13
  • G0blin
    #13
    de a csúcs az interaktív vécépapír lesz, míg szarsz, megnézed az íméleidet rajta, aztán kitörlöd a segged, végül elküldö izé lehúzod
  • G0blin
    #12
    Remek, végre fogunk tudni csákót hajtogatni az RTL klub-ból
  • ViperNet
    #11
    Képzelj el egy olyan mobil eszközt (kisebb a laptopnál, kb akkora, mint egy PDA, vagy mobilteló), aminek a képernyőjét széthúzva nagyobb képen videótelefonálhatsz, internetezhetsz, vagy akár filmet is nézhetsz. (közeli (20éven belül) jövő)
  • smv
    #10
    Ja énis. Bár még vagy 100 év, mire itt is kapható lesz. :(((
  • FTeR
    #9
    :DDDD

    jó a cucc, de az ePapírt jobban várom :)
  • kukacos
    #8
    Hát én nem sok értelmét látom az egésznek. Elég ritkán szoktam gyűrögetni a monitort.
  • Librarian
    #7
    Mibe, hogy olyan sátrakat fognak árulni pár éven bellül, amelyekbe bele lesz az oladukba építve ez a kijelző? :)p Csak rádugod a sátrat a laptopra és mozizhat az egész tábor! :))))
  • Mr_Rob
    #6
    Na tessék. Már megint nem sík a képernyő
  • roliika
    #5
    Olcsók ezek..azért ilyen gagyik...végcél a tömegtermelés. Nem drágább mint a TFT....végülis csak műanyag...Tft-ben üveg is van...szép lesz....sörös dobozokon mennek majd a mosópor reklámok, szerintem ez max 3 év még, de ez tényleg max.:-) Ezek a jóslatok be szoktak jönni,anno az MMS és videótelefonálás miatt is kiröhögtek pár éve.
  • tehen_m
    #4
    "de ennek továbbfejlesztett verziói nagy változásokat fognak hozni"

    Erre a célra IS van már jobb kijelző.(nem TFT)
  • craesh
    #2
    ez még annyira nem, de ennek továbbfejlesztett verziói nagy változásokat fognak hozni. Tényleg eszméletlen sok helyen fel lehet ezeket majd használni. Főleg reklám célokra sajnos.

    Hát nem tudom előállításuk mennyibe kerül, dehogy az ára duplája lesz a mostani lcd-knek az biztos.
  • CsabiDuke
    #1
    Na lassan összehajtható lcd lesz, egy laptopnak 21 colos kijelzóvel :D