11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • LeWyTy
    #11364
    Sziasztok.
    Lenne egy elég érdekes kérdésem bár picit technikai, de reméllem elfér itt.
    Van egy újonnan vásárolt 4K Samsung TV...
    Van egy Oculus Rift cv1 -em is...
    Mind a kettőnek HDMI kell, de a videókártyámon csak 1 HDMI kimenet van és 3 Displayport. (msi1070)
    Vettem egy átalakítót amivel be tudom dugni a 4K-tvt a Display portba. Direkt olyat vettem ami ""igérte"" a 4K 60Hz-et ebből csak 30Hz sikerült végül és olyan vibráló széteső kép hogy az már pofátlanság.
    EZ A KÁBEL.
    Van valami jó működő átalakító amivel a HDMI 4K-t tudom Displayportra konvertálni? Olyan minőségben mint ha csak rendes HDMI lenne. Létezik olyan egyáltalán?
    Valakinek volt ezzel tapasztalata?
    Köszi a választ.
    (Ha nagyon rosz helyen kérdeztem ezt akkor bocsi)
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.07.20. 22:25:13
  • Thingi
    #11363
    Sziasztok ismer valaki müködő hacket az Archero játékhoz?Archero
    Utoljára szerkesztette: Thingi, 2019.07.17. 15:51:21
  • Csirkemaj
    #11362
    Sziasztok!
    Segítsetek, légyszi, GTA V LSPDFR-al kapcsolatban. Szeretnék letölteni hozzá pack-eket, járműveket, de nem tudom bemásolni az alapjátékba, mert nincs se Mods, se ELS mappám. Valamit telepítéskor rontottam el? Vagy hogyan lehet ezeket a mappákat létrehozni?
    A játék maga egyébként kiválóan működik.
    Előre is köszi a segítséget!
    Vissza a tetejére
  • pitjou
    #11361
    Sziasztok! Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy a RIDE3-ban karrier módban egy futam után beadja a tuning részt, és onnan nem tudom folytatni a versenyzést, mert mindig a motorválasztást adja? Kijelölöm a mocit, de ne a versenyt adja, hanem visszadob a tuninghoz???
  • salsafun
    #11360
    Üdvözlet!
    Régi www.Majesty-products.com matricás kormányt és pedált kaptam ajándékba. Más típusszámot nem látok rajta . Xp-re keresek hozzá drivert hogy használni is tudjam.
    Tud valaki segíteni?

    Andor
    [email protected]
  • shaba23 #11359
    Megvan :)
    A konzol a ColecoVision volt és a Cosmic Avanger a játék neve
  • Xsillione #11358
    A Skramble ilyesmi volt, bár nem biztos, hasonló gáma akadt pár, itt épp C64-re volt elkövetve.
  • shaba23 #11357
    Sziasztok!
    Gyerekkoromban játszottam egy játékkal, de már nem emlékszem a gép márkájára, vagy a játék nevére sem. Az a gép volt, amivel a ready player one végén a gyerek Halliday játszott. Téglalap alapú kontroller, 0-9-ig szürke gombok és egy pici joystick. A játékban egy repülőt kellett irányítani, ami lőni és bombázni tudott, lépcsőzetes terepről lőtték ágyúkkal, meg repülők jöttek szemből. A dallamot a mai napig el tudom fütyülni :D
  • pubice
    #11356
    köszönöm!
  • josi
    #11355
    Telepíteni kell a Microsoft Games for Windows - LIVE-t
  • pubice
    #11354
    fatal error ws 10 xnet startup
  • pubice
    #11353
    sziasztok! az a problémám, hogy a GTA IV eredetiben van meg és aktiválás után nem indul, fatal error ws 10 hibát ír ki, mit csináljak?
  • pasztva1
    #11352
    Az Oblivionnal megint elkezdtem játszani, a dlc-ék és a magyarosítás is telepítve van az obse indítom a játékot, akkor egy idő múlva, általában egy mozgalmas résznél leállítja a gép, üzenetet írva, hogy a rendszer keresi a hiba megoldását. Természetesen nem talál semmit. Megtudnátok mondani mit lehet tenni, hogy ne álljon le a játék?
  • Ironman2
    #11351
    https://magyaritasok.hu/magyaritasok/the-witcher-2-assassins-of-kings/the-witcher-2-javitas/2151
  • pasztva1
    #11350
    Sziasztok! Akarok játszani a The Witcher 2 vel, de nem tudom magyarosítani. Angolul meg sajnos nem tudok. Most már tudom, hogy a játék megjelent magyarul. Tudnátok segíteni, hogy hol lehet letölteni magyarul, vagy a magyarosítást.
  • viktor25
    #11349
    Sziasztok!
    majdnem végigjártam mindent a diabló 3 ban tudom hol találhatok a cuccok, 1 kivételével ( helfire ring ) ennek az összetevői valamiféle démoni testrészekből jönnek ki legalábbis ezt írja, és 3 alkatrészt kell összeszedni, de még seemit sem találtam. Ezért fordulok hozzátok hátha ti tudtok valamit hogy hol vagy hogyan szerezhető be
  • Caliph
    #11348
    milyen egered van?
  • Jani Hun
    #11347
    Hali sracok. GW 2 fórum kicsit hallod, gondoltam beirom ide is:D, ha rosszhelyen járok törölheti a modi nyugodtan.:D
    A kovetkezo lenne a problemam. Gw 2-t elokapartam sok sok ev utan, azota egy kulso videokartyaval hasznalom a laptopot ( expresscard slottal van egy pcie dokkolom abban egy gtx950 ). Nos... Skyrim, LoL, BF4, es a gw 2 is 50-60 fps el megy.. na a gw2 nel az a problema hogy egyhelyben allva, egyenesen futva semmi baja stabil a jatek, nade amint elforgatom a kamerat leesik 10-15 fpsre. Utana neztem mar, de semmilyen mukodo megoldast nem talaltam ,(irtak hogy az eger polling? rate-jet alitsam at, de az se megoldas mert ha billzettel mozgok akkor is leesik. )
    A csavar az egeszbe hogy ha kulso videokartya nelkul jatszok a gw-vel semmi baja...(semmi más játékkal nemvolt még iylen problémám.) Valaki tapasztalt mar hasonlot?
  • Gilmoor
    #11346
    A baj a topic alapjaival van. Csak az jön ide, akinek kérdése van. Akinél a válasz van, az miért jönne ide? (ha csak nincs neki is kérdése...)
  • pasztva1
    #11345
    Szaisztok!
    Segítségeteket kérem egy régi játék az Enklave cheat kódjainak a beírásához. Az interneten leírtakat végig csináltam, de nem akar működni. Nem tudom vajon mit írtam el. Kérem segítsetek egy kicsit előre is köszi.
  • akyyy
    #11344
    megvan, Caffeine
  • akyyy
    #11343
    tuti nem vitték végig, csal bele néztek az elejébe, még a streamelések előtt. bár az is lehet hogy nem is ők voltak hanem más csatorna... annyira zavaró, hogy tisztán emlékszek a pályára, ott szenvedtem , alig tudtam kijutni a legelső szobából :D aztán már jöttek a nagyobb terek, folyosók.
    gyanús a prey, de tán nem volt ilyen nagy AAA jatek hanem kb semmibe vesző valami, azért is nem találhatom.
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2018.03.17. 12:37:26
  • genndy
    #11342
    Prey (2017). Vagy lehet a Doom (2016) is, az is elég piros. TheVR végigjátszások, ha végigvitték.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2018.03.17. 11:27:01
  • akyyy
    #11341
    pollenre nagyon hasonló, de nem az volt, illetve a soma sem.
    arra emlékszem, hogy valami brutál gépigénye volt/van,
  • genndy
    #11340
    P.O.L.L.E.N., esetleg S.O.M.A.
  • akyyy
    #11339
    Keresnék egy játékot. Nem az a hű de régi de nem is mostani ( 2-5 éves), scifi FPS, egy űrhajón ébredünk, minden csupa piros fényü, ablakok nincsennek, egy szobából kell először valahogy kijutnunk. Főleg a pirosa szín dominált emlékeim szerint.

    Hogy most walking sim, vagy más, nem emlékszem. Volt egy kis horroros beütése is.
    tán thevr-nál volt fent róla videó, de most sehol sem találom.

  • Agaba72
    #11338
    Hehe.......ez ugye vicc akart lenni?
    Kb. pont senki nem kap itt segitséget, választ a kérdéseire.
  • Ottokach
    #11337
    Sziasztok!
    Orulok hogy megtalaltam ezt az oldalt! Atolvastam egy par topic-ot es jo tudni hogy ilyen segitokesz emberek vannak itt :)
  • Ironman2
    #11336
    Nem tudom jó helyre írok-e.Egy érdekes jelenség van nálam,már évek óta,de csak az válaszoljon aki tud rá magyarázatot is adni.Arról lenne szó,hogy jópár multis játékban,mikor a szerverkereső lobbyban böngészek,akkor egyszerűen pár perc után elszáll a netem,és elég lassan áll vissza.Ahogy írtam,több játéknál is előfordul az eset,és nagyon bosszantó a dolog.Mitől lehet ez?
  • 11awalker
    #11335
    Sziasztok!
    Sajna az van, hogy nem tudok belépni a Uplay fiókomba a kétlépcsős azonosítás miatt, hiába írom be a kódot amit a telefonom ad ki egyiket sem fogadja el. Valakinek van valamilyen ötlete, hogy mit tudnék csinálni vele!? Írtam a supportnak is de semmilyen választ nem adnak, bár az van kiírva, hogy dolgoznak rajta.
    Segítséget előre is köszönöm.
  • zitababa5
    #11334
    Segítséget kérek....
    Az Assassin Creed Origins -al játszom. Szuper a játék, de elakadtam.
    13-as szinttel egy 18-as szintű pályán vagyok és sajnos nem bírom legyőzni a harcosokat, nagyon kemények.
    Visszalépnék, hogy keressek még quest-ket, hogy a szintemet feljebb tornásszam, de nem engedi a játék, mert a küzdelem közben vagyok.
    Mit csinálhatok????
    Tud vki segíteni?

    zita
    Utoljára szerkesztette: zitababa5, 2017.11.02. 11:50:17
  • osimandias88
    #11333
    Sziasztok! A napokban elkezdtem játszani a Fifa 18-al. A játék elindítása után rögtön kilépett a "getdeviceRemovedreason és az "dxgi_error device hung gpu hibaüzenettel. Elvileg minden driverből és illesztőprogramból a legfrissebb van fent, ezért nem értem, hogy miért nem tudok vele játszani. Előre is köszönöm a segítséget.
  • Pityu83
    #11332
    Valakinek nincs meg véletlenül a Wolfenstein The Old Blood magyarítás?
  • RJoco
    #11331
    Sziasztok!
    Miért van az, hogy mikor linkről jövök ide egy témába, akkor úgy jelzi, hogy be vagyok lépve, megírom a hsz-t, majd küldés gombnál elküld egy másik oldalra és onnan kezdve nem vagyok belépve?
    Igencsak idegesítő a dolog, mert újra kell írnom a hsz-t. Már hónapok óta csinálja.
    A sütik engedélyezve vannak és a bejelentkezésnél is kipipálom, hogy maradjak úgy.
    Ahogy észrevettem, 24 óra után dob ki a rendszer. Tavasszal még nem volt ilyen.
    Van valami megoldás rá?
  • Hayako
    #11330
    Sziasztok! Már egy topikban jeleztem, de gondoltam itt is megkérdezem, hátha tud valaki segíteni. Most bukkantam rá a Dead Mountaineer's Hotel című játékra, nagy nehezen sikerült is letöltenem, de sajnos angolul, ahhoz viszont nem jó a magyarítás telepítő. Akinek megvannak a magyar nyelvi fájlok, el tudná nekem küldeni? Nagyon nehezen találtam meg ezt az angol verziót is, a németet meg szinte lehetetlen fellelni, még a címe alapján is. Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni.
  • Caliph
    #11329
    üdv!
    A zene címe/előadója érdekelne ami ez alatt a coub alatt szól!
    Köszi

    zene?
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2017.09.18. 22:14:50
  • Plata
    #11328
    Sziasztok,nem tudjátok mi a fene baja az SG fórumnak?Pár napja számítógépről nem tudok simán feljönni,csak mobilról,ha pc-ről indítom el akkor ez jön be majd error:
    https://sg.hu/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/web/supergamez/web/html/forum/temak/2


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.09.06. 18:34:38
  • szaja24
    #11327
    Sziasztok.A problémám az lenne,hogy pár éve megvettem a Witcher 2 játékot többször játszottam is vele ,gondoltam megint feltelepítem ,de nem fogadja el a termékazonosítót,nem értem mi lehet,segítséget kérnék.Köszönöm
  • etejedu
    #11326
    Sziasztok!
    Valamiért mobilon nem lehet keresi!
    Squad nevű játék fórumát szeretném elérni!
    Tudná valaki linkelni?
    Előre is köszönöm!
  • Ryder159
    #11325
    Az a 90 az 900 akart lenni