Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Saddalim
#3877
routered beállitásainál keress DMZ-t (DeMilitarized Zone (meg ne kérdezd miért így hívják 😄)), és az ip-det állítsd a gépedre (vagy arra amirõl játszani akarsz). Ez után mindenféle Hamachi és portforward nélkül tudsz szervert kreálni (úgy hogy csatlakozhassanak is), vagy csatlakozni. Ha mégsem, akkor XP tûzfalat lelövöd. Úgy már biztos menni fog
/zeli ez rád is vonatkozik ;-)/

zeli
#3876
félreértettél.
az, hogy "wireless" router az nem a neve, vagy márkája. annyi, hogy vezetéknélküli router.
az enyém különben E-TECH

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

dragon11
#3875
Én nemtudom mi a veve de a dobozt õrizzük a garancia miatt és azon rajta van majd megnézem.

zeli
#3874
nekem is vmi ilyesmi gondom van SAMp szerverrel😊
nekem Wireless routerem van.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

dragon11
#3873
Na leszedtem a progi az én gépemen is lehet vagy csak a szomszéd gépé mert ott a vezetékes router?

dragon11
#3872
Nem értelek az elsõ link mit is akar a második is mit is akar,amúgy azt mondták hogy könnyû és nem nagy dolog megcsinálni és tuti hogy jólesz.

JAG1
#3871
Ez sajnos nem ilyen egyszerû. Portot kell forwardolnod. Itt a leírás. Kikeresed a routert, aztán a gémet. De sanszos, hogy nem fog menni. Elég körülmyényes, szoftveres tûzfalon is ki/be kell engedni, stb.
Hamachi egyszerûbb megoldás sztem. Link.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

dragon11
#3870
Hy all!Egy játékba nyitotta megy szervert(Swat4)vezetékes routerem van a szomszédban van az Inernet Borsodweb 512kb/s,a routerben a szerver Ip-címét edgedélyezni kéne hogy lássa más is valaki segítsen.Köszönöm.

#3869
Köszi szépen de ezt már próbáltam és nem volt jóóó.
de azért köszi
helló
#3868
A GTI Race játékhoz CD kulcs kellene tehát az ami a játék feltelepítése után kéri aki tudja az írja be elõre is köszi!

#3867
Na már megoldottam a Flash készítést de azé köszi a segítséget 😊

zvaragabor
#3866
Azon van infra is, bluetooth is. Infra vevõt tudsz venni 3-4 ezerért, bluetooth vevõ nem tom mennyibe kerül. Kérdezd meg boltban. De mintha sima adatkábellel is össze lehetne kötni a géppel.

Chaos Anno Domini

Colton
#3865
Samsung D500-as mobilom van!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

zvaragabor
#3864
Kézilabdás játék:Handball Manager 2007

Chaos Anno Domini

JAG1
#3863

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

zeli
#3862
összekötöd kábellel\Bluetooth.
leszeded a netrõl a game-t
aztán felrakod géprõl a telefonra.
vagy telefonon rendelsz játékot, de ahhoz wap kell.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zvaragabor
#3861
Attól függ, hogy milyen telefonod can. Telefonra játékot vagy letöltesz a WAP-ról ami pénzes, vagy ha infrás/bluetoothos a telód, akkor veszel a géphez infra/bluetooth vevõt a géphez, ami kompatibilis a telóddal, és azon tudsz átküldeni, vagy ha tudja a mobilod, akkor egyszerûen usb kábellel rákötöd a gépre, és nyesed a dolgokat. Milyen telefonod van? Márka, típus.

Chaos Anno Domini

Colton
#3860
HI!

Az a Kérdésem hogy hogyan lehet a mobilra mobilos játékokat felkrakni?

Segitsetek!

Légyszi!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Firerock
#3859
császtok
nem ismertek vmi jó Kézilabdás játékot??

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

JAG1
#3858

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#3857
heló😊
Nem tudja vki h honnan lehet leszedni a JetAudio magyarítását??
MI MÜKSZIK??
köszielõre is
JAG1
#3856
Ha nem megy semmi netes alkalmazás miközben gémelsz, akkor a problémádra 3 dolgot tudok elképzelni.
Elsõ, hogy tele vagy vírusokkal, trójaival, esetleg szoftveres tûzfal megfog. Második, hogy a szolgáltatódon belûl áttettek másik switch-re, ami leterheltebb. Harmadik, hogy néha célszerû rebootolni a routert, modemet.

Egyébként ezen a linken, a Hardware/Support részt csináld végig.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#3855
*példaképp
#3854
a flashgetet csak pélaképp hoztam az elõbb nem töltök közben.....
fery02
#3853
😄 Jólvan, nyugi 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

JAG1
#3852
Eztetet' ki mondta? Marhaság...
WinMedia playert felejtsd már el egy életre...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

fery02
#3851
A Winampnak tényleg rosszabb a hangminõsége, mint a Windows Media player 11-nek?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

JAG1
#3850
Crackelt?

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#3849
sziasztok lenne egy kérdésem.

Feltelepitetem a star wars kotor-t és az lenne a gondom hogy mindig a második pályán amikor elkezdek menni akkor csak egszer beragad a kari és el kézd magátol oda vissza futni.Nem tudja valaki mi lehet a gond?

Saddalim
#3848
bezomány

JAG1
#3847
Játék közben ne töltsél...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#3846
Ezt is megcsináltam már 604kb/s körül mozgott mert többször is megnéztem.Flashgettel töltök és ott 64el jön le a cuuc szal ott minden ok. csak a játékoknál lassu
Saddalim
#3845
GY.I.K.

Saddalim
#3844
#3841-3842: a ping a szerver felõl küldött adat elindulási idõpontja és a válasz megakpása közötti idõt méri ms-ben (milisecundum (1s=1000ms)). A sávszélességedhez csak annyiban van köze, hogy ha valaki esetleg letölt valamit, akkor a letöltés kitölti azokat az idõket amikor választ kéne küldeni, ezért késhet, így nõ a ping, de nagymértékben attól függ, amit JAG leírt. Próbáld meg internetes sebességmérõkkel megnézni a net sebességét (NE azé a szolgáltatóé legyen akinél vagytok), de ez elõtt lõjj le minden netet használó dolgot (msn, skype, icq, torrent, dc, stb)

#3843
tudom, de akkor mi lehet a baj nincs vmi ötlet?
JAG1
#3842
A sávszélességednek semmi köze a pingedhez. A ping azt mutatja meg, hogy egy bizonyos méretû csomag, mennyi idõ alatt járja meg az utat közted és a célállomás között.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#3841
sorry hogy ide írok de a bf részlegben nem válaszolnak normálisan. Hogy lehet az hogy a sávszélemet megnövelték de a BF2ben még mindig 150espingem mikor annak idején kisebbvolt és most hogy megnövelték rosszab lett mint volt
#3840
kellene egy cím ahonnan videókártya drivereket tok leszedni lécci írjatok párat!
zeli
#3839
Google
itt láttam free-t is, válogass!😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#3838
Ja, amúgy tudtok olyan programot ajánlani, ami dvd-bõl avi-t csinál?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#3837
jaj, ne válaszoljatok, megoldom. Külön listák formájában 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#3836
Na, ennél a 2.91-es Winampnál lehet olyat, hogy hozzáadok zenéket a listához, de úgy, hogy mappákba, és ne egybe az összes zenét?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#3835
de szerintem bele se kezdj. ha azt sem tudod felfogni, amit leírtam kábé négyszer akkor a Java Programozást pláne..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#3834
ezt ugattam neki 4 hszen keresztül<#falbav>
😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#3833
ha flash progit akarsz írni, akkor elõször is meg kéne tanulnod a Flash programnyelvet, ami nagyon nem rövid feladat. Ha nem csak kis fikarc programot akarsz, akkor suli mellett kb 3-4 év...

Saddalim
#3832
detto

JAG1
#3831
2.x

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

fery02
#3830
Akkor szóval ki melyik Winampot ajánlja? 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#3829
Hopsz javítás:
Tényleg ott van 😊
Dehát én ilyet már rengeteget láttam én olyan programot csinálni akarok!!!

#3828
Tényleg ott van 😊
Dehát én ilyet már rengeteget láttam én olyan programot akarok!!!