Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dragon11
#4477
Én nemtudom mi a baja...Csak találgatok...Még azis lehet sérült a játék...Bocsi de én csak találgattam,próbáltam segíteni.

Sas6
#4476
Szerintetek az igaz hogy XP-n már nem nagyon kell töredezettségmentesítést csinálni? MErt ugy hallottam de ez sztem hülyeség.... Sztetek?

#4475
õõõ... nem tudsz adni nekem linket ahonan tudok letölteni megköszöném
dragon11
#4474
Patchet tettél fel rá?

#4473
Sziasztok szeretnék kérni egy kis HELP-et mert letöltöttem a S.W. Battlefront2-t és valamiért nem indul el hibát észlel az exe-file-ban ha tudtok segiteni azt megköszöném.

Elõre is kösz<#worship>
dragon11
#4472
Hi all!Lenne egy nagy kérdésem.Itt van egy vidi abból egy részig ki szeretném venni a zenét.Valaki légyszives
adjon má egy progit vagy valahogy segítsen már nekem.Köszi!

#4471
Bocsi, legközelebb olvasok, aztán kérdezek:-)

JAG1
#4470
Mér nem ide valók? Kérdeztek...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

dragon11
#4469
Hi!#4467,4468 hsz-ek nem ide valók!!!!ide azért olvasni tudtok.

#4468
Szeretnék segítságet kérni!

Meg tudnátok mondani, hogy Resident Evil 4-hez vagy Biohazard 4-hez van valahol magyarítás? Nekem a Biohazard 4 van meg.

Köszönöm szépen: andiku!

#4467
légyszi segíts,hol találok magyarosítást a Sim City 4 Deluxe Editionhoz?
dragon11
#4466
Akkor próbáld meg újratenni a wint.

Saddalim
#4465
sajna nem a monitorbeállitásokkal van a probléma hanem vmi winfosos, mert ikon, tálca, ilyesmi ok, csak a háttér szar

Sas6
#4464
😄DD Hát én nem röhögtem xDD

Hát nem tom lejebb vitt grafkon nem probáltam még de nem értem ha fullom negy rendesen a jatek szaggatás nélkul akkor miért lenne a magas grafko a baj? NA midnegy majd megnézem. Köszi az infot😊

zeli
#4463
lol, ezt elolvastam, és mikor ideértem: Dö-dö-dö-dö-dö-dö-dö jót röhögtem<#idiota>
Saddalim: a,hát nem tudom, FTP nekem is lassú szokott lenni.
b,a monitor beállításainál próbáld meg talán..
Sas6:próbáld meg "lejjebbvitt" grafikával
Colton: GY.I.K

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Colton
#4462
Hello!

Hogyan agyam oda az ujságot a Öregenk? Most az Indiana Jones And The Fate Of Atlantis-rol beszélek!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Sas6
#4461
Sziasztok én feltettem a Knights of the temple játékot. Nem a második részét hanem az elsõt!
És feltettem full-ra a grafikát és megy szépen szaggatás nélkül a játék de mikor játszom és jon egy ellenség akor a zene amikor akkor lenne valami szakadozott rossz meg minden. Dö-dö-dö-dö-dö-dö-dö ilyen... MEg van oylan amikr beragad egy gomb és hallatszik végég az mintha rémennék a gombra. Tö-tö-tö-tö-tö-tö ... Remélem érthetõ azrt amit leírtam.
Légyszives aki tud valamit segítsen. Elöre si köszönöm!
Magyarositást nem tettem fel szóval az nem lehet esetleg hiba...

SötétBarom
#4460
Valószínûleg igen. Nyisd sajátban.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

dragon11
#4459
Hi all!Ha én a Swat4-be a clánomnak nyitnék egy topicot(mert keresünk tagokat)azért kapnék bünti pontot?

Saddalim
#4458
2 kérdés.
1. az ftp-mnek itthon 36byte/s a csúcssebessége, feljebb nem megy, minden más netes dolog ok. total commander, filezilla, coreftp, smartftp, mind
2. az asztalháttereim elcsúsztak balra fel. kép:

szokásos dógok mint driver meg hasonlók lerendezve

zeli
#4457
Vidd vissza a boltba, ingyér' kicserélik..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

SD456
#4456
Hy all!

Nem tudja valaki hogyan lehet .bin fájlt javítani? Van egy játékom és .bin ben van de az egyik fálj-t telepítéskor nem tudja másolni.

Elõre is köszönöm!

PS3 ID: SDani456

JAG1
#4455
Az van, hogy crack elött rakd fel a patchet.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

JAG1
#4454

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

nearo
#4453
Hmm... a patch már megvan, most azt kérdezem, hogy mit változtat a játékon?😊

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

#4452
sziasztok
olyan problémam van hogy feltettem a cod1-et és multiba akarom játszani de amikor felakarom rakni a 1.5-ös patch-et akkor a következöket írja ki: Since we were unable to locate a valid installation, you will be prompted for the location of Call of duty, during the installation.
Call of dutymust be installed before applying the patch.
Setup:
Setup could not locate a valid Call of duty CD key. Please re- enter your cd-key in the Multiplayer Options menu or reinstall Call of duty to correct this problem.
nearo
#4451
két kérdésem lenne:
1. hol lehet 1.9-es patch-t letölteni a swine-hoz?
2. hogy tudok *.cdi formátumból *.iso-t csinálni?

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

zeli
#4450
sokkal jobb.<#eljen>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

JAG1
#4449

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

zeli
#4448
jó lett csak alul az idézet nem olvasható rendesen szerintem.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

JAG1
#4447
Kép.
Még egy kis finomítás. Sztem ez a legjobb...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

JAG1
#4446
Mi legyen a bannerrel? Javítsak még rajta, vagy jóígy?

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Saddalim
#4445
#4437: backup fájlok, ha túl sokat foglalnak, kapcsold ki a rendszernaplózást, az indexelést és a rendszervisszaállítási pontok kreálását. ha valami baj lenne a gépeddel nagyobb szarban vagy, de nem foglal annyi helyet
#4438: mibõl?

Colton
#4444
Hát egy eltöltött avi fálj-ba akarom berakni a feliretot

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

JAG1
#4443

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

fery02
#4442
Milyen lejátszóval akarod megnyitni magát a filmet?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Colton
#4441
Hello! Azt szeretném kérdezni Hogy Milyen módon lehet Feliratot a Filmek-hez hozzáadni?

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

morphologu
#4440
OLDBLIVION tudja valaki hogy kel használni mert én semmi külömséget nem észleltem

Asrock A785GMH/128M, Phenom2 x2 550/x4 B50 3Gb DDR2,Sapphire HD 5770 Chieftec 450Watt LG W1952TE

fery02
#4439
Ja, most mondják, lehet hogy vírus okozza :$

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#4438
mielõtt kidobna a PB ez az üzi jelenik meg:
pb important: restriction: inadequate o/s privileges
Van rá megoldás?
fery02
#4437
http://media.proxnet.hu/upload/20070323/19213499236.jpeg
Valaki másnak vannak a Windows mappájában ilyesmi... öööö,
szarságok? 😄
Mert ezek nálam összesen vagy fél gigát nyomnak :\
Kérdés, töröljem õket vajon, vagy ne? 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4436
képtérképnek hívják és mi (vagyis én :-) csinálom. jelenleg szaraxik az extra, ha megjavul feldobom az újat

zeli
#4435
van egy olyan HTML parancs, amivel egy bizonyos részét egy képnek (pixelben megadva) lehet linkké alakítani. Ilyet lehet automatikusan egy képlopóval is..
Talán azzal lehet, de én nem tudom, mert ezt még nem vágom😊
De Saddalim biztos tudja..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

JAG1
#4434
Amúgy milyen formátumban kell? A hivatkozást a FAQ-ra mi oldjuk meg, vagy a modik?

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

JAG1
#4433


Jav.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

JAG1
#4432
Ok, mingyá' megcsinálom...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Saddalim
#4431
helyette be kéne rakni a fõ Murphy-törvényt
"Ami elromolhat, az el is romlik"

Saddalim
#4430
lehet hogy kikapcsolt. kapcsold vissza a punkbustert

JAG1
#4429
Nemtom, csak úgy tetszett az egész kép, ezzel a progival dolgozom, de ha nem kell kiszedem egy pillanat alatt...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#4428
Csumi
A battlefield2142vel nyomulok kb 4hónapja. Egy hete olyan problémával találkoztam hogy a pálya betöltése és elkezdése után 5-10percre a punkbuster kidob és semmilyen hibaüzenetet nem ír. Tudja valaki hogy mi lehet ez?