Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4627
Sziasztok!Airport Tycoon 3 -hoz tudtok magyarositast

zeli
#4626
FAQ, amúgy itt van😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4625
Sziasztok!
Quake 4 The Nexus nevû pálya és van egy nagy szív középen és bazi sok ellenség jön, és mindig megfáradok!!
mit csináljak? vagy hogyan juthatok tovább??
köszike

zeli
#4624
ja, oké😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#4623
amatõr win: nagyon amatõr módon írtad be ezt a kérdést ám mit ne mondjak 😊
zeli: ne keverd össze a kettõt, ég és föld a különbség, grafikában is, hangulatban is 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4622
#4611: ne légy lusta, kezdd el szépen olvasni az oldalt, és látni fogsz egy bazi nagy feliratot, ami talán rád is vonatkozik...
#4620: install vagy betöltés?

Saddalim
#4621
??? most gépen vagy asztelin nemtod lejátszani?

#4620
csá toca3 25%-nál ujrainditja a gépet amd 3000+1800 1giga ddr2 533 mhz asus eax 1300 sirise 128mb 128 bit
zeli
#4619
Asszem a Source az 1.6, de nem biztos, nem vágom a Counter Strike-ot.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

dragon11
#4618
De ez nem az 1.6 de azért köszi.Oda írom a kérdésem.

JAG1
#4617

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

dragon11
#4616
De nincs Cs-s topik.Legalábbis Counter Strike 1.6 nincs!

JAG1
#4615
Azt nemtom. Cs-s topikba biztos okosabbak...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

dragon11
#4614
Ja,köszi a gyors választ!De ezt hogyan is kellene nekem használni?Köszi a választ.

JAG1
#4613
A steam, egy alkalmazás, ami a játék jogos használatát segíti úgy, hogy fut a háttérben miközben a játékkal játszol. Szal nem a gémben lépsz be egy account serverre, hanem ezzel a steamel.
Vagy valami ilyesmi. :-)

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

dragon11
#4612
Hi all!Elnézést ha nem ide tartozik.Innen
letöltöttem a Counter Strike 1.6 Steam-neveetû valamit(játéknak kellene lennie)elindítom,fel updateli szépen megy.Mikor elindítom és látom,hogy ez nem játék vagy ilyesmi.Nemtudom mi ez.Pedig játéknak kellene,hogy legyen.Valaki segítene mit töltsek le,vagy mit csináljak?Elõre is köszi a választ.

#4611
szasztok a penumbra 2 része le lett zárva azért ide írok nem tudom kinyitni az elején a faajtót segísen valaki
vizes
#4610
köszi, megpróbálok valahonnan leszedni egy kodeket.

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

JAG1
#4609
Pedig az xvid is avi...
Lehet nincs fenn az xvid codec.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

vizes
#4608
nem megy vele...

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

fery02
#4607
És most én kérdezek, mert megõrülök: van egy 5.1-es hangszettem, és két játéknál nem szól játék közben a mélynyomó. Az egyik a Test Drive Unlimited (mondjuk hallottam olyat, hogy ennek a játéknak hangproblémái vannak, de régebben mikor játszottam vele, akkor szerintem még szólt), a másik meg a Call of Duty 2, de csak a multis verziója. A COD 2 egy játékos módjában persze van. Emellett megnéztem még más játékoknál is, és azoknál mindnél van mélyhang. Ilyeneket néztem, hogy Crashday, GTA SA, NFS Carbon, WOW, Flatout 2, Trackmania United. Szal nem hiszem, hogy a windows-ban kéne valamit állítani.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#4606
És azzal a konverter nem elég hozzá? Annak is mûködnie kéne.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

vizes
#4605
Szasztok!

Ha hozzájutottam egy filmhez és az xvid formátumban van, tudok e belõle asztali lejátszón is használható formátumot konvertálni belõle?
AVI-DVD-re már találtam konvertert. Erre is létezik?

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

Saddalim
#4604
a baj az hogy az összes a leggyakoribb pont (GYAKRAN Ismételt Kérdések)

zeli
#4603
Már azt hittem, hogy nekem mondod:S
Amúgy ja, általában nem a láthatóság A gond, hanem hogy megkérdezni egyszerûbb. Pedig nem is hosszú ez a FAQ. Mondjuk lehetne, hogy a leggyakrabb pontokat beletenni a bannerbe.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

SD456
#4602
Hy!

Köszönöm a segítséget de már azt is probáltam kb. fél éve nincs hang a Windows-ban de nem is fontos. Nem zavar...

Na Bye!

PS3 ID: SDani456

Saddalim
#4601
NEM kell win reinstall, de codec packot tényleg SOHA ne telepíts!
próbáld meg újratelepíteni a hangkártya drivert NEM reinstallal, hanem elõször uninstall, aztán install

SD456
#4600
Hy!

Hát akkor mind1. Ennyiért nem kell reinstall. Mindenhol van hang csak Windows-ban nincs. Azért kössz!

Bye!

PS3 ID: SDani456

JAG1
#4599
Azt sajnos elk***tad. Codec pack-ot soha, ismétlem soha ne telepíts.
Ez Win reinstall lesz...

Mindig csak azt a codecet tedd fel, amire szükséged van. Gspot progi megmondja mire van szükséged egy adott filmhez.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

SD456
#4598
Hy all!

Lenne egy kérdésem és egy problémám.
Elsõnek a kérdést tenném fel: Nem tud valaki egy jó Codec-et?
Másodiknak pedig a problémát mondanám: Feltettem a Ace Mega Codecs Pack-ot és nemvolt hang Windows alatt. Ezután letöröltem de nem oldódott meg a probléma. Már a registrybõl is kitöröltem amit csak lehetett de semmi...
Valakinek ha van/volt ilyen problémája segítsen kérem!

Elõre is köszönöm!!!

PS3 ID: SDani456

Saddalim
#4597
jólvan, úgylátszik nem az olvashatósággal van a gond hanem a leszaromsággal és a lustasággal. mi lenne ha elkezdenék élni üzitörlési jogaimmal...?

fery02
#4596
Ehh, nekem nem telepítõs Virtual dub-om van, lehet, hogy itt kezdõdik a baj XD. Amúgy értelek már tényleg ezzel a gamecopyworld-el kapcsolatban, de ha belegondolsz még ha kicsit is, de warez téma is lehet akár 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

JAG1
#4595
Ne kiabálj, amúgy:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
www.gamecopyworld.com

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

zeli
#4594
F.A.Q(most nézem átnevezted gyíkrólXD)
amúgy köszi a VirtualDub-os segítséget, majd megnézem. Szerintem kell kodek telepítés, mert egy nem telepítõs változatot tettem fel.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4593
sziasztok CAESAR 4 hez kéne crack ha tud valaki segíteni elöre is köszönöm.
#4592
SZIASZTOK NEM TUDJÁTOK HOL LEHET CRACKEK LETÖLTENNI NEKEM NINCS MEG ÉS KÉNE.
JAG1
#4591
Amikor telepíted, kiírja miket fog felrakni...

a NoCD okosságot akkor is feltenném, ha meg lenne eredetiben, hogy ne kelljen állandóan a cd/dvd-t használnom. Az oldal is ezért jött létre. ;-)
Ez olyan, mint a dvd borítós oldalak, azért vannak fenn a képek, hogy ha elhagynád az eredeti tokot, le tudd tölteni, vagy épp biztonsági másolatot csinálsz.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

fery02
#4590
Akkor az lehet, hogy újabb Virtual dub, nekem alapból, úgy, hogy csak a Windows van fent, meg Virtual dub, szint nincsen semmi sem. Amúgy, hogy a gamecopyworld miért warez? Asszem a nevében is benne van miért.<#idiota>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

JAG1
#4589
A virtual dub-ba rengeteg kodek van integrálva. Nem kell telepíteni külön...

Sztem nyugottan be lehetne egy-két linket tenni gémes kérdésekhez.
Az, hogy gamecopyworld, miért warez?

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

fery02
#4588
dragon11: Tudom, írtam is, hogy ha nem warez téma, akkor megpróbálhatunk segíteni.
zeli: már megint videotömörítési gondok? 😄 Elõször is, ha nincs fent valami codec-ed, akkor önmagában a Virtual Dub semmit sem ér szinte. Nemtom neked milyen kodek kéne, de javaslom az Xvid feltelepítését, és ezután a compress menünél (asszem 😛) kiválasztod az Xvid-et, és úgy mented el a videót avi-ba. Ennyi telik tõlem, ha nem megy, van Virtual Dub topic is 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#4587
Lenne egy próblémám:
Szeretnék egy MPG videót átkonvertálni AVI-ra. Megpróbáltam VirtualDub-al, nem állítottam semmit, csak Save as AVI. Elkezdte menteni, de a probléma az, hogy nem volt teljesen kész, de a 60MB-os videóból már akkorra is csinált 5GB-ot😊
ez miért van?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4586
Üdv!

Egy olyan problémám lenne, h miután feltelepítem a camhoz a cuccokat, s utána kiakarom próbálni az egyik progit, vagy éppen msn-n szeretnék camozni, akkor egy idõ után elkezd álló képeket dobálni az asztalra, s egyszerûen nem hagyja abba. Ilyenkor mi lehet a probléma? Jah amúgy egy Slim 321C típusú camról van szó. Elõre is kössz!
dragon11
#4585
Nekem nyolc.De ez a topic nem warez fórum,hogy az emberek kódokat meg ilyeneket kérnek !A F.A.Q-ba azért vannak odaírva a dolgok,hogy feleslegesen ne kérdezzék meg.

zeli
#4584
bocsi, nem warezolunk

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#4583
igazad van, én is azt vettem észre, de nem gond😛

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4582
Hy all. Valaki tudna nekem küldeni CD kulcsot a Prey-hez?elõre is kö[email protected]
fery02
#4581
Alapból ez az oldal azért jött létre, hogy játékokkal kapcsolatban segítsenek az emberek egymásnak, mostanában inkább az van, hogy leginkább hardveres, vagy más egyéb szoftveres gondokkal kapcsolatban írkálnak ide, ami nem is baj, csak hogy ha valaki játékkal kapcsolatban ír be, nem feltétlenül kell mindíg le FAQ-ozni, megpróbálhatunk neki segíteni (persze csak ha nem warez téma, meg ha egyáltalán tudunk 😊). Nem sértésnek írtam. Szal ne támadjon senki 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

dragon11
#4580
Szerintetek mi a baja a netemnek(vagy valamimnek),hogy belépnék X-Firere(szerverkeresõ)nem enged.Internetes játékokra se tudok bemenni.Egy ismerõsömnek is ez a mikrohullûmú net van és ugyanúgy neki se jó.Mi a gondd?Elõre is köszi a választ.

dragon11
#4579
F.A.Q!!!!!!!!OLVASNI NEMTUDSZ?

#4578
hali. kódokat keresek ehez a játtékhoz: The Suffering Ties That Bind ha tudtok ide küldjétek köszi [email protected]