Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Saddalim
#4829
el kel hogy szomorítsalak-amit fery mond az igaz, hozzátennék ehez annyit, hogy minden karakterszám-növekedésnél elég erõsen hatványozódik az idõ, ez annyit jelent, hogy 5 karakter kb 2 óra, 6 legalább 6óra, efölött napos nagyságrend. az, hogy ismered az elsõ két karaktert, kb 1-5órát vesz le hossztól függõen.

fery02
#4828
Nagyon sok ezzel foglalkozó program van. Írd be e google-ba például, hogy "rar password finder" vagy valami ilyesmi, és találsz sok, ingyé letölthetõ cuccot. Hátrányuk az, hogy szerintem az összes úgy mûködik, hogy akár fél nap is eltelhet, mire megtalálja a kódot :S

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#4827
Köszi szépen!!!<#worship>
#4826
HY!!!
Be van csomagolva egy játék a winrar-ba!Ezzel nincs is gond,de le van kódolva és elfelejtettem a kódot ,csak az elsõ 2 számra emlékszem belõle !
Nem tudna esetleg v.ki segÍteni,nincs egy progi amivel dekódolni tudom?
Esetleg valami módszer a jelszó megtekintésére?

PLEASE segÍtsetek!!!<#help>

fery02
#4825
vagy eredeti verziót 😊
Az még biztosabb 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#4824
használj hamachit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4823
Csá. Nem tudja valaki hogy ahhoz hogy Age of mythology-zni tudjak a haverral ip-sen szal nem online ahhoz eredeti cd kell????????????????????????????????????????????????
fery02
#4822
Igen, San Andreasban a 2-es gomb alapból, de az elõzõ részeknél szerintem ez a másik kettõ gomb az, de várjá, felteszem a GTA 3-at csak ezért, mert birizgál a dolog 😛

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4821
driver frissítés, mellesleg olvass FAQ-t

#4820
Sziaztok!
van egy poroblémám a detting up játék elinditom és ezt irja "ABORTING:Your display adapter does not have sufficient capabilities to run this game.
"mit tudok most csinálni?
köszi😊

zeli
#4819
Ja, nem emlékeztem, mert San Andreasban ez a 2.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#4818
nem létezik

fery02
#4817
Sõt, én még azt is tudom, melyiket 😛
Alapból asszem a tab, vagy Caps lock.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#4816
meg kell keresni a tûzoltóautót. Utána beleszálsz és megnyomod azt a billentyût, amivel behozod a küldetést😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4815
Valaki segítsen<#help> Hogy kell Gta3ban beálni tûzoltosnak?
#4814
Na mind 1már meg sikerült oldanom de azért köszi ha godvan szolok😊😊😊

fery02
#4813
Na várjál, hány cd-bõl áll is most ez az egész játék, amit leszedtél? És egyáltalán mit is raktál be? Nem eléggé jól jött össze ez a mondatod, de lehet hogy csak én vagyok kicsit értetlen. Ha jól értelmezem nem töltöttél le mindent, de ha letöltessz valamit, akkor tanácsos mindent letölteni, ami csak van hozzá. Többiek lehet kinyírnak a téma miatt (warez). 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#4812
az Alcohol azért nem jó, mert a másolásvédelem "észreveszi".

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4811
besikerült rak nom de most kéri 1cd és azt nem töltötem le ot nics a motoracer 3-nem tudom hol találom 1cd jét nem tudc oldalt?
köszi

fery02
#4810
Milyen Daemon-tollsba nézed? Verziószámra gondolok. Végsõ esetben használhatsz "Alcohol 120%"-at is, sokan jobbnak mondják mint a Daemon-tools, ennek ellenére én mégis inkább Daemonos vagyok.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#4809
helló nem tudtok valami olyan progit ami letiltja az összes pornó honlapot vagy a nagy részét?? egyszerûen lehet használni és hatásos?? aki tudna az írjon köszi
#4808
Sziaztok!help
letöltötem a motoracer 3 gold...... bin a fáj tipusa neki berakom daemon tools-ot és azt irja"Unable tomount image.File not accessable"help segitség kelene.

Saddalim
#4807
ha letöltötted akkor kell hozzá egy lejátszó amit tud feliratozni. ilyen a radlight, xvid pl (mplayer is tud de annak guyanoda ugynazzal a névvel kell rakni a feliratot, és az esetek 90%-ban nem megy).

Colton
#4806
Hello!
MOst Töltöttem le a 300-at és nem tudom hogy kell hozzá adni a Magyar fliratot?

Hogyan kell?

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

zeli
#4805
na jóvan, k*****a álljál le...
(elnézést, de ez már a harmadik topik amiben meglátom-.-)

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4803
Azt már próbáltam, de nem jó. Akkor is bejön ha pl winamppal vagy más lejátszóval nyitok meg vmi video-t. Sõt még az age of empire 3 indításánál is bejön.
Saddalim
#4802
ejj, kéne egy kis helpecske...
van egy igencsak régicske winxp, amit x okok miatt nem igazán lehet újrainstallálni. van neki két baja, amiktõl nuyogodtan lehetne használni, csak boszantó.
az egyik, hogy a hátterek el vannak csusszanva balra fel. emellett az ikonok, tálca, minden rendben. (ez van nyújtva, mozaikba és középre igazítva is). próbálgattam pár dógot nem sok sikerrel...
a második, hogy ebbõl az xpbõl nem mûködik igazán az ftp. bárminyel programmal próbálod. tcmd olyat csinál, hogy egy 2kb-s html file feltölsésekor (bejelentkezni, navigálni tökéletesen tud) felugrik 100%-ra, és ottmarad a végtelenségig, mégsézés után az egész kapcsolat ki van akadva, feltöltve egy nagy fehér semmi. ugyanígy az ugyanerre a gépre felrakott vistából tökéletesen mûködik.
ha vkinek van vmi 5lete, az felvethetné

Saddalim
#4801
ha mplayerrel próbálod, akkor beállitásoknál szedd le a kodekek auto beszerzését

#4800
Üdv

Az lenne az én nagy problémám, hogy ha elindítok bármilyen videot a gépen, akkor bejön automatikusan egy installer. Advanced filter and codec pack. És már nagyon idegesít, hogy folyton le kell állítani, aztán még vagy 3x újraindul.
Ha vki tudja, hogyan lehet ezt kikapcsolni, nagyon örülnék ha elárulná. Elõre is köszönöm
zeli
#4799
Próbálj meg frisíteni hangkártya drivert. Amúgy nekem olyan volt, mikor kicserélték az alaplapot, hogy csak a jobboldali hangszóró ment😊
Asszem akkor az alaplappal volt valami hiba, nemtom😛

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Colton
#4798
Hello

Most A Rise Of Nations-al Játszok És semmi Hagja Nincs Mindehol a játékon belül megnéztem, Mindent hangot a max-ra állitottam és nincs semmi hangja úgy sem. De ez nem csak ennél van hanem egy csomó játéknál is! Viszont a Zenének Van Hangja!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

fery02
#4797
Köszi a felvilágosítást 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

JAG1
#4796
Vannak hdd-k amik kattognak. Pl. laptop vinyók elõszeretettel csinálják.
Az a fej hangja, amikor parkolópályára megy, majd visszajön. Elviekben csak zavaró, nem lesz baj. Régebbi IBM lapotopokba van asszem Hitachi vinyó ami bazi hangosan nyomaja és a support oldalon külön feltettek egy hangfájlt, hogy ez nem hiba. :-)

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

JAG1
#4795
Cserélj cracket....

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Saddalim
#4794
off!

ez nem Hugh Laurie?

Saddalim
#4793
csavarokat szorits!

Qwerty4
#4792
Vagy hibás a videókártyád vagy a videókártya driverével van gond.
Javaslom elõször a drivert telepítsd újra!

Qwerty4

fery02
#4791
Egyik szomszédomnak elkezdett kattogni a winyója, már elmentett róla mindent. Ajánlottam neki azt a progit, amit nekem ajánlottál pár napja, azt a HDDlife-ot vagy mit, lefuttatta, és 71%-os, és zöld minden. Szal állítólag a progi szerint jó, de csak nem jó, ha kattog 😛

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#4790
Sziasztok!Valaki tudna nekem segíteni?Elindítom az el matador játékot, és mikor kezdõdik a játék, nem látom magam, csak a körvonalam, belül fekete szinü..olyan árnyékszerû..a többi rendõr is...meg a környezõ terep is olyan...nem minden...létezik h. csak a gépen lenne gyenge ehhez a játékhoz???? ..mi a gond...segítsetek ...Elõre is köszi!
dragon11
#4789
Béka...LOL?😄

fery02
#4788
A durva annyát asztat 😛 Pedig jól csiniztem mindent. Akkor barátaitok a google 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#4787
béka😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#4786
nem gyütt be 😛

fery02
#4785
zeli
#4784
Találtam valami ilyet: The ship
nem tudom mi ez, nézd meg😊
vagy egy másik:
Ship Simulator 2006

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

w77d
#4783
sziasztok! Tudtok nekem ajánlani némi valami fankó hajózással foglalkozó gamét?

Qwerty4
#4782
csá gyerekek...de fasza lett az új banner<#hawaii>...remélem mostantól többet tudok itt lenni

<#integet2>

Qwerty4

Saddalim
#4781
lassan elvesztjük az összes munkánkat 😛

zeli
#4780
igen, akartam írni, hogy a GYIK, minthogy GYakran Ismételt Kérdések, azokat a kérdéseket foglalja magában, amik a leggyakrabban hangzanak el. Ja, meg a másik, hogy ha gond van végigjátszással, akkor miért nem a játék topicjában kérdezitek(ha nem tudtok angolul)? Ott tuti van olyan, aki végigjátszotta, és tud rá választ adni..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#4779
a destruktív megnyilvánulások civilizált körökben nem tudják elérni tervezett hatásukat, pláne ha az megnevezett probléma nem áll fennt. példánaok okáért: olvass vissza pár oldalt, mondjuk hogy tízbõl 8 ember a "FAQ" válasz után nem ír vissza (mondjuk egy kösz jól jönne, de eltekintünk tõle), ez talán arra utal, hogy már nem áll fennt a problematika...?