Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

trogerzsiger
#5280
mi? ja lemardat a fog 😄

zeli
#5279
lol, elment a kép?<#idiota><#idiota>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

trogerzsiger
#5278
ok 1024en van a tévé, hátha menni

JAG1
#5277
A "sima" tv-k 800*600 60Hz-en üzemelnek. Próbál állítani a felbontáson a driverben, a tv-nél, hátha túl magas....

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

trogerzsiger
#5276
Hali!

na sikerült megcsinálnom hogy a tévé egy másik montior lrgyen, na ez így tök jó de életlen, nemlehet ezen javítani?

Saddalim
#5275
az

zeli
#5274
Akkor jó.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#5273
bezomány

zeli
#5272
Jah, csak ennyi?😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#5271
ajánlom figyelmedbe az "olvasás" nevû fantasztikus folyamatot, amivel rengeteg dolgot meg lehet oldani, többek között ezt is

trogerzsiger
#5270
reklámszaga van :/

JAG1
#5269
Hát a VGA saját drivere... :-)

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#5268
Sziasztok

Segitséget szeretnék kérni ha lehet

http://users.88web.eu/home/index2.phpröl az oldalrol hogy lehet ftpz ni


elöre is köszike
trogerzsiger
#5267
tényleg milyen driver kell?

zeli
#5266
Jah oké, ezt nem tudtam. Én is a közeljövõben ki szeretném próbálni kivetítõvel, vagy tv-vel a gépet, szóval jó tudni. És milyen driver kell?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

trogerzsiger
#5265
csak anélkül meg sem jelenik

JAG1
#5264
Az asztal kiterjesztése erre... elõl vedd ki a pipát. Asszem. :-)

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

JAG1
#5263
Kell driver. :-)

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

zeli
#5262
Milyen kábellel kötötted össze a tévével?
Nem nagyon értek hozzá, haver csinálta, de asszem a gépen be kell állítani. Asztalon jobbgomb\Tulajdonságok\Beállítások és ott van a két képernyõmegjelenítõ, ha a gép felismeri. Csak ki kell választani a 2-t és elvileg megy. vagy nemtom, hogy drivert kell-e telepíteni, de szerintem nem xd.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

trogerzsiger
#5261
hELLO!

TÉVÉT MEG GÉPET AKAROK ÖSSZEKÖTNI, HANG VAn kép is de csak annyi hogy a hátteret látom a tévén. vagyis egérrel tudok rajta matatni mert ha jobbra viszem az egeret átmegy oda, és ha ott az egér jobb gombot megnyomva ott jön elõ az a fehér nyégyzet, de ha ott valamire kattintok akkor az már a kaptop képernyõén jön elõ. hogy lehetne megcsinálni, hogy a tévén ugyanazt lássam mint a laptopon?

Prince23
#5260
akkor h lehetne beállítani, h DvD Dl-be ítja?
Mert nekem a n6-on ezek a beállítások vannak:
-CD
-DVD

Esteleg a többmenetes infóba kell állítanom?
Mert általában az 1.-es réteget fullra megírja, de pl mikor átvált 2-es rétegik, akkor megáll kb. 60 és 70% között... Ez miért van?
Már 4 dl lemezem oda lett😞(

Saddalim
#5259
igen

Prince23
#5258
Azt szeretném kérdezni, h a NERO 6 támogatja a DL (kétrétegû) írást???

Saddalim
#5257
érdekes a 80 fok, én talán túl soknak gondolnám de mégiscsak az õ szakmájuk. mindenesetre hurrá, megy 😛

fery02
#5256
Megszûnt a problémám. De most nem tudom melyik segített, lehet, hogy mindkettõ. Mindenesetre elsõnek átnézettem a gépet csökkentett módban Nod32-vel, meg AVG-vel. Az AVG talált kettõ kémprogramot, azokat töröltem. Aztán feltettem egy korában letöltött, de telepíteni elfelejtett Forceware driver-t. Ugynaaz a driver volt fent elõtte is, csak az béta verzió volt. Szóval nem az a gond, hogy magas a VGA hõmérséklete, mert az játék közben általlában mindig 65 fok. Meg megérdeklõdtem egy számtekboltban, és azt modnták, hogy 80 fokig nincs gond, nem kell plusz hûtés.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Prince23
#5255
Ezt senki sem tudja, h mi lehet a gond?
Nektek fut a Freedom Fighters gamma?
Akinek megvan és új a gépe, monitora pedig lcd, meg tunningolt, az légyszi instalálja már fel, egy perc az egész install.
Nekem két tippem van a problémár: a lcd és a felbontás (bár ezt nem tom pontosan)... de buháraltam én, de semmi sem jött be😞

Saddalim
#5254
feltöréseknél tök mind1 hogy "ki" ki csinálta, a reloaded is egy a sok közül, említhetném még Razor urat is, de nem sorolom mert felesleges. töltsd, ha megy megy, ha nem, szedj másikat. ha már egyszer warezolhatnékod van 😛

Prince23
#5253
Feltettem a Freedom Fighterst... és nem tudok vele jácani, pedig eredeti a gamma. Bejön az ea gémsz hangja és ennyi, és minden persze elõtte is és utána is elsötétült. Mi lehet a baj? Lcd monitorom van, próbáltam allacsonyabb felbontással, de úgy se müködik... pedig tavaly tudtam vele jácani, még mikor a felbontást 1024-ben volt divat berakni.

JAG1
#5252
Daemon tools.
Alcoholt kapcsold ki

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#5251
Tomb Raide anniversaryval szeretnék játszani de amikor indulni a játék bejön egy ablak, hogy emuláló program észlelve, kérem kapcsolja ki. ez az aalcohol120-ra érti biztos. dehameg azt kikapcsolom meg kéri a lemezt. megoldás?

Prince23
#5250
Helló!
Ugye, hogy a legjobb ez a két változat:
- Rld
- Vtlty
Az tudja miról van szó, aki tudja a választ és aki netben honos, szándékosan hagytam le a mgnhngzkt😄DD mert wrz. Félek xd

Elõre thx a választ, ja és remélem jól tudom, h az rld a legjobbak legjobbika😄

JAG1
#5249
Nem független, sok filet nem tud ellenõrizni a virnyákírtó, mert épp használat alatt van...
Jó, ha csökkentett módba keresel...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

fery02
#5248
Ha van a gépen vírus vagy kémprogram, akkor a Nod32, meg az AVG nagyobb eséllyel találja meg õket, ha a Windows csökkentett módban fut vizsgálatkor, vagy ez attól független?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#5247
Néha fújd meg a gép oldalát 😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#5246
De most folytatom a kísérletet. Mintha ez a gond azóta volna, mióta átváltottam 1600*1200-as háttérre Windowsban. Visszaváltom a volt 1280*1024-est, hátha <#idiota>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#5245
Jee, csak nekem olyan gondom van, hogy a gépem az asztal alatt van, ott pedig nem éri nagyon semmi sem 😞

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#5244
loál, jó ötlet 😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#5243
vga-d elég meleg (már nem úgy... 😛)
új hûtõ, új vga, vagy a legolcsóbb módszer, amit én is használok:
oldallap (bal) levesz, szobaventillátor odarak, bedug, max fokozat. nekem 15 fokkal vitte lejjebb a procimat (67-68-ról 52-53-ra)

fery02
#5242
Azt gondolom 😄
Mind1, majd még egy Win reinstallal próbálkozom, köszi.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

JAG1
#5241
Nemtom mivel játszol, vagy mivel szeretnél, de ezzel a karival sokra nem fogsz menni a jövõben...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

fery02
#5240
Ha valóban a VGA a hibás, akkor nemtom, megéri-e erre venni valami hûtõt rája, vagy inkább az egész kártyát kéne már cserélni, mert már nem mostani a darab :\

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

JAG1
#5239
A VGA-ja melegszik túl...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Prince23
#5238
Lehet túlmelegszik a procid...

fery02
#5237
CPU: 44
VGA-hoz olyat találtam, hogy GPU dióda. Ez meg 65.
Driver 4-el tesztelem a gépet, elvégeztem egy töredezettségmentesítést O&O Defraggal, meg egy kémprogram irtást AVG-vel. Vírusírtást Nod32-vel szoktam, de egy hete néztem át a gépet, és akkor nem talált vírust, szerintem most se vírus a baj.
Pesze lehet hogy az a baj, hogy a lassan több mint 1 éves XP-m most kezdi bedobni a törülközõt 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#5236
CPU, VGA hõmérséklet?

fery02
#5235
Ha indul a játék normálisan, akkor ne nagyon zavarjon szerintem.

Ja, nekem meg olyan problémám van mostanság, hogy minden játék úgy 1-2 percenként befagy pár másodpercre, de aztán megint megy tovább. Tapasztalt valaki ilyet? Mert enyhén zavaró egy pörgõs játékban :S

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Prince23
#5234
Hi!
Újra feltelepítettem egy játékot... de mikor újraindítottam a gépet, mivel nem csak otthol kell ülni😄D, eltünt a fahrenheit indítóikonja az asztalról és helyette olyan ikon jelent meg, mikor a deamonnal szoktuk megnyítni azt az ikonokat... szal ábra nélküli
Vajon ez baj??

Saddalim
#5233
le van tiltva a felbontásválasztó, vagy csak spontán visszaállítja magát?

Prince23
#5232
Kiegészítõt tedd fel...

#5231
szia!
Szeretném a titan quest-et updatelni de azt irja ki ,hogy nem lehetséges!
Én már kikapcsoltam a tüzfalat is és ugy is próbáltam frissíteni,de nem megy!
Segítenél nekem:hogy lehet felfrissíteni a játékot?
Segítséged elõre is köszönöm