Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
elõre köcc
Hiszek az érzékek hosszútávú eltompításában a végtelen felé(Jim Morrison) jaaa és mindenki azt csinálja amihez leginkább nem ért:D
#3572: értem. 😊 Amúgy a youtube-on úgytom nem is lehet megnézni a videók felbontását, de ha mégis meglehet szóljatok nyugodtan 😊
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
320x240-ben sikerült vele letöltenem egyet, aztán felraktam 640x480-ra, és akkor lett. valahonnan ki kéne deritened egy filmrõl hogy mekkora mielõtt letöltöd, vagy felrakod 1024x768-ra, akkor biztos nem vesztesz minõséget, csak esetleg feleslegesen nagy lesz
hol és hogyan lehet fejleszteni a feg<#integet2>#integet2><#integet2>#integet2>yvereket, tört verziórol van szó
VDownloader 0.3b progival néztem. Amúgy úgy láttam, hogy a felbontást nem változtatja a progi csak úgy magától. Jó volna ha lenne egy olyan gomb, például, hogy olyan felbontásba konvertálja, ami a videó is alapból.
A program névjegyén www.enriquepuertas.com van írva. Ha kell, innen nem tudom, hogy letöltheted-e, de ha kell odaadhatom. Vagy msn-en átküldöm, vagy feltöltöm valahová.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
#3541: konkrétan nem ismerem, de az egy virtuális cd-elrejtõ progi. ha elinditod, keress rajta "hide" gombot
#3544: ha ilyen fontos, akkor elõbb nézd csak meg a bannert...
#3547: elvileg alapból beállitja a videoméretet, de helet hogy a youtube minden videót átállít egy bizonyos felbontásra. bróbáld meg hogy minden videóra ezt hozza-e alapbeállitásnak. jut sezembe, mi a progi neve? 😛
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Segítség kellene! Felmountoltam egy játékot Daemon Toools-szal, de amikor el akarom indítani, akkor lefut valamilyen "Protection checking" nevû valami, ami utána azt írja ki, hogy: Disc error", és hogy cseréljem ki a lemezt. Állítólag van erre is valamilyen megoldás, de nem igazán ismerem.
Tudna valaki segíteni?
köszi
czs2
Nem tudja valaki azt, hogy honnan lehet letölteni ingyen a Star Trek: Armada2-tõ játék teljes verzióját??
Nagyon fontos lenne...
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
akkor lehet hogy az a gond. próbáld patchelni..
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Esetleg tud valaki segíteni Tunguskában:az iránytûnél kidob az asztalra.
Chaos Anno Domini
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!