Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zeli
#3377
#3373: rossz a crack, egyébként nem warez fórum
#3375: azt énis szeretném tudni<#vigyor>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3376
zeli és nem tudod hol tudnám megnézni a tört szervereket? Vagy nem tudsz mondani?

#3375
azt szeretném kérdezni hogy az a forceware az pontosan mire jo mert egy ati kártyával már megszivtam a drivertelepitést az egész windows beszart és aztán valahogy megcsináltam de nemnagyon akarok szorakozni ienekkem csak ami tuti biztos.
#3374
sztem probálj meg egy no cds crackot az lehet hogy segit
#3373
Sziasztok!
Van egy kis gondom az "RTL Winter Games 2007" játékkal.
Telepítés után felülírtam a crack fájllal, de amikor indulna a játék, elkezdi ellenõrizni a disc-et, közli hogy az nem originál ( ami nem meglepõ😊 ), és nem megy tovább.
Tud valaki valamilyen okosságot erre???
zeli
#3372
#3370: talán a game, vagy esetleg a Windows újratelepítése megoldja a problémát
#3371: szerintem biztos. annyira nem új, hogy ne legyen

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3371
szisztok lenne egy kérdésem star wars battlefornt 2-höz létezik már tört szerver?

#3370
Sziasztok! A problémám a következõ: Játék közben ha a billentyûvel irányítok, miután felengedem a billentyût, a figura, a kocsi ugyanúgy megy tovább, s csak késéssel reagál a következõ billentyû lenyomásra.
Próbáltam lecserélni a billentyût, de nem múlik el a hiba.
Kérlek segítsetek!
#3369
és ez a forceware ez ojan mint az atihoz ujab driver? segiti a képet?
fery02
#3368
http://usite.hu/index.php?c=driver
Ezen újabb ForceWare-t találsz 😉

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Sas6
#3367
értettem😊 Hát köszi szépen majd megprobalom.

zeli
#3366
hát nem tudommi lehet a gond. Mert én ismerem a HTML programozást és a jelszó boxnak meg kell adni a típusát. szóval egy böngészõ azt nem értelmezheti máshogyan. Szerintem ezt nem lehet ki-be kapcsolgatni. Próbáld meg újratelepíteni. ja, és remélem érthetõ volt, amit írtam😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sas6
#3365
2.0.0.1 a verzioja. de nem találtam meg még mindig😞

zeli
#3364
ez a Mozilla Firefox 2?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#3363
tessék
itt találtam Forceware drivert, de szerintem fent van az nVidia honlapján is, de ott nem találtam és nem volt kedvem megkeresni😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Fókameister
#3362
Kösz akkor megpróbálom patcholni

Sas6
#3361
Már probáltam ott is keresgéltem de semmit nem találtam 😞

#3360
ja nekem meg a gta vc vel volt még régen az volt az érdekes roszabb kártyán hibátlanul met ujon csinálta ezt😛
zeli
#3359
Sas6: asszem abeállításoknál aBiztonságnál lehet ajelszókat állítgatni, de nekem még sose volt olyan, hogy kiírta a jelszót<#wow2>
Fókameister: ha a játék másolt akkor az a baja. nekem ilyen problémám volt a Half-Life 2 Episode One-val. egy Patch segített😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3358
háát nemtom egyet felraktam hogy menjenek egyes videok az lehet hogy zavarja??? és az a forceware az mi és honan tom megszerezni?
Fókameister
#3357
CSá! Tom hogy nem itt kéne kérdezni de a Made Man topicba már senki nem ir. Az a gondom hogy a játékba teljesen rossz a kép. Az emberek átlátszenak meg a környezet is igy nem tudok vele játszani. Most raktam fel a legújabb nvidia drivert de az se segített. Lécci help

Sas6
#3356
Sziasztok nekem most a legujjabb Mozzila van fennt de nem tom miért de amikor a jelszavakat irom be akkor mindig kiirja h mi a jelszo és nem csillagokkal irja ki. igy bárki megláthatja mi a jelszom. ezt hogyan lehet beállitani h nem betukkel hanem csillagokal irja a jelszavam? Mert sehol nem talalom😞

Gunner
#3355
van-e fenn vmi codec pack, ha igen delete, és aztán legfrisebb forceware

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

#3354
lenne mégegy gondom nem akar elindulni a FEAR amikor elindítom akkor minden elsötétül és kifagy a progi mi a gond? gondoltam grafika problémára de megvan az alap követelmény elvileg 512mb ram geforce nx 6200assal simán megvan szal nemértem pls vki segitsen
#3353
köszi
fery02
#3352
lol, a spoilerben kicsit értelmes lett a mondatom 😄, szal programhoz találsz kódokat 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#3351
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
amúgy a crackdb.com-on rengeteg kódot találsz kódot, ez is onnan van

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#3350
XAM6-NYG3-TET5-SYR3-6949

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#3349
ha volt hozzá cd sztem telepitsd és ott vagy a billentyüzeten van a gomb
dragon11
#3348
Hy all!Valaki mondjon már nekem egy olyan repülõs játékot ami most jelent meg és,új fajta repülõgépek vannak benne ja és géppel keljen egymást kilõni de lehessen lan-en is nyomni.Elõre is köszönöm.

Colton
#3347
Hello

Köszi az Játék ötleteket!

1 Kérdés: Vettem egy Vibrátoros Gamepad-ot Hogyan lehet beállitani hogy Vibraljon mert probálom a vezérlõ pultdan lévõ a Beállitani de csak azért sem akar vibráni! Miért?

Segitsetek Please!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

#3346
szasztok lenne egy kérésem valaki megtudná nekem mondani a fear telepitökodját, és elmondaná hogy lehet spoilerbe beszélni?
fery02
#3345
Neked is! És köszi mégegyszer a segítségedet! 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#3344

#3343
segitsetek rajtam hogy tudok a spelforce játékal interneten játszani töb személyiségben
Saddalim
#3342
#3337/3340: Remélem elég, ha esetleg sok lenne, akkor ajánlom a Sid Meier's Pirates!-t. Konkrétan egyiket se ismerem de Sid játékai általában jók. Csak tipp 😊

#3341
Elnézést, hogy ide írok de érdeklõdõk nem e tudja valaki, hohy hol lehetne megvásárolni a Hellforces játékot, mert én nem találom sehol sem.Vagy ha valaki esetleg eladná az is érdekel de csak eredeti játék kell.
választ elõre is köszi.

zvaragabor
#3340
Pirates of the Caribbean
Pirates of the Caribbean 2
Pirates of the Burning Sea
Age of Pirates
Pirates!
Sid Meier's Pirates!
Tortuga: Pirates of the New World
Tropico 2: Pirate Cove
Tortuga Pirate Hunter

Chaos Anno Domini

zeli
#3339
ja értem.akkor nemtom

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#3338
de nem úgy régebbi. ugyanúgy xp, csak újratelepitéskor másik particióra ment az "új"

Colton
#3337
Az Megvan! Valami Mást? a Age of Pirates-en Kivül és a Pirates!-en Kívül?

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

zeli
#3336
ha lemásolsz egy játékot és eladod az már kalózkodás😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

SötétBarom
#3335
Pirates!

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Colton
#3334
Nem Tudnátok mondani egy jó kalozkodós játékot???

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

zeli
#3333
vagy nem is kell feltenni, próbáld meg VMware-n vagy Virtual PC-n.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#3332
háát nemtom..
talán próbáld meg azt a régebbi Windows-t feltenni, és úgy..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#3331
ááá most nézzétek meg, én kérek segítséget...
szóval adott egy docs&sett. mappa egyik felhasználójának könyvtára, ami egy régebbi wondowshoz tartozik. van benne egy file, ami eléggé kéne, csakhogy az idióta xp csak azt a már régen nem létezõ felhasználót engedi bele (hozzáférés megtagadva a többieknek). jelszót tudom, csak hogy lehet vhogy belemenni? kösz

Saddalim
#3330
#3329
és valami konkéretabb linket nem tudok adni .net framework 2.0 Sp2-höz????

Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)

zeli
#3328
próbáld meg azt, hogy a monitoron állítod át. bár akkor meg a Windows fog félrecsúszni. nekem is volt ilyne problémám az RTW-vel, átállítottam a felbontást és beugrott méretre.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.