28
  • Kongy
    #28
    KI ÍRTA EZT A CIKKET??? Nos,egy kis felvilágosítás:
    1. Jack Driscoll NEM producer hanem Carl Denham a producer
    2. Jack Driscoll az író akit Carl Denham bérelt fel!
    3. Előbb olvass utána és azután írj cikket!
  • ssx22
    #27
    na megvan a tűr lelőhelye végre... bár ott is van egy tűz a vízesés mögött de nem onnan kell kihozni, ott csak a kapunyitó lófasz van, a tűz egy másik barlangban van jó messze, tele van pár kukaccal meg rákkal...:D
  • ssx22
    #26
    elakadtam egy helyen, egy hatalmas barlagban, tűz kéne a bozót elégetéséhez a kapunál de csak egy vízesés mögött van tűz és nem bírom kihozni onnan sehogy
  • Kongy
    #25
    Hát nyomogasd a 4 cselekvés gomb vmelyikét...nekem ez bevált...
    Én meg a fatörzses pályán vok (tudjátok amikor Kong lelök a szakadékba) Nagyon bírom. Főleg amikor én esek le! Ollyan sirály!!! nem akarok innen továbbjutni,annyiszor végignézem hogy elvéresül a kép és zuhanok lefelé.1ébként a játék elég könnyű ahhoz képest h több mint 9000 ft-ba kerül...asszem ha megunom a fatörzses pályát 1 hétvlge alatt kiakasztom...lehet h most hétvégén
  • SFKS
    #24
    Mit kell ott csinálni amikor Kongal kinyírtam az óriás denevért,de az oszlopot nem tudta eltűntetni onnan. Mit kell csinálni
  • robcsiforce
    #23
    kö..ög raptorok
  • robcsiforce
    #22
    remélem tudtok segiteni v hogy
  • robcsiforce
    #21
    Kéne 1 kis segítség nem tok továbbjutni a brontoszauruszos pályán amikor
    jönnek a raptorok és valamit kell csinálni a tűzzel
  • sanyi150
    #20
    Sziasztok!
    Reális áron megvenném a King Kong PC-s változatát.
    Ha valaki megválna tőle, az
    imperator(kukac)freemail(pont)hu címre írjon.
  • Dick
    #19
    Szeva!
    Valaki tud segíteni?
    A the log vagy az azutani pákyán nem tom, ott akadtam el mikor a kongal vok és dobálnak a bennszülöttek lángoló dárdával, nekem meg le kell dobálnom egy fatörzsel meg egy darab sziklával, remélem igy már vki emlékszik, szóval nem itt hanem asszem a pálya végén vok, a hegy tetején egy ajtóba ütköztem amit egy répa alakú szikla torlaszol el, kong ezt megfogja de nem tudja felemelni(hiába nyomogatom az akcíó gombot), meg a csaj se segít semmit csak gubbaszt a kapu mellett.
    ha vki tud kérem segítsen!!!
  • SFKS
    #18
    Elég jó a King Kong Játsszottam a Demóval csak a grafika volt a nagyon vacak
  • Ice Speak
    #17
    Nem rosz már játszottam vele de azért nálam a Heroes Might&Magic a király
  • Lord David
    #16
    hi
  • sd54321
    #15
    a battlefront 2-ről már ne is beszéljünk...
    ritka xar game lett...
    tök merev, kiszámítható és szinte semmi ujjat nem tud felmutatni az első részheu képest...
    dobtam is ki a francba....
  • archkoven
    #14
    Én viszont nagyon nem szeretem a lineáris játékmenetet. Valahogy marhára tud untatni.
    Ilyen volt pl. a Max Paine. Jó grafika, jó hangulat, jó ötletek, de olyan fájóan lineáris volt, hogy végig sem játszottam. Bemész egy folyosóra, jobbra ballra ajtók, de csak egy van nyitva, amelyiken be kell menned. Na, szóval ez a lineáris játékmenet.
  • Cinző László
    #13
    durr! durr! durr! durr! durr! durr! durr! durr!
  • Cinző László
    #12
    Ingyen küldjétek el nekem a Kin Kong játékát egészben légyszives Az :[email protected]
  • Cinző László
    #11
  • haxoror
    #10
    Az a monoton játékmenet amiről most beszéltél, a lineáris az egyenes játékmenet, kb olyan mintha egy völgyön mennél végig, mindig csak előre egyik feladat a másik után de a feladatok nem feltétlenül tökegyformák :)
  • rgerg
    #9
    Kint Kong

    Mekkkkora voooolt:-D
  • Broafka
    #8
    és hol a King Kong?
  • reloader
    #7
    FTeR,

    Bár szvsz ugyan, de a lineáris játékmenet nem azt jelöli elsősorban, hogy nem tévedhetsz el, hanem azt, hogy maga a játéknak a menete pályáról pályra ált. változatlan. Mindig ugyanazt a 2-3 dologt kell csinálod gyakorlatilag, csak más pályán.
  • Battlefront
    #6
    Egy nagy rakás szar az egész[moderálva]
  • FTeR
    #5
    megragadom újra, h utálom az olyan játékot, ahol nem lináris a játékmenet. a splinter cell3-fél ugyan arra 3-4 út is van az jó, de pl a riddik féle középpontból rohangálunk mindenfele már elég idegesítő (mégha a játék maga kiemelkedő), a pop2es van egy középppont és néha visszatérünk, meg elég ratyi (mégha megintcsak a játék összeségében jó).
    nálam jó hírnek számít, ha valahol arról siránkoznak, h egy játék lineáris :)
  • NEOreg3
    #4
    kár hogy starforces:(
  • bld
    #3
    Adrien BrodY...
  • W B
    #2
    Na azért kéne a Game!
    A másik a T-rex-nek két ujja volt a kezén de itt ha jol láttam három van( GAGYI!!!!)
    De azért jó