Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Saddalim
#3927
router újrainditás, aztán gépeken MINDENT lõjetek le és próbáljatok simán böngészni

dragon11
#3926
Hy all!Nagyon belassult a netem 512kb/s-umos Borsodweb routeres 3-felé 2-en vagyunk fent a Fleshget-et 2kb/s-ummal tölti nagy baj van.HELP!PLEASE!!!

Saddalim
#3925
tudja vki, hogy mi a fenét kezjek egy bwa/bwi fájllal? elvileg BlindWrite cd-kép, de nem ismeri fel semmi (a blindwrite sem). semmi 5letem nincs...

zeli
#3924
nem nagyon találtam magyarúl, de próbáld meg ezt

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3923
de ott is angolul van ez nem segit!

zeli
#3922
GYIK

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3921
Sziasztok nem tud valaki valaki a Star Wars Kotorhoz végigjátszást?

JAG1
#3920
SMTP servernek a szolgáltatód által megadott SMTP server címet kell írni és a kapcsolatod jelszavát, felhasználó nevét. (Pl.:smtp.datanet.hu)
POP3-nak a freemailost.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#3919
Sziasztok!
Az incredimail-lel van problémám.Az a gond, h levelet tudok fogadni vele viszont írni nem tudok mert nem küldi el.(freemailos vagyok)
et írja ki mindig amikor el akarom küldeni az üzenetet:
535 Error: authentication failed
Az outcoming mailserver a matavnet.hu?
zvaragabor
#3918
Van a far cry-hoz már jónéhány patch.
orvosolnak hibákat. gondolom ezt is. 1.4 a legújabb hozzá.

Chaos Anno Domini

JAG1
#3917
DirectX is a legújabb van fenn?

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

trimre
#3916
Sziasztok!
A FarCry nevû játékkal van egy kis gondom. Grafikai hibák jönnek elõ, leginkább a víz megjelenítésekor. Így néz ki "Ultra High" beállításon:


A konfigomat az aláírásban olvashatjátok. Ja és a legfrissebb drivereket használom! Mi lehet a hiba????

CoolerMaster Elite 330, ASUS M2N-E SLI, AMD Athlon64 X2 3800+, 4*512 MB DDRII 667 MHz, nVIDIA GeForce 7950GT 256MB, SAMSUNG 250GB SATAII, SAMSUNG 500 GB SATAII

fery02
#3915
Hát szerintem inkább kérj meg valakit, aki ért a Windóz telepítéshez, mert lehet hogy elkúrsz teljesen mindnet 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#3914
haha😄
de köszi
Saddalim
#3913
mondd, tudsz olvasni?

#3912
Akkor milyen úton-módon tudnám a kódot megszerezni?

Saddalim
#3911
lol 😄
a gépedbe bedugod az xp cédéjét, onnantól írni fogja

#3910
nem értek naon az ilyenhez de hol lehetvagy hol kell Windows reinstall -álást scinálni??😄
köszi amugy
zeli
#3909
próbálkozz Windows reinstallal meg minden driver frissítéssel. mást nem nagyon tudok:S

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3908
azt multkor montátok h rakjak fel videókárty drivert felraktam de cask a c.o.d indult el
heló
#3907
DOOM 1.0.1282 win-x86 Sep 16 2004 16:45:51
2679 MHz Intel CPU with MMX & SSE & SSE2 & SSE3
512 MB System Memory
128 MB Video Memory
Winsock Initialized
Hostname: m-2f9cd854b9754
IP: 169.254.38.70
IP: 62.112.202.230
doom using MMX & SSE & SSE2 & SSE3 for SIMD processing
enabled Flush-To-Zero mode
enabled Denormals-Are-Zero mode
------ Initializing File System ------
Loaded pk4 C:\Program Files\Doom 3\base\game00.pk4 with checksum 0xf07eb555
Loaded pk4 C:\Program Files\Doom 3\base\pak000.pk4 with checksum 0x28d208f1
Loaded pk4 C:\Program Files\Doom 3\base\pak001.pk4 with checksum 0x40244be0
Loaded pk4 C:\Program Files\Doom 3\base\pak002.pk4 with checksum 0xc51ecdcd
Loaded pk4 C:\Program Files\Doom 3\base\pak003.pk4 with checksum 0xcd79d028
Loaded pk4 C:\Program Files\Doom 3\base\pak004.pk4 with checksum 0x765e4f8b
Current search path:
C:\Program Files\Doom 3/base
C:\Program Files\Doom 3\base\pak004.pk4 (5137 files)
C:\Program Files\Doom 3\base\pak003.pk4 (4676 files)
C:\Program Files\Doom 3\base\pak002.pk4 (6120 files)
C:\Program Files\Doom 3\base\pak001.pk4 (8972 files)
C:\Program Files\Doom 3\base\pak000.pk4 (2698 files)
C:\Program Files\Doom 3\base\game00.pk4 (2 files)
game DLL: 0x0 in pak: 0x0
file system initialized.
--------------------------------------
----- Initializing Decls -----
------------------------------
------- Initializing renderSystem --------
using ARB renderSystem
renderSystem initialized.
--------------------------------------
4966 strings read from strings/english.lang
Couldn't open journal files
execing editor.cfg
execing default.cfg
couldn't exec DoomConfig.cfg
couldn't exec autoexec.cfg
4966 strings read from strings/english.lang
----- Initializing Sound System ------
sound system initialized.
--------------------------------------
----- R_InitOpenGL -----
Initializing OpenGL subsystem
...registered window class
...registered fake window class
...initializing QGL
...calling LoadLibrary( 'opengl32' ): succeeded
...calling CDS: ok
...created window @ 0,0 (640x480)
Initializing OpenGL driver
...getting DC: succeeded
...PIXELFORMAT 3 selected
...creating GL context: succeeded
...making context current: succeeded

------- Input Initialization -------
Initializing DirectInput...
mouse: DirectInput initialized.
keyboard: DirectInput initialized.
------------------------------------
sound: STEREO
...using GL_ARB_multitexture
...using GL_ARB_texture_env_combine
...using GL_ARB_texture_cube_map
...using GL_ARB_texture_env_dot3
...using GL_ARB_texture_env_add
X..GL_ARB_texture_non_power_of_two not found
...using GL_ARB_texture_compression
...using GL_EXT_texture_filter_anisotropic
maxTextureAnisotropy: 16.000000
...using GL_EXT_texture_lod
...using GL_1.4_texture_lod_bias
X..GL_EXT_shared_texture_palette not found
...using GL_EXT_texture3D
...using GL_EXT_stencil_wrap
X..GL_NV_register_combiners not found
X..GL_EXT_stencil_two_side not found
X..GL_ATI_separate_stencil not found
...using GL_ATI_fragment_shader
...using GL_ARB_vertex_buffer_object
...using GL_ARB_vertex_program
X..GL_ARB_fragment_program not found
X..EXT_depth_bounds_test not found
---------- R_NV20_Init ----------
Not available.
----- R200_Init -----
GL_NUM_FRAGMENT_REGISTERS_ATI: 6
GL_NUM_FRAGMENT_CONSTANTS_ATI: 8
GL_NUM_PASSES_ATI: 2
GL_NUM_INSTRUCTIONS_PER_PASS_ATI: 8
GL_NUM_INSTRUCTIONS_TOTAL_ATI: 16
GL_COLOR_ALPHA_PAIRING_ATI: 1
GL_NUM_LOOPBACK_COMPONENTS_ATI: 3
GL_NUM_INPUT_INTERPOLATOR_COMPONENTS_ATI: 3
FPROG_FAST_PATH
---------------------
---------- R_ARB2_Init ----------
Not available.
---------- R_Exp_Init ----------
Not available.
----- R_ReloadARBPrograms -----
glprogs/test.vfp
glprogs/test.vfp: GL_FRAGMENT_PROGRAM_ARB not available
glprogs/interaction.vfp
glprogs/interaction.vfp: GL_FRAGMENT_PROGRAM_ARB not available
glprogs/bumpyEnvironment.vfp
glprogs/bumpyEnvironment.vfp: GL_FRAGMENT_PROGRAM_ARB not available
glprogs/ambientLight.vfp
glprogs/ambientLight.vfp: GL_FRAGMENT_PROGRAM_ARB not available
glprogs/shadow.vp
glprogs/R200_interaction.vp
glprogs/nv20_bumpAndLight.vp
glprogs/nv20_diffuseColor.vp
glprogs/nv20_specularColor.vp
glprogs/nv20_diffuseAndSpecularColor.vp
glprogs/environment.vfp
glprogs/environment.vfp: GL_FRAGMENT_PROGRAM_ARB not available
-------------------------------
using ARB_vertex_buffer_object memory
using R200 renderSystem
glGetError() = 0x500
found DLL in pak file: C:\Program Files\Doom 3\base\game00.pk4/gamex86.dll
copy gamex86.dll to C:\Program Files\Doom 3\base\gamex86.dll
********************
ERROR: wrong game DLL API version
********************
Error during initialization
Shutting down OpenGL subsystem
...wglMakeCurrent( NULL, NULL ): success
...deleting GL context: success
...releasing DC: success
...destroying window
...resetting display
...shutting down QGL
...unloading OpenGL DLL


végül is ezt dibja ki egy kis ablakba aminek kék háttere van lehet h ezt nem kellett volna belemásolnom de mind1 lécci segítsetek😄
elõre is köszi
heló
#3906
nem a doom3 nál
#3905
Jah ezt én sem tudom mert még nem kaptam büntit

Nem szenvedek elmebetegségben... Minden percét élvezem^^

zeli
#3904
a kódot nem is fogod.
de ajánlom figyelmedbe:
4: Nem tudok játszani az XY nevû játékkal, mert fel kéne törni. Tud valaki adni egy linket hozzá?
Nem. Ez nem warez fórum. Túl sok embert pontoztak már ki emiatt...

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zsolti a véka
#3903
PLS válaszoljatok!!!

Ha van 5büntetõpontom és egy hétre kivok tiltva ez egy hét eltelte után 1 büntetõm sem elsz?

Egyik reggel arra ébredtem, hogy magam alatt vagyok. Pedig alattad kéne...

#3902
Megvan a játék csak nem találom a kódot!Segíts!

#3901
Kössz de itt nem találom a kódot!

JAG1
#3900
Nero íráskor jön elõ a gond?

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#3899
hellló😄
Az inicializálási hiba vagy az inicializálás közben hiba történt.Má nem tom.De az mit jelent.
köszi
heló
Fókameister
#3898
alaplap drivert nem

Saddalim
#3897
alaplap drivert is?

Fókameister
#3896
szedtem le crackot meg raktam fel uj drivert de csak zöld minden

zeli
#3895

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3894
GTI Race játékhoz CD kulcs kellene tehát az ami a játék feltelepítése után kéri aki tudja az írja be elõre is köszi!

zeli
#3893
nézd meg a gyártó honlapján az adatokat.
Fókameister: talán rossz a játék crackje. szerezz be másikat, vagy vedd meg😉

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

22Barna22
#3891
hi! olyan különös bajom lenne, hogy szüleim kidobták a tv-m papírjait(nem nekem lett véve és nem is nálam volt 1x hanem költöztünk és nappaliból jött hozzám...mindegy 😊 )na szóval kidobta és így nem tudom h mekkora felbontás, stb...
kéne naon! KÖSZI!(pls aki tud segítsen....)

Fókameister
#3890
de a game 2003 mas ha ujat rakok se jó

Saddalim
#3889
lol most vettem észre, hogy a vip-jogom pont a szülinapomon jár le :-)
lejárati napon még van, vagy az az elsõ amikor nincs?

Saddalim
#3888
#3881: modemet nem lehet "booltolni", mert nincs oprendszere. ha valami zûr van vele, akkor azt amit mondtál, ki-be. annyi relég.
#3883: #3877
#3884: vedd a fáradtságot GYIK-et olvasni légyszi, nem véletlenül van...
#3887: ne régebbit hanem újabbat rakj fel :-) (GYIK!)

Fókameister
#3887
Na az lenne a gondom hogy végre sikerült megszereznem a Metal Gear Solid 2 Substance-ot felrakom el is indul de mikor elinditom a new gamét a játékba minden csupa zöld csak körvonalakat látok mit csináljak? már raktam fel régebbi drivert is de nem jó lécci help

#3886
Megszerzed magyar verzióban, vagy telepítõnél válaszd a magyar nyelvet. Ha nem volt iylen akkor full angol verziód van.

A lehetetlen csak annyit jelent, hogy egy kicsit tovább tart. Cyrix MII300-64MB SDRAM-VooDoo2 Kérlek sírj még az artik miatt. A könnyeid édesek.

dragon11
#3885
Ok értem,már egy segítõemberrel kommunikálok sé megoldjuk!

#3884
Ssiasztok légyszíves valaki segítsen, nem olyan rég a haverom megírta nekem a Rush For Berlin-t de az egész angol, hogy lehetne megoldani, hogy magyar legyen.
A válaszra elöre is kösz BlackDragon.
#3883
mindent kiprobáltam már kicsit összemosódik a monittor vazz ! ua az a baj mintha nem is csináltam volna semmit
zeli
#3882
a modemet nemtom a routert a beállításoknál lehet rebbot-olni.
deagon11:be kell írni a böngészõbe a router IP-címét és akkor kidob egy oldalt ahol vannak a beállítások.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3881
hogyan kell rebootolni a modemet csak kihuzom az áramból meg vissza és kész mert azt párszor megcsináltam
dragon11
#3880
Köszi,hoygan kell megnyitni a router beállításait a szomszédban van de tudom a jelsztó ha minden igaz?<#worship><#worship><#worship>

Firerock
#3879
és olya nnicns ami nem manager??
mer nekem olyan kéne amivel tuok is jáccani
de azért kössz

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

zeli
#3878
köszi😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.