Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zvaragabor
#3527
Esetleg driver frissítés?

Chaos Anno Domini

fery02
#3526
Azért szeretnék törölni szervereket az All seeing eye-ból, mert a sok elmentett war szerver már kezd elhalmozódni, és nehezen találom meg a kedvenc szervereimet.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Sas6
#3525
Hát nem tudom😞( na midnegy köszi!!

zeli
#3524
ha egybõl rossza, lehet hogy akkor a gépeddel van gond..
próbáld meg a Windows újratelepítést..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sas6
#3523
Egybol rossz volt😞( És ujratettem de nem segiett😞 de keresek masik crack.-ek köszönöm!!

zeli
#3522
rögtön ahogy feltetted a játékot ilyne volt, vagy eddig ment rendesen?
hát nemtom a játék újratelepítését próbáld meg, vagy keress egy másik cracket.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sas6
#3521
Hello az lenne a problemám a Prince of Persiaban a The Two Thrones-ban hogy amikor belépek a jatekba akkor a grafika valamilyen hihetetlen rossz az egész ilyen rohadt kicsi négyzetekbol áll. Nem értem mi lehet a baj pedig a VGA-m nem rossz hozzá. a gépem adatai az aláirásomban találhatoak.Szinek szinte alig vannak és az emberem is alig látható az egész ilyen szuirke maszk ok. Segitsetek légyszives nem tom milehet a baj😞(((((((((8

zeli
#3520
ja...
Elveszed a munkánkat😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#3519
észrevettétek hogy mióta kinnvan a banner, csak egyszer kérdeztek? (najó 2x)

Qwerty4
#3518
egyébként sehol sem írja

Qwerty4

Qwerty4
#3517
sztem nem erre gondolt, hanem hogy õ mennyit szólt hozzá

Qwerty4

fery02
#3516
Az üzeneted jobb oldalán a fejlécben látsz egy számot. A tiéd a 3515. üzenet😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#3515
Sziasztok!
Itt ezen a fórumon hol írja ki hogy eddig hány hozzászólásunk volt?

zeli
#3514
Próbáld ki az Eraser nevû programot<5.7>. Ezzel a programmal a Merevlemezrõl úgy törölhetünk adatokat, hogy az már vissza nem hozható! Tehát vigyázni vele!

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#3513
Letöltöttem a (nem kiröhögni😊) Tomb Raider Unfinished business kiegészítõt, és az a gondom, hogy nem tudom kitörölni a telepítõfájlt, amit letöltött, mert azt írja ki, hogy az alkalmazást egy másik program használja...blablabla. Pedig az égegyatta világon nem használja semmi, mi használná ugyan? 😄 Úgyis megnéztem, hogy reset-elek, és azután, szinte hozzáse nyúlok semmihez se, csak megnyitom a mappáját, és del, de akkoris ez a hiba. 😞

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#3512
törölni? minek? nem lehet

fery02
#3511
Az All seeing eye nevû szerverkeresõ progival hogyan lehet szervereket kitörölni a listából?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#3510
BÚÉK mindenkiNET!!!

Saddalim
#3509
mindig ugyanannál a file-nál?

ja, és egyébként bÚék...

Colton
#3508
Hello És Mindenkinek BUÉK!!!!!!!!!!

Az a Kérdésem hogy a warcraft 3 frozen throne telepitése meg áll egy idõ után miért? Please Valaki Segitsen!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

zeli
#3507
aha oké😊

neked is Boldog új évet és az összes SG-snek😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Qwerty4
#3506
jav.:Saddalimnak #3486-ra válasz

zeli:voltam az sg-n, de nem volt idõm mások problémáival fogalakozni, itthon felfordulás volt(lakásfelújítás) + sokat kellett tanuljak és a szakvizsgadolgozatom felét is le kellett adnom
a netem megjavult úgy ahogy elromlott, szinte megmagyarázhatatlanul mûködött újból
<#wink>

És BUÉK a topik látogatóinak!!!

Qwerty4

Qwerty4
#3505
láttam, megérte pofázni nekik<#nyes><#hehe>
én is már mingyárt napok óta kérem, hogy egy rohadt alcímet írjanak át, mert nem helyes, de a sok moderátor közül semelyik sem mozdul<#pardon1>

Qwerty4

#3504
szevasztok
Légyszi segítsetek már. a YASU -t hogy tudom elindítani letöltötem de csak egy exe fájl van benne és semmit nem csinál<#conf><#conf>Hogy tudom elindítani vagy mit kell vele csinálni?

Sas6
#3503
Huh érdekes bocsi😊) csak este volt és az osok is surgettek😞 :@

Na szal az volt hogy amikor a bemutatovideok jonnének a videok helyett vmen négyzet jött be Egy ilyen feher negyzet melynek bevolt huzva az egyik atlója.

Nem telepitettem semmi semmi nem volt elinditva csak az MSN de az maskor is bevolt kapcsolva.

Saddalim
#3502
ja, az oldalam is hamarosan átköltözik oda. csak sajnos már nincs túl sok ember akire ez kihatással lenne. 2 éve amikor indult úgy havi 500 volt kb, most meg max 50 :-(

zeli
#3501
hát mennyibõl áll regisztrálni?😛
különben az extra jó választás volt, mert ott nincsenek reklámok..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#3500
"ADe amikor a bemutato videokat jatszaná le helyette vmien nyégyszet jobb be csak és egy átlo csikkal bevolt huva vékonyan" - ????

amúgy raktál fel vmit akkor amikortól ezt csinálta? vmi új szoftver, driver, ilyesmi?

dragon11
#3499
Kicseréltem a másik gépnél levõ billentyûzetem és megoldotta a problémát.Szervíz hoz madj egy újat.<#vigyor2>

Sas6
#3498
Sziasztok lenne egy oylan kédésem hogyha a Dark Messiah-al jatszom és beteszem eléggé tápos grafklora sot sztem fullon volt (1024x768) és ment a jatek teljesen jol ici picit akadozot csak de lényegtelen volt az is. Na szal nagyon jol ment a jatek meg minden és egyszer csak játszok és minden elozmény nélkül valami iszonyatosan elkezdett akadozni és játszhatatlanná vált a jatek. Lejjebbvettem a grafikát és akkor sem volt jo mert ezt ugy csinaltom h miutan lejjebbvettem ujrainditottam a jatekot. ADe amikor a bemutato videokat jatszaná le helyette vmien nyégyszet jobb be csak és egy átlo csikkal bevolt huva vékonyan. Ezt megvártam és a fomenu bejott rendesen. Amikor inditanam ujra a jatekot toltés elmegy a feléig valami iszonyat lassan ami eddig nem igy volt és a toltés felénél egyszercsak kilép a jatekbol a windowsba. Most fogtam magam és ujratettem a jatekot és a grafikát alapértelmezettre állitottam. Igy a reinstallal annyit elértem h a jatek nagyon lassan betoltott de akadozott. Valami otlet??
Pls help!! elore is koszi!!

Sas6
#3497
Hát nem😄D én is csak ugy talaltam meg h elolvastam azt h mielott kérdést te......!! 😄D

Saddalim
#3496
kösz :-) ámbár sztem a gyik nem olyan feltûnõ

Sas6
#3495
ROHADT JO lett a bannat😊) a F.A.Q. is nagyon jól megvan csinalva😊)

Grat,grat

Saddalim
#3494
áh megcsináltam, ezért jó ha van tartalékcímed 😊

Saddalim
#3493
írtam nekik mailt hogy ugyan csinálják már meg, mondjuk most ünnepek vannak, de remélem megcsinálják. uw-s oldalad van?

zeli
#3492
fasza lett<#eljen>
ha akarod feltöltöm valahova..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#3491
Csak egy a baj: egyenlõre csak akkor lehet elérni ha a gépem mûködik...
Az uw-s oldal ftp-je jelenleg épp be van szarva...

Saddalim
#3490
Tyû és stimmel a méret! Ezt nem gondoltam volna 😛

Saddalim
#3489
neee áááá
a géped nem rossz, csak a billentyûzeted 😄

dragon11
#3488
köszi,csak az a zavaró,hogy most vettem gépet(3.gép)És 3-hétrerá elromlott.De most újra telepítem a gépem hátha jó lesz,ha nem akkor visszaviszem hogy rossz.Akkor is köszönöm a segítséget mindenkitõl!!

zeli
#3487
dragon11: nemtom mi lehet agond:S nem néztelek hülyének, de akkor bocs😊 én a töbi SG-ssel ellentétben normális vagyok😄

Qwerty4: rég láttalak😄 neted jó már?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#3486
nézd csak meg a "Moderátornak" témát... <#wink>

Saddalim
#3485
vidd el másik géphez ha abban is rossz dobd ki

zvaragabor
#3484
Ebben az esetben don't know.

Chaos Anno Domini

dragon11
#3483
Nem kábel nélküli.

zvaragabor
#3482
Ha kábel nélküli az bill, akkor tedd közelebb a vevõhöz esetleg.

Chaos Anno Domini

dragon11
#3481
Help please!

Qwerty4
#3480
Saddalim gratula hogy valahogy megszerezted a házigazdaságot!!!
<#taps>

Qwerty4

dragon11
#3479
Az a nagy gondom,hogy nem tudok írni rendesen a billenttyûzetemmel mert ha ezt írom:soerery(sorry)ezt csinálja,és másolgatom a g-bettût és a t-bettût,csak most helyesen írom.De nagyon nehéz.Help!

Saddalim
#3478
nem tud(unk) segíteni amíg nem tud(juk) hogy mi a gond