Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Saddalim
#4427
tyû tök komoly. de a fotosop-név miért van ott?

Saddalim
#4426
a ghost virtuális meghajtót csinál, ezért "hablatyol" neked errõl. ahhoz hogy ezt megtedd, a sima másolás nem ok, kell egy olyan program ami bitrõl bitre másol. ezekután a régi particiót NEM leformázni, hanem a rajta lévõ boot.ini-ben az adott oprendszer disc-ét és rdisc-ét átírni a megfelelõre (elõtte bizt. másolat!). ami a bit-bit másolót illeti, most így konkrétan nem tudok neked mondani, de majd keresek. (azért kereshetsz te is...)

SötétBarom
#4425
Egyenlõre csinálok egy klónt, utána a bootolási sorrendbõl kiveszem a C-t.. A probléma csak annyi, hogy a ghost nekem folyamatosan valami virtuális partícióról hadovál.. Én nem olyat akarok... Ami nekem kell az kb Ctrl+C Ctrl+V, csak egy egész partícióval szeretném megcsinálni <#idiota>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#4424
Ezzel kezdtem.. Én ghosttal át akarom rakni a rendszert az 50GB-s partícióra.. (Clone funkció) Csak azt nem tudom, hogy ebben az esetben mûködni fognak-e a cuccaim..

(miután átklónoztam, biosban arra állítom a bootot..)

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

JAG1
#4423
Na ez így nem fog menni, illetve csak MBR buzerálásával, ami macerás.

Én a következõt tenném:

Ghostal csinálnék egy mentést, ahogy látom J-n nincs semmi, vagy legalább is kevés adat, amit lementenék. Ezek után újra particionálmám az egészet.
Min. 5GB C-t, majd oda visszaraknám a Ghost-ot.

Particion magic segíthet.
De mindenek elõtt, azért a fontos adatokat mentsd le külön...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

SötétBarom
#4422
A lent látható mûveletet úgy szeretném megoldani, hogy semmit se kelljen újratelepítenem... <#lookaround>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

JAG1
#4421
Vázold már fel rendesen, hogy mirõl-mire akarod másolni, mert a partíció átnevezése, még nem lesz egyenértékû, a boot partícióval.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

SötétBarom
#4420
Erre találtam ki azt, hogy miután átpakoltam, átnevezem a partíciót C-re.. A rendszermeghajtóra úgy sincs telepítve semmi..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

JAG1
#4419


Így elsõre. Észrevétel, vélemény?

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

JAG1
#4418
Simán átteheted másik vinyóra az egészet, csak a hozzá kapcsolódó particiókra telepített progik közötti kapcsolatot is old meg.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

SötétBarom
#4417
Úgy értem, hogy a norton ghosttal csinálok egy clone-t a C partícióról a G-re. Aztán fogom, átcímkézem a C-t G-re, és viszont.. Ezután átlövöm a BIOSban a boot sorrendet, majd formatálom a C-t..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

fery02
#4416
Ja, várjál, nem úgy érted, hogy biztonsági másolatot készítessz, hanem áthelyezed az egész C-t (márha iylet is lehet)? Ez esetben inkább nem mondok semmit, mert ilyet nem csináltam még 😞

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#4415
Ha úgy érted, hogy a lementendõ GHO fájl tartalmazni fogja-e a registry-t, akkor igen, hisz az is a C:-hez tartozik, meg igen, a telepített szoftverek is. Viszont ha a játékok nem a C:-re vannak telepítve, akkor ugye csak azok a fájlok maradnak meg a játékokból, amik a Windos mappába települnek. 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

SötétBarom
#4414
Üdv.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha norton ghost-al áthelyezem a jelenlegi rendszerlemezt (C: 5gb, kb 180mb szabad hely <#idiota>) egy üresre (50gb), akkor a különféle windowssal kapcsolatos dolgok megmaradnak-e? Gondolok itt a registry-re, illetve arra, hogy a telepített szoftverek mûködni fognak-e (pl játékok).

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

JAG1
#4413
Ha gondoljátok és lesz egy kis idõm, gyártatok egy jó kis bannert.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Saddalim
#4412
valami 5let? ennél nincs élénkebb szín sötétzöldön...

BB7
#4411
Csi nevü játék magyarosítás:: www.csiforditas.uw.hu
zeli
#4410
Magyarul jelent meg.
Saddalim: lehet, hogy ki kéne emelni jobban a GY.I.K.-ot. Mert szinte minden második kérdezõ ott megtalálja a választ...

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#4409
#4407, #4408: GYIK!!!

(kezd baromira elegem lenni az olvasni nem tudó emberekbõl...)

#4408
valaki nem tud szerezi nekem magyarosítást az Empire Earth 2-höz?

Vagy nemtudtok egy helyet ahol meglehet venni, vagy meglehet rendelni maximum 5000FT-ért.

Mert Miskolcon még 10000FT-ba kerül ez meg nekem sok.

#4407
Sziasztok Fiúk!
Hol tudnék a CSI nevû játékhoz magyarítást, vagy esetleg "németesítést" találni.
A magyaritas.hu-n még nincs.
Elõre is köszi,
Demy
Saddalim
#4406
ilyet még nem pipáltam. az összes hátteret ha mozaik ha közepes ha nyújtott eltolja balra fel egy kicsivel és kilóg a képbõl, a kép jobb és alsó része pedig háttérszínû. Akármit csinálok, semmi. Nemtom mitõl változott meg, de kissé idegesítõ. Valaki vmi 5let? (jah jut eszembe, xp prof)

fery02
#4405
Hú, ezt nem tudom, de van erre külön topic is, Windows XP nevû, ami elég népszerû, ha még nem tetted, írd be oda a gondodat, hátha gyorsan válaszolnak.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

BB7
#4404
Okk de nekem XP Professional om van de CD-ben csak HOME van! AZ baj??
Tehát ha Javítani karom...
Saddalim
#4403
jaja, windows javitás, ha nem segit akkor reinstall

fery02
#4402
Talán egy Xp CD segíthet szerintem, beboot-olsz róla, és kiválasztod a javítás funkciót, bár ilyenkor legtisztább, ha újrateszed inkább az egész XP-t 😞

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

BB7
#4401
Na az a bajom hogy bekapcsolom a gépem ki is írja:
FUJITSU SIEMENS Computers
Azt utána FEKETE KÉPERNYÕ és SEKÉPSEHANG!<#rinya>
Na de nem most keztem én se! XD<#eplus2>
F8----->Csökkentett mód...
Elkezdi tölteni a fileokat!
ÉS megakad egy bizonyos:
MULTI(0)DISK(0)RDISK(0)PARTITON(1)/WINDOWS/System32/confing/system.log
fájlnál megakad és utánna vagy leagy vagy nemtom mert semmi nem történik!<#nemtudom>
Rákerestem GÚGLI de nem találtam semmit! Csak hogy ez egy NAPLÓFILE! Meg még vmit Portugálul! Vagy Spanyolul!<#szomoru1><#szomoru1>
De már naon akarok gépezni! (Fõleg Silkroad-ozni meg F.E.A.R.-ezni!<#szeret><#rinya> )

!!!HELP PLS!!!
zeli
#4400
neked is ezt javaslom...

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#4399
akkor olvasd el figyelmesen a négyes pontot:
"4: Nem tudok játszani az XY nevû játékkal, mert fel kéne törni. Tud valaki adni egy linket hozzá?
Nem. Ez nem warez fórum. Túl sok embert pontoztak már ki emiatt..."

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4398
Sziasztok!

Tudnátok segiteni kéne nekem a F1 2007 pc info az az registracio code/key
Elõre is köszi!
#4397
Nem találtam rá választ a GYIK-bõl
Saddalim
#4396
esetleg a GYIK-bõl megtudod...

#4395
Honnan tudom leszedni a pro cycling manager 2006-hoz a cracket?
dragon11
#4394
---->!!!!LOL!!!!---->

fery02
#4393
ÖÖÖ, lehet hogy másik vakációra emléxek, mert ez tényleg nem tûnik sok idõnek 😊 De akkor is rég láttam már a topicban, vagy lehet hogy nem voltam elég figyelmes 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#4392
annyira nem sok, mert itt köszönt el: #4352

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#4391
Húha, kicsit nagy vakáció lehetett, csak mert nagyon régen nem láttalak. Hány új hozzászólás volt ebben a topicban, mikor megjöttél? <#nyes>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#4390
Ahoj. Milyen volt a vakáció?😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#4389
Ahoj. Megjöttem. :-)

Firerock
#4388
és mielõtt kérdezgetnél olvasgathatnál nfo-t
mert gondolom nem vetted meg....

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#4387
melyik képet?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#4386
sziasztok lenne egy kérdésem billenytyüzet kapcsolatban
az a gond hogy játszok valamivel (már ojan újabb fajta ami ojan nagyon kicsit ojan mint a laptop billentyüi csak nincs anyira egybesûrítve)és beragad a gomb nem maga a gomb mert az nme ragad csak a játékba (mindegyik játékba és mineyik gomb).volt aki azt mondta hogy valami a memoriával van gond de hogy mi ???valaki meg hogy álítsak rajta de sehol semi ojat nmetaláltam ami segítene. pls segítsetek
#4385
Tudja valaki, hogy ha elindítom a pro cycling manager 2006-ot, akkor miért adja be ezt a képet? Mit kell vele csinálni?
zeli
#4384
😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sas6
#4383
<#idiota><#idiota> lol 😄DDD

fery02
#4382
Tudom, hogy nehéz kibírni MSN nélkül, nekem is nagyon nehezen megy, de bízz az erõben, és ne hagyd, hogy véglegesen elborulj bánatodban. Pókösztönöm azt sugallja, hogy hamarosan már MSN-en diskurálhatunk akár. <#idiota>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Sas6
#4381
õõ bocsi nem ugy értettem😊 Én is mingya megõrülök h nincs msn 😞

zeli
#4380
Meg azért akkora nyomorékok. A világ legnagyobb szoftvercége és már 4 órája tökölnek<#mf2>
Sas6: ez nem vicces😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sas6
#4379
lol 😄D

zeli
#4378
Engem egyszer felengedett. Erre egyik haverom aszondja: szerinted ha kijelentkezek meg be akkor menni fog? Mondom: biztos. Kipróbáltam és nem engedett felXD

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.