Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3577
haller! tuttok jo oldalakat, ahonna le lehet tölteni régi játékokat?? engem spec a régi settlers 2 érdekelne, s ha magyar lenne még faszásabb lenne😊
elõre köcc

Hiszek az érzékek hosszútávú eltompításában a végtelen felé(Jim Morrison) jaaa és mindenki azt csinálja amihez leginkább nem ért:D

fery02
#3576
#3571: Ezt hogy érted? msn topicba? Csak mert oda már beírtam, de semmi hasznos ötlet se érkezett. Vagy az msn hivatalkos oldalára kéne beírnom?
#3572: értem. 😊 Amúgy a youtube-on úgytom nem is lehet megnézni a videók felbontását, de ha mégis meglehet szóljatok nyugodtan 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#3575
az is megvolt

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zvaragabor
#3574
Telepítsd újra

Chaos Anno Domini

fery02
#3573
Köszi, ezen kívül 5let?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#3572
igen.
semmi extra, simán 640x480 lett, egy kicsit több ideig konvertált

Saddalim
#3571
vagy inkább ír1 be msn-eseknek, egy napon belül válaszolnak, nem utálnak ki és télleg segitenek is.

zeli
#3570
Windows reinstall..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#3569
Windows Live Messenger 8.0-át használok, és miután bejelentkezek, kb 5 másodperc múlva kifagy az egész, és leáll. Miért van ez? Újra is telepítettem közbe, de nem segített. Öcsém felhasználójával mûködik rendesen, s az én felhasználóm is mûködik webmessengerrel, de a Windows Live Messenger-rel nem mûködik.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#3568
Nekem az alfa van meg. Honnan szedted, hogy nekem más?(mondjuk béta) Onnan, hogy a verzió számnál 0.3b van írva? Amit linkeltél alfa verzió annál is ez van írva 😄 Mind1, mi is lett mikor felraktad 640*480-ba? 😛

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

dragon11
#3567
A Firefox-al már jó minden,köszi.

dragon11
#3566
Okés kipróbálom a firefoxot mert amúgysem tetszik ez az Internet Explorer.Köszi a segítséget.

dragon11
#3565
Okés kipróbálom a firefoxot mert amúgysem tetszik ez az Internet Explorer.Köszi a segítséget.

Saddalim
#3564
ez érdekes... próbálj meg frissíteni vagy másik böngészõvel megnézni

dragon11
#3563
Nekem nem jön be meg a képse jön ki szóval nálam van gond.Nem tudsz rajtam segíteni hogy bejöjjön és lássam a képeket is?

Saddalim
#3562
bejön az szépen

dragon11
#3561
Ezt azért mondom mert nem hozza be a faq-át.

Saddalim
#3560
tud vki progit amivel matroska mkv video sávját vagy nyers (raw) videot aviba vagy mpg-be lehet konvertálni?

dragon11
#3559
Rosszat kérdeztem volna?

Saddalim
#3558
ajánlom figyelmedbe a bannert

dragon11
#3557
Hy all!Valaki segítsen már nekem ebben az ügyben:Cabela's Big Game Hunter 2007 Alaskan Adventures-játékhoz kéne egy crack-de olyan link kellene amit lelehet tölteni és mûködik is.Elõre is köszönöm<#worship>

Saddalim
#3556
Elõször is. Már kijött az alfa is. Töltsd le 😛
320x240-ben sikerült vele letöltenem egyet, aztán felraktam 640x480-ra, és akkor lett. valahonnan ki kéne deritened egy filmrõl hogy mekkora mielõtt letöltöd, vagy felrakod 1024x768-ra, akkor biztos nem vesztesz minõséget, csak esetleg feleslegesen nagy lesz

#3555
elõre is köszönöm <#wink><#wink>
#3554
sziasztok tudna valaki nekem segíteni Battlefield 2142-ben sgíteni:singplayer-ben,
hol és hogyan lehet fejleszteni a feg<#integet2><#integet2>yvereket, tört verziórol van szó
Saddalim
#3553
inditsd újra a gépet. valószinû a cd-író progi véleltlenül rajtafelejtette magát

#3552
hellosztok lenne egy problémám kiírtam dvd-re egy játékot és nem engedi letörölni az iso fájlt azt írja ki szüntesd meg az írás védettséget megszüntetem de amint kilépek a tulajdonságból automatikusan vissza teszi az írás védettséget mit csináljak??? köszi

fery02
#3551
#3540: Tudtam, hogy nem nekem válaszolt, de nem is arra az üzenetére értettem, hanem elõbbire😊
VDownloader 0.3b progival néztem. Amúgy úgy láttam, hogy a felbontást nem változtatja a progi csak úgy magától. Jó volna ha lenne egy olyan gomb, például, hogy olyan felbontásba konvertálja, ami a videó is alapból.
A program névjegyén www.enriquepuertas.com van írva. Ha kell, innen nem tudom, hogy letöltheted-e, de ha kell odaadhatom. Vagy msn-en átküldöm, vagy feltöltöm valahová.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#3550
Az SFV háromféle lehet:
Egy
Kettõ
Három

dragon11
#3549
Hy all!Valaki segítsen már az sfv-ilyen fájlt mivel lehet megnyitni vagy csomagolni?Elõre is köszönöm.<#worship>

Saddalim
#3548
#3540: ?? nem neked válaszolt
#3541: konkrétan nem ismerem, de az egy virtuális cd-elrejtõ progi. ha elinditod, keress rajta "hide" gombot
#3544: ha ilyen fontos, akkor elõbb nézd csak meg a bannert...
#3547: elvileg alapból beállitja a videoméretet, de helet hogy a youtube minden videót átállít egy bizonyos felbontásra. bróbáld meg hogy minden videóra ezt hozza-e alapbeállitásnak. jut sezembe, mi a progi neve? 😛

fery02
#3547
A youtube.com-on lévõ videóknak meg lehet nézni a felbontását? Csak mert van egy video letöltõ progim, ami konvertál is, és ott az alap felbontás 320*240. De persze meglehet változtatni, és jó volna, ha olyan felbontást tudnék neki beállítani, ami a letöltendõ videó is önmagában.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#3546
Melyik játékról van szó? Valószínûleg egy crack kell hozzá.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#3545
Sziasztok!

Segítség kellene! Felmountoltam egy játékot Daemon Toools-szal, de amikor el akarom indítani, akkor lefut valamilyen "Protection checking" nevû valami, ami utána azt írja ki, hogy: Disc error", és hogy cseréljem ki a lemezt. Állítólag van erre is valamilyen megoldás, de nem igazán ismerem.

Tudna valaki segíteni?

köszi

czs2
#3544
Sziasztok! Segítség kellene!
Nem tudja valaki azt, hogy honnan lehet letölteni ingyen a Star Trek: Armada2-tõ játék teljes verzióját??
Nagyon fontos lenne...
#3543
hali. valaki kérem segitsen. nem tudom feltelepiteni a RAINBOW SIX LOCKDOWN-t, mert valami punkbustert ir ki és kidob a telepitésbõl. hálás lennék a segitségért
fery02
#3542
Van olyan program, ami számolja, hogy hányszor ütöm le a billentyûzetet? Ha van, mi a neve? Vagy linket se bánok😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#3541
valaki tudja hogy kell hasznalni a seucrom loader-t
fery02
#3540
Ez nem jött össze. Ennél a programnál is azt írja ki, hogy a folyamat nem fér hozzá a fájlhoz, mert azt egy másik folyamat használja.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#3539
KÖszi, ezt nem is néztem, mindenáron a Delete selected servers-re akartam menni, de nem csinált semmit. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#3538
ja😄
akkor lehet hogy az a gond. próbáld patchelni..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3537
de eredeti, csak mgyarítva van
zeli
#3536
rossz a crack.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#3535
jobb gomb-remove from favorites

Sas6
#3534
Aha értem😊 köszike még1x 😊

#3533
Sziasztok!
Esetleg tud valaki segíteni Tunguskában:az iránytûnél kidob az asztalra.
zvaragabor
#3532
Hát hogyha a többi játék amúgy is jól fututt, szép grafon, akkor azok nem hiszem hogy sokkal jobbak lennének. De nem lehetetlen.

Chaos Anno Domini

Sas6
#3531
Huh kösikeee sagitett most ár naon jol megy😊)) Amugy most h feltettem lehet h 1-2 jatek fog menni jobb grafikán?

Sas6
#3530
Hát nem tom sztem a legujabb van fennt. de lehet megnezem majd. Köszi!!

fery02
#3529
Aha. De ismerõsöm te tud törölni nála. De én nem akarom elhinni, hogy ha egyszer lehet a listára rakni, ne lehesseen eltávolítani onnan😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#3528
a kedvencek közül akarsz törölni?