Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Qwerty4
#3226
Mrlego:az a baj hogy mindegyiken játszodtam amiket felsoroltál, kivéve a Splinter 3. és 4. részén
Sötétbarom:ezt is toltam
<#wink>

Qwerty4

SötétBarom
#3225
Call of Chutulu..
(másik topikban is javasolatam már..)
Gamespot Review

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#3224
szia persze van kod adhatok vajon linket 😄
http://thepiratebay.org/search.php?q=Ghost+Recon+Advanced+Warfighter&games=on
legfelsö
(természetesen azért mert elveszteted a gyári kulcsot amit a boltban kaptál 😄)
#3223
1.hal life 2 1 rész(kiegészitöje a történetnek nagyon izgi
2.sok ijen lopakodos tolvaj van ide a spinter ajálom
3. pasz nem ismerem ciki majd utána nézek
4 szintén
5.cal of 2 része nagyon jo és a medal of hasoloan élethü
(3,4 rá kersek 😄)
Saddalim
#3222
írd be ide õket

Qwerty4
#3221
Egy kis tanácsot szeretnék kérni:
Milyen játékot érdemes megszerezni, sokat megnéztem a neten, de egyikre se tudtam rávágni hogy jó, vagy ami teccett az más platformra volt gyártva.Az elvárásaim jelen esetben😛C, FPS, témái:WW2, sci-fi, vietnam, horror, lopakodós(itt TPS is bejöhet), kommandós.Nem érdekelnek a multiplayerek, a story érdekel singlebe.Minimum 2004-es legyen.
És a kedvenceim sorba rakva segítségként:
1.Half-Life 2
2.Thief - The Dark Project
3.Condemned - Criminal Origins
4.Call of Juarez
5.Medal of Honor - Pacific Assault
Tehát ehhez hasonló játékok címét várom, minél többet, azután én utánajárok.<#wink>

Qwerty4

#3220
Sziasztok !
Nekem a Ghost recon advans-hoz kellene egy 16 jegyû Id kód.
ha valakinek van , segítsen !
Köszi
Qwerty4
#3219
Jayne oldaláról kapj vmit, használd a telekinézist vmi deszka mozgatásához majd tartsd felfelé amíg Jayne keresztül megy.
Ha közelébe mensz az egyik õrnek, kezd el a lövését de ne sokáig.

Egyenlõre ennyi, én se vok jó angolos hogy pikk-pakk lefordítsam meg idõm sincs jelenleg hogy unalmamba küszködjek vele.

Qwerty4

DJ YAYO
#3218
És a pálya neve: "RESCUE"!!!

DJ YAYO
#3217
Akkor csak a lényeget fordítsd le!
Hogy merre kell menni meg ez!
De amúgy a játék neve "Second Sight" !!

Qwerty4
#3216
Látom, hogy egy végigjátszásról van szó.
Nem lenne egyszerûbb megmondanod milyen játék és hol akadtál el?Akár ebbe a topiba vagy a játék topikjába, ha tudunk segítünk.
Az az igazság csak pár mondatra számítottam, túl sok amit küldtél.

Qwerty4

DJ YAYO
#3215
Ment!

Qwerty4
#3214
dobd be, hátha...

Qwerty4

DJ YAYO
#3213
Valaki letudna fordítani nekem valamennyi mondatot angolról magyarra?

Saddalim
#3212
nem warez fórum. köszi

Saddalim
#3211
igen

#3210
Sziasztok! vietnam 2 c.játék serialja kellene! köszi
#3209
szasztok !
a FEAR-hoz kell az eredeti szériaszám hogy tudjak neten jácani?
Qwerty4
#3208
ajánlom neked a google.co.hu oldalt:ott rákereshetsz, hogy mire jó egy torrent vagy a patchet keresve beírhatod patch és melléje játék nevét, valószínû kap vmit ha nem akkor kérj itt segítséget

Qwerty4

#3207
csá all az a kérdésem hogy a quake 3 arénához honan tudom leszedini azt a patcht ami kell ahpz hogy tudjak neten játszani!

Saddalim
#3206
gamefaqs.com

Saddalim
#3205
qwerty már válaszolt

zsoleszq
#3204
minden esetre köszi sajna

#3203
sziasztok két kérésem van honan tudom letölteni a quake 3 arénát?és a quake 4-hez kell eredeti cd key hogy tudjak játszani vele neten?

DJ YAYO
#3202
Sziasztok a "Second Sight"-hoz kellene 1 kis segítség!
A "Rescue" pályához mikor "Jane"-t kell kiszabadítani!
Valaki leírná a pálya menetét?
Köszönöm!

Sas6
#3201
akkor nem tom😊 simán kéne sztem mennie

zsoleszq
#3200
Rendszermemória 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Sas6
#3199
mannyi RAM-od van?

zsoleszq
#3198
Hali
Valaki tudna e segíteni a problémámba?
van egy játék aminek a rendszer követelménye
Operating Systems Microsoft Windows XP Home/Pro
Processor 1.8 GHz Intel Pentium IV or 100% compatible
Memory 512 MB RAM
Hard Drive 400 MB free hard disk space
3D Accelerator DirectX 8.1 compatible graphics card with 64 MB memory
Sound Card DirectX 8.1 compatible
Input Keyboard and Mouse
DirectX Version 9.0c

Az én gépem paraméterei
CPU típusa Intel Celeron D 340, 2933 MHz (22 x 133)
Op.rendszer Microsoft Windows XP Professional
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
Videokártya RADEON 9200 SERIES (128 M😎
3D gyorsító ATI Radeon 9200 SE (RV280)
Képernyõ SyncMaster 940N,SyncMaster Magic CX915N/CX916N/CX917N

Azt szeretném kérdezni, hogy a játék betöltésénél miért kapcsolja ki a játékot?
Elõre is köszi

#3197
vagy regelni kéne?

#3196
meg a quake 4 hez kell az eredeti cd kulcs?

#3195
csá mire kell katintani azon az oldalon ameiket megatad a másodikat mert én rá kattolok a dowload torrentre de kb egy másodperc allat szedi le de roszul

Qwerty4
#3194
- biztos arra gondolt
- a quake 4-nek esetleg a grafikája jobb, nem hiszem hogy szórakoztatóbb lenne
- Gold Editiont letöltheted(nem tom mit tud ez a Gold, de nem is érdekel)
- innen az imaget töltheted(szimpla quake 3)

Qwerty4

#3193
sziasztok lenne egy kérdésem


honan tudom letölteni a quake3 arénát?

#3192
/spoiler

zeli
#3191
köszi!

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3190
sziasztok lenne egy kérdésem az hogy a quake 4 az nem jobb neten mint a quake 3? a quake 4 az is megy eredeti cdé kulcs nélkül már mint neten?

Fókameister
#3189
A dark messiah elindul fx 5500 on?

#3188
Már mint a quake 3 arena?

Saddalim
#3187
Egy
Kettõ

torrent, JÖN!

zeli
#3186
lenne egy kérdésem a kotor-ral kapcsolatban(1. rész)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem tudja valaki honnan lehet lehetõleg gyorsan leszedni? mert amit találtam vagy lassú, vagy egyátalán nem jön. torenten is keresgéltem..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Qwerty4
#3185
Battlefield sorozat(azt szeretik), Red orchestra(azt is szokan szeretik)

Qwerty4

SötétBarom
#3184
quake3

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#3183
szisztok nem tud valaki nagyon jó internetes játékot?

#3182
köszi zsépen reméllem jó lesz
Saddalim
#3181
Elõször ezt
Másodszor ezt

#3180
bocsd de még se azt raktam fel de azt honnan lehet leszedni?mert nem találom!köszi
heló
#3179
már felraktam de akkor se akar mûdni nem értem de azért köszi
Saddalim
#3178
de a "Saddalim"-ot nem engedi, kis-nagybetû amúgy se számit

Saddalim
#3177
directx9d kell neki