11377

A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.

Kösz.

• Alanw
    Szerintem nézz körül Nexuson
  • Plata
    Bocsi a de a WoW jelenleg BfA kiegnél tart,a Wotlk már vagy 10 éve volt.
    Max addont ismerek hozzá.
  • Thingi
    Sziasztok Wotlk WoWhoz keresek Vendor hacket tudna valaki segíteni?
  • deanwnchstr
    Üdv!

Gta Vice Cityvel szerettem volna játszani, egy kis retro feelingként. Azonban windows 10-en nem akar elindulni, folyamatosan hibaüzenetet dob fel, hogy "cannot find 640x480 video mode." Steames verzió, vásároltam, nem kalózkodás :D Illetve végigpróbáltam mindent, a kompatibilitást megpróbáltam az összes windowssal - vista, xp, 98 stb. szóval az összes lehetőség. Telepítettem a silent patchet amivel végül elindult, de iszonyúan laggolt. A képernyőbeállításokat pedig nem tudtam levenni 1366x768-ról, és ezt pár alkalommal megismételte majd azóta a játék sem indul el, de már hibaüzenetet sem ír, egyszerűen csak 2-3 mp-el a kezdőképernyő után kidob. Valamilyen ötlet, illetve valakinek hasonló probléma? Előre is köszönöm a választ! :)
  • Tuvok #11373
    Üdv
    Avorion játék topikját keresném, úgy tudtam van, de a kereső nem adja ki.
  • Dzsí Pí
    jogos, csak azért gondoltam mert ugye a gogos játékok a gog telepitöjével jönnek ki(pl torrenten) plusz ugye másolás védelem sincs bennük. szal elvileg crack, modositás nincs bennük
  • Plata
    Szerintem warezolt játékot nem lehet hozzáadni.
    Elég nagy hülyeség lenne ha lopott játékot is hozzá lehetne adni,szerintem.
  • Dzsí Pí
    Sziasztok,
    olyat lehet-e csinálni hogy torrent-ről letöltök egy gog-os játékot, majd telepítés után a gog profilomhoz hozzáadom? találtam olyan gombot h scan folders for gog games, de sem a telepítés helyét megadva sem a setup mappát megadva nem integrálta be a játékot.
  • Caliph
    üdv! egy videót keresek: egy vörös hajú sexi csaj táncol lil wayne és drake she will című számára,jack daniels es üveggel :D az istenárt nem találom már meg :D ha valaki bevágja linkbe örök hálám :D
  • zitababa5
    Ghost Recon Breakpoint ps4-en tolom. nagyon jó játék. Viszont segítséget kérek mert egy küldetésnél az egyik info investigation résznél bejött a too far you target come back felirat sárga csíkban és akármilyen új küldetést kezdek nem tűnik el, a térképen meg nem látom hol anyázik, hogy a célponton túl messze van.

Hogyan lehet eltűntetni ezt a képernyő közepén vibráló szöveget?????
    Kérlek segítsetek!
  • istvan65
    Sziasztok!
    Lenne egy elég regi 3ds jatek ami itt van a fejembe csak nem tudom a címét, annyi jut az eszembe hogy kint jatszodik, asszem ilyen figaraval vagyok, es az egyik haztetorol repultem be egy masik epuletbe, de nem mindig tudtam repulni de ebbe nem vagyok biztos
    Ha igy tudnatok az nagyon megkoszonnem :)
    Eleg keves az informacio de hatha
  • LeWyTy
    Sziasztok.
    Lenne egy elég érdekes kérdésem bár picit technikai, de reméllem elfér itt.
    Van egy újonnan vásárolt 4K Samsung TV...
    Van egy Oculus Rift cv1 -em is...
    Mind a kettőnek HDMI kell, de a videókártyámon csak 1 HDMI kimenet van és 3 Displayport. (msi1070)
    Vettem egy átalakítót amivel be tudom dugni a 4K-tvt a Display portba. Direkt olyat vettem ami ""igérte"" a 4K 60Hz-et ebből csak 30Hz sikerült végül és olyan vibráló széteső kép hogy az már pofátlanság.
    EZ A KÁBEL.
    Van valami jó működő átalakító amivel a HDMI 4K-t tudom Displayportra konvertálni? Olyan minőségben mint ha csak rendes HDMI lenne. Létezik olyan egyáltalán?
    Valakinek volt ezzel tapasztalata?
    Köszi a választ.
    (Ha nagyon rosz helyen kérdeztem ezt akkor bocsi)
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.07.20. 22:25:13
  • Thingi
    Sziasztok ismer valaki müködő hacket az Archero játékhoz?Archero
    Utoljára szerkesztette: Thingi, 2019.07.17. 15:51:21
  • Csirkemaj
    Sziasztok!
    Segítsetek, légyszi, GTA V LSPDFR-al kapcsolatban. Szeretnék letölteni hozzá pack-eket, járműveket, de nem tudom bemásolni az alapjátékba, mert nincs se Mods, se ELS mappám. Valamit telepítéskor rontottam el? Vagy hogyan lehet ezeket a mappákat létrehozni?
    A játék maga egyébként kiválóan működik.
    Előre is köszi a segítséget!
    Vissza a tetejére
  • pitjou
    Sziasztok! Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy a RIDE3-ban karrier módban egy futam után beadja a tuning részt, és onnan nem tudom folytatni a versenyzést, mert mindig a motorválasztást adja? Kijelölöm a mocit, de ne a versenyt adja, hanem visszadob a tuninghoz???
  • salsafun
    Üdvözlet!
    Régi www.Majesty-products.com matricás kormányt és pedált kaptam ajándékba. Más típusszámot nem látok rajta . Xp-re keresek hozzá drivert hogy használni is tudjam.
    Tud valaki segíteni?

Andor
    [email protected]
  • shaba23 #11359
    Megvan :)
    A konzol a ColecoVision volt és a Cosmic Avanger a játék neve
  • Xsillione #11358
    A Skramble ilyesmi volt, bár nem biztos, hasonló gáma akadt pár, itt épp C64-re volt elkövetve.
  • shaba23 #11357
    Sziasztok!
    Gyerekkoromban játszottam egy játékkal, de már nem emlékszem a gép márkájára, vagy a játék nevére sem. Az a gép volt, amivel a ready player one végén a gyerek Halliday játszott. Téglalap alapú kontroller, 0-9-ig szürke gombok és egy pici joystick. A játékban egy repülőt kellett irányítani, ami lőni és bombázni tudott, lépcsőzetes terepről lőtték ágyúkkal, meg repülők jöttek szemből. A dallamot a mai napig el tudom fütyülni :D
  • pubice
    köszönöm!
  • josi
    Telepíteni kell a Microsoft Games for Windows - LIVE-t
  • pubice
    fatal error ws 10 xnet startup
  • pubice
    sziasztok! az a problémám, hogy a GTA IV eredetiben van meg és aktiválás után nem indul, fatal error ws 10 hibát ír ki, mit csináljak?
  • pasztva1
    Az Oblivionnal megint elkezdtem játszani, a dlc-ék és a magyarosítás is telepítve van az obse indítom a játékot, akkor egy idő múlva, általában egy mozgalmas résznél leállítja a gép, üzenetet írva, hogy a rendszer keresi a hiba megoldását. Természetesen nem talál semmit. Megtudnátok mondani mit lehet tenni, hogy ne álljon le a játék?
  • Ironman2
    https://magyaritasok.hu/magyaritasok/the-witcher-2-assassins-of-kings/the-witcher-2-javitas/2151
  • pasztva1
    Sziasztok! Akarok játszani a The Witcher 2 vel, de nem tudom magyarosítani. Angolul meg sajnos nem tudok. Most már tudom, hogy a játék megjelent magyarul. Tudnátok segíteni, hogy hol lehet letölteni magyarul, vagy a magyarosítást.
  • viktor25
    Sziasztok!
    majdnem végigjártam mindent a diabló 3 ban tudom hol találhatok a cuccok, 1 kivételével ( helfire ring ) ennek az összetevői valamiféle démoni testrészekből jönnek ki legalábbis ezt írja, és 3 alkatrészt kell összeszedni, de még seemit sem találtam. Ezért fordulok hozzátok hátha ti tudtok valamit hogy hol vagy hogyan szerezhető be
  • Caliph
    milyen egered van?
  • Jani Hun
    Hali sracok. GW 2 fórum kicsit hallod, gondoltam beirom ide is:D, ha rosszhelyen járok törölheti a modi nyugodtan.:D
    A kovetkezo lenne a problemam. Gw 2-t elokapartam sok sok ev utan, azota egy kulso videokartyaval hasznalom a laptopot ( expresscard slottal van egy pcie dokkolom abban egy gtx950 ). Nos... Skyrim, LoL, BF4, es a gw 2 is 50-60 fps el megy.. na a gw2 nel az a problema hogy egyhelyben allva, egyenesen futva semmi baja stabil a jatek, nade amint elforgatom a kamerat leesik 10-15 fpsre. Utana neztem mar, de semmilyen mukodo megoldast nem talaltam ,(irtak hogy az eger polling? rate-jet alitsam at, de az se megoldas mert ha billzettel mozgok akkor is leesik. )
    A csavar az egeszbe hogy ha kulso videokartya nelkul jatszok a gw-vel semmi baja...(semmi más játékkal nemvolt még iylen problémám.) Valaki tapasztalt mar hasonlot?
  • Gilmoor
    A baj a topic alapjaival van. Csak az jön ide, akinek kérdése van. Akinél a válasz van, az miért jönne ide? (ha csak nincs neki is kérdése...)
  • pasztva1
    Szaisztok!
    Segítségeteket kérem egy régi játék az Enklave cheat kódjainak a beírásához. Az interneten leírtakat végig csináltam, de nem akar működni. Nem tudom vajon mit írtam el. Kérem segítsetek egy kicsit előre is köszi.
  • akyyy
    megvan, Caffeine
  • akyyy
    tuti nem vitték végig, csal bele néztek az elejébe, még a streamelések előtt. bár az is lehet hogy nem is ők voltak hanem más csatorna... annyira zavaró, hogy tisztán emlékszek a pályára, ott szenvedtem , alig tudtam kijutni a legelső szobából :D aztán már jöttek a nagyobb terek, folyosók.
    gyanús a prey, de tán nem volt ilyen nagy AAA jatek hanem kb semmibe vesző valami, azért is nem találhatom.
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2018.03.17. 12:37:26
  • genndy
    Prey (2017). Vagy lehet a Doom (2016) is, az is elég piros. TheVR végigjátszások, ha végigvitték.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2018.03.17. 11:27:01
  • akyyy
    pollenre nagyon hasonló, de nem az volt, illetve a soma sem.
    arra emlékszem, hogy valami brutál gépigénye volt/van,
  • genndy
    P.O.L.L.E.N., esetleg S.O.M.A.
  • akyyy
    Keresnék egy játékot. Nem az a hű de régi de nem is mostani ( 2-5 éves), scifi FPS, egy űrhajón ébredünk, minden csupa piros fényü, ablakok nincsennek, egy szobából kell először valahogy kijutnunk. Főleg a pirosa szín dominált emlékeim szerint.

Hogy most walking sim, vagy más, nem emlékszem. Volt egy kis horroros beütése is.
    tán thevr-nál volt fent róla videó, de most sehol sem találom.

• Agaba72
    Hehe.......ez ugye vicc akart lenni?
    Kb. pont senki nem kap itt segitséget, választ a kérdéseire.
  • Ottokach
    Sziasztok!
    Orulok hogy megtalaltam ezt az oldalt! Atolvastam egy par topic-ot es jo tudni hogy ilyen segitokesz emberek vannak itt :)
  • Ironman2
    Nem tudom jó helyre írok-e.Egy érdekes jelenség van nálam,már évek óta,de csak az válaszoljon aki tud rá magyarázatot is adni.Arról lenne szó,hogy jópár multis játékban,mikor a szerverkereső lobbyban böngészek,akkor egyszerűen pár perc után elszáll a netem,és elég lassan áll vissza.Ahogy írtam,több játéknál is előfordul az eset,és nagyon bosszantó a dolog.Mitől lehet ez?