Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JAG1
#4678
Lófaszt se...
Elviekben optimalizálja a küldött, fogadott csomagokat a cfos.de serverhez viszonítva. Csökkenti a feltöltési sebességet annyira, hogy gyorsabbnak érzed a letöltést...
Max annyi értelme van, hogy pioritást lehet beállítani, hogy mit akarsz gyorsabban leszedni.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

dragon11
#4677
Tudom,de mire való a cfosspeed?Mit csinál?(annyira rájöttem gyorsít a speed szóból).

JAG1
#4676
A cfos annak kell, akinek nincs osztott nete, vagy routere. Akinek van routere, vagy osztott neten keresztül kapja a netet, annak kell a cfosspeed.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

JAG1
#4675
Ne idegelj már. Simán feltelepíted a servert és az ip-dhez csatlakoznak.
Csak sok usert nem bír el a neted ennyi. 2-3 embert simán ki tudsz szolgálni.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

dragon11
#4674
De a speed progi mire van?Nem tudom...

Saddalim
#4673
az ADSL a DSL 1ik fajtája. ha bejött a szpíd, hagyd fennt. ne cserélj le soha semmi már bevált dolgot

#4672
Köszi, de a FAQ-on már túljutottam, de nem esik szó, hogy hogy kéne mûködnie a hackelésnek 😞

#4671
Köszönöm kedvességed, naon segítõkész vagy 😛

zeli
#4670
igen, de ez beleesik a 'végigjátszás' kategóriába...
d eha ez is nehezükre esik, akkor itt van.<#pardon1>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#4669
ÁÁÁÁÁ, errõl beszéltem, mindíg ha játékkal kapcsolatban beír valaki csak egy fajta válasz létezik rá XD. Akkor inkább ne is írjunk be semmit sem 😄
Mellesleg sajna nem játszottam ezzel a gémmel.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#4668
F.A.Q 😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4667
Hiho!

Remélem hogy valaki tud nekem segíteni System Shock 2 ügyben.

A problémám a következõ:
Már a tutorial résznél gondjaim adódtak, mivel nem tudom megoldani a hackelést.
Odáig eljutok, hogy elindítom a hackelést, és ennyi, hiába csinálok bármit is, semmi nem történik, csak a resetet tudom nyomogatni.

Itt egy SS, bár ez már egy sikerült hackelésrõl készült kép, ha valakinek így jobban dereng a dolog:


maffioso
#4666
ventrillon csináltunk mert a ts laggolt

\"If in doubt, flat out!\"

fery02
#4665
Na, ADSL-es netem van 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#4664
Talám mert TS szervert nem olyan könnyû összehozni. Úgy tudom, hogy csak bérelni lehet szervert, azt is csak pénzért, de valahogy úgy érzem, hogy eszméletlen baromságot írtam, de én így hallottam.<#idiota>. Amúgy ma zt hittem, hogy felrobbanok (márha érdekel valakit egyáltalán). Van ugye a cfos, meg a cfosseed nevû net optimalizáló nemtommi program. én ebbõl a cfosspeed-et használom, már vagy egy éve. Erre írja osztálytársam ma, aki mellesleg eléggé ért a gépekhez, hogy nagy hülyeség, mert nekem cfos-t kell használnom, mert hogy DSL-es netem van. cfosspeed meg DSL-hez van vagy mi. Lehet hogy rosszul írom. Ha valaki tud hozzáfûzni valamit, mert teljesen be vagyok most zavarva. Adott honlapot is:
http://www.cfos.de/download/download_hu.htm

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

JAG1
#4663
Amúgy rengeteg játék szervernek van publik ts-e.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

JAG1
#4662
Miért nem csinálsz TS servert?

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Saddalim
#4661
hamacsi megoldható? van pár lanos voice chat

maffioso
#4660
ja voice chatre

\"If in doubt, flat out!\"

Saddalim
#4659
#4657: beszélgetésre kell?
#4658: nézz felfele pár centit és látsz egy baromi nagy villogó feliratot. ajánlom fogadd meg a tanácsát

#4658
kinek van meg a The Secrets of Atlantis magyar végigjátszása
maffioso
#4657
nem tud vki mondani egy normális progit amin nem kell servert keresni meg egyebek?(ventrillo, ts) ésnem eszik annyit mint a skype
nem tudok játszani mert a skype rohattsokat eszik a ventrillon meg tsen meg nincs szerver ahol beszélhetnénk

\"If in doubt, flat out!\"

dragon11
#4656
Nem,megveszem(eredetiben).Azt kell megnézni...

Saddalim
#4655
Árra vagy letöltésre?

Saddalim
#4654
Köszönjük Bandreas az értelmes hozzászólást, még szerencse hogy létezik Törlés gomb.
Valóban a Multiplayerre kell kattintani ha azzal akarsz játszani. Ha meg nem látsz szervereket, akkor ajánlom figyelmedbe a portforward.com-t.

dragon11
#4653
Ja szerintem is.Jóéjt mindenkinek.Ja zeli:Nem néznéd meg még 1-2helyen nekem ezt a gémet:Stronghold Crusader?Köszi elõre is!<#worship>

zeli
#4652
Egyszer már válaszoltam. Nem kell kétszer beírni b+ így is látjuk.
Mi nehéz ezen? Rámész arra, hogy 'Multiplayer' aztán Join azt kész...

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4651
Sziasztok!
Felakarok rakni egy játékot de elõször a directx-9-et rakja fel.
Csak 2/3 résznél ezt írja ki:"" DirectX did not copy a required file.""
Letöröltem ami fel volt rakva, újraindítottam de akkor is ezt írja ki.
Aki tud segíthet(ne)?!

#4650
sziasztok!!
Quake 4el szeretnék játszani neten!hogy csatlakoztassam serverhez? vagy mit csináljak??thx

dragon11
#4649
Dekár...Én ezzel szeretnék játszani nem azzal.Még megtudnád nézni 1-2helyen?

zeli
#4648
#4645:ha nem eredetzi nem fog menni.
#4646: Rámész a Multiplayerre és csatlakozol-.
#4647:Megnéztem néhány helyen, de mindenhol csak a Stronghold 3 Legends-et adta i.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

dragon11
#4647
Hi all!Megszeretném venni(eredetiben)Stronghold Crusader ezt a játékot,persze neten megrendelve.Valaki mondana egy olyan webshop-ot ahol ezt a játékot meg lehet rendelni?Elõre is köszi a választ.

#4646
sziasztok!!
Quake 4el szeretnék játszani neten!hogy csatlakoztassam serverhez? vagy mit csináljak??thx

#4645
Helló a NEverwintwr nights el akarok neten játszani de nem tok persze nem eredeti a gém és ha valaki tuda hogy kell ( pl. törtszervert és hogy kell hozzá csatlakozni ) lécci írja meg a [email protected] -ra aki tud segítsen PLS
JAG1
#4644
Valszeg nem minden portot sikerült forwardolnod.
Itt válaszd ki a routert, majd a gémet...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#4643
thx leszedtem lefutatam talált is egy csomo minent fél oráig jelölgetem öketXD aztán kiirtotam és ujrainditotam a gépet de még mindig szar😛
vizes
#4642
THX!

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

Blade17
#4641
Van egy gondom, aki tud segítsen a következõ a probléma az age of empires 2-vel akarok multiba játszani de az a baj hogy amikor beírom a haverom ip címét nem látom.Késõbb rájöttem hogy a rooter okozhatja a gondot csináltam is egy virtualis servert (portot) és az némileg segített abban hogy már láttam a servert csak az volt a gond hogy sokat töltött és kidobott és már kipróbáltuk fordítva hogy én voltam a server gép de akkor meg a haverom nem látott szal aki tud segíteni azt megköszönném!

Asus K8N|AMD64 2800+|512MB DDR 400mhz Hynix|Sapphire Radeon 9600Pro 256MB

zeli
#4640
Tudom, hogy nincs😊
Szerintem összeszedtál valami Kémprogramot. Azok szoktak idióta hirdetéseket felugrasztani, mikor a böngészõ se megy. szedd le az Ad-Aware-t és futtasd le.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4639
nem vagyok hülye megnéztem már a F.A.Q.t és nicns benne válasz a gondomra
#4638
hi all
lenne egy gondom, amikor netezek (meg cs közbne is mindig) feljönek ien reklámok. haverok azt mondták hogy vlamai blokoló kellene de honan és mien??? pls valaki linkeljen be egy oldalt ahonan tudok szedni iet.

U.I.:jo az uj F.A.Q.nak a ''környezete''XD
zeli
#4637
Például Nero Waveditor. Szerintem nagyon jó program, mert minden hülyeséget lehet a hanggal csinálni, de hátránya meg kell "venni" a Nero-t hozzá😊
vagy egy másik: Audacity.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#4636
hangrögzítõ

SötétBarom
#4635
Üdv.

Tudna valaki mondani egy programot, ami felveszi azt, ami a hangkártya kimenetére megy?

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

zeli
#4634
reklám..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#4633
nem én voltam 😄
mit írt?

JAG1
#4632

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

vizes
#4631
Szal:
Az xvid nem megy asztalin.
KOnvertálni szeretném vob-ra
Avi-DVD konverterrel nem tudom konvertálni mert mindig lebasz, hogy nem lehetséges.

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

dragon11
#4630
Már Saddalmi ki is törölte a hsz-t.Kár,hogy én még nem olvastam el!😄 XD

zeli
#4629
#4627:FAQ-ban ez is benne van, amúgy meg nincs hozzá.
#4628: ez hogy jön ide?<#wow2>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.