25
  • ExE
    #25
    Aha,értem.Ennyi erővel én lehetnék salakmotoros világbajnok is ha akarnék...Egyébként ez ugyanolyan sport mint a futball vagy a kosár.E-sportnak nevezik,nem tudom hallottál-e már róla.Napi 5 órát gépezik?És aki napi 5 órát focizik,kosarazik vagy atlétikázik annak marad ideje a tanulásra?Különben is honnan tudod,hogy nem tannul jól?Egyébként te valószínűleg még nem tudod milyen érzés a dobogó legfelső fokán állni(én sem tudom bevallom őszintén)és Magyarországot képviselni külföldön egy sportágban.Ráadásul világkupán!Na ezért simán megéri a napi 5 óra.Legközelebb gondolkozz el azon,hogy miket írsz(ne értsd félre nem szidni akarlak,csupán szeretném ha egy kicsit másképp néznéd a dolgokat).
  • Sippie
    #24
    nekem nem tűnt fel hogy felvágott vele a srác. Az hogy kirakták hírbe szerintem nem az ő követelésére történt :P
  • zsoltgsm
    #23
    www.fifahungary.com
    itt lvashátjátok ki is nyerte meg, vmmi mokosg a neve
  • Luminas
    #22
    "10K" - 10 000 éve.
    Csak ha nem lenne egyértelmű valakinek ^^
  • Luminas
    #21
    "Jól toljáka fifa-t. Nah és? Ettől még semmi fontos eredményt nem tudnak felmutatni az életükben. Bárki megtudja tanulni, ha elég időt szán rá."
    Pont mint bármi mást. Ergo ne csináljunk semmit, mert más is megtudja csinálni, ha akarja...
  • Luminas
    #20
    Személyesen én utálom a Fifát (meg az összes sportjátékot), de nem igazán értem, szerintetek miért becsülendő meg jobban az, aki mondjuk boxol, mint aki FIFA-ban világbajnok (bár ugye erről még szó sincs ennél a srácnál).
    A számítógépes játékok (ezen a szinten) már messze nem abból állnak, hogy nyomogatod a billentyűzet gombjait, vagy a kontrollert, akárcsak a box nem abból áll egy bizonyos szint után, hogy ütöd ahol éred..
    Egyébként meg ez a "való életben" mit tud felmutatni nagyon relatív fogalom. 10K biztos ugyanígy panaszkodtak arról, ha valaki a költészetbe fektette idejét. "Mi lesz így a világból, ha már nem is a fizikai erő alapján mérik a becsületet"..
  • Rayden14
    #19
    KI nyerte mi a neve jöjön csak....
  • Goth
    #18
    Valahogy úgy
  • Darth Sith
    #17
    dejó nekik. Jól toljáka fifa-t. Nah és? Ettől még semmi fontos eredményt nem tudnak felmutatni az életükben. Bárki megtudja tanulni, ha elég időt szán rá. 14 léves korban inkább tnaulni kéne, mert begyepesedett hülye gyerek marad.
  • Darth Sith
    #16
    "napi 5 órát tölt el játékkal."
    ez beteges. Mikor tanul, mikro sportol?... Én is szeretek játszani, de ha hetente játszom ennyit, akkor már boldog vok, mert nincs többre időm..
  • Testudolius
    #15
    Szerintem azért ijesztő, hogy egy 15 éves gyerek mindennap 5 órát ül bármi előtt, az már durva függőség. Persze nem ismerem, szóval ki tudja...
  • zsozeee
    #14
    Goth: te nagyon feketén látod a dolgokat. Nem akarok pszichológust játszani, de valami nincs rendben... Sztem abszolút tökjó dolog játszani, meg az is, amikor az emberek összemérik tudásukat. Mér ne? Miért lenne baj? Senki se mondta hogy ez határoz meg egy embert... Ez csak egy dolog. Jól érzik magukat, játszanak, és ez a lényeg. Meg persze a legjobb kap valamit, de ez igy van rendjén. Ha nem is kapna, az se lenne sztem gáz. Ez szórakozás, még mindig. És az is marad.
  • vegesm
    #13
    hát ennyi erővel az olimpia is totál felesleges...
  • Goth
    #12
    Hát persze hogy ez a lényeg. Mert egy ember értékét az határozza meg, hogy milyen jól tud fifázni.
  • SASI
    #11
    Minda 3 gyereket ismerem netről, 2-t még msn-en is, jáccottam is velük, és én is azon a véleményen vagyok hogy az itt fikázókat szarrá vernék és pont pc-n, mert ők sem xboxon kezdték, arra csak volt nekik egy kis felkészulési idő.
  • Ma2ska
    #10
    Az itt fikázókat a csávó valószinüleg széjjelalázná FIFA ban, ez a lényeg azt hiszem..
  • Davidus
    #9
    tuc rola...
  • Atees1987
    #8
    HAJRÁ LILÁK!!!
    Kiaz a Harsányi Levente???
  • Goth
    #7
    Tood van olyan hogy Válasz gomb.
    ha az #5-ös üzenetemet feltétlenül neked szántam volna, rákattintottam volna.
  • year
    #6
    hey kung fu kölök!!! amugy nem látod a szmájlimat majd máskor küldök 1 kilot baszki .
    amugy imádom a fifát és az igazi focit is ifiben játszok.
  • Goth
    #5
    A kis pöcs... Meg sok gagyi fejű hát beszarás :D
    Utálom ha valaki felvág azzal hogy hogyan játszik egy játékkal , ennél már csak azt utálom jobban, ha a billentyűnyomogatást díjazzák is.
    Ez a jövő, 100 év se kell, mindenki le fogja szarni, hogy mit tud egy illető a való életben felmutatni. Lassan már boxolók is csak virtuálisan lesznek. Persze még messze állunk ettől, ha be is fog következni, de inkább ne legyen igazam. :/
  • Goth
    #4
    "A szármérkőzést"
    egy t lemaradt =)
  • year
    #3
    mit mutassak?
  • stung
    #2
    de tuc rola valamit mtatni
  • year
    #1
    jöjjön csak fel ez a kölök a mircre szétalázom fifában. persze pc-n ;)