hello honnan tudok sims2-höz magyarosítást letölteni?
Scottt
#3153
Fuhh szomorú mert olyan cucok vannak a gépemen amiket nem tunnék sztem megint beszerezni😞

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

Scottt
#3152
pass nem pess de kurva idegesítõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõ

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

Sas6
#3151
nekem is volt vmi hasonlo gondom. Oyan volt h nekem is 5 percenként behozott vmi szart😞( De még minden mást is csinalt. Kilpéett a viruirtobal. nem is engedett SEMMILYEN virusellenorzést. Csak a windows reisnstall segitett.

Scottt
#3150
Pontosabban:
K-Team presents K-Package pess vagy mi a szösz de már az inkfarktus kerülget olyan ideges vaok HELp tudtok valami olyan progit amit ez ellen jó?????

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

Scottt
#3149
HElp leszedtem valami szart és kb 5percenként bejön és hát öööö behoz 1 rakás pornó képet:@Az a szar h nem akartam h lejöjön,ezt a gépet nem csak én használom:'( aszem valami Kteam vagy mi a pöcs

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

Saddalim
#3148
kandurexnek irtam...
elõször is boldog szülinapot kívántam.
másodszor is elõadtam neki hogy már 3 operátornak írtam, mindenki határozottan leszögezte hogy nem az õ hatásköre a házigazda jogok megadása, írjak a [email protected]. úgylátszik nem igazán értik a "már írtam egészen pontosan 17-szer, de nem történik semmi" mondatot. kezdem feladni...

Saddalim
#3147
ha eredeti rakd be a cd-t
ha nem az, akkor
1. nem warez fórum
2. crackot másold rá az eredeti exe-re (sims2/bin könyvtár)

ngcsnet
#3146
ha van crack másold rá az exére, ha pedig nincs, akkor talán a cd lehúzás segít, bár sztem sims2-nél nem.
cd lehúzás annyit tesz hogy kihúzod a cd olvasót 😄

#3145
jaaa hogy ez gúny volt értem <#rinya> azért köszönöm a kedvességed

#3144
crack/cd meghajtó lehúzás :l

ezt kifejtenéd kicsit bõvebben? nem igazán értem <#rinya>

ngcsnet
#3143
akkor helyezd be az eredeti lemezt a meghajtóba<#smile>

#3142
warezolás?? hát én olyat itt nem csináltam <#szomoru1>

ngcsnet
#3141
crack/cd meghajtó lehúzás :l

és nem warezolás itt.

#3140
sziasztok feltettem a sims2 höz kiegészitõket és azt irja ellenõrizzem hogy a lemez a meghajtóban van e dehát demon toolsban benne van mi a teendõ?

köszike elõre is

Qwerty4
#3139
rosszul írtad be az IP címet sztem

Qwerty4

#3138
HI!!!
az miért van hogy egy nap kb 5-ször megszakad a netkapcsolatom,vírus nem lehet mert ha zsííír új a windows és fent van a legújabb anti progi akkor is megszakad....
msn hibajavítója azt írja ki hogy ip cím érvénytelen
ez mit jelent,mit lehet vele kezdeni?
Qwerty4
#3137
<#lama>

Qwerty4

Qwerty4
#3136
majd 20 év múlva kijön<#nyes>

Qwerty4

Kongy
#3135
KING KONG 11.-edik PÁLYÁN NEMTOM FELEMELNI AZ OSZLOPOT!!! LÉCCI ÍRJA MEG VKI HOGY KELL IDE: [email protected]
köszi!

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Saddalim
#3134
egyszerûbb ha chessmasterre keres, hátha kijött már a 30000 😛

Qwerty4
#3133
vagy ha újabbat akarsz:Chessmaster 10000

Qwerty4

Saddalim
#3132
ajánlom figyelmedbe: #3122

Qwerty4
#3131
mondjuk ez:Chessmaster 5000, elég régi de még mindig színvonalas sztem<#eljen>

Qwerty4

trident
#3130
Sziasztok!

Egy weboldalt keresek, (gugli volt😄) ahol használtan lehet venni cd-t, cdkulcsokat, accountot. Aki megmondaná az oldal nevét, elérését, annak megköszönném a segítséget.😊

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

ToCsEk
#3129
Tud valki mondani valami jó sakkos játékot Pc-re?

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#3128
Ha mindent megállítok akkor sem jó, Ja és játékokon belül sem talál semmit
fery02
#3127
Ne tölts le közben semmit sem. Nálam legalábbis akkor nem talál.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!