Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dragon11
#4929
Hi all!Letölöttem a cfosspeed progit(pingem miatt),de nem viszi le a pingemet!Help.Köszi!
UI:Van routerem ezért kell ez.

#4928
Tényleg eredetim van (volt😊), és pont azért kértem az e-mailt, mert így más nem férhet hozzá (teszem azt olyanok, akik warezpéldánnyal szeretnék tolni). Régen vettem, nem is emlékszem már a boltra sem, manapság meg már sajnos nem nagyon árulják, szal fogalmam sincs, hogyan lehetne hozzájutni másképpen.
zeli
#4927
Ez egy fórum nem levelezõ, úgyhogy nem fog senki e-mailban válaszolni. Nagyon nehéz olyan CD-kulcsot találni, amit nem hazsnálnak...Ha tényleg eredetid van, akkor menj be a boltba ahol vetted és mond meg, hogy elhagytad...
Na, de ne warezoljunk többet 😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4926
Sziasztok!
Sürgõsen szükségem lenne egy Battle.net alatt is mûködõ Starcraft cd kulcsra. Ha vki már nem használja, vagy csak offline játszik, lécci dobjon meg egy maillel : [email protected]. Elhagytam a játék hülye dobozát(miért kell egyáltalán ezekhez kulcs?), és most nem tudok Bnet-en nyomulni😞. Elõre is köszönöm a segítséget.
#4925
Köszi az ötletet,kipróbáltuk,de a másolásvédelem nem fogadta el.
Azér megragadom az alkalmat,hogy szívbõl köszöntsem a forgalmazót.
Kívánom neki,hogy hasonlóan b...sza át a saját gyerekét is ha egyáltalán van neki!
zeli
#4924
Menj vissza a boltba és reklamálj, ott biztos adnak legálisan egy CD-kulcsot.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
addig itt egy kulcs:L29B7K-C8DMF5-PGM5YS-U6ED3J (nem biztos, hogy mûködik)

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4923
Sziasztok!
A minap vettem a fiamnak gyereknapra a"hülye azért nem vagyok"áruházban
egy TRACKMANIA+POWER UP!nevû játékot.A szoftver a telepítés után köve-
telni kezdte a CD-key-t,amit sehol sem találok.(Egy un.másolásvédelmi
program is települ,ami nem lepett meg egy jogtiszta szoftvernél,de hogy
a programot ne lehessen elindítani miatta,ez bosszantó!)Részletesen át-
olvastam a programhoz kapott füzetet,cd-t,borítót, tokot,de sehol a kód.
SEGÍTSÉG!!!!HILFE!!!HELP!!!mert kivágom az egészet.
ÜDV:.reinthaller
dragon11
#4922
Szerintem nemérti mit kéne csinálni,mint énsem....Bár én nem játszok ilyne gémmel😊

Saddalim
#4921
a "megvan" egy szó. egyébként tedd amit mond

Colton
#4920
HI!

Meg Van A San Andreas És Amikor Telepíteném ezt irja ki: An erro (-5006 : 0x80070017) Has occurred While Running The Setup.

PLease Make Sure You have finished any previous setup and closed other applications.
if the error still occurs, please contact your vendor: Rockstar Games

(www.rockstargame.com).

Régebben fel ment a gépre!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Saddalim
#4919
elég lehet. nézz minimum követelményeket

#4918
valoban kisebb a laptop teljesitménye de csupán vga kártya kisebb meg 512mb ram van az asztaliban még +256mb ez elég ahhoz hogy ne fusson? a jéték tényleg magyarositott de az aztali gépen ez nem volt gond és ugyan azt a patchet és játékot probáltam mindkét gépen illetve az asztalin no problém
Saddalim
#4917
#4915: neked kell tudnod hogy a játékaid egymás kiegészítõi-e avgy nem. egyébként amint már mondtam a patchnek az a baja hogy nem angol a játékod, amiben igaza is van lévén hogy magyaritást tettél fel
#4916: valszeg a laptop teljesítménye mint ahogy lenni szokott (egyelõre) messze elmarad az asztali gépedétõl

#4916
segitséget kérnék nfs carbon-hoz sehogy sem tudom elinditani a laptopon pedig az asztali gépen fut mindent ugyan ugy csináltam ugyan az a crack file is mégis mindig az NFSC.exe hibát követett el ezért leállt... üzenetet kapom
#4915
van tipped honnan tudom letölteni a keresett dolgokat/A magyarosítást még a pacific assaultra tettem fel a két progi nem egymás kiegészitõje?/
vagy a spearhead külön téma!Kérlek segíts tájékozatlan vagyok a témában!
fery02
#4914
Jaj, igazad van, most nagyon szar vagyok, de nézd el. Másnaposság miatt van 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#4913
Akkor rossz a crackje.
Különben nem okádék azt írni, hogy "COD 2-õm"?:S
Engem nem tudom miért nagyon idegesít 😄
Megnéztem a toldalékok kapcsolását a Magyar Helyesírás szabályaiban.
Bocsi, hogy eltérek a topik témájától, de engem foglalkoztatott a kérdés😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#4912
Khm. Az én másolt COD 2-õm, akárhány órán keresztül is, kivállóan használható multira. Exe hiba nekem is elõfordul néha, igaz, szökõévenként.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4911
nem lehet hanem az

#4910
Jaja, így van ez. Viszont azt hiszem kénytelen leszek átváltani arra majd :S, mert nem akar megjavulni ,vagy nem tudom :S. Még azért várok.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

zeli
#4909
Hát nem szerethet mindenki ugyanazt....

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4908
Nekem a sima Internet Explorer. Azon nõttem fel.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

#4907
már nem nagyon találok patch-et mert már nem foglalkoznak ezzel a játékkal annyian,ahol pedig találok ott azt kapom,hogy a lap már elévült,nem tudom letölteni,hol találok ilyet , és milyen verziom van ,hogyan tudom megnézi,/magyarosítottam ez baj lehet/?
zeli
#4906
Ja, de attól még Tûzróka rulZ 😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4905
Jah, senkinek? No, akkor nem kell felraknom a tûzrókát 😛.
Legalább a lámák most nem foghatják a keresõre.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

zeli
#4904
Ha másolt a játék, akkor nem fogsz tudni multizni vele.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4903
Szevasztok!hát abba a F.A.Q ba is megnéztem h mit tehetnék a cod 2 vel h nedobjon ki exe hibval a multyrésze de nem találtam semit!valaki nemtudne segíten????????????
zeli
#4902
A keresõ senkinek sem mûködik. Nem tudni miért, de meglátszik a legújabb topikok listájánál :S

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#4901
a peccs amit McPróbálsz felrakni csak jenki és angol verzióhoz van, neked valszeg nem olyanod van. szerezz be a tiedhez való peccset vagy angol mohaa-t

#4900
elinditom a telepítést minden renndben megy majd, telepiteni akarja a patch v1.11,majd valami Warning:a cd-kulcsig el sem jutok,

Warning:this is a patch for the UK and US versions of Medal of Honor Allied Assault ONLY.it should not be applied to any other version of the game.
NEXT:
Majd megint egy Warning:Could not find the .........

és kezdödik minden elölrõl!

#4899
ah=ha

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

#4898
Tûzróka<#idiota><#hehe>. Jó, de azt nem szeretem. ah nem javul meg, akkor viszont kénytelen leszek ehh.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

Saddalim
#4897
májkroszoft. használj tûzrókát!

#4896
<#wave>

Hülye krédés, de: miért ne mmûködik nekem az sg topik keresõ? :S Beírok valamit és tölt a net, majd kiírja, hogy kész, de az oldal hibás :S.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

Saddalim
#4895
1. még mindig Caesar IV, e nélkül.
2. könyvtár és filenevekben ne használj ékezetet
4. egél egy IMG-tag
3. rakd újra a C4-t

zeli
#4894
jájj, mit csináltál azzal az URL-el?<#wow2>
Hát nem hiszem, hogy a géped knfigja miatt nem megy. Talán valami gáz van a crackel, vagy driver frissítéssle megoldható. Nem nagyon tudok mást, mert ilyen hibám nekem nem volt még :S

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4893
Sziasztok!Feltettem a Caesare IV egy és nem megy,ezt a hibát írja ki:Már próbáltam daemon tools-al,Alcohol 120-al és már a drivert is az ajánlottat tettem föl.Az érdekes az,hogy a demo is ezt csinálja.
A konfigom:
Athlon 64 3200
1 Giga ram
6600/256mb
Ha tud valaki segitsen.Köszönöm!
Bocsi!A hiba tényleg kimaradt,képet tettem föl.
(1):error X1507:failed to open source file: 'E/Játékok/Caesar IV/Data/Graphics/Effect/e_DrawMovie.fx'
Hát ez lenne.
Köszönöm!!![url=http://[/img]]hiba[/url]
Saddalim
#4892
pontosabban?

#4891
nem tudom instalálni mert valami patch baja van !
Saddalim
#4890
ha leírod, talán esélyünk is lesz

#4889
hali,spearhead problémám lenne van aki tudna segíteni?
zeli
#4888

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4887
sziasztok nem tud valaki reg kódot a call of juarez hez?
Saddalim
#4886
1. Caesar IV
2. a hiba kimaradt

zeli
#4885
Milyne hibát ír ki?😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4884
Sziasztok!Feltettem a Caesare IV egy és nem megy,ezt a hibát írja ki:Már próbáltam daemon tools-al,Alcohol 120-al és már a drivert is az ajánlottat tettem föl.Az érdekes az,hogy a demo is ezt csinálja.
A konfigom:
Athlon 64 3200
1 Giga ram
6600/256mb
Ha tud valaki segitsen.Köszönöm!
vizes
#4883
Igen, elég lenne, de ahol próbálkoztam csak a link van meg egyébként 404-es hiba.
A guglit én is használtam. :-(

Na, mindegy

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

Saddalim
#4882
vizes
#4881
Helló segítõk! :-)

Letöltöttem egy AVI-t és nem tudja lejátszani az MP 10 (sem)
Eddig minden AVI-t futtatott de ezt nem bírja, és nem tud kodeket leszedni hozzá. Tanácsolták, hogy nézzen meg GSpot-tal, megtettem és ott azt írta, hogy CVID kodek kellene. De sehol nem találok ilyet!
Tudja valaki, hogy honnan szedhetek le ilyen kodeket vagy, hogy melyik pack tartalmazza?

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

#4880
sziasztok

én az Earth's special forces játékkal sztam játszani
Hogy kell berakni az ECX-es karaktereket? A menübõl csak az 1.2.3-asakat lehet elérni!!!!

És még annyi hogy a botok csak egyes szintbe mennek át hogy kell beállítni hogy átmenjenek akár 3 as ba????

segítsetek
Olá