Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3627
Crime Stories. A hamis jegy felmutatásával már beenged a kidobó ember. Ezután. Fekete képernyõ<#falbav><#falbav><#falbav><#fejvakaras> Driver fent van

Scottt
#3626
Hát nincs még játék mert kép sincs mikor berakom õket xcsak sípol:@ dirver fenn van most nézek újjabat

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

Saddalim
#3625
játék neve? mikor csinálja? driver fennvan?

#3624
Helló!

kéne egy kis segítség!
A végigjátszásban ezt írja:
BLUE ROSE - A hamis jegy felmutatásával már beenged a kidobó ember. A mulatóban összefutsz az újságírónõvel, akivel beszédbe elegyedsz. Amikor visszakaptad az irányítást, beszélgess egyet a táncosnõvel. Ezután vizsgáld meg az asztalon lévõ mûanyag kék rózsát, ami a neonfényektõl lilának tûnik. Amikor megpróbálod a virágot felvenni, a csapos rád szól. Megint cselhez kell folyamodnod. Kérd meg a táncosnõt, hogy terelje el a csapos figyelmét. Így már elteheted a rózsát (Blue rose). Jobboldalt hagyd el a mulatót, és ezzel véget is ért a mai napod.

Csakhogy nekem elsötétül a képernyõ, csak zene van és nem lehet tovább lépni a játékban.
Ticsy
[email protected]

dragon11
#3623
Köszi az oldalakat.

Scottt
#3622
Thx de 3al is ugyan az van itt nem a postára kenem hanem arre érttem h ilyankor nem rakják be a boltba mert a bolt kb200km re van tõlem

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

Saddalim
#3621
kellemetlen. nézd meg 3al és 2vel különbözõ párosításokban hogy mikor sípol.
szerény véleményem szerint ne használj postát fõleg ne ilyenekre...

zeli
#3620
én is FlashGet et ajánlom, de ha nem tetszik, itt van még egy pár😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Scottt
#3619
BAzzeg az újraindulási problémáiram itt van a válasz az asztalomom 2x256mb ram 4slotvan az alaplapomom abból kettõben van egy-egy 256mb ram mind a négy 4mhz ddr.stb de mikor mind anégy benne van akkor a gép csak sípol de nem csinál semmit nem tudjátok mi lehet a baja???????????,, az a gáz h postán vettem is merõsömtõl aki jó messze lakik és ha kibuktam az ablakom 12000 ft az ablakon akkor nekem végem van és hát szal értitek

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

zvaragabor
#3618
FlashGet

Chaos Anno Domini

#3617
Szasztok!Keresek egy jó letöltés vezérlöt!?
#3616
kösz
zeli
#3615
talán megsérült egy rendszerfájl. jobb, ha újratelepíted a Windows-t

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3614
sziazstok segítség kellene, azt irja ki a gép, hogy a windows nem indítható mert az alábbi fájl hibás vagy nem található. WINDOWS/SYSTEM32/CONFIG/SYSTEM
zeli
#3613
olvastam olyan partícionáló programokról, amik az egész partíciót megtudják menteni.
próbáld ki a Paragon partition managerrel, letölthetõ az SG-n a próbaváltozata, csak azzal nem lehet végrehajtani a cuccot, csak megnézni😊 de nézd meg, hogy lehet-e vele, és akkor talán tudok intézni teljes verziót😛
én is azt hazsnáltam, mikor az ubuntut telepítettem, de vigyázz vele, a Boot Managerjét fel ne tedd!

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

SötétBarom
#3612
Nem a doksik kellenek, hanem inkább a registry.. Semmi kedvem kb 100 gigányi cuccot újratelepíteni...

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Saddalim
#3611
mindenkinek vagy csak neked?

Saddalim
#3610
Saddalim
#3609
nem. ha a a doksik kellenek akkor azokat mentsd ki egy cd-re vagy dvd-re és telepitsd ujra a másikra

SötétBarom
#3608
Üdv.

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha fogom a rencermeghajtót (jelen esetben ) és sima másolás beillesztés módszerével átemelem az egészet egy új vinyóra, és a BIOSban belövöm, hogy onnan bootoljon, akkor mûködni fog-e? Ha nem, akkor létezik-e olyan program, amivel át tudnám klónozni a meghajtót a másikra?

Elõre is köszönöm a válaszokat.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

dragon11
#3607
Hy all!Valaki adjon már nekem egy linket ahol internetes webáruház van és játékvezérlõket lehet megrendelni(kormány-t akarok venni)elõre is köszönöm a válaszokat.<#worship>

#3606
Hali all!! Mitõl lehet magas a ping ha a szerver is zsir, virus és kémprogi mentes a gépem és 3Mbit az internet. ??? De csak estére megy fel. Napközben 25 és 45 között szokott ugrálni este pedig eléri a 250-et is! Please Heelpp<#help><#szomoru1>
#3605
de nemtalálok pontos emailXD sehol még a megadot oldalon se
zeli
#3604
mondd meg nekik, hogy a tiéd rossz. akkor csak el tudják mondani miért..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3603
de akkor másnak miért jo?
zeli
#3602
mondd meg nekik, hogy szar..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3601
senkisem találkozot még iennel???vajon egy skull pogi vagy valami hideolos megoldaná a problémát??? és ojat hoanan tok szerezni???mert a haveroknak hiba nélkül megy, csak nekem szarakszik.és a GS hoz volt szal még az se lehet a gond h nem eredeti😞szal nemtom
Saddalim
#3600
akkor nagy valószínûséggel találsz is... 😛

#3599
azt csinálom 😄
#3598
Sziasztok. Pc-s Monopoly játékot keresek de nem a tycont, van egy másik amivel játszottam csak nem tudom a pontos nevét. segítsen valaki köszi
Saddalim
#3597
akkor nagyon szeress válszokat olvasni a már feltett kérdéseidre

#3596
pls vki segitsen nemtok a FEAr combatal jácani mert valami securiti modult nemtud aktiválni és ezért leál és nem tudom elinditani a gamestar cd jén volt fullon és elvileg mennie kéne szal pls segitsen mert már nagyon szeretnék jácani vele!!!!
dragon11
#3595
Hy all!Azt szeretném kérdezni hogy az Ign-en miért nem enged engem regisztrálni?Elõre is köszönöm a választ.<#worship>

picipoC
#3594
hi all
valaki segitsen lécci
az a gondom hogy a need for speed underground 1 orbitálisan szaggat.
de a carbon meg megy fullon:S és mi lehet a baj??? vagy hogy lehet megoldani a problémát?

P4 Asus P5GD2 Pro 160G Maxtor SATA2 Asus EAX1600 XT 1024MB DDR2 RAM

zeli
#3593
tréj: a Gamestarnak, mint minden újságnak van vagy 16 e-mail címe. attól függ mi ügyben küldesz nekik.de nézz körül itt
fery02:
itt van

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#3592
6thSense-ArmA_Language_Patcher_v0.8.exe Ilyet honnan tudnék leszedni? Már néztem a google-t, de csupa idegen nyelvû oldalt dobott ki, ahol nem nagyon tudok eligazodni.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#3591
sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni mi a gamestar-nak az e-mail cime?

Saddalim
#3590
#3589
Szisztok vki meg tudná mondani, h a Paraworld játékban h kell elõléptetni az egységeket, mert sehogy se tudok rájönni??
fery02
#3588
OK, köszi

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#3587
Elõször errõl az oldalról kell küldeni, aztán amelyik címrõl válaszolnak (NEM az auto levél, hanem amit ember ír), arra tudsz válaszolni, de válasz esetén tüntesd fel vhogy az ügy számát. Angoloknak (jenkiknek) írsz!!!

fery02
#3586
Most perpillanat jó. De ha kijelentkeznék, meg vissza be, akkor megint várhatnék. Sok ismerõsöm meg nincs, nem azé lassú. Eddig nem csinálta pedig. Tegnap elõtt este valamikor kezdte el a szórakázását. De tudod az e-mail címet, ahová írhatnék? 😛

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#3585
akkor tölti a partnerlistádat, és rendezi csoportokba. most akkor megjavult?

fery02
#3584
#3582:Beírhatsz a Gamestarosoknak is ha gondolod 😊 (ha még nem írtál be).
#3583: légyszi meg tudod adni az az e-mail címet? Mert nem nagyon tudom, hogy hol kell keresni. Lehetõleg olyat, ahol magyarul írnak vissza, ha egyáltalán visszaírnak 😛 Köszi! Amúgy mégis bejelentkezik ez az msn. Viszont úgy csinálja, hogy 5 másodpercig jó, aztán 5 percre nem válaszol, ilynekor a proci 100-on van, de azután már jó, normálisan mûködik. Hogy miért van ez, azt nem értem. Minden bejelentkezéskor eljátsza ugyanezt

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#3583
msn hivatalos e-mail

#3582
nekem is magvan a gamestar sáma onana raktam föl de a hibámra nincs rá magyarázat sajna😛. felraktam a játékot cd key es is megvolt utána amikor inditani akarok a játékot akkot egy kis ablakba kikáromkodjanekem hogy (amit már irtam)(A required security module can not be activated. This program can not be executed.)valami biztonsági modult vagy mit nemtud aktiválni (ha jol fordítom) és nem tud elindulni vaki nemtud hozzá ehy crakot vagy valami iesmit?
fery02
#3581
Valahová úgytom be kell regisztrálni, csak azt nemtom, hogy hová pontosan. Ha még nem tetted meg, azt tudom, hogy a Gamestarhoz egyszer adták ezt a FEAR Combatot, és ott részletesen leírják, hogy hogyan kell csinálni az egészet, hová kell bereggelni. Ha akarod, elõkereshetem azt a számát, és beszkennelem azt az oldalt.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#3580
sziasztok!
lenne egy kis gondom a FEAR combatal nme indul ezt irja ki:A required security module can not be activated. This program can not be executed.
nemtudja valaki hogy mi a gond pls valaki segitsen már nagyon szeretnék neten jácai. elöre is köszi!!!
#3579
kössz szépen😄

Hiszek az érzékek hosszútávú eltompításában a végtelen felé(Jim Morrison) jaaa és mindenki azt csinálja amihez leginkább nem ért:D

WazheadBoci
#3578
jah itt a link ide tessék kattyintani sûrgõsen 😄😄 múgy naon sok retogammer oldal van még de asszem itt a letöltések is rendicsekbe mûxenek

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/