11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • perko
    #11406
    Köszönöm! Valami rémlett, de nem voltam benne biztos. Most már Ok!
  • manson222
    #11405
    Itt keresd a csillagot, kb. ahol piros téglalap van. :)

  • perko
    #11404
    Hello! A játékosok fórumába szeretnék egy témát hozzáadni a saját listámhoz. Nem találom azt a csillagot amire rákattintva bekerült a téma a saját listámba. Mi a megoldás?
    Utoljára szerkesztette: perko, 2024.04.14. 14:48:34
  • Bal0924
    #11403
    Sziasztok!

    Lehet rossz helkyre írok, de nincs ötletem. Előre is köszi ha valaki válaszolna.
    Keresgéltem, de nem találtam rendes választ.
    Talán tudna valaki segíteni.

    Van egy játék egy microsoft-xbox-os fiókon.
    Át lehet adni a játékot?
    Vagy egyesíteni 2 microsoft-xbox fiókot?
    Mind a két xboxos fiókon van(nak) játék(ok), amiről jönne a játék azon csak 1 játék van.
  • Gregormann70
    #11402
    kb egy hete próbálgatok FS 2020-al játszani. Egy Saitek x52-t használok hozzá Elejében szépen működött minden, de természetesen belepiszkáltam a beállításokba. Tegnap óta a yojstik (bocs ha nem így kell leírni )nem irányítja a repülést. Sajnos nem találom hol rontottam el a beállítást. Ha valaki tud segíteni megköszönöm.
  • biomage
    #11401
    megvan, metal hellsinger.
    Nem tudom hol láttam talán a wearethevr csatornán.
  • Caliph
    #11400
    gitar hero?


  • biomage
    #11399
    Hali

    Láttam egy gameplayt egy játékról ami zenés játék, egy fajta ritmus játék, megszeretnél tudni a játék nevét.
    Nem sokra emlékszem csak anyi hogy rock zenék van benne és ritmusos játék.
  • Adamcsaka
    #11398
    Van itt valaki magyar játékgyártó(fejlesztő) cégtől?
  • RJoco
    #11397
    Nálam nem jön elő.
    De a popup tiltva van és adguard is véd.
  • Plata
    #11396
    Szerintem szándékosan szīvatnak.
    Időnként előfordul ilyen,de máskor a modik helyre hozzák.
    Most nem nagyon akarják.
    Már rég rossz.
    Mobilról fórumozz.
    Azon nemjön elő.
  • lammaer
    #11395
    Az hogy minden topikban fejön a GDPR popup majd az elfogadmora bejön a disney hirdetés oldala - na az véletlen vagy igy generáltatják velünk a hirdetési bevételt?
  • RJoco
    #11394
    Pont ugyanattól, amitől a háttérképek sem látszódnak.
    Már nem az első eset. Majd egyszer megint jó lesz. Remélhetőleg.
  • Darun
    #11393
    Az mitől van, hogy egy hozzászólásban a spoilerre kattintva nem nyitja le a fület, csak felugrik a lap tetejére, ahogy a válaszra kattintva sem csinál semmit, csak szintég ugrik egyet a kép?
  • biomage
    #11392
    nem vettem észre hogy irt valaki az üzimre na mindegy, hol tudom letölteni, amúgy steames játék, hm na mindegy megprobálok találni egy régebbi UnityPlayer.dll
  • RJoco
    #11391
    Üdv!
    A témák háttereivel mi történt megint?
    Több témát is ellenőriztem. Mindenhol csak a fehér háttér.
  • Zsombor99
    #11390
    Ha azóta omolgat össze a játékod, akkor először backup-olj egyet a mostani dll-ből (hogy vissza tudd állítani, ha kellene), utána próbálj meg letölteni egy korábbi dll verziót, amit felülírással másolj be a megfelelő helyre, ha a játékban van, akkor oda.
  • biomage
    #11389
    Hali

    Ez a parancs pontosan mit csinál? -force-driver-type-warp

    van egy játék ami dx11 vgán fut, és hát megy a kártyámon ami dx10.c de egy bizonyos állapotban crashel UnityPlayer.dll el windows error naplóban, ezt látom, de ha ezzel a paranccsal indítom a játékot minden rendben megy de viszont az fps szinte 10re megy le, alapból a játék 60fps megy, valaki leírná hogy ez a parancs mit csinál? mármint hogy miket kapcsol ki.
    volt egy frissítés a játékban pár hete és ez a dll is frissítve lett, és azóta csinálja a crasht
  • tandya
    #11388
    A Mozillám már jó ideje nem menti a jelszavakat és nem jövök rá,hogy miért.Mintha vmilyen progi kitörölné.Az AVG-ben már rég kivételek közé raktam a beállításokban megadtam neki a mentést.Most már nem tudom mit tegyek.Nagyon idegesítő,mert rengeteg jelszavas oldalam van.Nagyon jó lenne,ha vkinek lenne egy jó tippje.Előre is köszi! Help Me!
  • shaba23 #11387
    Mitől lehet az, hogy az Ubi accountom időnként kijelentkeztet? Megváltoztattam a jelszót is, valamint a 2 lépcsős azonosítás is be van kapcsolva. Viszont néha kitalálja, hogy akko most jelentkezzek be újra és még a remember me is be van pipálva...
  • lammaer
    #11386
    Köszi....

    Közben rátaláltunk a Fistful of Fragsra, üditő változatosság, csak a múlt héten elcseszték a botokat azt nem harcolnak csak nézik az eget :)
  • vato loco
    #11385
    OpenArena?
  • Caliph
    #11384
    kemény dió...majd töröm a fejem rajta holnap :)
  • lammaer
    #11383
    Skacok, tudtok ajánlani csapatépítés céljára olyan multiplayer - lehetőleg cooperatív játékokat, amit 6+ fő tologathat zártkörűen, botok ellen?

    A szempontok:
    - ingyenes legyen
    - munkahelyi laptopon (i7-i9, 32GB ram, de NINCS spéci videókártya) menjen

    Eddig a CS:GO-t tologattuk de már uncsi, kipróbáltuk még a Alien Swarm: Reactive Drop-ot, illetve terítéken van a Team Fortress 2 is. Ezen túl valami?
  • lammaer
    #11382
    És tényleg, köszi.
  • Caliph
    #11381
    nekem se látszódik,de ott van ,ha odaviszed fölé az egér kurzort,akkor meg lehet találni :D
  • lammaer
    #11380
    A topic favoritozó csillag csak nekem tűnt el? Se berakni se levenni nem tudok topikokat igy....
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.02.21. 19:40:20
  • mustanggt5001
    #11379
    Sziasztok.
    World of warship publik test nem indul el, segitség kellene.
  • Gorgot666
    #11378
    Sziasztok.GW2-VEL lenne problémám.Az arena net oldalárol leszedtem a játék cliensét és mikor telepíteni akarom kapcsolodási hibát ír ki.Netem van a játékot megvásároltam ugyhogy lövésem nincs hogy mi lehet a gond. Segitségeteket előre is köszönöm.
  • Alanw
    #11377
    Szerintem nézz körül Nexuson
  • Plata
    #11376
    Bocsi a de a WoW jelenleg BfA kiegnél tart,a Wotlk már vagy 10 éve volt.
    Max addont ismerek hozzá.
  • Thingi
    #11375
    Sziasztok Wotlk WoWhoz keresek Vendor hacket tudna valaki segíteni?
  • deanwnchstr
    #11374
    Üdv!

    Gta Vice Cityvel szerettem volna játszani, egy kis retro feelingként. Azonban windows 10-en nem akar elindulni, folyamatosan hibaüzenetet dob fel, hogy "cannot find 640x480 video mode." Steames verzió, vásároltam, nem kalózkodás :D Illetve végigpróbáltam mindent, a kompatibilitást megpróbáltam az összes windowssal - vista, xp, 98 stb. szóval az összes lehetőség. Telepítettem a silent patchet amivel végül elindult, de iszonyúan laggolt. A képernyőbeállításokat pedig nem tudtam levenni 1366x768-ról, és ezt pár alkalommal megismételte majd azóta a játék sem indul el, de már hibaüzenetet sem ír, egyszerűen csak 2-3 mp-el a kezdőképernyő után kidob. Valamilyen ötlet, illetve valakinek hasonló probléma? Előre is köszönöm a választ! :)
  • Tuvok #11373
    Üdv
    Avorion játék topikját keresném, úgy tudtam van, de a kereső nem adja ki.
  • Dzsí Pí
    #11372
    jogos, csak azért gondoltam mert ugye a gogos játékok a gog telepitöjével jönnek ki(pl torrenten) plusz ugye másolás védelem sincs bennük. szal elvileg crack, modositás nincs bennük
  • Plata
    #11371
    Szerintem warezolt játékot nem lehet hozzáadni.
    Elég nagy hülyeség lenne ha lopott játékot is hozzá lehetne adni,szerintem.
  • Dzsí Pí
    #11370
    Sziasztok,
    olyat lehet-e csinálni hogy torrent-ről letöltök egy gog-os játékot, majd telepítés után a gog profilomhoz hozzáadom? találtam olyan gombot h scan folders for gog games, de sem a telepítés helyét megadva sem a setup mappát megadva nem integrálta be a játékot.
  • Caliph
    #11369
    üdv! egy videót keresek: egy vörös hajú sexi csaj táncol lil wayne és drake she will című számára,jack daniels es üveggel :D az istenárt nem találom már meg :D ha valaki bevágja linkbe örök hálám :D
  • zitababa5
    #11368
    Ghost Recon Breakpoint ps4-en tolom. nagyon jó játék. Viszont segítséget kérek mert egy küldetésnél az egyik info investigation résznél bejött a too far you target come back felirat sárga csíkban és akármilyen új küldetést kezdek nem tűnik el, a térképen meg nem látom hol anyázik, hogy a célponton túl messze van.

    Hogyan lehet eltűntetni ezt a képernyő közepén vibráló szöveget?????
    Kérlek segítsetek!
  • istvan65
    #11365
    Sziasztok!
    Lenne egy elég regi 3ds jatek ami itt van a fejembe csak nem tudom a címét, annyi jut az eszembe hogy kint jatszodik, asszem ilyen figaraval vagyok, es az egyik haztetorol repultem be egy masik epuletbe, de nem mindig tudtam repulni de ebbe nem vagyok biztos
    Ha igy tudnatok az nagyon megkoszonnem :)
    Eleg keves az informacio de hatha