190
  • MacrosTheBlack
    #190
  • droland
    #189
    Én érveltem, ezt várom viszont, nem várok többet szerintem egy puszta átlag IQ szintnél... de alattit nem várok...
  • MacrosTheBlack
    #188
    Hát te?
  • droland
    #187
    "nem igy gondolom senki nem hülye aki pécén játszik csak szerintem kényelmetlen stb"

    Próbáljuk meg anyázás nélkül

    Ez a vita főleg azért meddő, mert:
    Én pl. szeretem máig a tejberiszt XY utálja, most akkor mondjam, hogy hülye? Nem, csak kinek a pap, kinek a papné.

    De lényegében a fenn idézet dologhoz csak annyit szeretnék mondani, hogy ez a kényelmetlen sem túl jó, mert hasonlóan az XBOX-hoz, vagy PS2-höz, ha az ember megveszi a játékot, felrakja és menni fog. LEGALÁBBIS NÁLAM EZ ÍGY MŰKÖDIK. Akinél nem, annál csak röviden: kimeríti a nem hozzáértés fogalmát.

    A másik pedig az, hogy én anno vettem egyszer egy gamepadot, kipróbáltam már csak azért is autóshoz, rpg-hez, fps-hez, és marhára nem állt rá a kezem, de NEM AZÉRT SZERINTEM MERT BÉNA VAGYOK, hanem egyszerűen azért, mert megszoktam a bill+egeret.

    Mellékesen szerinten pl. rpg-hez és fps-hez szerintem FŐLEG AZ EGÉR MIATT máig jobb megoldás a bill+egér, mint a pad, DE MONDOM, SZERINTEM EZ CSAK MEGSZOKÁS KÉRDÉSE.

    Még annyi jutott eszembe, hogy ha kijön pl. egy olyan repülős szimulátor program, ami szó szerint próbálja leutánozni a repülőt, hogy van rajta 80 gomb minimum, akkor a gamepados megoldás ismételten problémákat vet fel.

    CSAK ÉRVELNI PRÓBÁLTAM!
  • Zsoltika 007
    #186
    Bagoly mondja verébnek...
    Nem unod még?
  • MacrosTheBlack
    #185
    Biztos továbbadtad, csak a kötözködést tartottad meg. :)
  • dez
    #184
    Nekem nincs is konzolom. :P
  • MacrosTheBlack
    #183
    Szerintem meg ő engem. Meg te is. Úgy látszik ezt a viselkedést is adják a konzolok mellé.
  • dez
    #182
    Szerintem te meg direkt provokálod...
  • jimmy127
    #181
    x-boxos
  • Tomalak
    #180
    Amugy te box vagy ps párti vagy inkább?
  • h4x0r
    #179
    Már ne haragudj, de az utolsó 10 üzeneted anyázás volt.
  • MacrosTheBlack
    #178
    Akkor minek pofázol folyton hozzám?
  • jimmy127
    #177
    nem igy gondolom senki nem hülye aki pécén játszik csak szerintem kényelmetlen stb.. leírtam pár hozzászolásal előtt.
  • jimmy127
    #176
    és nem vagyok kiváncsi se a hozzászolásaidra se a véleményedre!
  • jimmy127
    #175
    igazán ezt az örömet nem adom meg neked!
  • MacrosTheBlack
    #174
    Szerencséd hogy valamelyik mod büntipont osztás nélkül moderálta ki innen az anyázásaidat, különben már rég összejött volna az 5 pontod,, és viszlát. De ha így folytatod a kötözködést és személyeskedést, ez is hamar össze fog jönni neked, és végre megszabadulunk tőled.
  • Tomalak
    #173
    Én csak azt ne mértem miért kell alapjaiban lehülyézni mindenkitaki pc n játszik, a véleményed azon részével hogy szerinted nem jó illetve te nem szereted azzal semmi bajom, de azzal hogy aki nem igy gondolja teljesen hülye na az már sértő rámnézve is.
  • droland
    #172
    h4xor az alapvető probléma az az, hogy jimmy127 szerint a PC TÖKÉLETESEN ALKALMATLAN játszani....

    Mert szerinte ez így van!
  • droland
    #171
    jimmy127 pl. a worms sorozattal mi a baj? NEM ARANYOS VOLT? :)
  • h4x0r
    #170
    Nemtom, én eddig azt hittem, hogy a Linux vs. Windows viták a gázosak. De már rájöttem, hogy nem...
  • jimmy127
    #169
    de elfogult konzolos vagyok és pécével csak a játékok terén van bajom amugy semmi egyéb gondom nincs a pécével!és van fingom a pécés játékokról de köszönöm szépen többet nem kérek belőle.
  • jimmy127
    #168
    http://www.sg.hu/cikkek/41044 tessék itt a válaszom én nem kötekedni akarok hanem csak elmondani a véleményemet.itt megtalálhatjátok mackroska elfogultságát.
  • Tomalak
    #167
    Az elfogultnak számít aki csak azt használ? Akkor megint érvénybe lép a kérdésem..
  • droland
    #166
    Te pedig egy nem elfogult konzolos vagy...
  • jimmy127
    #165
    elfogult pécésekre értettem de nektek már beindult a fantáziátok.
  • Tomalak
    #164
    " ti pécések " jimmy Te teljesen bolond vagy ??????? Hogy lehet ilyet írni? Ha jön egy csaj az életetdben aki rohadt jól néz ki meg nagyon bejön ugy ahogy van és pct használ teszem azt, kirugod a fenébe?? Kicsit korlátozott világban élsz.
  • jimmy127
    #163
    hát én nem ba..tam rá egy fél éve vettem ausztriába semmi baja tökéletesen műkődik egyszer sem fagyott le.ez van.
  • droland
    #162
    "ez konzolos hír senki nem kiváncsi a pécésekre" ettől függetlenül te hajtod a vizet a többi rovatban is :)

    "ez akkor egy baromság nem szarik be semmi ez nem pécé hogy mindenhéten viheted a szervizbe.ez konzol jól műkődik meg attól függ hol veszed meg.pécével jobban ráb..szol"

    Szerintem meg bármiből vehecc trét, és viheted vissza, te elfogult vagy, én bevallom, hogy BÁRMIBŐL ki lehet fogni rosszat... te nem!

    Szerinted én hetente megyek szervízbe? :)

    De ha már így leszidtad a PC-t, erre azt mondom, hogy ÍGY JÁRTAK az új xbox-al akik így jártak... probléma, probléma, probléma...

    De még 1x mondom: az, hogy valamiből nincs hibás, az önmagában hülyeség!
  • jimmy127
    #161
    nem kopok le mert ez konzolos hír te csak irj a pécésekéhez senki nem kiváncsi a hülye pécédre!
  • jimmy127
    #160
    ez konzolos hír senki nem kiváncsi a pécésekre
  • MacrosTheBlack
    #159
    Ha ettől lekopsz végre, akkor igen, tekintsd annak!
  • jimmy127
    #158
    miért ez a te topikod?
  • MacrosTheBlack
    #157
    Akkor menj és keresd meg, legalább addig se spammeled szét a topikot!
  • jimmy127
    #156
    hé mackroska elgurult a gyógyszered
  • MacrosTheBlack
    #155
    Azt csinálod kezdetek óta (még a szövegemet is csak lopni tudod, eredeti ötleted sincs). De már nem sokáig, remélhetőleg egy mod is megunja az állandó anyázásodat, kötözködésedet számtalan topikon keresztül, és jól kibannol. Én már meguntam a hülyeséged, kisgyerek.
  • jimmy127
    #154
    óvoda macroska
  • MacrosTheBlack
    #153
    hogy a hígagyúzásért és a többi személyeskedésedért végre bannoljon már valaki téged!
  • jimmy127
    #152
    ez akkor egy baromság nem szarik be semmi ez nem pécé hogy mindenhéten viheted a szervizbe.ez konzol jól műkődik meg attól függ hol veszed meg.pécével jobban ráb..szol

    Faszszopó jimmy.szóljon valaki a moderátoroknak.
  • MacrosTheBlack
    #151
    egyszer megveszed és nem kell rá töbször költeni

    Csak 17k-s játékokra, meg szervizelésre, mert hol a dvd olvasó szarik be, hol a táp, hol meg a többi része.

    higagyu macros

    Faszszopó jimmy.