Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Saddalim
#3827
"Válasz 'GCsab' üzenetére (#3822)"
ezek példák hogy hogyan kell megcsinálni egy flash-et

#3826
Ez a Tess ez nekem szólt? És ha igen akkor hogy lehet letölteniezt az izét?

Saddalim
#3825
codec.
bocs, ha félreérthetõ volt, de az igazi "mplayer", a "ronda, kicsi, linux átirat"-ot kevesebben ismerik, és a "mplayer" rövidítésrõl inkább a WinMediaPlayer jut az eszükbe.

JAG1
#3824

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

zeli
#3823
na jó, valaki más válaszoljon én már nem bírom😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3822
😞((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
És a macromedianak van valamilyen régebbik flash tervezõ programja amit lelehet tölteni a netrõl?

zeli
#3821
Szerintem világosan jeleztem, hogy kijelentõ mondat volt.Gyengébbek kedvéért:
a Macromedia Flash 8 az a lejátszó!😊
tehát a válasz igen😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3820
az a lejátszója?

#3819
az a lejátszója?

zeli
#3818
az a lejátszó.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3817
dehát itt nem volt odaírva hogy profesional csak így simán: macromedia flash 8!!!
De mind1 hadjuk

zeli
#3816
"más nem nagyon van rá. ez a legjobb. Mivel ezt a "szabványt" a Macromedia fejlesztette ki..
egy két alternatív programja talán van.."

szerintem itt világosan kifejtem, hogy a Macromedia Flash Professional a legjobb - és egyetlen - program erre.
aki vétózik jelezze😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3815
Flash játékot

JAG1
#3814
Mita akarsz készíteni?

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#3813
melyiket?

zeli
#3812
olvass vissza

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3811
A Macromedia flash 8 is jó flash készítõ program?

JAG1
#3810
mplayert ne keverd a Medai Player-el.
Az két teljesen más program. Az mplayer ronda, kicsi, linux átirat és mindent lejátszik codeck nélkül. A Media Player meg a leggagyibb progi...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

fery02
#3809
Na találtam 2.91-es, meg 5.3.2-es Winampot. Ugye értelemszerûbb lenne elvileg, hogy az újabbat kéne leszedni, viszont az van mellé írva, hogy felesleges, lassabb is, meg rondább is, mint a 2-es. Na, megint, mit javasoltok? 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#3808
kérdezd meg tõlük

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#3807
passz

#3806
"Ki mit vár ettõl az évtõl" topik miért lett lezárva?

Nem szenvedek elmebetegségben... Minden percét élvezem^^

Saddalim
#3805
Igen. Memóriában fõleg. A Winamp csak lejátszik, a mplayer betölt minden cd-másoló szarságot, böngészõt, listákat, indexeli a gépet, szóval sok semmire sem jó szart csinál. Használj Winampot.

dragon11
#3804
A levelezõ programról már lemondtam akkor is köszönöm a segítséget!

zeli
#3803
igen, sokkal kisebb, és biztos nem hajlamos lefagyásra, mint a másik.Bár én is Windows Media player 11-et használok<#vigyor>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#3802
Sokan használnak ismerõseim közül Winampot zenehallgatásra. Most azt nemtom, hogy melyik a jó zenehallgatásra. Ez, vagy a Windows Media Player 11. Mer én most utóbbit használom. Winampnak mondják, hogy kisebb a gépigénye. Ez igaz?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#3801
más nem nagyon van rá. ez a legjobb. Mivel ezt a "szabványt" a Macromedia fejlesztette ki..
egy két alternatív programja talán van..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3800
tudtok ajánlani valamilyen flash készítõ programot a Macromedia Flash Professional 9-en kívûl?

#3799
szépen rajzolni azt tok valóságban a gépen kicsit rosszabul de a gépeken annyi könnyebítés van hogy lehet így egyenes, görbe vonalakat kockákat meg egyéb ilyeneket. A programozással vannak gondok de azt is meglehet oldani.

zeli
#3798
igen😊
és ehhez tudni kell szépen rajzolni, meg programozni Flash-ben.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3797
pl a www.startlapjatekok.hu ott az összes "program(játék)" flash.
a flash az tulajdonképpen olyan mozgókép mint a rajzfilmek csak belehet ilesszteni hangokat és gombokat amikre ha rákattintunk történik valami meg ilyenek.

zeli
#3796
a Flash nem "játéktervezõ"(bár lehet vele ilyen kis flash játékokat összeállítani.). elõbb olvass utána mi az, aztán kérdezz😊
ja, és lehet, hogy apukád tud programozni, de manapság már 4000 programozási nyelv van😉

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

dragon11
#3795
Akkor erre nincs magyarosítás?#3780

#3794
valami más flash játéktervezõ progi nincs vagy nem tudtok róla?

#3793
Apukám tud programozni 😊

zeli
#3792
nem írja tudtommal
Gcsab: elõszörtanulj meg programozni Flash-ben utánna töltsd le a Profesional-t😉

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3791
pedig mozognija is kéne 😊

VKiller
#3790
Ha nem akarod h mozogjon akkor elég a Photoshop is

#3789
meg még azt is szeretném kérdezni hogy ezen a fórumon hol írják ki azt hogy eddig hány hozászólásunk volt a fórumon?

zeli
#3788
Bolt, de a demóját megtalálod itt

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3787
és ezt honnan lehet megszerezni?

zeli
#3786
Macromedia Flash Professional 9 - drága, ésha megtanulsz programozni vele, akkor jó😊
#3783:Házigazda joggal..
#3785:a beállításoknál lehet egy 120×120-as képet betenni..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3785
Én azt szeretném kérdezni hogy a nevünk kiírása helyére hogy lehet képet beszúrni?

#3784
õõõõõõ
hát nem is tom
mért milyen topikot akarsz nyitni amúgy?

#3783
Hali Még új vok

Ha nyitok egy fórumot (valamikor) akkor képet a téma címének h rakhatok be?

Nem szenvedek elmebetegségben... Minden percét élvezem^^

#3782
Tudtok valami jó Flash jták készítõ programot ajánlani?
Aki tud az írjon!

Elõre is kösz

dragon11
#3781
?

dragon11
#3780
Mondjuk az lenne a legjobb ha ehez lenne magyarosítás:IncrediMail Build 2740,mert ez a legújabb és a legjobb is szerintem.Van ehez?

dragon11
#3779
Nem ez volt a baj a magyarosítás más verzióhoz szólt és most a Build 2600-assal megy és ez a 2600-as felajánlotta hogy futassa vagy ne,de csak ha jobb gombal kattintok a kis ikonjára az óra mellett csak az magyar meg nekem most valami premium van meg adj már egy linket a sima Build 2600-hoz.Meg ha elmagyaráznád nekem a magyarosítását megköszönném mert a megadott linked ott letölttem a jót és van olyan pont hogy magyarosítás patch az a pajzs telepítés és a lépésekbe nincsen leírva az a magyarosítás!Elõre is köszönöm a válaszodat!<#worship><#worship><#worship>

fery02
#3778
Jaj, nem tudtam hogy ezzel az ártatlan kérdésemmel majd háborút fogok indítani a topicban XD. Bocsi mindenkitõl. Amúgy mekkora véletlen, hogy ír a topicba egy Berényi ember is, milyen kicsi a világ 😄 Úgy döntöttem végülis, hogy majd esetleg fél év múlva, akkor már tényleg kelleni fog.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!