Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zeli
#4879
Ja meg a legjobb, hogy semmi vírus, kémprogram, vagy egyéb ártó alkalmazás. Csak úgy szimplán elromlik😄
Ja, a negatív csúcs fél óra volt.<#idiota>
Feltelepítettem, drivereket telepítettem és egyszer csak nem indult el😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#4878
Nem tudom😄 De úgy emlékszem egyszer fent volt 3 hónapig😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#4877
azta mennyi a rekord?

zeli
#4876
Enyém 10 nap múlva lesz két hónapos😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#4875
Egyszer mindenképpen kéne rájöttem, egy 1 éves rendszer azért mégsem egészen kóser már 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#4874
Mégis Windózt teszel?😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#4873
Hú, nem értek én ehhez 😛
Mindegy, majd ha felteszem újra a Windózt, addig is találtam DSL Speedert, az is megteszi a hatását 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4872
isten mencs 😛

Próbálkozz itten (ingliss)

Saddalim
#4871
a felkiáltójelek halmozása teljesen feleslegesen foglalja a helyet a hozzászólásod végén, baromi türelmetlennek néznek miatta, ráadásul hülyén is néz ki.

játék beállításaiban (lauchereseknél a launcherben) a controller/irányítót állítsd át keyboardról a gamepadra

#4870
Sziasztok.Az lenne a problémám,hogy vettem egy saitek p380 dual analog gamepad-t.Bekalibráltam,minden mûkõdik,de a játékok nem ismerik fel.Egyedül csak a need for speed hot pursuit 2,probáltam doom3,call of duty pl,de a controls beállitásoknál nem csinál semmit. Mit csináljak?Más fórumokon istenitik ezt a gamepadot.Hogy lehetne mûködésre birni.Help please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fery02
#4869
Jujj, bocsi, hogy ilyen primitív voltam 😊
Amúgy megvan ez a log fájl, ebben kettõ alkalommal is találkoztam iylen sorral: "further information". De sokra nem megyek 😞
Nem tudom, hogy baj-e, ha ide beírom az egész tartalmát, bár lehet hogy hülyeség volna, mert nagyon hosszú.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4868
csak a zárójelre értelmezd...

fery02
#4867
Akkor úgy vegyük, mintha nem is írtál volna? 😛

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4866
"in your Windows directory"

(áéóúöõüû) - bocs ez nem nektek szól, csak épp szarozok a karakterkódolással...

fery02
#4865
Én nem találom ezt a cfsetup.txt fájlt, nincs a telepített mappában sehol sem. A kapcsolatokat meg mindíg törlöm elõtte.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4864
cfsetup.txt a telepítés logfile-ja, abból keresd ki az erre a hiábra vonatkozó részt ("further information"). ha visszarakod a régit, elõbb töröld a (nem mûködõ) kapcsolatot is, amit csinált (ezek szerint hibásan)

fery02
#4863
A cFos nevû programnak a telepítésével akadtak problémáim. Elõtte a programnak a 7.05-ös verziója volt fent, de csak kipróbálható verzióban volt, de ennek a programnak a telepítésével semmi problémám nem volt. Ezért szereztem egy másik verziót, egy 6.10-eset, mert ehhez találtam keygen-t. Telepítés közben kétszer megjelent egy ablak, két gombbal, hogy „Telepítés folytatása”, vagy „Telepítés leállítása”. Minkét esetben folytatásra kattintottam Azután viszont még telepítés közben kiír egy hibát. "Error during modem register process. Please see the log file CFSETUP.TXT in your Windows directory for further information.".Ezt az ablakot csak le "OK"-ézni tudom, majd létrehozhatom a következõ telepítési lépésnél a kapcsolatot (Connenction name, user name, password). Megadok mindent, létre is hozza a kapcsolatot, de nem tudok rá csatlakozni, mert szintén hibát ír ki, gondolom mert a telepítés sem zajlott elõtte zökkenõmentesen. A hiba a következõ, kapcsolódáskor: "The Dial-Up Network reports error 797 Please check your Dial-Up connection. Ezután megpróbáltam újra feltenni az elõzõ 7.05-öset, amit fel tudtam telepíteni jól, de már ennél is ugyanezek a hibák adódnak. Szóval jelenleg semmilyen verziójú cFos sem akar normálisan futni. Nem tudom, mi lehet az ok, netem sem változott azóta, modemem sem, csak tûzfalalat cseréltem közben, de az nem befolyásolhatja szerintem, mert telepítés elõtt mindig kikapcsolom. Windows-om 32 bit-es XP, SP2-es ha segít valamit. Ha esetleg valaki tud ajánlani egy másik verziót, vagy valami hasonló más programot, nagyon megköszönném.
A legújabb verzióját is kipróbáltam a cFos-nak, a 7.20-asat, nem vált be. Netem típusa: ADSL, 1 Mbit/128 Kbit, Etherneten keresztül kapcsolódok. Nincs megosztva a net.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Colton
#4862
Mert Ezt Irja Ki: We are no longer taking error reports for 5.0. Thankyou for using the MTA error Report Tool, We'll bi Releasing a new verion for use with the upcoming release of 0.5.1 along with the release of the cilent

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Colton
#4861
Honnan Lehet Leszedni A Multi Theft Auto 0.5.1-es Verzióját?

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

zeli
#4860
olvasd el a FAQ-t

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4859
Szeva! h érted h crack csere?nemtudszadni cracket hozzá?
fery02
#4858
Rátrafáltál, de ezt nem is volt könnyû kitalálni ugye, hogy miért kell ugyanabból a programból elõzõ verzió 😛
Amúgy már megoldottam énis, egy kis egítséggel, szóval már nem rinyálok 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4857
ejj, csak nem mert ahoz nem találsz cracket?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
(mondja ezt aki ugyanezzel a problematikával szepbesült, de megoldotta 😛)

Saddalim
#4856
és ne fogd az msn-re.

össze fogok állítani egy tévhit-listát a FAQ-hoz. javaslatoket írjatok 😛

JAG1
#4855
Crack csere...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#4854
Szevasztok!nekem a cod 2 vel van gondom mert bekaptam msn-en egy virust!újra tettem a gépet is már töbször de amikor a be akarnák lépni a multy részébe állandóan kidob exe hibával!nemtudna valaki segíteni nekem?hálás lennék
fery02
#4853
Létezik olyan, hogy egy általam ismet program korábbi verziója sehol sincs fent a neten? Mert én mindenhol a legújabbat találom. Nekem a cFos programra volna szükségem, ennek is a 6.10-es verziójára, de sehol sem találom, meg több ismerõsöm sem :S

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#4852
Mélyreható vizsgálatnál kiírjanekem a NOD, hogy egy ismeretlen vírus van a gépemen, de mégis ismeri 😛
Na most mi van 😄
Nem tudom ettõl szarjak-e, vagy haggyam inkább 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4851
nemis

fery02
#4850
Tényleg van a gépemen Soldat XD. Sõt, egyik nagy kedvencem. Szóval a Soldat miatt van 😛. Nagyon szépen köszi, már nem idegeskedem akkor miatta, gondolom akkor nem is kell piszkálnom. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4849
1. semmi baj nincs ha ki-be kapcsolgatod, csak amig ki van nyilván könnyebben kapsz vmit. és igen, télleg eléggé lelassítja
2. Soldat anti-hack fileja.

fery02
#4848
1. Egészséges az, ha be-ki kapcsolgatom a ZoneAlarm tûzfalamat? Csak mert hallottam, hogy nagyon eszi a gépet, és egyes játékoknál bizony elkél a teljesítmény. Ezt azért kérdeztem meg, hogy esetleg nemtom elõfordulhat-e olyesmi, hogy második indításnál, már nem lesz elég hatékony, mint akkor, mikor a Windowzal együtt töltõdik be.
2. Mostanában a C, rendszerpartíciómon megjelenik egy olyan fájl, aminek az a neve, hogy "logwmemory". Nincsen betársítva alapból semmihez. Ha kitrölöm, pár órán, vagy napon belül ismét megjelenik :S Nem nagyon zavaró mondjuk a tényezõ, csak az az érdekes, hogy benne van az a név, hogy memory.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#4847
Ahha, már értem miért jött be 3 nem is tudom milyen hibaüzenet, utána meg elszállt az explorer.exe 😄😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4846
Kösz jó progi,csak sajnos felesleges volt a szenvedésem és a tietek is(BOCS),azt Írja ,hogy 1 évnél is tovább tart,inkább megvárom hogy meg legyen az egyik haveromnak,vagy 1 másik torrentel lehúzom!

Bocs,hogy vesztegettem az idõtöket!<#rinya>

Saddalim
#4845
#4841: azért az egészet ne töröld, ugyanis abban az éppen futó programok (közöttük a Winfos!) ideiglenes fájljai is benne vannak.
#4844: aztaa... aze enyim 2 hónapos, holnap lesz egy kis szerelés a gép körül (kap új memóriát, egy panelt és megjavítom az elõlapját), és akkor újra lesz rakva.
#4842: FAQ

zeli
#4844
Csak úgy kérdeztem, max ha elb*szok vmit, akkor Windows CD-be😄
Különben is a Windowsom 2007. március 24. óta meg van, szóval már jó avygoK😄😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#4843
Akármelyik Temp mappáról is van szó, nyugodtan lehet törölni a tartalmát. Nem kell izgulni semmin. Amúgy neked nem számít, úgyis naponta telepíted újra a Windows-t úgy ismerlek 😄
Amúgy nem ismertek valami szarságot, hogy VirtualDub-ban át tudjam konvertálni az ASF fájlokat, mert alapból nem támogattt ez a fájl típus? Mert találtam rá programot, amivel meg tudom oldani a problémát, de mégis azért jobb volna, ha egy programon belül tudnék konvertálni. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#4842
segítene nekem valaki...kellene az uefa cl 06-07 telepítõ kódja...s.o.s
zeli
#4841
Lenne egy kérdésem: Van a C:\Documents and Settings\Felhazsnáló\Local Settings\Temp mappa. Ez az a mappa, amit a programok ideiglenesen hazsnálnak? És még annyit kérdeznék, hogy ha a mappa tartalmát kitörlöm, akkor ugye nem lesz semmi baj?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

spatz
#4840
Ez kell Neked:
Advanced RAR Password Recovery

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

#4839
hali
volt egy crack fájlom a mohaa-hoz, amivel
ment a spearhead, meg a breaktrough anélkül
hogy pecccsel pöcsölt volna. véletlenül leformáztam.
nincs valakinek meg?
hy
<#help>
zeli
#4838
Hát ki szokták, de az már illegális😛
Keress rá Google-n.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4837
Kösz,megpróbálom az idõ meg nem fontos,túlságossan fontos számomra ez a játék!Saddalim,neked is köszönöm!<#worship><#worship><#worship>

#4836
de a magyar fájlt ki szokták venni<#nyes>
#4835
És azt nem tudja valaki hogy a Resident Evil 4 hova rakja a SAVE-t?<#kerdes>
zeli
#4834

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4833
Hello, a warhammer mark of chaos-hoz nincs valami magyaritás vagy magyar fájl valahol?<#kerdes>
zeli
#4832
Ilyen programot én is használtam egyszer. Ment fél óráig és kiírta, hogy két hónap maradt, mondom na akkor ez sem kell nekünk😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

JAG1
#4831
Drivert kéne hozzá telepíteni....

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#4830
hellotok
nekem is mar vistam van csak nem megy benne semilyenféle hang ez az én balyom segiseget kernek elore is koszonom ! ja és azt irja ki hogy nincs hangkimeneti eszköz telepitve