Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#5329: lépések, alapfelállás, valami kiindulóadatot ezen kívül adj, ami alapján segíteni tudunk
A Battlefield 2-ben egyszerûen elszállt a hang. Kezdetben még jó volt, aztán néhány nap elteltével megnémult. Kiírt vmi fura hibaüzenetet. Ja igen, és még vmi: feltelepítettem a Special forces-ot (Battlefield 2 kiegészítõje), és nem elég, h a kieg nem indult, a telepítés után már a sima sem. Remélem vki segít nekem ezekkel a problémákkal kapcsolatban.
ui: Anno a Battlefield 1942-vel is voltak hangproblémáim...pedig az egy teljesen más gép volt...
#5317: nero
#5322: ha tud mp3pro-t akkor az, ha nem akkor bármilyen audioszerkesztõvel leveszed a minõségét
Amúgy ha ingyen progi kell, szétnézhetsz akár ezen az oldalon is. Mittomén, beírod a keresõbe mondjuk, hogy "mp3". 😊
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
#5318: Hát háborús rts pl.: az Empre Earth, nekem nagyon tetszett a második része, korfejlõdés van benne, szóval kezdesz bunkóval, azt atombomba a végén...amúgy nézz körül ezen az oldalon.
FPS-bõl ajánlanám az Operation Flashpointot, ez egy taktikai FPS, Hidegháborúban játszódik, egyik kedvencem 😊
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Tudnátok mondani nekem második vháborús játékokat a CoH és a FoW, ill. a CoD-ok és MoH-ák kivételével?
De legfõkép rts érdekelne.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Mondjatok már nekem egy olyan játékot mint a Sid Meier's Railroads csak egy kicsit komolyabb. Mert már próbáltam egyet de az nem jött be mert ott irányítani kellett a vonatokat, tehát én csak irányítani szeretném õket mint egy stratégiát vagy menedzsert......
PSN ID.: Beegabor
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
PSN ID.: Beegabor
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Az ismif32.dll-t miért nem akarod? Meg a Többi 10ezer ismeretlen filet?
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
#5302-#5303-#5302: Hát nem hiszem, hogy az eredeti verzióban is ugyanaz lenne ahiba, mert akkor a játék semmit sem ér 😄. Ha mindhármotoknak ez a PC Gurus verzió van meg írjatok nekik, kérdezzetek rá, hogy miért nem megy. Mer nemtom mi lehet a hiba :S
#5301:Warez itt tilos(FAQ)
#5300: Majd megnézem hogy kéne, úgy gondoltad, hogy beteszed a lemezt, és az automatikus lejátszásnál a WInamp jöjjön be?
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Szerintetek a bootstat fontos file a windows mappában?? (C:\Windows\Bootstat) Ma vettem észre.
Ki akarnám törölni, de elõbb megkérdem már.
Biztos, h õk is (guruék) fogták magukat, hoszt bekopogtak reloaded bácsihoz 😄
Vagy netán eredetiben is ilyen a gamma?
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Vagy segíteni abban hogy miért nem indul el miután becrackelem ??
Mert mielött crackelek elinfódulna, csak hát ugye ellenõrzi a cd-t az meg nem eredeti.
PLS HEEEEEELp!!<#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help>
PSN ID.: Beegabor
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Minden betûszín fehér, s ezért kijelölve látszik csak.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
#5295: ne írd be az emiled, mer' megy a spam, FAQ
#5296: audiobeállításokat nézd át, hogy az a hangkártya van-e kijelölve, aminek kell, nincs-e elnémítva, stb
Segítsetek nekem honnan tudnám letölteni a Port Royale 2 -nel a magyaritását, küldjétek el nekem honnan tölthetném le. Köszi. [email protected]
PSN ID.: Beegabor
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Feltettem a Thief 3-at, de egyszerûen nincs hangja... a logóknak meg kiadóknak érdekes... ott van hang.
Mit kell tegyek?
elõre thx a segítséget.
Ha ATI-d van, azt nem ismerem, de valszeg ott is valam ilyesmi opcio van, és akkor ua látod mint a monitoron.
Jah és a képet kisebbitsd le a TV-n, azt is a driverben, valami zoom szerüség, vagy ilyesmi, mert ha nagyban van, csak a fél tálcát látod, ha kicsiben, akkor lesz egy kb 1-2 cm-es kereted,(de látod a tálcát rendesen). 😄
Filmeknél szivás lesz, mert külön a tv-re kell küldeni a jelet, és akkor fogod látni a monitoron a OP-ot, mig TV-n a filmet.
De egy párszor elszállt a VGA driver ezzel a TV, monitor mahinálással, azóta lemondtam a TV-röl. 😄
Jó öreg (19es flat) CRT-n még mindig szebb egy játék, és egy DVD is, mint a TV-n (hacsak nem HD Ready-s, s olyan VGA-val tolod)!!!!
jah, SCART-háromszinûm nekemis van 😄😄
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
az jóazXD
DVi-vel kösd össze ha van a videókártyádon olyna csatlakozó 😛(asszem az jóak a tvhez is)
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
az a piros fehár sárga 😄
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!