Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dragon11
#3427
Elhordták az összes kormányt a metróba majd megveszem a metróba január közepén.

Saddalim
#3426
optikai egér alá olyan dolgot rakj, ami nem tükrözõdik, nem fénylik, totál matt. legegyszerûbb megoldás egy egyszerû üres papír

Saddalim
#3425
ne keresd, nincs

Saddalim
#3424
dxtbmp nevû progival megteheted

#3423
http://thumb/061227/iveco_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/url]

#3422
Segítsetek nekem!csináltam egy kamiont (psm-be van a cucc) konvertálni kellene.Tudtok segíteni?MSN-em:[email protected]

zeli
#3421
elõszöris: tudNÉK
😄
másodszor: multiba asszem csak eredetivel lehet, de nemtom, hogy a FEAR-nál hogyvan, nem ismerem..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3420
mert tudjátok mivan :A requited security module can not be activated. This program can not be axecuted. és má az 5. hiba lép fel vele szal nekem pekhes ez a progi.😛
#3419
még mindig a FEAR al kapcsolatban má megy má patcheltem már csak azt nemtom honan tudnák crackot szerezni mp exe-nek vki tud segiteni mert ahol én tom ott csak normális sp exe-ék vannak.
#3418
én nemtom az infrás és az optikai egerem hez nemhasználtam egér padot csak az iroasztalomos simány nyomatom nekem ugy a legjobb😊
#3417
Optikai egérrel ilyen reklám csilivili egérpadokkal tapasztaltam ilyet, ez a mostani mintás, de nem tükrözõdik, szal nemtom. <#nemtudom>

Egyedül élem az életem, idegen tőlem a félelem, szabadon élek mindig hajt a vér. Kalapács József

#3416
Hát nem a legdrágább egér az tény, egérpad van alatta. Aztmondod az a gáz hogy nem olyan überfasza ?

Egyedül élem az életem, idegen tőlem a félelem, szabadon élek mindig hajt a vér. Kalapács József

zeli
#3415
enyém is azt szokta. én utálom az egérpadot, de tényleg az a baj, ha nem sima a felület. én alá szoktam tenni egy lapot😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#3414
Biztos valami olcsó teszkós egér mi? 😄 vagy nincs alatta egérpad. Mind1, a külön játékra készített egerek nem ugrálnak.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#3413
Huj

Senkinek nincs olyan problémája, hogy az optikai egere játék közben ugrál ? Az enyém idõközönként ugrik egyet a képernyõ egyik végébõl a másikba, kb a hajamat téptem az elõbb.. ARGH

Yeti

Egyedül élem az életem, idegen tőlem a félelem, szabadon élek mindig hajt a vér. Kalapács József

dragon11
#3412
köszi majd nézek ilyet is.

Fókameister
#3411
tudnál adni linket mer én bárhol nézem nem találok hozzá

zeli
#3410
nincsmit. én ajánlani tudom a Logitech-et, az asszem gyárt kormányokat😊
bár nekem csak a wwebkanmera Logitech, de szerintem jó márka

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

dragon11
#3409
Akkor holnap megnézem a metróba,köszi a segítséget.

zeli
#3408
dragon11: lehethogy újságba nincs, de a Metróba tuti van..vagy nézz körül a teszkóba..
Fókameister: a patch amit leszettem az a "warez" patch volt nekem.. szóval a feltörõ csapat kiadott egy peccset és azzal ment..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

dragon11
#3407
mármint a mostani netes újságokba

Fókameister
#3406
#3396 senki nem tud segíteni? lécci fontos lenne

dragon11
#3405
köszi de már megpróbáltam ezelött is egy nappal de nincs kormány benne.

zeli
#3404

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

dragon11
#3403
hy all!Valaki tudna nekem olyan linket adni ahol van ilyen kormány:nem vibrációs kormány,csak pedál és kormány van hozzá,ja és olyan legyen hogy ne romoljon el 1év múlva,és csak Pc-re menjen és támogassa az xp-t,és ne legyen forma 1-es kormány mármint ha elhúzom a kormányt menjen vissza automatikusan.Elõre is köszönöm a válaszokat.És bocsi a hülye kérdésért.

zeli
#3402
he?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3401
T Zsolti!
Köszi a segítséget, sikerült megoldani az RTL Winter Games 2007 problémát.
#3400
nem tudja valaki hogyha fáljokat tölt le akkor mit kell csinálni??????,
Sas6
#3399
Jah és sokszor ilyan is van hogy a lap nem jelenithetõ meg.......

Sas6
#3398
Heelo!

Nem tudjatok h mi lehewt a baj? Mert most olyan van hogy az Internetem belassult. kb 100-bol 90-szer sokkal sookal lassabban hozza ba az oldalakat mint normális esetben. eddig semmi ien nem volt. Annyi volt hogy most mozzzilam van és toltottem le hozzá skineket de probáltam h viszaállitottam eredetibe de ugysem jo. Már a ****** kivan az egésszel olyan idegeitõ!!! Egy mozzilla reinstall sztetek helyrehozná a dolgot?

Fókameister
#3397
Senki?

Fókameister
#3396
Na az a baj hogy a Made Man hoz nem találtam patchot és csak olyan szar a kép pedig már 3. drivert raktam fel ha van patch akkor tudnátok linkelni lécci

zeli
#3395
újratelepíteni próbáltad?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3394
a johir a gép az jo a rosz hogy a FEAR még mindig nem nemtud vki segiteni abban hogy miért csinálja ezt amikor belépne a játékba akkor minden fekete lesz és a program nem válaszol mostmár ezzel az uj forcewareval is pls vki segitsen
#3393
köszi megvan.😊 (remélem a telepítésnél nemszurokel semmit😛)
#3392
HI , hogy lehetek egy topikban házigazda ???
Mer senki nem foglalkozik vele .

fery02
#3391
Köcsögöm a kedves seggítséget 😄 amúgy sg.hu - lol, de igaz XD

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#3390
ja, én angolokat találtam<#vigyor>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zvaragabor
#3389
törölt hozzászólás

Chaos Anno Domini

zeli
#3388

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sas6
#3387
sg.hu 😄DD egyszer nekem is eztirtak😊)) De amugy másikat nem tok én sem...

fery02
#3386
Tud valaki képfeltöltõ oldalakat írni a kepfeltoltes.hu kivételével? 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Sas6
#3385
nekem bejön.)

zeli
#3384
különben nektek sem jön be az SG fõoldala? mert nekem nem jön be😮
csa a www.sg.hu/forum.php 😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#3383
de különben nekem volt olyan, hogy rossz drivert szedtem le a kártyámhoz, és kiírta, hogy nincs ilyen kártya, tehát fel sem tette...

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#3382
http://usite.hu/index.php?c=driver - Itt általában mindíg megtalálod a legfrissebb drivereket. Neked az nVidia ForceWare 93.71 2000-XP-MCE magyar kell, de persze választhatod az angolt is 😊 Én is ezt a driver-t tettem fel épp tegnap a 6600 GT-mhez, jó lesz a te kártyádhoz is. Ne izgulj, ezzel nem tudod elrontani a Windows-t.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#3381
hááát nemtom egyszer elszartam a gépet azzal hogy felraktam rá egy ojat amelyet nem kellet volna és szétszedte a gépet ezzért félek hogy most is az fog történi szal pls adjatok egy ojat ami pontosan jo egy geforce nx6200 videkártyához.

ja és a no cds cracket innen szedd le : http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_rtl_winter_games_2007.shtml#Winter%20Games%202007%20v1.0%20%20No-CD/Fixed%20EXE ott van egy ojan hogy index és az alat van hogy Winter Games 2007 v1.0 No-CD/Fixed EXE arra rákattolsz és akkor lejebb ugrat ot rákatolsz a file archive melleti képre és utána felhoz egy oldalt ott a mirror 1 re katolsz akkor már elkezdi szedni és azt a filet crackeld majd. huh de hoszu vot ezt leirni😄
fery02
#3380
Ha Geforce kártyához felteszel egy új ForceWare-t(driver-t), akkor az igen, ugyanolyan, mintha egy Radeon kártyához telepítenél új driver-t.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#3379
nem nagyon, mert a Starwars Battlefront 2 vel nem játszottam multiban, de szerintem ha Google-n rákeresel akkor csak talál valamit

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3378
"sztem probálj meg egy no cds crackot az lehet hogy segit"

Mire gondolsz pontosan?<#vigyor2>